Automjete
Pogradec

Automjete në shitje në Pogradec

 • 5 foto
  Okazion shite wv golf IV viti 2003 1.9 nafte
  Car

  Okazion shite wv golf IV viti 2003 1.9 nafte

  Shitet per arsye emigrimi wv golf IV 1.9 Nafte 4 porta klima tronik me 6 marsha Viti 2003 Me dokum

  Pogradec Sot, 12:09
  2,500.00 €
 • 5 foto
  SHITET MERCEDES BENZ C KLASS
  Car

  SHITET MERCEDES BENZ C KLASS

  MERCEDES-BENZ C KLASS 🔹️VITI 2006 🔹️MOTOR 220 CDI EVO 🔹️VERSION AVANGARDE 🔹️CAMBIO MANUAL

  Pogradec Sot, 11:51
  4,500.00 €
 • 4 foto
  MERCEDES BENZ E 220 CDI 2001 FULL OPTION AUTOMAT
  Car

  MERCEDES BENZ E 220 CDI 2001 FULL OPTION AUTOMAT

  MERCEDES BENZ E 220 CDI VITI 2001 AUTOMAT MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE XHENERIKE SHERBIM

  Pogradec Sot, 11:44
  3,500.00 €
 • 11 foto
  VW TOUAREG 3.0Tdi automat Full/Pa DOGANE????
  Car

  VW TOUAREG 3.0Tdi automat Full/Pa DOGANE????

  Shenim:Makina ndodhet ne ZVICER pa dogane dhe vjen vetem me porosi brenda 2 ditesh pas blerjes.... V

  Pogradec Sot, 11:18
  8,500.00 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz C300 4Matic benzine PANORAMA full
  Car

  Mercedes Benz C300 4Matic benzine PANORAMA full

  Mercedes Benz C300 4Matic benzine me 4 pistona,AMG-line,PANORAMA,xhama te zinj origjinale,disqe amg,

  Pogradec Sot, 11:18
  27,500.00 €
 • 8 foto
  Land Rover Discovery 4 Automat Look 2016
  Car

  Land Rover Discovery 4 Automat Look 2016

  Land Rover Discovery 4 motorr 3.0nafte , fundi vitit  2011 me look komplet 2016 te modelit te fundit

  Pogradec Sot, 11:18
  22,500.00 €
 • 6 foto
  -Nissan Terrano 4x4 2.7 Tdi!!!!
  Car

  -Nissan Terrano 4x4 2.7 Tdi!!!!

  -Nissan Terrano 4x4,,,,Motorr;2.7 Tdi/Nafte,,,,-VitProdhim:2002,,,,-Cmimi 2100€ I Diskutueshem!!!!

  Pogradec Sot, 11:18
  2,100.00 €
 • 8 foto
  OKAZION!Mercedes Benz GLE 350 Bluetec 4x4 PANORAMA
  Car

  OKAZION!Mercedes Benz GLE 350 Bluetec 4x4 PANORAMA

  Shitet Gle350 Bluetec 4matic 9g tronic 2017 Marsha ne timon F1 (+\\-) Blind spot asist overtaking se

  Pogradec Sot, 11:18
  With agreement
 • 2 foto
  DISQE ALUMINI 18 ME GOMA TE VITIT 2019 BENZI -AUDI
  Copiers and equipment

  DISQE ALUMINI 18 ME GOMA TE VITIT 2019 BENZI -AUDI

  DISQE ALUMINI 18 BENZI -AUDI GOMAT 22-40-18 VERORE TE VITIT 2019 GATI TE REJA ÇMIMI 600 EURO I PADIS

  Pogradec Sot, 11:18
  With agreement
 • 8 foto
  -Vw Passat 1.9 Tdi!!!!
  Car

  -Vw Passat 1.9 Tdi!!!!

  -Vw Volkswagen Passat 1.9 Tdi,,,,-VitProdhim;1999,,,,,-Makina Posedon Opsione Si;-Kambio Manuale(5+R

  Pogradec Sot, 11:18
  2,200.00 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz C200 CDI EVO/6marsha i diskutushem
  Car

  Mercedes Benz C200 CDI EVO/6marsha i diskutushem

  Shitet benz c klas c200 nafte motorr evo tip i ri,viti 2004,kamio manuale 6 marsha+R,classic,sensore

  Pogradec Sot, 11:18
  4,300.00 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz C200 Cdi Evo Automat portobagazh
  Car

  Mercedes Benz C200 Cdi Evo Automat portobagazh

  Mercedes Benz C200 Cdi Evo Automat portobagazh i sapoardhur ne gjendje shume te mire pune,me dogane

  Pogradec Sot, 11:17
  4,500.00 €
 • 8 foto
  -VW Touareg 2.5 TDI Automat////-Full Opsion!!!
  Car

  -VW Touareg 2.5 TDI Automat////-Full Opsion!!!

