Automjete
Istog

Automjete në shitje në Istog

 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️⚠️
  Car

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️⚠️

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Istog Sot, 01:45
  10,000.00 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ ME AKSIDENT - ANGLEZE
  Car

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ ME AKSIDENT - ANGLEZE

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Istog Sot, 01:40
  10,000.00 €
 • 9 foto
  SHITEN RIMORKIOT SCHMITZ & BERGER
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  SHITEN RIMORKIOT SCHMITZ & BERGER

  1.RIMORKIO BERGER VITI 2012 ECOTRAIL PESHA 5090 KG NE DISKA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE EXTRA T

  Istog Dje, 21:44
  With agreement
 • 5 foto
  MAN TGX 18-360
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MAN TGX 18-360

  MAN TGX 18.360 VP 2010 888800 KM TE KALUARA POSEDON KLIMA RETARDER GOMAT E REJA 80% NE GJENDJE EX

  Istog Dje, 21:43
  With agreement
 • 4 foto
  Scania 470 me Pomp Kiperi
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Scania 470 me Pomp Kiperi

  Scania 470 Vp : 2004 KM TE KALUARA 495442 originale NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE Retarder Pomp k

  Istog Dje, 21:43
  With agreement
 • 7 foto
  IVECO 150E23 CISTERN AUTOBOT
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  IVECO 150E23 CISTERN AUTOBOT

  IVECO CISTERN AUTOBOT VP 2000 KM TE KALUARA 512341 ME VOLLUMETER DIGJITAL PRINTER 2 KOMORE 10000 L

  Istog Dje, 21:43
  With agreement
 • 3 foto
  Kombi fiat ducato 2.8d shitet ndrrohet
  Car

  Kombi fiat ducato 2.8d shitet ndrrohet

  Shes fiat ducato 2.8 d viti 99 airbag kilometra ika 129mi regjistrim dhe dogan jukan ba 2011, ika

  Istog Dje, 18:26
  With agreement
 • 1 foto
  MotoKross
  Engines (over 50 cc)

  MotoKross

  Kros Krejt Ne Regull .Suzuki 200cc.Me Dokumenta ...

  Istog Dje, 13:05
  800.00 €
 • 1 foto
  Volvo FS10 6X4
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Volvo FS10 6X4

  Shes Volvo FS10 6X4 380kf. Ne gjendje shume te mire viti 90.

  Istog Dje, 11:07
  With agreement
 • 9 foto
  Shiten fellnet per Passat 16-she me goma vere
  Copiers and equipment

  Shiten fellnet per Passat 16-she me goma vere

  Shiten fellnet per passat,golf5,audi A4 mercedes etj me goma vere gjysem baje,fellnet jan shum te mi

  Istog Dje, 10:11
  300.00 €
 • 10 foto
  Shitet Passat 3 C 2007
  Car

  Shitet Passat 3 C 2007

  Shitet pasat 3 c ne gjendje perfekte siq shifet ne foto me gjitha opcionet me kilometra te garantuar

  Istog Dje, 10:11
  With agreement
 • 0 foto
  ⛔️Haxha Auto24h⛔️Blejm te gjitha llojt e Veturave
  Car

  ⛔️Haxha Auto24h⛔️Blejm te gjitha llojt e Veturave

  ⛔ Haxha Auto ⛔ Blej të gjitha llojet e veturave: 🚗 Në gjendje të rregullt 🚗 Të aksidentuara 🚗

  Istog Dje, 10:07
  2,000.00 €
 • 4 foto
  Shes skuter150 cc
  Engines (over 50 cc)

  Shes skuter150 cc

  Shes skuterin ne gjebdje perfekte me librez me dugan met gjitha punon shum mir te gjitha i ka ne rre

  Istog Dje, 01:10
  380.00 €
 • 5 foto
  Opell
  Car

  Opell

  Opeli osht ne gjedje te rregull boj edhe drrim 38344315873

  Istog Dje, 01:10
  1,600.00 €
 • 0 foto
  sdsadasd
  Damaged cars for spare parts

  sdsadasd

  asdadadad

  Istog Dje, 01:09
  With agreement
 • 0 foto
  tirane
  Car

  tirane

  Fiat stilo 1.8 nafte ne gjendje te shkelqyer

  Istog Dje, 00:20
  2,500.00 €
 • 4 foto
  Shes fellnat 14 coll
  Car

  Shes fellnat 14 coll

  Shes fellnat 14 coll teposa ardhuna nga jesht per meshumm info ju pres ne ket ner 044837879

  Istog 20 October 18:42
  170.00 €
 • 3 foto
  Rimorkio
  Trucks

  Rimorkio

  Rimorkio eshte ne gjendje shum te rregullt.

