Automjete
Kurbin

Automjete në shitje në Kurbin

 • 11 foto
  16-25 4x4 Vetshkarkues
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  16-25 4x4 Vetshkarkues

  Kamion 16-25 4x4 me reduktor vete shkarkuese ne tri krahet. Vit prodhimi 1989 6 goma te reja bate

  Kurbin Dje, 22:41
  With agreement
 • 8 foto
  ATEGO 12-18 FRIGORIFER
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  ATEGO 12-18 FRIGORIFER

  ATEGO 12-18 FRIGORIFER VIT PRODHIMI 2004 E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR HAPJE E POR

  Kurbin Dje, 22:41
  With agreement
 • 0 foto
  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA
  Trucks

  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA

  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA SI VARINGSA KAMIONA FADROMA ETJ

  Kurbin Dje, 22:40
  With agreement
 • 3 foto
  Vinc Ferrari Me 4 Dalje
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Vinc Ferrari Me 4 Dalje

  Shitet vinc ferrari me 4 dalje hidraulike Ne gjendje shume te mire pune

  Kurbin Dje, 22:40
  With agreement
 • 9 foto
  VINC PALFINGER ME 4 DALJE
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  VINC PALFINGER ME 4 DALJE

  VINC PALFINGER ME 4 DALJE HIDRAULIKE NE GJENDJE TE MIRE ME ARGANELLE PESHA MAKSIMALE MBAJTESE 485

  Kurbin Dje, 22:39
  With agreement
 • 2 foto
  Kazana te permasave te ndryshme
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kazana te permasave te ndryshme

  Kazana te permasave te ndryshme. Adresa Kryqezimi i Patokut Lac

  Kurbin Dje, 22:39
  With agreement
 • 9 foto
  17-17 4x4 Me vinc E veteshkarkues
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  17-17 4x4 Me vinc E veteshkarkues

  Kamion 17 17 4x4 me vinc Hiab me 2 dalje hidraulike Vetshkarkues ne tri krahet me letra te paguar

  Kurbin Dje, 22:39
  With agreement
 • 7 foto
  Kamion 809 vinc dhe kazan 4x2
  Trucks

  Kamion 809 vinc dhe kazan 4x2

  Kamion 809 kazan veteshkarkues ne tre krahet vinc me 2 dalje hidraulike letra te paguara Vit prod

  Kurbin Dje, 22:38
  With agreement
 • 9 foto
  KARROTREC\\\\ OSE SHITET VETEM SHTRATI
  Trucks

  KARROTREC\\\\ OSE SHITET VETEM SHTRATI

  KARROTREC 1114 ME PLATFORME LEVIZESE ME GJATESI 6.30 DHE GJERESI 2.40 VIT PRODHIMI 1992 ME LETRA

  Kurbin Dje, 22:38
  With agreement
 • 7 foto
  Glk 250 cdi 2010
  Car

  Glk 250 cdi 2010

  Glk 250 cdi 4 matic,190 mije km origjinale me liber sherbimi,e ardhur nga gjermania,sensor parkimi,n

  Kurbin Dje, 22:23
  13,200.00 €
 • 2 foto
  kerkoj te blej makina per pjes
  Car

  kerkoj te blej makina per pjes

  preferohen golf4 ford fokus fiesta opel astra, THEKSOJ I BLEJ PER PJESE, pra cmimet jan te mira por

  Kurbin Dje, 21:52
  1.00 Lek
 • 2 foto
  Riparoj komanden e bordit te mercedes benz
  Copiers and equipment

  Riparoj komanden e bordit te mercedes benz

  W212 w204 w207 etj etj

  Kurbin Dje, 13:50
  With agreement
 • 5 foto
  Opel corsa
  Car

  Opel corsa

  Shes opel corsa 1.2 benzine shume ekonomike me klima shum e paster si makine 4 airbag abs shitet

  Kurbin Dje, 10:41
  2,000.00 €
 • 11 foto
  Opel zafira
  Car

  Opel zafira

  Opel zafira 2.2 2002-2003 nafte gjyra blu ekonomik shum i fuqishem me kondicioner gjama elektrik pas

  Kurbin Dje, 03:45
  2,600.00 €
 • 4 foto
  Alfa romeo 156 JTD 1.9 okazion
  Car

  Alfa romeo 156 JTD 1.9 okazion

  Makina ne gjendje shum te mire kondicioner me klima modl 156 jtd tapiceri bezh letra te prera deri n

  Kurbin 11 December 20:49
  2,500.00 €
 • 7 foto
  Kasetofon me Touch 7 inch + Kamer parkimi etj
  Copiers and equipment

  Kasetofon me Touch 7 inch + Kamer parkimi etj

  Shitet kasetofon me touch ( me prekje ) dixhital . Madhesia 7 inch . Te perfshira ne pako jane : pul

  Kurbin 11 December 19:19
  120.00 €
 • 3 foto
  GPS me bluetooth Super Oferte !!!!
  Copiers and equipment

  GPS me bluetooth Super Oferte !!!!