  -VW Touareg 2.5 TDI V5,,,,-VitProdhim;2007,,,,-Makina Posedon Kto Opsione Si;Kambio Automat,Sallon L

  Pogradec Sot, 11:17
  6,200.00 €
 • 9 foto
  Vw Passat 2.0Nafte 2005 kamio manuale
  Car

  Vw Passat 2.0Nafte 2005 kamio manuale

  Vw passat nafte,kamio manuale, e paster jashte dhe brenda,dokumenta te paguara,ne gjendje shume te m

  Pogradec Sot, 11:17
  5,000.00 €
 • 11 foto
  Citroen C5 Automat 2011 nafte 1.6 ekonomike/full
  Car

  Citroen C5 Automat 2011 nafte 1.6 ekonomike/full

  citroen c5 automat full option motorr 1.6nafte shume ekonomik,disqe ,goma te reja,xenon-bixenon,sens

  Pogradec Sot, 11:17
  7,500.00 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz E200cdi Blueeficient avangard full
  Car

  Mercedes Benz E200cdi Blueeficient avangard full

  Mercedes Benz E200cdi Blueeficcient prodhim 12/2012 ,Avangard,kamio automat(tronic),sallon lekure,na

  Pogradec Sot, 11:17
  14,000.00 €
 • 7 foto
  Opel Corsa 1.2benzine kamio AUTOMATIKE targa AA
  Car

  Opel Corsa 1.2benzine kamio AUTOMATIKE targa AA

  Shitet Opel corsa motorr 1,2benzine me kamio Automatike,viti 2001,ngjyre e kuqe,4 dyer xhama elektri

  Pogradec Sot, 11:17
  2,500.00 €
 • 7 foto
  -Fiat Punto 1.2 Benzin////-Automat!!!!
  Car

  -Fiat Punto 1.2 Benzin////-Automat!!!!

  -Fiat Punto 1.2 Benzin,,,,-VitProdhim:2002,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Automat/TipTronik,Sal

  Pogradec Sot, 11:16
  1,800.00 €
 • 6 foto
  -Smart For Four 1.5 Cdi////-Automat!!!!
  Car

  -Smart For Four 1.5 Cdi////-Automat!!!!

  -Smart For Four 1.5 Cdi,,,,-VitProdhim;2005,,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Automat/Robotike,,,

  Pogradec Sot, 11:16
  3,500.00 €
 • 9 foto
  -Bmw 120 Diesel!!!!
  Car

  -Bmw 120 Diesel!!!!

  -Bmw 120-D/Diesel,,,,-VitProdhim;2006,,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Manuale(6+R),Sallon Lecke

  Pogradec Sot, 11:16
  3,600.00 €
 • 7 foto
  -Chevrolet Aveo 1.2////-Benzin&Gaz!!!!
  Car

  -Chevrolet Aveo 1.2////-Benzin&Gaz!!!!

  -Chevrolet Aveo 1.2 Benzin&Gaz,,,VitProdhim;2009,,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Manuale(5+

  Pogradec Sot, 11:16
  2,100.00 €
 • 9 foto
  -E Class 220 Cdi W210////-Automat!!!!
  Car

  -E Class 220 Cdi W210////-Automat!!!!

  -Mercedes-Benz E220 Cdi Model W210 Classic,,,-VitProdhim;2000-2001,,,,,-Makina Posedon Opsione Si; -

  Pogradec Sot, 11:16
  3,200.00 €
 • 8 foto
  -Vw Sharan 1.9 T(DI)////-Automat!!!!
  Car

  -Vw Sharan 1.9 T(DI)////-Automat!!!!

