Automjete
Gjilan

Automjete në shitje në Gjilan

 • 10 foto
  Seat ibiza 1.4 Benzin Turbo Automatk v.p.2011
  Car

  Seat ibiza 1.4 Benzin Turbo Automatk v.p.2011

  Seat Ibiza Bocanegra 1.4 Benzin Tsi 186 Ps Turbo Viti prodhimit 2011 Nga Zvicrra i doganun regjistru

  Gjilan Sot, 14:12
  6,900.00 €
 • 8 foto
  Fiat Ulysse
  Car

  Fiat Ulysse

  Motorr 2.2 Dizell 7 Ulse Klimatronik Navigacion Tempomat 2qelca Zenzor pakingu mbrapa

  Gjilan Sot, 14:12
  3,900.00 €
 • 9 foto
  Mercedes R
  Car

  Mercedes R

  280CDI 4MATIC Motorr 3.0 Dizell Senzor parkingu Panoram 6 Ulse Shpejcit ne vollont Navigacion etj...

  Gjilan Sot, 14:11
  7,000.00 €
 • 9 foto
  Shkoda octavia 2.0 Dizel v.p.2005 Rks 10 muj
  Car

  Shkoda octavia 2.0 Dizel v.p.2005 Rks 10 muj

  Shkoda octavia 2.0 Dizel v.p.2005 Rks 10 muj Ne gjendje shum tmir dhe ekonomik Vetura esht me 6 Shpe

  Gjilan Sot, 14:09
  4,900.00 €
 • 8 foto
  VOLVO V50 2.0D
  Car

  VOLVO V50 2.0D

  Vetura ndrrohem me ndonje vetur më të madhe 7Ulse Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer regjistrimi

  Gjilan Sot, 14:08
  4,800.00 €
 • 7 foto
  Shes vw Jetta
  Car

  Shes vw Jetta

  Shes vw Jetta 1.6 diesel ne gjendje te mir teknike. Regjistrim deri me 17.09.2020

  Gjilan Sot, 14:07
  1,450.00 €
 • 6 foto
  Shitet mercedezi c220
  Car

  Shitet mercedezi c220

  Shitet mercedezi c220 nqjendje tmir reqjistrim deti nmujin e 7 qmimi sopas marveshjes

  Gjilan Sot, 14:07
  With agreement
 • 0 foto
  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ
  Car

  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ

  shitet VW POLO 1.4 MPI i thjesht / i servisuar komplet me hargjime shum t vogla 4.5 litra 100 km me

  Gjilan Sot, 14:04
  2,500.00 €
 • 6 foto
  SHITET GOLF 6 PLUS 2.0 AUTOMATIC DSG
  Car

  SHITET GOLF 6 PLUS 2.0 AUTOMATIC DSG

  Shitet golf 6 plus automatic DSG 2.0 Viti i prodhimit:2009 Tempomat Klima dyzonale Xhamat me rrym

  Gjilan Sot, 14:04
  With agreement
 • 12 foto
  SHITET GOLF 6 I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGIM!
  Car

  SHITET GOLF 6 I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGIM!

  Shitet golf 6 2.0 KW.103 PS 140 Manuel 6 shpejtesi Pulla ne vollan Senzora te shiut Navigacion

  Gjilan Sot, 14:03
  With agreement
 • 3 foto
  Makina per pvc
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Makina per pvc

  Shiten makinat per pvc ne gjendje te rregullt te gatshme per pune.Qmimi me marrveshje.Bej ndrrim me

  Gjilan Sot, 14:00
  With agreement
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Car

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Gjilan Sot, 13:50
  With agreement
 • 9 foto
  AUDI A4
  Car

  AUDI A4

  Shes Audin A4 eshte ne gjendje shum te mir 2.0 TDI me nje Bregazno 143 PS,Automatik multitronik me

  Gjilan Sot, 13:48
  With agreement
 • 6 foto
  Kamion Awd 4x4
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kamion Awd 4x4

  Shitet kamioni American 4x4 ne gjendje shum te mir motorin perkinz Gomat 4+1 Rezerv te reja.

  Gjilan Sot, 13:48
  With agreement
 • 8 foto
  AUDI A4 2.0D 2010 manual tip top
  Car

  AUDI A4 2.0D 2010 manual tip top

  Shitet audia a4 2.0 tdi manual , gjithqka ne rregull , full extra , fellne original audis , pulla vo

  Gjilan Sot, 13:48
  With agreement
 • 9 foto
  Golf 3 1.9 TDI Dizell --Boj Ndrrim--Pa Dogan --
  Car

  Golf 3 1.9 TDI Dizell --Boj Ndrrim--Pa Dogan --

  shes Golf 3Tdi Dizell Vetura osht ne gjendje te rregullt i shtrengum tip top Motorr shum tmir me g

  Gjilan Sot, 13:44
  800.00 €
 • 8 foto
  Honda Accord Benzin 2.2--Rks 9Muj--Boj Ndrrim--
  Car

  Honda Accord Benzin 2.2--Rks 9Muj--Boj Ndrrim--

  Honda accord benzin 2.2 Vetura osht ne gjendje te rregullt i shtengum tip top vetura posedon guma t

