Automjete
Novoberdë

Automjete në shitje në Novoberdë

 • 10 foto
  OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)
  Car

  OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)

  Shitet Land Rover Free Lander 2 ne gjendje shume te mire i vitit 2007 me 260000 km i perdorur vetem

  Novoberdë Sot, 11:45
  8,500.00 €
 • 5 foto
  2009 Terex 860SX
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  2009 Terex 860SX

  Viti 2009 eshte ne gjendje shum te mir pune siq shihet edhe ne foto. Kontaktoni vetëm me email Ju Fa

  Novoberdë Sot, 00:48
  8,300.00 €
 • 6 foto
  Mjeti ndodhet ne Tiran
  Car

  Mjeti ndodhet ne Tiran

  Cmimi i diskutushem

  Novoberdë Dje, 11:03
  8,500.00 €
 • 3 foto
  Opel Corsa iv 1.3 cdti 90 enjoy 5p 2000€
  Car

  Opel Corsa iv 1.3 cdti 90 enjoy 5p 2000€

  Opsionet dhe pajisjet 2 rrota lëvizëse; 16 rrota aliazhi, bojë metalike, pasqyra e shkrirjes, pasqy

  Novoberdë 11 February 06:30
  2,000.00 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - PA DOGAN - ANGLEZ
  Car

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - PA DOGAN - ANGLEZ

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Novoberdë 24 December 08:20
  10,000.00 €
 • 6 foto
  Jcb 3cx
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Jcb 3cx

  Shitet jcb 3cx viti 2005 kova pare me hapje kolona pasme me zgjatje me linje cekici komanda pasme te

  Novoberdë 21 October 06:55
  With agreement
 • 5 foto
  Vektra
  Car

  Vektra

  Shes opell vektren A plin benxin Regjistrim i skuadra

  Novoberdë 1 October 17:05
  450.00 €
 • 7 foto
  Luis
  Car

  Luis

  Mercedes Benz CLS ngjyre e zeze,interni ngjyre bezhe.Makina e fundit te vitit 2007,motorri ne sport,

  Novoberdë 27 September 10:56
  9,000.00 €
 • 8 foto
  Mercedes B200
  Car

  Mercedes B200

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. E gatshme per cdo lloj prove . Eshte

  Novoberdë 25 September 14:01
  5,500.00 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Car

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Novoberdë 23 September 12:40
  2,000,000.00 €
 • 0 foto
  RS6
  Car

  RS6

  e re full

  Novoberdë 18 September 20:51
  200,000.00 €
 • 2 foto
  Selling 2013 Toyota Land Cruiser Base 4×4 4dr SUV
  Car

  Selling 2013 Toyota Land Cruiser Base 4×4 4dr SUV

  Selling 2013 Toyota Land Cruiser Base 4×4 4dr SUV Mileage 3,623 MPG 13 city / 18 hwy Engine V8

  Novoberdë 18 September 04:39
  120,000.00 €
 • 4 foto
  Ne korce
  Car

  Ne korce

  Bmw x5 3.5 nafte sport

  Novoberdë 14 September 15:37
  With agreement
 • 11 foto
  BMW 760 Li - V12 / 2012
  Car

  BMW 760 Li - V12 / 2012

  BMW 760 Li (EUR) - V12 - 6.0 Liter - 544 Kuaj Fuqi *teper e shpejt!!*,, viti 2012, Makina ka 72.000

  Novoberdë 13 September 14:46
  With agreement
 • 9 foto
  Bmw seria 7
  Damaged cars for spare parts

  Bmw seria 7

  Shitet bmw 4.4 naft per pjes 0685710467 shitet per arsye se esht perplasur

  Novoberdë 11 September 15:12
  2,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes-Benz W211
  Car

  Shitet Mercedes-Benz W211

  Shitet Mercedes Benz E220 nafte,kambio automat. Viti 2004 me letra deri ne muajin Prill 2020. Shume

