Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  Shitet shashi ne gjendje te mir
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet shashi ne gjendje te mir

  Shitet sashi ne gjendje te mir dokument ska mos ban pytje shitet urgjend qmim me moren asht 190 ero

  Gjilan Dje, 23:36
  230.00 €
 • 3 foto
  Shitet puch me dy shpejci ne dor me kfaqill
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet puch me dy shpejci ne dor me kfaqill

  Shitet puch ne gjendje teper te mir matorri asht antik model shum i. Vjeter viti 83 por punon sahat

  Gjilan Dje, 23:36
  265.00 €
 • 2 foto
  Shitet puch ne gjendje prefekte
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet puch ne gjendje prefekte

  Shitet puch ne gjendje teper te mir shum arrin shpejci 60 km punon me drit me fren me kejta ne regul

  Gjilan Dje, 23:36
  265.00 €
 • 11 foto
  Biciklet
  Motorcycles (under 50 cc)

  Biciklet

  Biciklet e ardhun nka austria shum e mir esht e re 2km e kom vozit

  Podujevë Dje, 19:38
  With agreement
 • 5 foto
  MOTORRA ELEKTRIKE ME BATERI SUPER OKAZION
  Motorcycles (under 50 cc)

  MOTORRA ELEKTRIKE ME BATERI SUPER OKAZION

  shes motorra me bateri.super ekonomike.nuk ka nevoje per karburant as patente.i pershtatshem per Mes

  Tiranë Dje, 19:12
  850.00 €
 • 2 foto
  Shitet Motorr Elektrik i ri
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet Motorr Elektrik i ri

  Shes keta 2 lloje Motorrash elektrik . Karakteristike keta motorra kane qe nuk kane asnje lloj shpen

  Tiranë Dje, 17:45
  850.00 €
 • 2 foto
  Shes Motorra elektrik Okazion
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shes Motorra elektrik Okazion

  Shes keta 2 lloje Motorrash elektrik . Karakteristike keta motorra kane qe nuk kane asnje lloj shpen

  Fier Dje, 17:44
  900.00 €
 • 3 foto
  biciklet framework
  Motorcycles (under 50 cc)

  biciklet framework

  biciklet framework 30\' me frena dhe marsha shimano me 7-3 marsha me hamortizator para dhe te sha

  Vlorë Dje, 16:13
  100.00 €
 • 5 foto
  Peugeot 50cc
  Motorcycles (under 50 cc)

  Peugeot 50cc

  Peugeot speedfight 50cc ftofjen me uj ne gjendje shum te mir me dogan per ma shum info +38349208191

  Prishtinë Dje, 15:05
  430.00 €
 • 2 foto
  NDRIM ME SKUTER apo BICIKLET ME FRENA ME DISC.29.
  Motorcycles (under 50 cc)

  NDRIM ME SKUTER apo BICIKLET ME FRENA ME DISC.29.

  NDRIM ME SKUTER apo BICIKLET ME FRENA ME DISC. me goma 29.

  Mitrovicë Dje, 11:04
  190.00 €
 • 2 foto
  Tricikel elektrik i ri, pershtatshem per invalide
  Motorcycles (under 50 cc)

  Tricikel elektrik i ri, pershtatshem per invalide

  Shiten tricikla elektrike, 0 km perdorur, viti 2017, perfshire karikuesin. Per cdo karikim mund te b

  Tiranë Dje, 10:43
  2,100.00 €
 • 3 foto
  SHITET MOTORR PEUGEOT
  Motorcycles (under 50 cc)

  SHITET MOTORR PEUGEOT

  motorr 49 cc ne gjendje krejt te mire

  Shkodër Dje, 10:03
  50,000.00 Lek
 • 4 foto
  skuter piaggio motorr
  Motorcycles (under 50 cc)

  skuter piaggio motorr

  shes skuter 49 cc i doganuar 420 eu

  Gjilan Dje, 08:54
  With agreement
 • 2 foto
  Ne gjendje te mir
  Motorcycles (under 50 cc)

  Ne gjendje te mir

  Nxitohuni

  Tiranë 11 December 18:15
  270.00 Lek
 • 1 foto
  Shes skuterin Mondiall
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shes skuterin Mondiall

  Eshte ngjendje trregullt punon shum mir

  Prizren 11 December 18:03
  300.00 €
 • 5 foto
  Aprilia Scarabeo 50 vp 2002 FERIZI
  Motorcycles (under 50 cc)

  Aprilia Scarabeo 50 vp 2002 FERIZI

  shes motorin Aprilia 50cm i ardhun nga zvicrra ne gjendje superiore me xham perpara ngjyr e zez. per

  Vushtrri 11 December 17:31
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet piaggio si
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet piaggio si

  Shitet piaggio si ne gjendje te mire pune nr 0676170007

  Tiranë 11 December 09:53
  280.00 €
 • 5 foto
  Reno Laguna 2.2dizell full mi km dsg extra Lire
  Motorcycles (under 50 cc)