  Gjilan Sot, 13:44
  1,400.00 €
 • 8 foto
  Renault Scenis 1.6 Benzin--Rks 3 Muj--Boj Ndrrim-
  Car

  Renault Scenis 1.6 Benzin--Rks 3 Muj--Boj Ndrrim-

  Reno scenis 1.6 Benzin Vetura osht ne gjendje te rregullt i shtrengum tip tip vetura posedon fellne

  Gjilan Sot, 13:44
  1,600.00 €
 • 7 foto
  VW Bora 2.0 Benzin --Rks i Skadum-Boj Ndrrim--
  Car

  VW Bora 2.0 Benzin --Rks i Skadum-Boj Ndrrim--

  VW Bora 2.0 Brnzin Vetura osht ne gjendje tr rregullt i shtrengum tip top vetura posedon Fellne gum

  Gjilan Sot, 13:44
  2,700.00 €
 • 9 foto
  Opel Astra Dizell 2.0 Automatik-Rks2Muj-BojNdrrim-
  Car

  Opel Astra Dizell 2.0 Automatik-Rks2Muj-BojNdrrim-

  Opel Astra dizell 2.0 Vetura osht ne gjendje te rregullt ishteerengum tip top Vetura posedon guma

  Gjilan Sot, 13:44
  2,800.00 €
 • 6 foto
  Dacia Logan Dizel 1.5 --Rks 30.09.2020-BojNdrrim-
  Car

  Dacia Logan Dizel 1.5 --Rks 30.09.2020-BojNdrrim-

  dacia Logan Dizell 1.5 Vetura Osht ne Gjendje te Rregullt Ishtrengum Tip top per me shum Onfo 044-

  Gjilan Sot, 13:44
  2,000.00 €
 • 12 foto
  Golf 6 2.0 pa dogan..teper i rujshem..
  Car

  Golf 6 2.0 pa dogan..teper i rujshem..

  Golf 6 2.0 pa dogan viti 2010.. Posedon: senzora parkingu para mbrapa Senzor shiut,senzor të dritav

  Gjilan Sot, 13:40
  5,850.00 €
 • 0 foto
  SHITET RODEO 50 CC I DOGANUAR BEJ NDRRIM ME TELEFO
  Motorcycles (under 50 cc)

  SHITET RODEO 50 CC I DOGANUAR BEJ NDRRIM ME TELEFO

  ne gjendje te mire pune per me shume wiber

  Gjilan Sot, 13:36
  350.00 €
 • 6 foto
  Opel Combo 1.7 DTI
  Car

  Opel Combo 1.7 DTI

  Shitet Opel Combo 1.7 dje e arshun nga gjermania ne gjendje te rregullt krejtesisht. Kam paguar doga

  Gjilan Sot, 13:30
  With agreement
 • 4 foto
  Peugeot 308 1.6 HDI 6 Shpejci
  Car

  Peugeot 308 1.6 HDI 6 Shpejci

  Peugeot 308 1.6 hdi viti 12/2010 klim fonksionale 6 shpejci ne gjendje perfekte i pastert si jasht

  Gjilan Sot, 13:20
  With agreement
 • 1 foto
  Mercedes 1845
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes 1845

  Mercedes 1845 viti 2013 i sapo doganuar

  Gjilan Sot, 13:14
  With agreement
 • 6 foto
  Mercedes
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes

  Mercesdes 1844 viti 2007 te kaluara 570000 km ne gjendje shume te mire.I ka te gjitha klime intarde

  Gjilan Sot, 13:14
  With agreement
 • 11 foto
  BMW 320D 184PS - LCI
  Car

  BMW 320D 184PS - LCI

  Bmw 320d Facelift - LCI Motor i tipit te ri me 184 PS Viti i prodhimit: 2010 E doganuar qe gjashte m

  Gjilan Sot, 13:13
  With agreement
 • 12 foto
  VW TOURAN 2010 DOGAN+HOMOLIGIM ??
  Car

  VW TOURAN 2010 DOGAN+HOMOLIGIM ??

  SHITET VW TOURAN 2.0 DIZEL 1 BREGASNI VITI I PRODHIMIT 2010 . I SA PO ARDHUR NGA ZVICRRA DOGAN DHE H

  Gjilan Sot, 13:13
  With agreement
 • 4 foto
  Polo 1.2 2011
  Car

  Polo 1.2 2011

  VW POLO 1.2 COMFORTLINE *Viti i prodhimit 2011 *Kilometrazha 130 000 km *Abs *Tempomat *Ndalje auto

  Gjilan Sot, 13:08
  With agreement
 • 8 foto
  helmeta - shlem
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  helmeta - shlem

  shiten helmetat ne gjendje te mire

  Gjilan Sot, 13:08
  40.00 €
 • 5 foto
  SHES MAKINEN FOR FOCUS 1.9 TDCI
  Car

  SHES MAKINEN FOR FOCUS 1.9 TDCI

  Shes FORD FOCUS 1.9 TDCI , POSEDON KLIM,ABS,XHAMA ME RRYM, PASQYRET ME RRYM,GUMAT E REJA,REGJISTRIM

  Gjilan Sot, 12:55
  With agreement
 • 10 foto
  SHES MAKINEN GOLF V
  Car

  SHES MAKINEN GOLF V

  Shes Golf 5 full option 1.9 TDI viti 2009, e sapo regjistruar,regjistrimi i par eshte ne emrin tim,v

