Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 6 foto
  Fellne orgjnale per Audi megoma
  Copiers and equipment

  Fellne orgjnale per Audi megoma

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6 Goma te veres Michelin 215/55/16 Qmimi 320euro. Mundesi ndr

  Prishtinë Sot, 15:24
  320.00 €
 • 3 foto
  mbajtse universale thule te reja
  Copiers and equipment

  mbajtse universale thule te reja

  mbajtse universale thule per ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber prishtine

  Prishtinë Sot, 15:24
  With agreement
 • 0 foto
  Mbajts tregera per GOLF 4 ALUMIN
  Copiers and equipment

  Mbajts tregera per GOLF 4 ALUMIN

  shes mbajtset per golf 4 alumin me 3 respektivishte 5 dyer tel 044 170 898 +383 49 170 898

  Prishtinë Sot, 15:24
  50.00 €
 • 9 foto
  Fellne megoma 2015 per Audi a3 a4
  Copiers and equipment

  Fellne megoma 2015 per Audi a3 a4

  Shes fellnet orgjinale Audi a3 a4 gomat 205/50/17 jane Continental te vitit 2015 ne gjendje shum te

  Prishtinë Sot, 15:24
  320.00 €
 • 0 foto
  Pjes per C.class w203 2.4 benzin look amg
  Copiers and equipment

  Pjes per C.class w203 2.4 benzin look amg

  Ojeset ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:23
  With agreement
 • 1 foto
  Pjes per A class 2002 170 cdi 1.6 benzin
  Copiers and equipment

  Pjes per A class 2002 170 cdi 1.6 benzin

  Pjeser ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:23
  1.00 €
 • 0 foto
  Pjes per citoen xara picasso 1.8 benzin
  Copiers and equipment

  Pjes per citoen xara picasso 1.8 benzin

  Pjeset ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:23
  1.00 €
 • 1 foto
  okazion -Kemi motorra ,manjeta dhe grupe timonash
  Copiers and equipment

  okazion -Kemi motorra ,manjeta dhe grupe timonash

  manjeta te reja dhe grupe timonash

  Shkodër Sot, 15:23
  With agreement
 • 7 foto
  Pjese kembimi te te gjitha llojeve
  Copiers and equipment

  Pjese kembimi te te gjitha llojeve

  Shes pjese kembimi te cdo lloj makine dhe te te gjitha viteve te prodhimit .Te gjitha pjeset jane ne

  Tiranë Sot, 15:23
  With agreement
 • 2 foto
  pjes kembimi per golf 4 1.6 sr +1.6 16v
  Copiers and equipment

  pjes kembimi per golf 4 1.6 sr +1.6 16v

  pjeset ne gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 15:22
  1.00 €
 • 0 foto
  pjes kembimi per smart forfour
  Copiers and equipment

  pjes kembimi per smart forfour

  pjeset ne gjendje te shkelqyer

  Tiranë Sot, 15:22
  1.00 €
 • 1 foto
  pjes kembimi per ml
  Copiers and equipment

  pjes kembimi per ml

  pjeset ne gjendje te mir me garanci

  Tiranë Sot, 15:22
  1.00 €
 • 1 foto
  Disce&goma 15/195/65 per volswagen
  Copiers and equipment

  Disce&goma 15/195/65 per volswagen

  Shiten disce&goma per volswagen.touran golfi 5 sharon ejt cmim okazion 150 mije lek 0686431333

  Tiranë Sot, 15:22
  150.00 Lek
 • 4 foto
  bagazh per veture
  Copiers and equipment

  bagazh per veture

  bagazh per veture i ri tel \"whatsApp\" / 044 170 898 \"viber 00383

  Prishtinë Sot, 15:22
  With agreement
 • 3 foto
  Karburatota te ri dhe te perdorur
  Copiers and equipment

  Karburatota te ri dhe te perdorur

  Kemi karburatora te rinje dhe te perdorur

  Shkodër Sot, 15:22
  With agreement
 • 0 foto
  Pjes per hyundai I10 viti 2011
  Copiers and equipment

  Pjes per hyundai I10 viti 2011

  Pjeset ne gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 15:21
  1.00 €
 • 1 foto
  pjes per nissan x tral
  Copiers and equipment

  pjes per nissan x tral

  pjeset ne gjendje te mir pune

  Tiranë Sot, 15:21
  1.00 €
 • 0 foto
  Pjes per seat arosa
  Copiers and equipment

  Pjes per seat arosa

  Pjeset ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:20
  1.00 €
 • 0 foto
  Pjes per reno laguna
  Copiers and equipment

