Automjete
Sarandë

Automjete në shitje në Sarandë

 • 12 foto
  Mercedes Benz Sprinter 412 D
  Car

  Mercedes Benz Sprinter 412 D

  Mercedes Benz Sprinter 412 D ne gjendje shume te mire . Makina eshte dopjo gome , Pesha maksimale qe

  Sarandë Sot, 15:09
  7,000.00 €
 • 5 foto
  Toyota Aygo 1.4 naft viti 2006mundesi ndrimi
  Car

  Toyota Aygo 1.4 naft viti 2006mundesi ndrimi

  1.4 nafte. Gjendja shume mir. Targimi i par me dat 26 11 2018 letrat i mbarojn me dt 26 11 2019 km

  Sarandë Sot, 09:13
  3,500.00 €
 • 2 foto
  Tricikel ( kantine)
  Motorcycles (under 50 cc)

  Tricikel ( kantine)

  Eshte e re dhe e pa perdorur! punon me bateri dhe mund te bej deri ne 30km por eshte dhe me panel di

  Sarandë Sot, 08:36
  7,000.00 €
 • 3 foto
   Vinç
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Vinç

  Mercedes 19-35 Viti i prodhimit:1989 Diferencial para mbrapa (4*4) Diferencial Evropa Me dokumenta d

  Sarandë Dje, 22:55
  14,000.00 €
 • 6 foto
  Mercedes benz clk look amg black series
  Car

  Mercedes benz clk look amg black series

  Mercedes clk 220 viti 2006 nafte me bodykit black series. Makina eshte ne gjendje perfekte nuk ka ne

  Sarandë Dje, 17:18
  8,000.00 €
 • 5 foto
  Porsche Cayenne Turbo XCLUSIVE
  Car

  Porsche Cayenne Turbo XCLUSIVE

  Shitet Porsche Cayenne Turbo 4.5 ne gjendje perfekte. Makina ska nevoje per asnje lloj sherbimi. Te

  Sarandë Dje, 16:33
  22,000.00 €
 • 5 foto
  Autobetonjere Mercedes
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Autobetonjere Mercedes

  Mercedes Benc Actros Eshte me te gjithe dokumentacionin e rrgullt per Qarkullim

  Sarandë Dje, 14:29
  35,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Citroen C5 Exclusive
  Car

  Shitet Citroen C5 Exclusive

  Cittroen C5 ecslusive - shitet ne Sarande 1.Sedilet me ngrohje 2. xhama te erta nga fabrika 3.dri

  Sarandë 20 February 23:55
  7,500.00 €
 • 8 foto
  Okazion shitet VW sharan 1.9 nafte sh ekonomik
  Car

  Okazion shitet VW sharan 1.9 nafte sh ekonomik

  Shitet VW Sharan 6+1 vende ne gjjendje shume Te mire viti 2001 nafta motor 1.9 nafte goma verore dhe

  Sarandë 20 February 20:53
  2,900.00 €
 • 3 foto
  VW Sharan dizel
  Car

  VW Sharan dizel

  Shitet sharon me letra t paguara per nj vit me gjendje t mire 1.9 tdi naft

  Sarandë 20 February 18:19
  2,000.00 €
 • 4 foto
  Mercedes-benz sprinter 311 cdi
  Car

  Mercedes-benz sprinter 311 cdi

  Mercedes-Benz sprinter 311 cdi.Makina sic ka ardhur nga gjermania ka punuar shume pake ne Shqiperi d

  Sarandë 18 February 21:10
  With agreement
 • 4 foto
  Mercedez-benz 311cdi
  Car

  Mercedez-benz 311cdi

  Mercedez-benz 311 cdi. Makina sic ka ardhur nga Gjermania ka punuar shume pake ne Shqiperi dhe eshte

  Sarandë 18 February 21:10
  8,000.00 €
 • 3 foto
  Goma me disqe
  Copiers and equipment

  Goma me disqe

  Per toyota rav4 235 55 18r

  Sarandë 18 February 14:00
  With agreement
 • 5 foto
  Varadero
  Engines (over 50 cc)

  Varadero

  Varadero 1000 XL . Shitet pa dokumenta , se do ti dorzoj dokumentat ne greqi se blej motorr tjeter v

  Sarandë 12 February 23:44
  2,000.00 €
 • 7 foto
  Toyota Rav4 2005
  Car

  Toyota Rav4 2005

  2.0 Nafte D4D 170000km me liber sherbimesh Shum e paster Fundi i 2005 Air conditioner Klima Full e

  Sarandë 1 February 16:07
  5,900.00 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz Vario 818 autobus
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes Benz Vario 818 autobus

  24 Vende 6 goma te reja Michelin Me orkodisioner Retarder Freksion i ri \" Sachs\" Motor 818 Vari

  Sarandë 1 February 16:05
  20,000.00 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz VARIO Teamstar viti 2004 29 vende
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes-Benz VARIO Teamstar viti 2004 29 vende

