Automjete
Prizren

Automjete në shitje në Prizren

 • 6 foto
  Impiant inerte komplet
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Impiant inerte komplet

  Shesim Impiant komplet per prodhim inerte per informacione kontaktoni 00355672022763 ose 003933564

  Prizren Sot, 16:27
  With agreement
 • 4 foto
  Shes Tiugan 2.0
  Car

  Shes Tiugan 2.0

  Shes Tiugan 2.0 viti 2009 Regjistrim ka deri ne muajin Janar deri 2021 Ne gjendje shum te mir Fu

  Prizren Sot, 16:27
  11,500.00 €
 • 5 foto
  Shes Mercedes-Benz viti 2011
  Car

  Shes Mercedes-Benz viti 2011

  Shes Mercedes-Benz viti 2011 Naft 350 Regjistrim ka deri ne muajin 12 Ne gjendje shum te mir Full

  Prizren Sot, 16:26
  14,000.00 €
 • 4 foto
  Shes golf 2 dizel 1.6
  Car

  Shes golf 2 dizel 1.6

  Shes golf 2 1.6 Regjistrim ka deri ne muajin e 2 te viti 2021

  Prizren Sot, 16:24
  900.00 €
 • 2 foto
  Aprilla leonardo 125
  Engines (over 50 cc)

  Aprilla leonardo 125

  ne gjendje shum te mir qmimi diskutueshem vetem ne viber

  Prizren Sot, 16:23
  700.00 €
 • 10 foto
  BMW X3 XDrive 2.0 2014 98000km
  Car

  BMW X3 XDrive 2.0 2014 98000km

  Shitet vetura BMW X3 X-Drive, viti prodhimit 2014, regjistrimi i pare ne Ks 2/2020, me 98000 km. Vet

  Prizren Sot, 16:21
  23,900.00 €
 • 6 foto
  Shes RENO SCENIC - Gjendje perfekte
  Car

  Shes RENO SCENIC - Gjendje perfekte

  Shes Renault Scenic, viti i prodhimit 2005,manual, 1.9dci Diesel, vetura eshte ne gjendje shume te

  Prizren Sot, 16:18
  3,300.00 €
 • 2 foto
  Pasqyre per chopper
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Pasqyre per chopper

  Shes Pasqyre per chopper ne gjendje te mire. Konkakto: +38349243045

  Prizren Sot, 16:14
  20.00 €
 • 1 foto
  Goma te mira Dunllop 205 55 16 4 copa
  Copiers and equipment

  Goma te mira Dunllop 205 55 16 4 copa

  Goma te mira Dunllop 205 55 16 4 copa

  Prizren Sot, 16:14
  70.00 €
 • 0 foto
  Pjes per vw buba
  Copiers and equipment

  Pjes per vw buba

  Pjes per vw buba

  Prizren Sot, 16:13
  1.00 €
 • 2 foto
  Bandasha 15 she me kapaka origjinal per golf 4.5.6
  Copiers and equipment

  Bandasha 15 she me kapaka origjinal per golf 4.5.6

  Bandasha 15 she me kapaka orgjinale per golf 4.5.6

  Prizren Sot, 16:12
  60.00 €
 • 6 foto
  Honda Dylan 125cc ???? ??
  Engines (over 50 cc)

  Honda Dylan 125cc ???? ??

  Honda Dylan 125cc 2005 10.1 kw Gomat e Reja Para dhe Mbrapa Km 19.800 Gjendje Tip Top Asht Skuteri

  Prizren Sot, 16:10
  1,150.00 €
 • 12 foto
  Opel Corsa C 1.8 GSI Benzin Klim RKS
  Car

  Opel Corsa C 1.8 GSI Benzin Klim RKS

  Shitet Vetura Opel Corsa C Viti 2001 1.8 Benzin GSI Manuel Klim/Ac Funksionale Komanda Ne Timon Temp

  Prizren Sot, 16:03
  3,200.00 €
 • 7 foto
  Opel Astra 1.6 CDTI FacLift 2016
  Car