  Pjes per reno laguna

  Pjeset ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:20
  1.00 €
 • 5 foto
  Bagazh per vetur
  Copiers and equipment

  Bagazh per vetur

  Shes bagazhe per vetura me dimensione te ndryshme bagazhet posedojne qelsa dhe munde te vendosen mb

  Prishtinë Sot, 15:20
  With agreement
 • 0 foto
  Pjes per fiat bravo 1.2 16 v
  Copiers and equipment

  Pjes per fiat bravo 1.2 16 v

  Pjeset ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:19
  1.00 €
 • 0 foto
  Pjes per golf 3 1.4 benzin
  Copiers and equipment

  Pjes per golf 3 1.4 benzin

  Pjeset ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:19
  With agreement
 • 5 foto
    Bagazh per veture Thule
  Copiers and equipment

  Bagazh per veture Thule

  shes bagazhin per veture THULE me sistem te persosur per lidhje me te dy anet per hapje ..ma teper

  Prishtinë Sot, 15:19
  With agreement
 • 5 foto
  bagazh per veture i ri
  Copiers and equipment

  bagazh per veture i ri

  shes bagazhin per veture tel *whatsApp* 044 170 898 dhe *viber\" 0038349 170 898

  Prishtinë Sot, 15:19
  With agreement
 • 1 foto
  Mbajtse per bagazh universale
  Copiers and equipment

  Mbajtse per bagazh universale

  shes Mbajtse per bagazh ,tregera, UNIVERSALE ma teper tel 044 170 898 dhe

  Kaçanik Sot, 15:19
  With agreement
 • 0 foto
  Disqe Bmw seria 5 nr 18
  Copiers and equipment

  Disqe Bmw seria 5 nr 18

  Ndrrohen disjet nr 18 me 17

  Tiranë Sot, 15:18
  With agreement
 • 2 foto
  1 Gom 145/80 R 13
  Copiers and equipment

  1 Gom 145/80 R 13

  Shitet goma Sava me bandash pak e perdorne .

  Mitrovicë Sot, 15:18
  20.00 €
 • 1 foto
  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n
  Copiers and equipment

  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n

  Grupi i Climas. Katalikt. Pompe frenash. Grushte (Semiakse) Uren para. Mbrapakolp. Dinamo. Centralin

  Tiranë Sot, 15:18
  1.00 Lek
 • 4 foto
  bagazh per veture
  Copiers and equipment

  bagazh per veture

  Shes bagazhin 044170898

  Prishtinë Sot, 15:18
  With agreement
 • 5 foto
  bagazh per veture
  Copiers and equipment

  bagazh per veture

  shes bagazhin per vetur tel *whatsApp*044 170 898 *viber*

  Prishtinë Sot, 15:18
  With agreement
 • 0 foto
  Bagazh per veture
  Copiers and equipment

  Bagazh per veture

  bagazh per vetur eshte prej dimensioneve ma te vogla e drei ma te medha per ma teper 044 170898

  Prishtinë Sot, 15:18
  With agreement
 • 2 foto
  Fellne 17- Golf 5,6, Pasat, touran etj
  Copiers and equipment

  Fellne 17- Golf 5,6, Pasat, touran etj

  Shes fellnet ne gjendje shume te mire me goma te veres 225/45/17. Tel:044240252

  Prishtinë Sot, 15:17
  360.00 €
 • 0 foto
  Menjaq vw golf 3_2 SYNCRO 4x4 TDI
  Copiers and equipment

  Menjaq vw golf 3_2 SYNCRO 4x4 TDI

  Memjaq vw golf 3 golf 2 SYNCRO SYNKRO 4x4 TDI ne gjendje te rregullt me garancion 045 68 73 68 +3

  Podujevë Sot, 15:17
  With agreement
 • 0 foto
  W 212,Kofano, Fener me xenon, Parakolp, Maskarino
  Copiers and equipment

  W 212,Kofano, Fener me xenon, Parakolp, Maskarino

  Shiten pjes te cmontuara nga makina. Cmim i arsyeshem. Ngjyra blu. Kto qe jan ne foto Disqe Alumi

  Tiranë Sot, 15:17
  1.00 €
 • 2 foto
  Fellne 17- Audi a6,5,4,3, Touran, etj
  Copiers and equipment

  Fellne 17- Audi a6,5,4,3, Touran, etj

  Shes fellnet e reja 17 inch. Tel:044240252

  Prishtinë Sot, 15:17
  With agreement
 • 2 foto
  Fellne per Golf
  Copiers and equipment