  27+1+1 vende Viti : 2004 Retarder Me Jasteqe Orkodisioner i madh sutrak 6 goma te reja Michelin

  Sarandë 1 February 16:05
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet benzine & gaz
  Car

  Shitet benzine & gaz

  Shitet Citroen c4 Motorr 1600cc benzine & gaz. Letra te paguara deri ne korrik 2019

  Sarandë 18 January 21:03
  2,500.00 €
 • 2 foto
  Shitet Automat
  Car

  Shitet Automat

  Shitet Citroen c4 Grand Picasso. Motorr 2000cc nafte. Kamio automat, paddle shift ne timon. Cruise c

  Sarandë 18 January 21:03
  4,500.00 €
 • 2 foto
  Shitet Ford fiesta
  Car

  Shitet Ford fiesta

  Shitet ford fiesta viti 2009. Motorr 1,6 hdi ecosport. Kamio manuale. Me kondicioner. Ne gjendje shu

  Sarandë 18 January 21:03
  4,000.00 €
 • 1 foto
  Okazion Peugeot 107
  Car

  Okazion Peugeot 107

  Shitet Peugeot 107 me targa dhe taksa deri ne korrik 2019 Manuale, motorr i vogel 1.0 benzine shume

  Sarandë 18 January 21:03
  2,200.00 €
 • 4 foto
  SHITET CAT 428, D2005
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  SHITET CAT 428, D2005

  Shitet CAT 428, D2005 Dokumentat të paguara deri në Qershor 2020. Ka dy kova 80 -/ 40-/ C Me linjë

  Sarandë 16 January 22:02
  33,000.00 €
 • 3 foto
  Beverly 400ie 2007
  Engines (over 50 cc)

  Beverly 400ie 2007

  Shitet Beverly 400ie 2007.Ne gjendie shume te mire.Gati per dogane.Goma Pirelli Angel Scooter 2017.V

  Sarandë 15 January 23:54
  1,600.00 €
 • 8 foto
  Audi A4 quattro motorr 3.0 benzine gaz 4250€
  Car

  Audi A4 quattro motorr 3.0 benzine gaz 4250€

  Shitet Audi A4 quattro motorr 3.0 benzine+gaz e shenuar ne leje qarkullimi pa taks lluksi super ekon

  Sarandë 13 January 10:19
  4,250.00 €
 • 2 foto
  MAN - KAMION + VINÇ
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MAN - KAMION + VINÇ

  Shitet Kamion + Vinç Marka Man Viti i prodhimit 1992 Kambio manuale Karburanti nafte Çmimi 1,600,000

  Sarandë 5 January 18:20
  1,600,000.00 Lek
 • 0 foto
  Honda Varadero 1000cc
  Engines (over 50 cc)

  Honda Varadero 1000cc

  Gjendje shum te mire sherbime te bera vaj filtra dhe bateri e re. Motori ka ca dokumenta greke te pa

  Sarandë 1 January 13:25
  1,100.00 €
 • 12 foto
  Mercedes-benz E 220 EVO Panorama-Avantgarde 2010
  Car

  Mercedes-benz E 220 EVO Panorama-Avantgarde 2010

  *Mercedes benz *E klas Avantgarde full extra *Motori 220 cdi EVO super ekonomike *Kamjo manuale 7 ma

  Sarandë 31 December 10:55
  10,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet seat leon
  Car

  Shitet seat leon

  Seat leon 1.6 16 valvola e 2001 bezin gaz gazi ne leje qarkullimit i shenuar. Sendilje meshini full

  Sarandë 30 December 18:54
  3,200.00 Lek
 • 8 foto
  E 270
  Car

  E 270

  Mercedes-Benz W211 E 270 CDI -VITI 12/2004 -Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC -PILOT AUTOMATIK (Kontroll

  Sarandë 29 December 12:37
  5,600.00 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz Evo 220
  Car

  Mercedes Benz Evo 220

  Shitet Benz Evo 220 Avantgarde full viti 2007 ne gjendje te mire me te gjitha sherbimet e bera.

  Sarandë 26 December 17:13
  With agreement
 • 3 foto
  Shevrolet benzin_gaz
  Car

  Shevrolet benzin_gaz

  Shevrolet venture benzin gaz makina esht n gjendje shum t mir . Makina eshte full . Xhama te zinje

  Sarandë 26 December 08:52
  3,500.00 €
 • 4 foto
  Bmw 116 viti 2012 me 69000km
  Car

  Bmw 116 viti 2012 me 69000km

  Ne gjendje super.