  GPS me Bluetooth Lidhet me programin e tij Mundesh me alarmu nga telefoni GPS por mundesh dhe me laj

  Kurbin 11 December 19:18
  10.00 Lek
 • 5 foto
  Mitsubishi PAJERO -86
  Car

  Mitsubishi PAJERO -86

  Mitsubishi PAJERO 4x4 prefkt Pa letra Me motorr te bllokuar ( Laç Mamurras )

  Kurbin 11 December 19:17
  800.00 €
 • 8 foto
  Mercedes Vito -04 URGJENTTT!!!!!!!!!!!
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes Vito -04 URGJENTTT!!!!!!!!!!!

  Shes Vito -04 Ne gjendje te shkelqyer nuk ka asnje lloj problemi kamje automatike motorr 220 ngjyre

  Kurbin 11 December 19:13
  7,000.00 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz E270 Cdi Full Portobagazh URGJENT!!!
  Car

  Mercedes-Benz E270 Cdi Full Portobagazh URGJENT!!!

  Shes Mercedes-Benz E270 Cdi Avangard Full Viti 2004 Bagazhin e ka me thithje , me larje fenerash , k

  Kurbin 11 December 19:12
  5,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet automat super full
  Car

  Shitet automat super full

  Shitet golf 3 nafte 1.9 automat kondicjoner klime funksjonale baxho srs abs... shum e paster brenda

  Kurbin 11 December 16:00
  1,500.00 Lek
 • 6 foto
  pjes kembimi te perdorura
  Copiers and equipment

  pjes kembimi te perdorura

  disponojm pjes per makina te perdorua frelander,aklas 140/170 renault clio,megane,coupe,peugeot,citr

  Kurbin 11 December 13:11
  1.00 Lek
 • 4 foto
  pjes per alfa 145/147/156/166
  Car

  pjes per alfa 145/147/156/166

  disponoj pjes per alfa 147 1.6 147 1.9 156 1.6 166 3.0 adresa Laç tel watsap 0685801197 0685084629

  Kurbin 11 December 13:11
  1.00 Lek
 • 5 foto
  ford fokus 1.8tdci manual per pjes
  Car

  ford fokus 1.8tdci manual per pjes

  pjes kembimi per ford fokus 1.8tdci injator elektrik gjithashtu pjes edhe per makina te tjera adresa

  Kurbin 11 December 13:11
  1.00 Lek
 • 1 foto
  reno laguna 2003 1.9 per pjes
  Car

  reno laguna 2003 1.9 per pjes

  disponoj pjes per reno laguna motorr 1.9 i 2003 0685801197 tel/watsap

  Kurbin 11 December 13:06
  1.00 Lek
 • 10 foto
  Mercedes Benz 280 v6viti 2005 Km 2175517
  Car

  Mercedes Benz 280 v6viti 2005 Km 2175517

  Nuk ka fjal super vetur

  Kurbin 11 December 09:01
  6,500.00 €
 • 5 foto
  Nissan x trail sport
  Car

  Nissan x trail sport

  Shitet nissan x-trail sport 4•4, viti 2005. ne gjendje shume te mire gati per cdo prove. Sherbimet

  Kurbin 10 December 22:02
  3,200.00 €
 • 2 foto
  Ford Fiesta benzin
  Car

  Ford Fiesta benzin

  Makina eshte ne gjendje te mir me letra per nje vit

  Kurbin 10 December 19:02
  1,200.00 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz 16-22
  Trucks

  Mercedes Benz 16-22

  Kamjon benz 16-22 makina eshte ne gjendje te mir me letra te paguara per me shume info kontaktojm

  Kurbin 10 December 18:05
  110,000.00 €
 • 1 foto
  Okazion vw
  Car

  Okazion vw

  Vw bora 1.9 nafte T(DI)me te kuqe letrat te paguara per nje vit me krejt sherbimet e bera goma te re

  Kurbin 7 December 08:32
  2,900.00 €
 • 6 foto
  Benz 240
  Car

  Benz 240

  Benz 240 avangarde E Klas fundi i vitit 2002 benzine + gaz ne gjendje te shkelqyer autom

  Kurbin 2 December 07:37
  5,500.00 €
 • 4 foto
  Shes golf 5 sport
  Car

  Shes golf 5 sport

  Shes golf 5 i modifikuar GT GJDO GJE ORIGJINALE GT FULL EXTRA

  Kurbin 25 November 14:40
  3,500.00 €
 • 7 foto
  pjes kembimi per keto makina
  Copiers and equipment

  pjes kembimi per keto makina

  disponoj pjes kembimi per keto makina alfa 147 .1.9jtd fiesta 1.8tddi punto 1.1, alfa166 3.0v6 audi