  Gjilan Sot, 12:54
  With agreement
 • 1 foto
  Shes Bicikleten GHOST me Bateri Nuk bej Ndrrim
  Motorcycles (under 50 cc)

  Shes Bicikleten GHOST me Bateri Nuk bej Ndrrim

  Shume pak e perdorur 600km , ne gjendje tip top , i rujtun shume mire ,

  Gjilan Sot, 12:52
  1,999.00 €
 • 8 foto
  Opel Vectra 2.0 DI-I
  Car

  Opel Vectra 2.0 DI-I

  Opel Vectra 2.0 Disel Viti prodhimit 2000 Rks deri me 05.02.2021 Klimatronic Centrall Karrika me nx

  Gjilan Sot, 12:49
  2,800.00 €
 • 1 foto
  shes spojler per opel tigra
  Car

  shes spojler per opel tigra

  shes spojlerin per opel tigra 045 444 834

  Gjilan Sot, 12:41
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten bandash 14 me 5 shtrafa/5 euro copa
  Copiers and equipment

  Shiten bandash 14 me 5 shtrafa/5 euro copa

  Shiten dy bandash 14 me 5 shtrafa per Opel dhe WV.Qmimi i tyre eshte 5 euro copa.

  Gjilan Sot, 12:39
  5.00 €
 • 11 foto
  BMW E-530 D-DIZELL,AUTOMATIK,RKS:29.09.2020,EXTRA.
  Car

  BMW E-530 D-DIZELL,AUTOMATIK,RKS:29.09.2020,EXTRA.

  SHES BMW 530(FACELIFT) DIZELL RKS:29.09.2020 VITI PRODHIMIT DHJETOR 2004** ,NDRRUESI SHPEJTËSIS - AU

  Gjilan Sot, 12:31
  6,800.00 €
 • 3 foto
  Fellne me goma Pirelli 205/55 R 15
  Car

  Fellne me goma Pirelli 205/55 R 15

  Shiten Fellnet (4 copa)me goma vere komplet për Golf 4,5...etj

  Gjilan Sot, 12:30
  180.00 €
 • 8 foto
  Ford Fiesta 1.4 dizell viti prodhimit 2008
  Car

  Ford Fiesta 1.4 dizell viti prodhimit 2008

  Shitet ose ndrrohet vetura familjare e mirmbajtur dhe e ruajtur si jasht dhe mbrenda . Vetura esht q

  Gjilan Sot, 12:29
  3,500.00 €
 • 5 foto
  Motokros yamaha 250 cc
  Engines (over 50 cc)

  Motokros yamaha 250 cc

  Eshte ne gjendje perfekte eshte shum pak i vozitur ne Kosov, eshte i doganuar

  Gjilan Sot, 12:25
  2,200.00 €
 • 0 foto
  Goma të reja 175/65/14
  Copiers and equipment

  Goma të reja 175/65/14

  Gomat jan te reja

  Gjilan Sot, 12:21
  120.00 €
 • 1 foto
  Der per Golf 4 ana e djatht
  Copiers and equipment

  Der per Golf 4 ana e djatht

  Dera ësht ngjyr hiri

  Gjilan Sot, 12:20
  20.00 €
 • 0 foto
  Kapak Golf4,5,6,7 Ford
  Copiers and equipment

  Kapak Golf4,5,6,7 Ford

  Kapak jan nga 3 nga dy dhe nga një

  Gjilan Sot, 12:20
  10.00 €
 • 2 foto
  Goma M+S 175/65/14
  Copiers and equipment

  Goma M+S 175/65/14

  Gomat jan të mira

  Gjilan Sot, 12:20
  30.00 €
 • 0 foto
  Gome M+S 255/55/18 viti 2016
  Copiers and equipment

  Gome M+S 255/55/18 viti 2016

  gome 255/55/18 nr.010

  Gjilan Sot, 12:19
  50.00 €
 • 3 foto
  Goma 195/65/15 Nr.57
  Copiers and equipment

  Goma 195/65/15 Nr.57

  Gomat jan të përforura

  Gjilan Sot, 12:18
  25.00 €
 • 2 foto
  Timon Golf 5
  Copiers and equipment

  Timon Golf 5

  Timoni ësht në gjendje të mir

  Gjilan Sot, 12:18
  40.00 €
 • 2 foto
  Dorz e Marshit të shpejtsive
  Copiers and equipment

  Dorz e Marshit të shpejtsive

  Dorza esht e Lëkures i bon të gjitha Veturave

  Gjilan Sot, 12:17
  10.00 €
 • 0 foto
  Goma të reja 185/60/15
  Copiers and equipment

  Goma të reja 185/60/15

  Gomat jan të reja të vitit 2020

  Gjilan Sot, 12:17
  135.00 €