  Reno Laguna 2.2dizell full mi km dsg extra Lire

  2.2dizell 75mi km dsg extraetj arel

  Prishtinë 11 December 09:42
  With agreement
 • 2 foto
  Tricikel ( kantine)
  Motorcycles (under 50 cc)

  Tricikel ( kantine)

  Eshte e re dhe e pa perdorur! punon me bateri dhe mund te bej deri ne 30km por eshte dhe me panel di

  Sarandë 10 December 08:36
  7,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet motor elektrik me bateri
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet motor elektrik me bateri

  Motor elektrik me bateri Për dy persona Shumë I fuqishëm Karikohet nga priza e thjeshtë Kontakt: +35

  Tiranë 9 December 23:45
  1,000.00 €
 • 2 foto
  mini motor
  Motorcycles (under 50 cc)

  mini motor

  motorr i vogel per femije ...shume i fuqishem...e provuar shkon deri ne 70 kmh cmimi i diskutueshem

  Durrës 9 December 19:14
  200.00 €
 • 2 foto
  Trek
  Motorcycles (under 50 cc)

  Trek

  Shes bicikllen ne gjendje te rregullt viber +38349686809

  Mitrovicë 9 December 08:16
  With agreement
 • 1 foto
  Ne shitje Piaggio Ciao SI
  Motorcycles (under 50 cc)

  Ne shitje Piaggio Ciao SI

  ne shitje mopedi me pedale ciao.Ne gjendje shum e mir.Punojn frena drita me shpenzime shum te vogla.

  Prizren 8 December 22:54
  210.00 €
 • 5 foto
  biciklet e aluminit centurion crossline
  Motorcycles (under 50 cc)

  biciklet e aluminit centurion crossline

  Shitet bicikleta e aluminit me amortizer 28 she e ka venin per diska osht gjendje te mir

  Gjilan 7 December 23:59
  135.00 €
 • 2 foto
  Aprilia Sr
  Motorcycles (under 50 cc)

  Aprilia Sr

  gjendja 10/10 e gatshme per cdo lloj prove 50cc letrat te sapo paguara kontakti ne whats up 👍Cmimi i

  Tiranë 6 December 21:56
  850.00 €
 • 2 foto
  blejm skutera me defekt ingjeksion prej 2001-2018
  Motorcycles (under 50 cc)

  blejm skutera me defekt ingjeksion prej 2001-2018

  blejm skutera 49cm 50cm kubik qka jan me defekt vetem ingjeksion jo me karburator.prej vitit 2001e m

  Ferizaj 6 December 16:34
  1.00 €
 • 8 foto
  Shes aprilia 50cc
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shes aprilia 50cc

  Shes aprilia 50cc 2009 pa dogan i ardhur nga zvicrra drita lled fabrikisht goma te reja te dimrit or

  Ferizaj 6 December 15:33
  With agreement
 • 8 foto
  KYMCO 50cc 2003 me dogan nga zvicrra
  Motorcycles (under 50 cc)

  KYMCO 50cc 2003 me dogan nga zvicrra

  Kymco motorr 50cc 2003 me dogan te pagune i ardhun nga zvicrra vetem dogana 133€ ka kushtu gomat e r

  Vushtrri 5 December 17:47
  550.00 €
 • 5 foto
  Aprilia sr50
  Motorcycles (under 50 cc)

  Aprilia sr50

  shes aprilia sr50 gjendjet regull rks shlajmrum per ma shum info kontaktoni nr ose viber ndrohet me

  Prizren 5 December 11:42
  With agreement
 • 2 foto
  Shes Bicikllen California
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shes Bicikllen California

  Shes bicikllen California ne gjendje te rregullt e ruajtur pa asnje problem.Me amortizera shpejtesit

  Prizren 4 December 23:56
  With agreement
 • 1 foto
  Vážná a rychlá soukromá půjčka
  Motorcycles (under 50 cc)

  Vážná a rychlá soukromá půjčka

  Hledáte půjčku na oživení svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z ji

  Fushë Kosovë 2 December 15:09
  500,000,000.00 €
 • 1 foto
  Motorqiklet
  Motorcycles (under 50 cc)

  Motorqiklet

  shes motorqikleten YAMAHA ne gjendje teper te mire me frena edhe drita

  Gjakovë 2 December 08:41
  288.00 €
 • 4 foto
  Shitet Kymco 49 Kubik Krejt ngjendje t rregullt
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet Kymco 49 Kubik Krejt ngjendje t rregullt

  Shitet Kymco 49 Kubik Krejt ngjendje t rregullt I sapo ardhur nga Zvicra pa Dogan krejt funksional

  Gjilan 2 December 00:18
  420.00 €
 • 2 foto
  BUY 2 GET 1 FREE 3000W Citycoco electric scooter
  Motorcycles (under 50 cc)

  BUY 2 GET 1 FREE 3000W Citycoco electric scooter

  END OF THE YEAR PROMO!!!! BUY 2 GET 1 FREE If you are in the market for a high quality, powerful,