  Opel Astra 1.6 CDTI FacLift 2016

  Opel Astra 1.6 CDTI VITI PRODHIMITi 2016 LDE DRITA PARA DHE MBRAPA SENZOR PAKIM PARA DHE MBRAPA XENO

  Prizren Sot, 16:03
  With agreement
 • 7 foto
  Polo
  Car

  Polo

  Shes polon 1.6 tdi ne gjendje prefekte esh hannlan prej konforit mat lart qe ka vw ika te gjitha puu

  Prizren Sot, 16:02
  7,200.00 €
 • 5 foto
  Fiat Punto 1.9Dizell
  Car

  Fiat Punto 1.9Dizell

  Shes Fiat Punto me dy ulse transporter 1.9 Dizell i thjesht ne gjendje te mir Me klim viti prodhimi

  Prizren Sot, 16:01
  1,600.00 €
 • 7 foto
  Nissan
  Car

  Nissan

  Shes Nissan Navara 2.5 motorrin ne gjendje prefekte me gjitha serviset e kryera Nisani esht tip rop

  Prizren Sot, 16:01
  With agreement
 • 9 foto
  WV SCIROCCO 2.0TSI TURBO 2010 RKS
  Car

  WV SCIROCCO 2.0TSI TURBO 2010 RKS

  WV SCIROCCO VITI. 08.2010 NGJYRA BARDH ALPINA TAVANI MBRENA I ZI 2.0TSI TURBO 147KW STOK200PS 205MI

  Prizren Sot, 16:01
  With agreement
 • 12 foto
  Škoda Octavia 1.8T 20 V
  Car

  Škoda Octavia 1.8T 20 V

  Skoda Octavia 1.8 t 20 v modeli Elegancè ne gjendje shume te mire teknike si edhe optike. Vetura

  Prizren Sot, 16:00
  2,899.00 €
 • 6 foto
  BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek
  Car

  BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DH

  Prizren Sot, 15:59
  With agreement
 • 11 foto
  PEUGEOT 207 1.6 HDI FAP RKS 2011
  Car

  PEUGEOT 207 1.6 HDI FAP RKS 2011

  PEUGEOT 207 CROM PAKET 1.6HDI 80KW 109PS VITI SAKT 2011 PARTIKEL FILTER KARIKAT ME NXEMJE SENZOR MBR

  Prizren Sot, 15:58
  With agreement
 • 2 foto
  Mercedes benz
  Trucks

  Mercedes benz

  Shes mercedes benz 412 viti 2000 per mashum na kontakto ne tel dhe viber 044338026

  Prizren Sot, 15:55
  With agreement
 • 9 foto
  Iveco 35s12
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Iveco 35s12

  Shes iveco 35s12 me Hebebühne i posa ardhur nga zvicrra me dogan te paguar viti i prodhimit 2005 kil

  Prizren Sot, 15:54
  With agreement
 • 10 foto
  Mercedes Benz C180 CDI 2013 2200cc
  Car

  Mercedes Benz C180 CDI 2013 2200cc

  Shitet makina ne gjendje perfekte, Mercedes-Benz C class, 2200 cm3, e posaardhur nga Gjermania, e re

  Prizren Sot, 15:52
  11,800.00 €
 • 12 foto
  Shitet Golf 6 2010 2.0 4Motion
  Car

  Shitet Golf 6 2010 2.0 4Motion

  *vw Golf 2.0 TDI *Prejardhje nga Zvicrra *4x4 4Motion *2000cc(2.0TDI) *Manual 6 Shpejtsi *Cruise-Con

  Prizren Sot, 15:52
  With agreement
 • 8 foto
  Lupo 1.0 Benzin
  Car

  Lupo 1.0 Benzin

  Lupo 1.0 Benzin Viti 2003

  Prizren Sot, 15:52
  650.00 €
 • 9 foto
  SMART 700 KUBIK 2004 AUTOMATIK
  Car

  SMART 700 KUBIK 2004 AUTOMATIK

  Shitet Smart 700 kubik viti osht 12.12.2003 automatik Edhe tiptronic osht ne gjendje te mir punon m