  Sarandë 12 December 20:53
  8,500.00 €
 • 1 foto
  Disqe Rexhina 16 nderrohen me dise Slloni 18ose16
  Copiers and equipment

  Disqe Rexhina 16 nderrohen me dise Slloni 18ose16

  Disqe Benzi rexhina 16 bashke me goma nr 225-60R16.Disqet jane ne gjendje shume te mire vetem njeri

  Sarandë 26 November 09:06
  250.00 Lek
 • 5 foto
  Pjes kembimi Mercedes Sclase 2006-2012
  Copiers and equipment

  Pjes kembimi Mercedes Sclase 2006-2012

  Pjes Mercedes Sclase 2007 2008 Motorr 500 V8 2007 2008 Bmw 530 X5 X6 —Ridi Kosove,Mitrovice V

  Sarandë 25 November 10:55
  With agreement
 • 0 foto
  Smart ne gjendje super
  Car

  Smart ne gjendje super

  Shitet smart model 2004 automatik dhe me marsha te timoni.Gjendja super...Kontrollojeni ku te doni.T

  Sarandë 23 November 11:21
  2,200.00 €
 • 5 foto
  Mercedes Evo OKAZION
  Car

  Mercedes Evo OKAZION

  Mercedes benz evoo automat ...makina esht n gjendje shum t mir me t gjitha sherbimet e bera n koh...

  Sarandë 21 November 12:15
  4,700.00 €
 • 3 foto
  shitet audi A3 1.6 benzin
  Car

  shitet audi A3 1.6 benzin

  makina eshete ne gjendje te mire dhe eshte me dokumenta te paguara deri ne tetor 2019 cemimi 1.900eu

  Sarandë 19 November 15:28
  1,900.00 €
 • 2 foto
  Shitet!!Nissan Navara
  Car

  Shitet!!Nissan Navara

  Nisan Navara fundi i 2004 2.5 naft Me 1 motorr rezerv

  Sarandë 17 November 12:08
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet!!Nissan Navara
  Car

  Shitet!!Nissan Navara

  Fundi i 2004 Manuale 2.5 naft

  Sarandë 17 November 11:48
  5,800.00 €
 • 7 foto
  Mercedes benz E 270 CDI Avangarde
  Car

  Mercedes benz E 270 CDI Avangarde

  Makina eshte ne gjentje shume te mire 4 goma te reja Me dokumenta te paguara per 1 vit Me klima K

  Sarandë 12 November 10:52
  3,200.00 €
 • 4 foto
  Golf 4
  Car

  Golf 4

  whatsapp. prgj

  Sarandë 10 November 16:17
  With agreement
 • 0 foto
  Mazda gaz benzine 1.5 super ekonomike
  Car

  Mazda gaz benzine 1.5 super ekonomike

  Shitet gaz benzine 1.5 super ekonomike 1200€ Me dokumenta

  Sarandë 7 November 20:11
  1,200.00 €
 • 4 foto
  Smart fortwo
  Car

  Smart fortwo

  Eshte ne gjendje shume te mir tavan panoramik marsha tip tronic me dy celsa e gatshme per cdo lloj p

  Sarandë 7 November 13:31
  3,800.00 €
 • 9 foto
  Ford Focus Titanium 1.6 cc benzine-gaz
  Car

  Ford Focus Titanium 1.6 cc benzine-gaz

  Ford focus titanium 1.6 cc benzine-gaz ne gjendje shume te mire teknike, e blere me 0 km te perfaqes

  Sarandë 21 October 16:21
  7,000.00 €
 • 1 foto
  oferte falas  ,
  trailer

  oferte falas ,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: wordfinancerapide@gmai

  Sarandë 20 October 16:12
  30,000.00 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz A 170 avangarde
  Car

  Mercedes Benz A 170 avangarde

  E sapo ardhur nga Gjermania. Ne gjendje shume te mire. Sedilje lekure,sensore parkimi para dhe mbrap

  Sarandë 19 October 15:21
  5,400.00 €
 • 7 foto
  Toyota Corola Verso 2.2 Nafte. Fuuulll
  Car

  Toyota Corola Verso 2.2 Nafte. Fuuulll

  Toyota corola verso 2006 2.2 nafte manual . Shum ekonomike dhe shum e shpejt. 228000 klm. Orgijinale

  Sarandë 16 October 12:27
  5,900.00 €
 • 5 foto
  Peugeot Partner
  Car

  Peugeot Partner

  Shitet Peugeot partner ne gjendje shum te mir .Makina eshte kamio manuale , 1.4 benzin , 156mij km ,

  Sarandë 15 October 18:19
  1,500.00 €
 • 5 foto
  Hyundai Getz 1.2 Benzin. Viti 2006
  Car

  Hyundai Getz 1.2 Benzin. Viti 2006

  Sarande: Shitet Hyundai Getz 1.2 Benzin. Vit Prodhimi 2006, Kamio Manuale. Makina ka dy muaj qe ka a

  Sarandë 14 October 17:39
  2,800.00 €
 • 4 foto
  OKAZION SHITET OPEL ZAFIRA NE GJENDJE SHUME TE MIR
  Car

  OKAZION SHITET OPEL ZAFIRA NE GJENDJE SHUME TE MIR

  📂 Shitet : Opel Zafira 📂 Viti i prodhimit : 2001 📂 Forca motorrike : 2.0 📂 Karburanti : Nafte shume

  Sarandë 14 October 15:27
  2,400.00 €