  Fushë Kosovë 1 December 16:25
  500.00 €
 • 3 foto
  Shitet piaggio zip 49cc 4t
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet piaggio zip 49cc 4t

  Shitet piaggio zip 4t 49cc ne gjendje shum te mir i ardhur nga italia me dogane te paguar gati per t

  Tiranë 30 November 19:14
  70,000.00 Lek
 • 5 foto
  Shes skuterin elektrik 2018
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shes skuterin elektrik 2018

  Skuteri eshte ne gjendje shume te mire, nuk i ka as 100km

  Prishtinë 27 November 17:42
  980.00 €
 • 4 foto
  Tomos Automatik
  Motorcycles (under 50 cc)

  Tomos Automatik

  Shitet RKS Gjendje shume perfekte , me nje fjale i ri. I perdorur vetem nga nje pronar

  Gjakovë 25 November 17:57
  850.00 €
 • 1 foto
  Papaq Yamaha
  Motorcycles (under 50 cc)

  Papaq Yamaha

  Shitet papaq ne gjendje shum te mir,shum i fuqishem 49 cc

  Durrës 24 November 13:14
  550.00 Lek
 • 3 foto
  Biciklete Bianch original.
  Motorcycles (under 50 cc)

  Biciklete Bianch original.

  Shitet bicikleta e shkelqyer komplet carbon me pesh diku tek 7 kg e ardhur nga italia ne gjendje pe

  Tiranë 23 November 22:50
  400.00 €
 • 4 foto
  Peugeot Kissbee 49cc
  Motorcycles (under 50 cc)

  Peugeot Kissbee 49cc

  shes skuterin peugeot kissbee 49cc 2011 n gjendje perfekte 4taksh shpenzimet shum t vogla me rks t s

  Pejë 23 November 10:03
  With agreement
 • 3 foto
  shitet ose ndrrohet me motorr gjeneratori
  Motorcycles (under 50 cc)

  shitet ose ndrrohet me motorr gjeneratori

  shes ose ndrroj me ndonje motor gjeneratorin dhe nje biqiklet Pilot,Edhe gjeneratori eshte shume pak

  Prishtinë 22 November 13:10
  350.00 €
 • 5 foto
  Shitet PS3 ose ndrrohet me ndonje motor
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shitet PS3 ose ndrrohet me ndonje motor

  shitet ose ndrrohet PS3 ne gjendje te rregullt me te gjitha paisjet percjellese Me te gjitha paisje

  Prishtinë 22 November 13:04
  350.00 €
 • 6 foto
  yamaha,kros,skuter,motor,vw,bmw,golf,mercedes,tv,
  Motorcycles (under 50 cc)

  yamaha,kros,skuter,motor,vw,bmw,golf,mercedes,tv,

  motori eshte me ingjeksion jo karborator punon perfekt osht shum i rujtem vjen nga zvicra doganen e

  Gjilan 22 November 10:04
  680.00 €
 • 2 foto
  Shes motorr me 3 Rrot i sapo ardhur nga zvicra
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shes motorr me 3 Rrot i sapo ardhur nga zvicra

  Motorr me 3 rrot i sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mir 045 55 47 41

  Ferizaj 16 November 20:16
  With agreement
 • 5 foto
  Biciklete Scott
  Motorcycles (under 50 cc)

  Biciklete Scott

  Shitet Bicikleta Scott Posedon disçe ,7x3=21 shpejtesi Modeli MTB,Mountain Bike ose per male. +37745

  Ferizaj 16 November 08:28
  190.00 €
 • 8 foto
  Bickllat
  Motorcycles (under 50 cc)

  Bickllat

  Shiten bicikllat jon te ardhura nga jasht teper t rujshme biciklla bicikleta biqikleta bike bicycle

  Gjilan 15 November 22:05
  1.00 €
 • 1 foto
  Vážná a rychlá soukromá půjčka
  Motorcycles (under 50 cc)

  Vážná a rychlá soukromá půjčka

  Hledáte půjčku na oživení svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z ji

  Fushë Kosovë 13 November 16:19
  500,000,000.00 €
 • 2 foto
  shitet skoteri piaggio nrg power sport 2010
  Motorcycles (under 50 cc)

  shitet skoteri piaggio nrg power sport 2010

  shitet ne gjendje perfekte te gjitha i ka elektronik i rujtshem teper shitet orgjent bojm drim vi

  Gjilan 9 November 19:59
  450.00 €
 • 5 foto
  SHES BICIKLETA  GAZELL 28 XXL
  Motorcycles (under 50 cc)

  SHES BICIKLETA GAZELL 28 XXL

  PER ME SHUM INFO VIBER +38344710370

  Mitrovicë 9 November 16:20
  With agreement
 • 0 foto
  suzuki rv 50 viti 1975
  Motorcycles (under 50 cc)

  suzuki rv 50 viti 1975

  suzuki 1975

  Prishtinë 8 November 19:51
  2,100.00 €