  Prizren Sot, 15:51
  2,400.00 €
 • 10 foto
  CITROEN JUMPER 2.2 VITI 2005
  Car

  CITROEN JUMPER 2.2 VITI 2005

  Shitet Citroen Jumper 2.2 viti 2005 osht Regjistrimi par Nks osht shum ne Gjendje te mir punon mir i

  Prizren Sot, 15:51
  3,000.00 €
 • 1 foto
  KUK PER AUDI A3
  Copiers and equipment

  KUK PER AUDI A3

  Shitet kuka per audi a3 shum pak i perdorur Per ma shum info 045519666

  Prizren Sot, 15:51
  With agreement
 • 9 foto
  WV FOX 1.2 BENZIN VITI 2006
  Car

  WV FOX 1.2 BENZIN VITI 2006

  Shitet VW Fox 1.2 benzin viti 2006 osht ne gjemdje te mir punon mir posedon klim fellge te bukura go

  Prizren Sot, 15:50
  3,200.00 €
 • 10 foto
  TAURAN 1.9 TDI VITI 2010 ME TABELA TE HUAJA
  Car

  TAURAN 1.9 TDI VITI 2010 ME TABELA TE HUAJA

  Shitet tauran 1.9 TDI viti 2010 Me 5 ULSE sapo i ardhur nga Gjermanija me tabela te huaja osht shum

  Prizren Sot, 15:50
  4,800.00 €
 • 10 foto
  GOLF 5 1.9 TDI 2007
  Car

  GOLF 5 1.9 TDI 2007

  Shitet Golf 5 1.9 Tdi viti osht me 10.12.2006 osht ne gjendje te mir punon mir Regjistrim deri 30.07

  Prizren Sot, 15:50
  5,200.00 €
 • 10 foto
  PASSAT 2.0 VITI 2012 AUTOMATIK
  Car

  PASSAT 2.0 VITI 2012 AUTOMATIK

  Shitet Passat 2.0 Automatik Viti 2012 osht shum ne gjendje te mir punon mir i shtrengum posedon Navi

  Prizren Sot, 15:50
  9,500.00 €
 • 12 foto
  PASSAT 2.0 VITI 2008
  Car

  PASSAT 2.0 VITI 2008

  Shitet Passat 2.0 viti 2008 osht shum ne gjendje te mir i paster mrena dhe jasht i shtrengum tip top

  Prizren Sot, 15:50
  6,200.00 €
 • 10 foto
  BMW 320 VITI 2009 MANUEL
  Car

  BMW 320 VITI 2009 MANUEL

  Shitet Bmw 320 viti 2009 Manuel osht ne gjendje te mir punon mir i paster mrena dhe jasht i shtrengu

  Prizren Sot, 15:49
  7,800.00 €
 • 12 foto
  BMW 530 VITI 2004 AUTOMATIK
  Car

  BMW 530 VITI 2004 AUTOMATIK

  Shitet Bmw 530 viti 2004 Automatik Viti 2004 ne gjendje te mir punon mir fellge te bukura guma tmira

  Prizren Sot, 15:49
  6,000.00 €
 • 1 foto
  Menjaq..5.shpejtsi. per mercedes.124.190.200.250.
  Car

  Menjaq..5.shpejtsi. per mercedes.124.190.200.250.

  Shes .menjaq me 5 shpejtsi.Per.mercedes. Asht shum n gjnendje te mir 124sh.180sh.190sh.200sh.250sh.

  Prizren Sot, 15:45
  50.00 €
 • 6 foto
  Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh
  Car

  Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

  Shes pjes per merrcedes 200.sh.250.sh 300 me qmim te arsyshum tel viber ...(045 934 979 ). . .menjaq

  Prizren Sot, 15:43
  With agreement
 • 2 foto
  matorra.1.9.dizell.per.vw.golf.2.3.pasat.t2.t3.t4.
  Car

  matorra.1.9.dizell.per.vw.golf.2.3.pasat.t2.t3.t4.