  Fellne per Golf

  Shiten fellnet per Golf nr.15r

  Vushtrri Sot, 15:17
  60.00 €
 • 4 foto
  fellne me goma tmira per wv audi mercedes 16inch
  Copiers and equipment

  fellne me goma tmira per wv audi mercedes 16inch

  shiten fellnetshum te ruajtura me goma 80%treja nexen per vw audi mercedes info +383 49 180 447 r

  Ferizaj Sot, 15:17
  320.00 €
 • 2 foto
  tregera per polo .pikapi wwwww
  Copiers and equipment

  tregera per polo .pikapi wwwww

  shes mbajtset per wwww.polo.pikapi dhe seat tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber prishtine

  Prishtinë Sot, 15:17
  With agreement
 • 2 foto
  Bluetech Navigon
  Copiers and equipment

  Bluetech Navigon

  Navigacion dhe Media Player per automobila Hartat e vjetra, duhet te behen update.

  Ferizaj Sot, 15:17
  30.00 €
 • 3 foto
  Frena - Gurtne per Pezho / Renault
  Copiers and equipment

  Frena - Gurtne per Pezho / Renault

  Frena / Gurtne per Peugeot / Pezho 305, Renault Fuego

  Ferizaj Sot, 15:17
  25.00 €
 • 2 foto
  Fellne 17- opell insignia
  Copiers and equipment

  Fellne 17- opell insignia

  Shes fellnet ne gjendje te mire . 044240252

  Prishtinë Sot, 15:16
  100.00 €
 • 2 foto
  Fellne 16- Golf 7,6,5, pasat, touran etj
  Copiers and equipment

  Fellne 16- Golf 7,6,5, pasat, touran etj

  Shes fellnet ne gjendje shume te mire pa asnji vrejtje me goma shume te mira. Tel:044240252

  Prishtinë Sot, 15:16
  440.00 €
 • 3 foto
  Fellne 16- Citroen c3,4
  Copiers and equipment

  Fellne 16- Citroen c3,4

  Shes fellnet ne gjendje shume te mire me goma te veres shume te mira. Tel:044240252

  Prishtinë Sot, 15:16
  280.00 €
 • 2 foto
  Fellne 16- Audi, Golf 5,6, pasat, touran, ceddy
  Copiers and equipment

  Fellne 16- Audi, Golf 5,6, pasat, touran, ceddy

  Shes fellnet ne gjendje shume te mire me goma m/ s thujse te reja . Tel:044240252

  Prishtinë Sot, 15:16
  300.00 €
 • 3 foto
  Fellne 17- Pasat, Golf 7,6,5, touran, ceddy
  Copiers and equipment

  Fellne 17- Pasat, Golf 7,6,5, touran, ceddy

  Shes fellnet thujse te reja pa asnji vrejtje me goma te veres shume te mira . Tel:044240252

  Prishtinë Sot, 15:16
  580.00 €
 • 3 foto
   Drite Hallogjen- HELLA
  Copiers and equipment

  Drite Hallogjen- HELLA

  Hella - Drite Hallogjen per automjete

  Ferizaj Sot, 15:16
  55.00 €
 • 5 foto
  Fellne 16 inch per Golf 7
  Copiers and equipment

  Fellne 16 inch per Golf 7

  Shes fellnet ne gjendje shume te mire pa asnji vrejtje me goma te veres continental te ardhura nga Z

  Prishtinë Sot, 15:16
  460.00 €
 • 1 foto
  Fellne 16- Golf 6,5, pasat, touran, ceddy
  Copiers and equipment

  Fellne 16- Golf 6,5, pasat, touran, ceddy

  Shes fellnet ne gjendje shume te mire me goma shume te mira . Tel:044240252

  Prishtinë Sot, 15:15
  330.00 €
 • 3 foto
  Fellne 16- Audi a3,4 etj
  Copiers and equipment

  Fellne 16- Audi a3,4 etj

  Shes fellnet ne gjendje shume te mire me goma dimrit continental 2017. Tel:044240252

  Prishtinë Sot, 15:15
  360.00 €
 • 3 foto
  Fellne 17- Pasat, Golf 7,6,5, Touran, ceddy
  Copiers and equipment

  Fellne 17- Pasat, Golf 7,6,5, Touran, ceddy

  Shes fellnet ne gjendje shume te mire me goma shume te mira michelin 225/45/17. Tel:044240252

  Prishtinë Sot, 15:15
  With agreement