  Novoberdë 10 September 14:55
  4,700.00 €
 • 1 foto
  DHURIMI
  Engines (over 50 cc)

  DHURIMI

  Një shumë e shtrenjtë, Pas serisë së agjërimit dhe lutjeve, fryma e Zotit më udhëzoi të lidhem me j

  Novoberdë 7 September 20:00
  5,000.00 €
 • 6 foto
  Opel corsa 1.3 nafte Durrës
  Car

  Opel corsa 1.3 nafte Durrës

  Shitet Opel corsa viti 2004. Makina eshte me letra deri ne shtator 2020.makines i Jan bere te gjitha

  Novoberdë 6 September 15:15
  2,400.00 €
 • 3 foto
  New Honda CBR 1000RR Fireblade 2019 modelo
  Engines (over 50 cc)

  New Honda CBR 1000RR Fireblade 2019 modelo

  New Honda CBR1000 RR Fireblade 2018 Model ENGINE ======= The motorcycle is 100% completely new origi

  Novoberdë 6 September 07:04
  1,800.00 €
 • 0 foto
  Pjese Karoserike per te gjitha modelet e veturave
  Copiers and equipment

  Pjese Karoserike per te gjitha modelet e veturave

  Kemi pjese karoserike për të gjitha llojet e veturave, pjeset jane origjinale dhe në gjendje shume t

  Novoberdë 4 September 09:36
  With agreement
 • 7 foto
  TIRANE
  Car

  TIRANE

  Makina ne gjendje shume te mire vizuale dhe motorrike me tavan paronamik, e sapo ardhur nga germania

  Novoberdë 1 September 09:21
  3,600.00 €
 • 5 foto
  Kamjon Iveco me rimorkio Schmitz
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kamjon Iveco me rimorkio Schmitz

  Kamjon Iveco Stralis viti 2006 ne gjendje te mir i regjistruar deri ne muajin maj 2020. Rimorkio S

  Novoberdë 31 August 11:40
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet renaulti clio
  Car

  Shitet renaulti clio

  Shitet

  Novoberdë 31 August 10:12
  700.00 €
 • 0 foto
  Shitet fordi
  Car

  Shitet fordi

  Shitet fordi n gjendje shum t mir

  Novoberdë 29 August 20:36
  800.00 €
 • 0 foto
  Honda
  Engines (over 50 cc)

  Honda

  Flasim be tel

  Novoberdë 29 August 18:32
  6.00 €
 • 0 foto
  Kerkoj dokumenta suzuki 125cc
  Engines (over 50 cc)

  Kerkoj dokumenta suzuki 125cc

  Kerkoj dokumenta suzuki 125cc Me dogan homologim nuk prish pun me pas edhe regjistrim

  Novoberdë 28 August 11:44
  With agreement
 • 0 foto
  Kerkoj banes
  Car

  Kerkoj banes

  Kerkoj shtepi ose banes ne pej per afat te gjat Mund te kontaktoni ne viber 043864073

  Novoberdë 20 August 18:26
  With agreement
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️
  Car

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Novoberdë 20 August 17:59
  10,000.00 €
 • 0 foto
  Oferta:whatsapp: 0022997351844
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Oferta:whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Novoberdë 20 August 15:45
  255.00 €
 • 0 foto
  Oferta:whatsapp: 0022997351844
  Car

  Oferta:whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Novoberdë 20 August 15:45
  978.00 €
 • 3 foto
  Iveko.2.8 dizelll .2000
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Iveko.2.8 dizelll .2000

  Shite iveko i sapo doganuar vit 2000km 201000... krejt serviset e kryne rryp siguries ulje filtera

  Novoberdë 19 August 14:45
  5,900.00 €
 • 3 foto
  Okazionn mercedes 1.8 benzin automat
  Car

  Okazionn mercedes 1.8 benzin automat

  Makina ne gjendje te mir e gatshme per cdo lloj prove..shitet per arsyje mosperdorimi makina ndodhet