  -Vw Volkswagen Sharan 1.9 TDI-(DI) Te Kuqe,,,-VitProdhim;2002,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Au

  Pogradec Sot, 11:16
  2,800.00 €
 • 5 foto
  Vw CC Tdi 2009 Nafte Automat 170ps Highline Full
  Car

  Vw CC Tdi 2009 Nafte Automat 170ps Highline Full

  Ofrohet per shitje VW Passat CC viti 2009 ,model shume i vecante me shume extra.Sistem DCC Sport+Com

  Pogradec Sot, 11:01
  9,500.00 €
 • 0 foto
  NAVI+RIMESO DRURI AVANTGARDE W210
  Copiers and equipment

  NAVI+RIMESO DRURI AVANTGARDE W210

  NAVI+ RIMESO DRURI AVANTGARDE W210 SHUM I PASTER FUNKSIONAL CMIMI 100€ TEL: 355 69 235 0659

  Pogradec Sot, 10:38
  100.00 €
 • 7 foto
  MERCEDES BENZ E 280 EVO VITI 2007
  Car

  MERCEDES BENZ E 280 EVO VITI 2007

  MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE SHERBIME SAPO BERA KOMPLET VAJ FILTRA KAMIOJE FEROTA MOTOR 280 EVO 7

  Pogradec Sot, 10:37
  7,200.00 €
 • 8 foto
  VW CADDY 2006 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA
  Car

  VW CADDY 2006 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

  VW CADDY VIT PRODHIMI 2006 1.9 TDI SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA SUPER GJENDJE ME TAKSA KOLAUDIM SIGURAC

  Pogradec Sot, 10:37
  4,800.00 €
 • 7 foto
  Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine gaz
  Car

  Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine gaz

  Golf 4 motorr 1.6 sr viti fund 98 letrat deri ne fund te qeshorit gazi lovato te shenuar ne leje 1vi

  Pogradec Sot, 10:31
  2,300.00 €
 • 2 foto
  SHITET MOTORR SKUTER 150cc VITIT 2004
  Engines (over 50 cc)

  SHITET MOTORR SKUTER 150cc VITIT 2004

  SHITET MOTORR SKUTER 150cc VITIT 2004 SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI 📲 0673082833

  Pogradec Sot, 10:31
  400.00 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ AUTOMATIC 2005 C-180 BENZINE-GAZ
  Car

  MERCEDES BENZ AUTOMATIC 2005 C-180 BENZINE-GAZ

  MERCEDES BENZ AUTOMATIC 2005 C-180 BENZINE-GAZ KOMPRESSOR I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA EDHE I SAPO TA

  Pogradec Sot, 10:30
  5,200.00 €
 • 5 foto
  MERCEDES C 220 NAFTE AUTOMATIC DOGANE E PAGUAR
  Car

  MERCEDES C 220 NAFTE AUTOMATIC DOGANE E PAGUAR

  MERCEDES C 220 NAFTE AUTOMATIC AVANTGARDE SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DOGANE E PAGUAR 0698966277 440

  Pogradec Sot, 10:29
  4,400.00 €
 • 4 foto
  VW Golf 5
  Car

  VW Golf 5

  shitet golf 5 2.0 tdi sport i vitit 2004 6 marsha me dokumenta te rregullta taksa siguracion te prer

  Pogradec Sot, 10:19
  4,500.00 €
 • 8 foto
  Shitet Mercedes Benz C Eleganc Cdi 220
  Car

  Shitet Mercedes Benz C Eleganc Cdi 220

  Cmimi 2500 € i diskutushem! Makina eshte ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo lloj prove, ka 26

  Pogradec Sot, 10:16
  2,500.00 €
 • 6 foto
  Pogradec
  Car

  Pogradec

  Shitet Ford C max 2007 automat 1.6 tdi e ardhur nga zvicra shum e paster brenda dhe jashte .me dokum

  Pogradec Sot, 10:08
  3,600.00 €
 • 4 foto
   OKAZION↘️BENZ-MERCEDES C230 LOOK AMG
  Car

  OKAZION↘️BENZ-MERCEDES C230 LOOK AMG

  Mercedes-Benz C230 V6 AMG Package FULL OPTIONS - Motorr 2498cc V6 perfekt per impjant gazi - Kambi

  Pogradec Sot, 10:08
  4,900.00 €
 • 9 foto
  MERCEDES C 200 SAPO ARDHUR
  Car

  MERCEDES C 200 SAPO ARDHUR

  Shitet benci c 200 sapo ardhur nga GJermania viti 2005 me dogan te paguar kamje manuale navikat

  Pogradec Sot, 10:08
  With agreement
 • 6 foto
  Bmw 320i  seria 3
  Car

  Bmw 320i seria 3

  Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe elektrike. Ardhur nga Gjermania. Start & Stop

  Pogradec Sot, 09:59
  5,500.00 €
 • 7 foto
  ???? VW TOURAN 200D 2006 AUTOMAT FULL EKSTRA
  Car

  ???? VW TOURAN 200D 2006 AUTOMAT FULL EKSTRA

  vw touran 200d automat 250km ✅ 12/2005 ✅ xhamat e zinj ✅ sensor parkingu ✅ ndricimi dopio

  Pogradec Sot, 09:45
  3,800.00 €
 • 9 foto
  ?? BMW SERIA 3 GAZ BENXIN 2007 AUTOMAT ZVICRE?
  Car

  ?? BMW SERIA 3 GAZ BENXIN 2007 AUTOMAT ZVICRE?