  Shes motorra 1.9.turbo.dizell.edhe 1.9.t. thjesht.. per .golf.2. gollf 2..gollf 3 audi 80 audi 100

  Prizren Sot, 15:43
  With agreement
 • 6 foto
  Diferencjall.per.mercedes 124.190.200.250.300.etj
  Car

  Diferencjall.per.mercedes 124.190.200.250.300.etj

  Shes .diferencjell.Per mercedes 124sh.180sh.190sh.200sh.250sh.300.sh (Qmimi 30.evro) info tel viber(

  Prizren Sot, 15:42
  30.00 €
 • 3 foto
  Kry.t.vollanit.hidraulik.per.mercedes.124.190.250
  Car

  Kry.t.vollanit.hidraulik.per.mercedes.124.190.250

  Shes krt t vollanit hidraulik .Per mercedes Asht shum i mir lluft ska nuk pik kerkun 124.sh.180.s

  Prizren Sot, 15:41
  30.00 €
 • 3 foto
  brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj
  Car

  brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

  Shes braven.per.dhezje me gjith qels Per mercedes 124sh.180sh.190sh.200sh.250sh.300.sh (Qmimi 15 ev

  Prizren Sot, 15:41
  15.00 €
 • 6 foto
  Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh
  Car

  Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

  Shes pjes per merrcedes. 124..200.sh.250.sh 300 me qmim te arsyshum tel viber ...(045 934 979 ). . .

  Prizren Sot, 15:40
  With agreement
 • 5 foto
  Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj
  Car

  Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

  Shes amortizera spiralle federra Per mercedes 124sh.180sh.190sh.200sh.250sh.300.sh (Qmimi 10 evro) i

  Prizren Sot, 15:37
  10.00 €
 • 3 foto
  Fara.drita.shtopa..per mercedes. 124.200.250.300.
  Car

  Fara.drita.shtopa..per mercedes. 124.200.250.300.

  Shes .fara.drita Per mercedes 124sh.sh.200sh.250sh.300.sh (Qmimi 15 evro) info tel viber(045 934 979

  Prizren Sot, 15:36
  15.00 €
 • 2 foto
  Shes.menjaq.per.audi.a4.a6.audi 100.pasat.b5..etj
  Car

  Shes.menjaq.per.audi.a4.a6.audi 100.pasat.b5..etj

  Shes.menjaqin.per audi dizell tdi ne gjendje shum Te.mir.manual.5.shpejtsi..ban ..per.. .Audi..a4.

  Prizren Sot, 15:35
  With agreement
 • 5 foto
  Helmeta
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Helmeta

  Shes helmeten shume pak e perdorur

  Prizren Sot, 15:35
  180.00 €
 • 4 foto
  KAWASAKI KMX 125
  Engines (over 50 cc)

  KAWASAKI KMX 125

  Në gjendje perfekte, vetëm 17.000 të kaluara. Goma të reja 2018 Gjermane të njejta. Viber, Whatssup

  Prizren Sot, 15:22
  With agreement
 • 10 foto
  audi a4 ,1.9 tdi ,me klime ,ne gjendje super
  Car

  audi a4 ,1.9 tdi ,me klime ,ne gjendje super

  shitet audi a4 1.9 dizell me klime,me 6 shpejtsi, karrikat me nxemje,ne gjendje shume te mire, dhe

  Prizren Sot, 15:20
  2,850.00 €
 • 11 foto
  mercedes vito 2.2cdi ,me klime,8 ulese rks
  Car

  mercedes vito 2.2cdi ,me klime,8 ulese rks

  shitet opel zafira 1.9 dizell ,me 7 ulese ne gjendje shume te mire ,me klime dhe shume sene tjera

  Prizren Sot, 15:19
  2,850.00 €