  Novoberdë 17 August 09:49
  1,100.00 €
 • 0 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Car

  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Novoberdë 12 August 12:24
  With agreement
 • 7 foto
  BMW Z3 Cabrio 1.8 Benzine
  Car

  BMW Z3 Cabrio 1.8 Benzine

  Shes nje Bmw Cabrio Modell Z3 me Motorr 1.8 Benzine në gjendje perfekte.Makina eshte blere ne Gjerma

  Novoberdë 11 August 13:21
  4,000.00 €
 • 11 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ose ato qe
  Car

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ose ato qe

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ose ato qe nuk i perdroni ___________________________________

  Novoberdë 11 August 02:01
  5,000.00 €
 • 0 foto
  Oferta/whatsapp: 0022997351844
  Car

  Oferta/whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Novoberdë 7 August 14:40
  6,985.00 €
 • 4 foto
  Clean 2017 Lexus lx 570
  Car

  Clean 2017 Lexus lx 570

  I am selling my neatly used 2017 Lexus lx 570, no accident and full option, expertly used, Gulf spec

  Novoberdë 7 August 08:52
  23,000.00 €
 • 3 foto
  Neatly 2018 Range Rover Sport Autobiography
  Car

  Neatly 2018 Range Rover Sport Autobiography

  I am willing to sell my 2018 Range Rover Sport V8-Supecharged for $30,000 USD, *AUTOBIOGRAPHY*, Leat

  Novoberdë 6 August 16:12
  26,900.00 €
 • 0 foto
  Në vëmendjen tuaj ju lutem!
  Car

  Në vëmendjen tuaj ju lutem!

  GRUPI FINANCIAR është një organizatë e specializuar në brokerimin e shëlbimit të kredisë dhe krediv

  Novoberdë 1 August 23:14
  1,000.00 €
 • 10 foto
  AUDI A6
  Car

  AUDI A6

  AUDI A6 2.5 TDI V6 110KS - 150KW Unë jam pronari i dytë i makinës, makina është e importuar nga mak

  Novoberdë 31 July 19:40
  4,580.00 €
 • 3 foto
  Shitet KTM 125cc
  Engines (over 50 cc)

  Shitet KTM 125cc

  Shitet KTM 125 cc viti 2002 ne gjendje te rregullt Dokumenta nuk ka

  Novoberdë 30 July 21:33
  1,500.00 €
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7
  Car

  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Novoberdë 27 July 12:09
  With agreement
 • 9 foto
  SHALA-BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 24/7
  Car

  SHALA-BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 24/7

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Novoberdë 25 July 22:10
  1.00 €
 • 10 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Car

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Novoberdë 22 July 23:11
  With agreement
 • 0 foto
  leter e pastert
  Car

  leter e pastert

  sen

  Novoberdë 22 July 00:06
  100,000,000,000.00 €
 • 0 foto
  Yamaha nga zvicër
  Engines (over 50 cc)

  Yamaha nga zvicër

  Yamaha DT125R, 125ccm, 2008, me dogana. +38162416641 Viber

  Novoberdë 19 July 22:53
  1,000.00 €
 • 0 foto
  Flia bakllava me porosi
  Car

  Flia bakllava me porosi

  Shatora me qira muzika dekurime ushqime sipas porosis per ahengje te drushme

  Novoberdë 19 July 22:01
  20.00 €
 • 2 foto
  Gollf 6 gtd 2011
  Car

  Gollf 6 gtd 2011

  Shitet gollfi 6gtd me shum Info kontako

  Novoberdë 18 July 21:42
  With agreement
 • 11 foto
  Blejm te gjitha llojet e veturave
  Car

  Blejm te gjitha llojet e veturave

  Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte bllokume aksidentune me qmim

  Novoberdë 17 July 10:05
  9,999,999.00 €
 • 10 foto
  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️
  Car

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️ (i autorizuar per rajonin e Kosoves) Perparesi kan

  Novoberdë 14 July 00:09
  38,349,300,273.00 €