  🇨🇭🇨🇭 BMW 🇨🇭🇨🇭 SERIA 3 GAZ BENXIN ME GARANCI 👉 AUTOMAT 👉 220KM 👉 12/2006 👉 FULL EKSTRA 👉👉 GOMAT E R

  Pogradec Sot, 09:45
  65.00 €
 • 6 foto
  ?????? C.KLAS 200 CDI EVO 2006 MANUAL ME DOG
  Car

  ?????? C.KLAS 200 CDI EVO 2006 MANUAL ME DOG

  👉👉👉 C.KLAS 200 CDI EVO MANUAL EURO 4 👉👉👉 VITI 12/2005 👉👉👉 KM220 DOGANA E PAGUAR 4GOMA CONTINENTAL

  Pogradec Sot, 09:45
  3,900.00 €
 • 12 foto
  Mercedes-Benz ML320 BlueTec 2009
  Car

  Mercedes-Benz ML320 BlueTec 2009

  Mercedes-Benz ML320 BlueTec viti i prodhimit fundi 2009 Model FaceLift dhe full ekstra ne versionin

  Pogradec Sot, 09:44
  12,400.00 €
 • 5 foto
  Volvo super gjendje. Mundesi ndrimi.
  Car

  Volvo super gjendje. Mundesi ndrimi.

  Volvo 70 ne gjendje shum te mir 2.4 naft automt .letrat te prera per 12 .muaj .mund te.ndroet me ma

  Pogradec Sot, 09:43
  3,300.00 €
 • 4 foto
  Mercedes benz b class
  Car

  Mercedes benz b class

  Makina eshte okazion ne gjendje shum te mire me sherbime te kryera me dokumeta e kompletuar si maki

  Pogradec Sot, 09:40
  3,500.00 €
 • 6 foto
  Shitet
  Car

  Shitet

  Shitet Ford Galaxy

  Pogradec Sot, 09:40
  With agreement
 • 4 foto
  shes motorr per 124 250 me kamjo automatike
  Copiers and equipment

  shes motorr per 124 250 me kamjo automatike

  .......motorri eshte i shkelqyer po ashtu dhe kamjoja

  Pogradec Sot, 09:35
  1.00 €
 • 6 foto
  shes pjese per 124 250 me kamjo automatike
  Copiers and equipment

  shes pjese per 124 250 me kamjo automatike

  ......makina ka pjese te shkelqyera

  Pogradec Sot, 09:35
  1.00 €
 • 10 foto
  MERCEDES C-180 BENZINE GAZ 2002 MANUALE
  Car

  MERCEDES C-180 BENZINE GAZ 2002 MANUALE

  MERCEDES C-180 BENZINE GAZ 2002 KOMPRESSOR MANUALE NE GJENDJE SHUME TE MIRE 📲 +355 69 587 6565

  Pogradec Sot, 09:28
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet e class 2009
  Car

  Shitet e class 2009

  Makina eshte ne gjendje shum te mire e sapo erdhur nga gjermania me te gjitha sherbimet e paster e b

  Pogradec Sot, 09:08
  10,600.00 €
 • 10 foto
  Mercedes-Benz C300 Benzin-Gas Look Amg M.Nderrimi
  Car

  Mercedes-Benz C300 Benzin-Gas Look Amg M.Nderrimi

  Shitet Mercedes-Benz C300 Benzin-Gas,Look Amg,viti 2011,kambio Automatike Tip Tronic,sallon lekure n

  Pogradec Sot, 09:07
  12,500.00 €
 • 11 foto
  MERCEDES E250 AUTOMAT DISTRONIC START/STOP FULLLL
  Car

  MERCEDES E250 AUTOMAT DISTRONIC START/STOP FULLLL

  Shitet Mercedes-Benz E250 CDI,model ELEGANCE,EURO 4,viti 2009,kambio Automatike Tip Tronic,komanda n

  Pogradec Sot, 09:07
  13,200.00 €