Automjete
Leposaviq

Automjete në shitje në Leposaviq

 • 3 foto
  Mini ekskavatorë / Kubota KX61-3
  Agricultural vehicles

  Mini ekskavatorë / Kubota KX61-3

  Viti i prodhimit: 2012 Përshkrimi: 2012 Kubota KX61.3 2.5 ton ekskavator mini-gjurmues, 710 orë, sh

  Leposaviq 14 February 13:08
  4,800.00 €
 • 1 foto
   nabídky půjček
  Car

  nabídky půjček

  nabídky půjček Vyzývám všechny, kteří to potřebují půjčit si peníze z výše půjčky pro li

  Leposaviq 13 February 11:48
  1.00 €
 • 2 foto
  BMW X3 VETURA
  Car

  BMW X3 VETURA

  Ne kemi marrë mesazhin tuaj dhe dëshirojmë t\'ju informojmë se zonja Krasniqi Angela tashmë na ka ko

  Leposaviq 25 September 20:35
  3,000.00 €
 • 0 foto
  Ssssss
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Ssssss

  Ssssd

  Leposaviq 22 September 20:43
  200.00 €
 • 5 foto
  scania 143h 420
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  scania 143h 420

  extra stanje gume nove servis odradjen registrovan 064 41 76 268

  Leposaviq 4 September 20:52
  9,500.00 €
 • 0 foto
  Real SSD Chemicals Services Include Note Testing ,
  Engines (over 50 cc)

  Real SSD Chemicals Services Include Note Testing ,

  Real SSD Chemicals Services Include Note Testing , +27780171131 this where our technicians test the

  Leposaviq 24 August 12:21
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Copiers and equipment

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Unë jam një Drejtor i veçantë i kom

  Leposaviq 31 July 19:40
  565,256.00 €
 • 9 foto
  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️
  Car

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️ (i autorizuar per rajonin e Kosoves) Perparesi kan

  Leposaviq 17 July 16:27
  With agreement
 • 0 foto
  motorra per dyer oborri 044681559
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  motorra per dyer oborri 044681559

  motorra

  Leposaviq 21 June 06:23
  With agreement
 • 4 foto
  MINI Countryman CMCSD 2.0
  Car

  MINI Countryman CMCSD 2.0

  Makina shitet me një garanci që do të thotë se si blerës, ju keni një garanci kundër gabimeve dhe de

  Leposaviq 18 June 01:25
  8,000.00 €
 • 0 foto
  citycoco bike
  Engines (over 50 cc)

  citycoco bike

  WHATSAPP ME +77769855117 100% Brand new original unlocked With 1 year international warranty Also c

  Leposaviq 1 June 19:51
  300.00 €
 • 0 foto
  KREDY
  Damaged cars for spare parts

  KREDY

  Përshëndetje A jeni duke kërkuar për një hua urgjentisht? ose: Për të ringjallur aktivitetet tuaja f

  Leposaviq 31 May 02:49
  1,000.00 €
 • 4 foto
  Adi 1.9 dizel
  Car

  Adi 1.9 dizel

  Klimen ne gjendje te mir

  Leposaviq 25 May 18:25
  1,000.00 €
 • 3 foto
  2017 Hyundai Santa Fe SUV For Sale
  Car

  2017 Hyundai Santa Fe SUV For Sale

  Item specifics Condition: Used Year: 2017 Mileage: 42970 Interior Color: Gray Make: Hyundai Transmis

  Leposaviq 27 April 21:44
  12,000.00 €
 • 1 foto
   Vrlo velika ponuda zajma
  trailer

  Vrlo velika ponuda zajma

  Pozdrav gospodinu i gospođi Trebate komercijalni zajam ili osobni zajam Ja sam ozbiljan vjerovnik i

  Leposaviq 12 April 19:27
  200,000.00 €
 • 5 foto
  Re Suzuki Hayabusa 2018
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Re Suzuki Hayabusa 2018

  Engine 1340cc, 4-stroke, liquid-cooled, 4-cylinder, DOHC Bore x Stroke 81.0 mm x 65.0 mm (3.19 in.

  Leposaviq 7 April 00:26
  1,500.00 €
 • 2 foto
   Toyota Land Cruiser
  Car

  Toyota Land Cruiser

  readout 74.959 km ngjyrë e zezë kuti e shpejtesise makinë Drive me rrota Të gjitha rrotat lëvizëse l

  Leposaviq 6 April 15:59
  3,000.00 €
 • 0 foto
  Huazimi dhe financimi emergjent.
  Damaged cars for spare parts

  Huazimi dhe financimi emergjent.

  Huazimi dhe financimi emergjent. Keni nevojë për financim në shtëpi, financim biznesi, blerjen e nj

  Leposaviq 6 April 15:56
  1,000.00 €
 • 5 foto
  Golf
  Car

  Golf

  Golf 1.9 tdi 110kw 1997 motori model i ri ka klim tronik ulse me nxemje muzik te mire fellne alumini

  Leposaviq 5 April 15:10
  1,150.00 €
 • 4 foto
  2010 BOBCAT S185
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  2010 BOBCAT S185

  2010 BOBCAT S185 Volvo, Caterpillar, Bobcat, JCB, Komatsu, Case, Hitachi

  Leposaviq 5 April 14:40
  4,800.00 €
 • 0 foto
  Blej vetura nga 200-500
  Car

  Blej vetura nga 200-500

  Blej te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni me dogan pa dogan te aksidentuar Nr kontaktues 0