  Istog 20 October 18:11
  950.00 €
 • 4 foto
  IVECO STRALIS 560 RKS
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  IVECO STRALIS 560 RKS

  IVECO STRALIS VITI 2007 KM 795250 RETARDER KLIM NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE NDRRIM I MUNDSHEM

  Istog 20 October 15:08
  With agreement
 • 7 foto
  Volkswagen T2, T3 WhiteStar Edition
  Car

  Volkswagen T2, T3 WhiteStar Edition

  VW t3 multivan Whitestar ne gjendje te mire, 11 muaj regjistrim. Pjest te gjembat mbrapa ne anen e

  Istog 20 October 12:12
  4,500.00 €
 • 8 foto
  AUDI 100 C4 quattro 2.0 regjistrim deri 28-01-2020
  Car

  AUDI 100 C4 quattro 2.0 regjistrim deri 28-01-2020

  shes AUDI 100 C4 2.0 benzin-plin me atest ne gjendje shum te mir regjistrim deri me 28-01-2020 ndrri

  Istog 20 October 10:54
  1,400.00 €
 • 5 foto
  Shiten
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Shiten

  Shiten

  Istog 20 October 09:35
  With agreement
 • 3 foto
  Damper TEREX 3066
  Trucks

  Damper TEREX 3066

  Damper terex 3066 Me dogan te paguar Ne gjendje shum te mir Gomat 80% tmira

  Istog 20 October 08:08
  36,000.00 €
 • 6 foto
  O&K RH 5 5000 ore pune 1994
  Trucks

  O&K RH 5 5000 ore pune 1994

  O&k rh6 Viti 1994 I po sa ardhun nga gjermania Vetem 1 lug 5000 ore pune

  Istog 20 October 08:07
  23,500.00 €
 • 3 foto
  Actros 2640
  Trucks

  Actros 2640

  Actros kipper me rimorkio

  Istog 20 October 08:06
  37,000.00 €
 • 3 foto
  Mobil bager CAT 315
  Trucks

  Mobil bager CAT 315

  Cat 315

  Istog 20 October 08:04
  31,000.00 €
 • 3 foto
  O&K L45
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  O&K L45

  Ngarkus O&K L45 Shum i mir Viti 1996 Ore pune 12000 Posedon klim 23. ton Etj

  Istog 20 October 08:03
  34,500.00 €
 • 0 foto
  asd
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  asd

  asd

  Istog 20 October 00:00
  1.00 €
 • 3 foto
  Golf 3 1.9 turbo dizell rks regjistrim deri me 27.12.2019
  Car

  Golf 3 1.9 turbo dizell rks regjistrim deri me 27.12.2019

  Shitet Golf 3 1.9 turbo dizell manual regjistrim deri me 27.12.2019 servisim te kryer komplet rrypin

  Istog 19 October 21:49
  1,800.00 €
 • 3 foto
  biciklet
  Car

  biciklet

  Shef bicikleten ne gjendje te rregullt mendeni me kontaktu edhe ne whatsapp ose viber +377456448

  Istog 19 October 12:50
  With agreement
 • 5 foto
  Citroen 2.0 HDI
  Car

  Citroen 2.0 HDI

  Ne gjendje te rregullt Viti 2004 2.0 HDI Regjistrim deri ne korrik 4 dyer Me marveshje Bejm edhe n

  Istog 18 October 18:53
  With agreement
 • 10 foto
  Audi A4
  Car

  Audi A4

  Audi A4 2.0 tdi e sapo ardhur nga gjermania me libra servisi ne gjendje super tmir me dogan dhe homo

  Istog 17 October 17:49
  10,800.00 €
 • 5 foto
  Passat Volkswagen 3C 2.0 TDI Disel
  Car

  Passat Volkswagen 3C 2.0 TDI Disel

  Shitet Passat Volkswagen 3C 2.0 TDI Disel. Viti i prodhimit 16.08.2010. Pa Dogan ne gjendeje te rr

  Istog 17 October 09:37
  5,800.00 €
 • 2 foto
  Klima kompresor per Fiat Ducato Bus (250)
  Copiers and equipment

  Klima kompresor per Fiat Ducato Bus (250)

  Klima kompresor per Fiat Ducato Bus(250) Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe në fshat

  Istog 17 October 09:27
  80.00 €
 • 6 foto
  POLO 1.6 Disel TDI (i)
  Car

  POLO 1.6 Disel TDI (i)

