Automjete
Tropojë

Automjete në shitje në Tropojë

 • 4 foto
  tropoj
  Car

  tropoj

  shitet ml 270 viti 2001 cmimi 3000.ero tel 0692087120

  Tropojë Dje, 22:37
  3,000.00 €
 • 4 foto
  man 26.372
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  man 26.372

  man 26.372

  Tropojë Dje, 19:57
  11,500.00 €
 • 2 foto
  Audi A6 dizel
  Car

  Audi A6 dizel

  Audi A6 1.9 nafte shum ekonomik ne gjendjen shum te mir sherbimet te bera te gjitha .vaj filtra te n

  Tropojë 31 March 21:17
  3,500.00 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet Mercedes S55 V8 640Hp Benzine
  Car

  Shitet&Nderrohet Mercedes S55 V8 640Hp Benzine

  Shitet&Nderrohet Mercedes S55 V8 640Hp Benzine \"CARSLOON\" Designo Fabrike 120.000 KM Origjinal

  Tropojë 27 March 11:18
  18,000.00 €
 • 3 foto
  Mazda 6
  Car

  Mazda 6

  Shitet Mazda 6 Benzin, 2.3 me km 130000 e servisuar me rregull e ardhur nga CH gjendja tip top qmimi

  Tropojë 26 March 13:53
  3,600.00 €
 • 5 foto
  Mercedes benz E 250 class W123
  Car

  Mercedes benz E 250 class W123

  Shitet E class shum I mbajtur letra te mbyllura shitet dhe pa letra, theksohet qe nuk shitet si maki

  Tropojë 24 March 01:31
  1,000.00 €
 • 1 foto
  Benz
  Car

  Benz

  Shitet me letra te mbaruara

  Tropojë 22 March 19:13
  999.00 €
 • 6 foto
  Benz w 203
  Car

  Benz w 203

  Shitet Benzi W203 per arsyje mosperdorimi , letrat i ka deri ne dhjetor te 2020 ne super gjendje .

  Tropojë 20 March 18:34
  With agreement
 • 6 foto
  Mercedes 320 Bluetec
  Car

  Mercedes 320 Bluetec

  Shes mercedes 320 bluetec evo sistem amerikan,sherbimet e bera gjitha në kohë sedile lekure full opt

  Tropojë 16 March 14:14
  9,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet

  Kompersor ajr 2 pistnsh me 2 dalje me te gjitha paisjet

  Tropojë 13 March 19:49
  1,850.00 €
 • 6 foto
  VW Golf 4 Diesel 1.9 4Motion 6 Marsha
  Car

  VW Golf 4 Diesel 1.9 4Motion 6 Marsha

  Volkswagen Golf4 Nafte 4x4 Motorri 1.9 Viti Prodhimit Fundi 2005. Te Gjitha Serviset e Kryera, Alumi

  Tropojë 13 March 17:54
  3,499.00 €
 • 1 foto
  Toyota 4Runner
  Car

  Toyota 4Runner

  Toyota 4Runner 2.2 benzine në gjendje shum te mire

  Tropojë 7 March 16:16
  3,000.00 €
 • 7 foto
  Golf 4 sdi 1.9 i sapo ardhur nga austria
  Car

  Golf 4 sdi 1.9 i sapo ardhur nga austria

  Shitet Golf 4 sdi 1.9 i sapo ardhur nga austria Vetura ne gjendje prefekte siq po e shini ne photo

  Tropojë 6 March 21:22
  1,300.00 €
 • 0 foto
  Goma me gjithe disqe 225/55/R17
  Copiers and equipment

  Goma me gjithe disqe 225/55/R17

  Shiten per arsyje mos perdorimi Te diskutueshme

  Tropojë 2 March 23:42
  250.00 Lek
 • 9 foto
  Mercedes E 220 cdi led/ksenon
  Car

  Mercedes E 220 cdi led/ksenon

  Shitet ne gjendje extra te mir Viti i prodhimet 2014 model 2015 Per info ne numrin kontaktues + 383

  Tropojë 30 December 23:27
  15,500.00 €
 • 1 foto
  VW Golf 4 benzin
  Car

  VW Golf 4 benzin

  Shitet golfi 4 1.6 benzin ne gjendje te mir letrat e pagume per 1 vit bejm edhe nderrim me passat m

  Tropojë 26 November 20:04
  With agreement
 • 4 foto
  Nissan Terrano V6
  Car

  Nissan Terrano V6

  Makina ka goma shume te mira dhe brenda eshte shume i ruajtur. Makina e ka te demtuar motorrin( arsy

  Tropojë 1 October 19:02
  900.00 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz Vario 711D
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes Benz Vario 711D

  Mercedes Benz 711D , 431000 KM , GOMA 90% te reja. Letrat e paguara per 1 vit. Gjendja perfekte e ga

  Tropojë 30 September 16:41
  6,200.00 €
 • 0 foto
  Furgon 8+1
  Car

  Furgon 8+1

  Furgon 8+1 funksionon por i mungon bateria Furgoni gjindet ne aprripe guri.