  Leposaviq 4 April 19:38
  300.00 €
 • 11 foto
  Taureg
  Car

  Taureg

  Taureg V6 Benzin 64 mi te sakta ilkur targa kosovare

  Leposaviq 4 April 10:07
  With agreement
 • 5 foto
  2010 BOBCAT S330 Turbo
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  2010 BOBCAT S330 Turbo

  2010 BOBCAT S330 Turbo Volvo, Caterpillar, Bobcat, JCB, Komatsu, Case, Hitachi

  Leposaviq 4 April 08:37
  5,000.00 €
 • 4 foto
  2011 Case SR200
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  2011 Case SR200

  2011 Case SR200 Volvo, Caterpillar, Bobcat, JCB, Komatsu, Case, Hitachi

  Leposaviq 4 April 08:36
  5,100.00 €
 • 5 foto
  Daf
  Trucks

  Daf

  Na prodaju daf kamion.

  Leposaviq 3 April 23:22
  With agreement
 • 4 foto
  2006 Caterpillar 972H
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  2006 Caterpillar 972H

  Case, Caterpillar , JCB , Komatsu , New Holland , Terex , Volvo , Bobcat , Hitachi , Kubota .

  Leposaviq 3 April 15:17
  9,500.00 €
 • 5 foto
  2008 JCB TLT30D
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  2008 JCB TLT30D

  Case, Caterpillar , JCB , Komatsu , New Holland , Terex , Volvo , Bobcat , Hitachi , Kubota .

  Leposaviq 3 April 15:16
  6,000.00 €
 • 4 foto
  2012 CAT 434F
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  2012 CAT 434F

  Case, Caterpillar , JCB , Komatsu , New Holland , Terex , Volvo , Bobcat , Hitachi , Kubota .

  Leposaviq 3 April 15:15
  9,300.00 €
 • 5 foto
  2013 Volvo ECR25D
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  2013 Volvo ECR25D

  Case, Caterpillar , JCB , Komatsu , New Holland , Terex , Volvo , Bobcat , Hitachi , Kubota .

  Leposaviq 3 April 15:15
  4,300.00 €
 • 1 foto
  Shitet fordi ne rregull
  Car

  Shitet fordi ne rregull

  Shitet ford galaksy ne ghendje te mir si dhe shes nji gom 13

  Leposaviq 3 April 10:36
  1,300.00 €
 • 4 foto
  Golf 3
  Car

  Golf 3

  Golf 3 1.6 benzin 1996 extra stanje

  Leposaviq 3 April 08:47
  570.00 €
 • 7 foto
  1993 CATERPILLAR 320L
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  1993 CATERPILLAR 320L

  WhatsApp: +447442764196 Traktorë bujqësorë : Claas, Fendt, Fiat, New Holland, John Deere, Case, Kom

  Leposaviq 3 April 02:00
  11,500.00 €
 • 2 foto
  Ac
  Car

  Ac

  Kontakti Viber.

  Leposaviq 2 April 22:35
  With agreement
 • 2 foto
  Golf 4
  Car

  Golf 4

  Shes veturen golf 4 ne gjendje te mir, arsyeja pse pe heki osht me u largu nga ky vend i mjer, per m

  Leposaviq 1 April 07:42
  2,200.00 €
 • 6 foto
  Kombi Mecedes vito 2.2 cdi 2004\'
  Car

  Kombi Mecedes vito 2.2 cdi 2004\'

  Kombi Mecedes vito 2.2 cdi 2004\' , odlicno stanje, rrgistrovan do 6-og meseca, 150 konja, teretni,

  Leposaviq 31 March 06:54
  3,650.00 €
 • 2 foto
  shes opel vectr sport
  Car

  shes opel vectr sport

  shes ope vectr sport

  Leposaviq 25 January 20:27
  With agreement
 • 0 foto
  Финансијска помоћ за крај године
  trailer

  Финансијска помоћ за крај године

  Здраво, Да ли вам је потребно финансирање за финансирање или хитан новац за било какве потребе? Не

  Leposaviq 17 November 09:27
  111.00 €
 • 0 foto
  1,000 € në 900,000 €
  Car

  1,000 € në 900,000 €

  1,000 € në 900,000 € për një periudhë prej 12 muajsh deri në 25 vjet me një normë interesi prej 2% d

  Leposaviq 21 February 10:49
  1.00 €
 • 12 foto
  Volkswagen Polo 1.2 Trendline
  Car

  Volkswagen Polo 1.2 Trendline

  Volkswagen Polo 1.2 Trendline Përdorur Data e regjistrimit 09/2008 Transmisioni Manual transmitti

  Leposaviq 17 February 12:30
  2,000.00 €
 • 1 foto
  alfa romeo 159
  Car

  alfa romeo 159

  Unë po shesë Alfa Romeo 159 2nov 2006 Diesel gjithmonë servisohen në qendrën e shërbimit të autorizu

  Leposaviq 8 February 10:11
  4,000.00 €
 • 1 foto
  Audi A3
  Car

  Audi A3

  Unë e shes Audi A3 nov 2013 Diesel gjithmonë shërbim në qendrën e autorizuar të shërbimit Audi A3 të

  Leposaviq 7 February 15:03
  3,000.00 €
 • 1 foto
  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve
  Damaged cars for spare parts

  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gj

  Leposaviq 19 January 10:45
  1,000.00 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Damaged cars for spare parts

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Nous offrons des prêts à toutes personnes sincères et honnêtes à ceux qui en ont besoin. Nous

  Leposaviq 19 November 11:22
  200.00 €