  Shitet POLO 1.6 TDI (i)te Kuqe Disel. Viti i prodhimit 02.11.2012. Pa Dogan ne gjendeje te rregullt

  Istog 17 October 09:26
  5,500.00 €
 • 1 foto
  Pump per Naft per Ford Mondeo
  Copiers and equipment

  Pump per Naft per Ford Mondeo

  Pump per Naft per Ford Mondeo. Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhd

  Istog 17 October 09:26
  180.00 €
 • 1 foto
  Pjes per Mercedes C220
  Copiers and equipment

  Pjes per Mercedes C220

  Shiten pjes per Mercedes C220 karavan. Te gjitha pjeset jan te testuara nga stafi yne profisional. A

  Istog 17 October 09:24
  With agreement
 • 2 foto
  Alternator(Dinamë) per Fiat Punto ,Fiat strada
  Copiers and equipment

  Alternator(Dinamë) per Fiat Punto ,Fiat strada

  Alternator(Dinamë) per Fiat Punto 176 Fiat stada 178E Fiat Polio weekend Fiat punto van. Te sapo

  Istog 17 October 09:24
  40.00 €
 • 5 foto
  VW T4 Transporter
  Trucks

  VW T4 Transporter

  Shitet T4 normal disel 2.4 viti 2000 .regjistrim deri tetor 2018 Me gjendje shum te mire motorr dhe

  Istog 16 October 20:00
  4,150.00 €
 • 0 foto
  WE supply gold nuggets and gold bars for sale
  Copiers and equipment

  WE supply gold nuggets and gold bars for sale

  WE supply gold nuggets and gold bars for sale 98.4% +27613119008 in US,Canada Uk,France ,Switzerla

  Istog 16 October 01:54
  With agreement
 • 5 foto
  Audi A4 1.8T Quattro, automatik
  Car

  Audi A4 1.8T Quattro, automatik

  Audi A4 1.8T Quattro / 4x4 , Automatik ne gjendje shum te mire si mbrenda ashtu edhe jasht. Serviset

  Istog 15 October 18:03
  4,700.00 €
 • 4 foto
  Fellne 17” origjinale per VW
  Copiers and equipment

  Fellne 17” origjinale per VW

  Fellne 17-she per VW komplet me goma ne gjendje shum te mir. Gomat jan nga firma Bridgestone Potenz

  Istog 15 October 17:55
  380.00 €
 • 6 foto
  Audi A4 2.0tdi Quattro Alpine Edition, S-line
  Car

  Audi A4 2.0tdi Quattro Alpine Edition, S-line

  Audi A4 2.0tdi clean diesel Quattro S-line ne gjendje jashtzakonisht te mire si jasht ashtu edhe mbr

  Istog 15 October 17:55
  17,000.00 €
 • 4 foto
  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog
  Car

  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog

  Shesim Pjesë të Veturave të Ndryshme.. Blejm Vetura të aksidentuara dhe ato që nuk i përdorni ,në RK

  Istog 14 October 08:58
  With agreement
 • 5 foto
  Passat 3B 1.9-TDI
  Car

  Passat 3B 1.9-TDI

  Passat 3B 1.9 TDI me tabela te huaja ,pa dogane... I ardhur nga Gjermania... Viti 1997.. Ne gjendje

  Istog 14 October 08:57
  With agreement
 • 6 foto
   Auto Servis Bendi- Motorra t\'VW , Mercedes,Opel..
  Copiers and equipment

  Auto Servis Bendi- Motorra t\'VW , Mercedes,Opel..

  AutoPjese dhe AutoServis- Bendi Motorra per Opel , Golf , Passat , Mercedes,Ford etj.. Fellne 15 , 1

  Istog 14 October 08:57
  With agreement
 • 3 foto
  Fellne me Goma -- r20
  Copiers and equipment

  Fellne me Goma -- r20

  Fellne me Goma 245/40 r20 AutoServis BENDI

  Istog 14 October 08:56
  500.00 €
 • 3 foto
  Goma dhe autopjes te ndryshme te veturave
  Copiers and equipment

  Goma dhe autopjes te ndryshme te veturave

  Shiten Goma me Shumice te Ardhura Nga Jashte Goma me Shumice-5 euro Gome me Pakice-9 euro Mbi 500 Go

  Istog 14 October 08:56
  9.00 €
 • 0 foto
  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive
  Car

  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive

  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Mercedes C250 si dhe të gjitha pjesët e tij

  Istog 14 October 08:56
  600.00 €
 • 0 foto
  Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Opel Astra
  Car

  Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Opel Astra

  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Mercedes C250 si dhe të gjitha pjesët e tij

  Istog 14 October 08:56
  300.00 €