  Tropojë 26 September 15:15
  800.00 Lek
 • 0 foto
  Biznesi game !
  Car

  Biznesi game !

  Biznesi game pc . Nderrohet me Audi ose Benz . Viti 13-14 .

  Tropojë 23 September 17:56
  With agreement
 • 8 foto
  Vladimir
  Car

  Vladimir

  Shitet Mercese Benz-C220.Makina eshte me letra dhe ne gjendje mund ta kontrolloni dhe ta provoni ku

  Tropojë 22 September 20:44
  4,000.00 €
 • 6 foto
  Subaru Forester 2.0 T 4WD
  Car

  Subaru Forester 2.0 T 4WD

  Shitet foristrada e tipit Subaru Forester 2.0 T 4 WD Vetura eshte benxins eshte shum ne gjendje te

  Tropojë 21 September 17:59
  2,600.00 €
 • 3 foto
  Shitet per mosperdorim
  Car

  Shitet per mosperdorim

  Shitet per arsye mosperdorimi sepse kam dy tjera ne perdorim. Makina eshte ne gjendje te mire motorr

  Tropojë 20 September 12:24
  5,500.00 €
 • 0 foto
  Shes ose ndrroj
  Car

  Shes ose ndrroj

  Shes ose ndroj Toyota Rav 4

  Tropojë 18 September 16:02
  5,500.00 €
 • 10 foto
  Renault Scenic 2007 . 1.9Nafte Shitet/Nderrohet
  Car

  Renault Scenic 2007 . 1.9Nafte Shitet/Nderrohet

  Te dhenat teknike Data e pare e regjistrimit.2007 Kilometra te pershkruara. 192000 Motorr: Nafte me

  Tropojë 18 September 11:17
  3,800.00 €
 • 1 foto
  shitet touareg okazion
  Car

  shitet touareg okazion

  shitet touareg okazion .motorr 2.5 naft makina esht 4x4 shum e sigurt ne rrug e pershtacme per cado

  Tropojë 16 September 22:34
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Fiat okazion
  Car

  Shitet Fiat okazion

  Shitet fiat vit prodhimi 2002 , dokumentat i ka deri ne gusht te 2020 , gomat i ka 70% te reja eshe

  Tropojë 13 September 16:03
  2,800.00 €
 • 0 foto
  Defender
  Car

  Defender

  Shitet Defender 90 2.5 300tdi ne gjendje super

  Tropojë 12 September 18:31
  With agreement
 • 9 foto
  mercedez benz c220
  Car

  mercedez benz c220

  Mercedez benz c220 karburanti:Nafte kamio:Automatik (tip tronic +-) kilometrat :225000 sendilje m

  Tropojë 4 September 13:34
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet vetura gjendje shum tmir
  Car

  Shitet vetura gjendje shum tmir

  Shitet vetura BMW 525 regjistrim ka deri 30.12 1019 te gjitha opsionet ika

  Tropojë 2 September 10:26
  With agreement
 • 7 foto
  Toyota hilux 2004
  Car

  Toyota hilux 2004

  Shume gjendje te mire e 2004, 2,5 d4d motor. 2 balestra+2artimozator te ri rrezerv. Targa Angleze.

  Tropojë 26 August 21:11
  4,800.00 €
 • 3 foto
  AUDI Q7
  Car

  AUDI Q7

  Mundesi blerje me keste nga Mogo Albania

  Tropojë 19 August 13:27
  11,000.00 €
 • 5 foto
  2008 Volkswagen Passat 2.0 TDI 3C
  Car

  2008 Volkswagen Passat 2.0 TDI 3C

  Shitet Volkswagen Passat 2.0 me nje te kuqe TDI ne gjendje perfekte. Ka nevigation , drita anash, se

  Tropojë 18 August 13:55
  6,000.00 €
 • 3 foto
  Mercedes C240
  Car

  Mercedes C240

  Shitet Mercedes C240 Kombi. Gjendja eshte shume mir. Servicet gjithnje nga Mercedes ne Svicer.