  Kurbin 24 November 19:37
  1.00 Lek
 • 8 foto
  pjes per makina te perdorura
  Copiers and equipment

  pjes per makina te perdorura

  disponojm pjes per makina te vjetra

  Kurbin 24 November 19:37
  1.00 Lek
 • 8 foto
  Audi A6 S line
  Car

  Audi A6 S line

  Super gjendje amortizatoret sportiv xhamat e zij origjinal plus perde mrapa sistem muzike Bose fabri

  Kurbin 22 November 15:11
  13,000.00 €
 • 1 foto
  Vinc Palflinger me 2 dalje hidraulike
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Vinc Palflinger me 2 dalje hidraulike

  Shitet vinc palflinger me 2 dalje hidraulike Ne gjendje shume te mire pune

  Kurbin 19 November 21:48
  With agreement
 • 5 foto
  E270 CDI
  Car

  E270 CDI

  270 CDI 2001 Letra deri ne shator 2020 . 4 Goma te reja , disqe 17\' amg Navi , bagazhier 6CD K

  Kurbin 19 November 15:08
  3,700.00 €
 • 7 foto
   Mercedes Benz Cls 320
  Car

  Mercedes Benz Cls 320

  Shitet mercedes benz cls 320 per arsye mos pordorimi..Me letra te paguara deri ne janar 2020 makinen

  Kurbin 17 November 17:09
  10,200.00 €
 • 1 foto
  w202 cdi 99 automat letra ni vit
  Car

  w202 cdi 99 automat letra ni vit

  shitet cklas 220naft cdi kamio automat, letra deri me 10/08/2020 makina esht ne gjendje perfekte pun

  Kurbin 11 November 12:26
  300.00 €
 • 7 foto
  pjes kembimi per makina te perdorura
  Damaged cars for spare parts

  pjes kembimi per makina te perdorura

  disponojm shum pjes kembimi per makina te perdorura benz,audi,alfa,renault,ford,peugeot,citroen, fia

  Kurbin 10 November 08:36
  1.00 Lek
 • 2 foto
  pjes per benc a140 a170 c180 e300
  Car

  pjes per benc a140 a170 c180 e300

  bjes per benc aklas benzin e naft manual cklas benzin e klas naft 300

  Kurbin 6 November 16:24
  1.00 Lek
 • 11 foto
  Mercedes ML 270 CDI - Nderrohet
  Car

  Mercedes ML 270 CDI - Nderrohet

  SHES ML 270 CDI VIT PRODHIMI FUNDI I 2002 NGJYRA E KUQE E ERRET klima airbag abs 4 xhama elekt

  Kurbin 21 October 22:34
  With agreement
 • 10 foto
  410 Vetshkarkuese dhe ME VINC
  Trucks

  410 Vetshkarkuese dhe ME VINC

  KAMIONCIN 410 VETESHKARKUESE ME VINC ME 2 DALJE HIDRAULIKE Dhe nje mekanike VIT PRODHIMI 1992 M

  Kurbin 21 October 22:26
  With agreement
 • 4 foto
  shitet aklas 1.7cdi automat panorama
  Car

  shitet aklas 1.7cdi automat panorama

  shitet benc aklas ne gjendje te shkelqyer pune 1.7naft teper ekonomik kamio automat, panorame siper

  Kurbin 20 October 09:26
  1.00 €
 • 4 foto
  renault clio 1.5naft manual per pjes
  Copiers and equipment

  renault clio 1.5naft manual per pjes

  disponoj pjes kembimi per reno clio laguna megane sckenik per pjes motorra 1.2-.1.4 1.5 1.9 tel/wp 0

  Kurbin 20 October 09:25
  1.00 Lek
 • 10 foto
  SHITET ALFA ROMEO 159 1.9 JTDM
  Car

  SHITET ALFA ROMEO 159 1.9 JTDM

  Shitet Alfa Romeo 159 ...1.9 Jtdm 149 mij Km te vetat origjinale viti prodhimit 2007 me dokumenta t

  Kurbin 18 October 18:55
  3,900.00 €
 • 5 foto
  BMW X5 2005
  Car

  BMW X5 2005

  Bmw x5 viti 2005 me te gjitha letrat der ne prill 2020 me te gjitha sherbimet e bera shum e paster s

  Kurbin 16 October 18:47
  6,800.00 €
 • 7 foto
  Kazan 4 AKSI
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kazan 4 AKSI

  Shitet kazan 4 Aksi shum i fort i pershtatshem per gur dyshemeja dopjo .anash ka shirita nga brenta

  Kurbin 14 October 21:33
  3,500.00 €
 • 6 foto
  RENAULT MASTER VETESHKARKUES
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  RENAULT MASTER VETESHKARKUES

  RENAULT MASTER VETESHKARKUES NE TRI KRAHET VIT PRODHIMI 1998 NE GJENDJE SHUME TE MIRE LETRA TE PAGU

  Kurbin 13 October 21:48
  With agreement
 • 8 foto
  Okazion!
  Car

  Okazion!

  Okazion - Shitet , Mercedes Benz E Class 220 CDI viti 20

  Kurbin 13 October 19:29
  5,200.00 €