  Tropojë 16 August 09:29
  2,000.00 €
 • 11 foto
  MERCEDES-BENZ ML 320 CDI SHITET OSE NDËRROJ
  Car

  MERCEDES-BENZ ML 320 CDI SHITET OSE NDËRROJ

  OPSIONET -Ksenon dhe bi-kseno -Lupat e fenerve levizin sipas terenit majtas-djathtas lart-posht -Ser

  Tropojë 13 August 14:25
  8,400.00 €
 • 4 foto
  Shitet golfi i ardhur nga ch
  Car

  Shitet golfi i ardhur nga ch

  Shitet golfi i ardhur nga ch nr wp ose viber +38345449419

  Tropojë 9 August 00:04
  4,100.00 €
 • 9 foto
  Okazioooon
  Car

  Okazioooon

  Shitet c klass 220 kamjo automatic viti 2002 me letra shiptare Te paguara baxha xhama sedile elektri

  Tropojë 7 August 13:30
  3,300.00 €
 • 3 foto
  Shes Passat 1.9 TDI i thjeshte
  Car

  Shes Passat 1.9 TDI i thjeshte

  Shes VW Passat avant 1.9 TDI (pa te kuqe) me 212.000 kilometra origjinale ,kamjo automatike, me ta

  Tropojë 5 August 10:46
  3,300.00 €
 • 0 foto
  Shitet 190 D
  Car

  Shitet 190 D

  Shitet mercedes 190 D Super gjendje Letra deri ne qeshor 2020 Cmimi i pa diskutushem

  Tropojë 31 July 19:40
  1,500.00 €
 • 3 foto
  ?OKAZION FORD FOCUS ?
  Car

  ?OKAZION FORD FOCUS ?

  1.6 nafte Dokumente 2020 shkurt Super 👍 GJENDJE SKA NEVOJE PER REKLAM Kush eshte i interesuar le te

  Tropojë 29 July 19:57
  2,700.00 €
 • 3 foto
  honda pantheon 150c
  Engines (over 50 cc)

  honda pantheon 150c

  ne gjendje prefekt me dokumenta te prera per 1 vit

  Tropojë 26 July 21:23
  900.00 €
 • 4 foto
  She\'s nisan 2.2 naft
  Car

  She\'s nisan 2.2 naft

  She\'s nisan x trail 2.2 naft

  Tropojë 20 July 12:23
  2,500.00 €
 • 3 foto
  SHITET BUSI 2.4 DIZEL
  Car

  SHITET BUSI 2.4 DIZEL

  Busi ika 1.vit regjistrim osht tip top Nuka nevoj per as ni ce nt viber +38344528606 kombi osht ne G

  Tropojë 18 July 18:58
  With agreement
 • 10 foto
  Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte
  Car

  Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte

  Shitet Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte Kamio Automatike 245.000 Km Origjinale Nr cel:+3556998

  Tropojë 18 July 02:56
  2,500.00 €
 • 2 foto
  makina volkswagen
  Car

  makina volkswagen

  Viti i ndërtimit: 2012 Ngjyra: e bardhë Transmetimi: manual Rrotat me rrota: Të gjitha makinat me rr

  Tropojë 17 July 21:58
  2,000.00 €
 • 3 foto
  Ford Galaxy dizel -04
  Car

  Ford Galaxy dizel -04

  1.9 disel 7 ulse shum ekonomike. kamjo automatik. viti prodhimit 2004

  Tropojë 16 July 21:38
  4,000.00 €
 • 2 foto
  Mikser betoni 4x4 2 kubik
  Trucks

  Mikser betoni 4x4 2 kubik

  Shitet mikseri i betonit ne gjendje te mir teknike Vet ngarkus kurse shprazjen e ben edhe nga krah

  Tropojë 11 July 22:17
  With agreement
 • 7 foto
  Citroen XSara Picasso 2009 BENZIN+GAZ
  Car

  Citroen XSara Picasso 2009 BENZIN+GAZ

  Citroen XSara Picasso 2009 BENZIN+GAZ Nje Form Te Vjeter Por Qe Vjen Me Prodhimin E Ri Te Vitit 200

  Tropojë 9 July 01:38
  3,999.00 €
 • 12 foto
  Bmw X5 Nafte AUTOMATIKE
  Car

  Bmw X5 Nafte AUTOMATIKE

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4800 Euro I Diskutueshem Nr Kontakti:+355693632032 Ma

  Tropojë 29 June 11:19
  4,799.00 €
 • 9 foto
   Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008
  Car

  Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008

  Shitet Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008 Makina Posedon: ->Klima Dixhitale Tronike ->Hapj

  Tropojë 25 June 10:36
  5,600.00 €