Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 4 foto
  Kaisha per pesha te renda dhe te lehta
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kaisha per pesha te renda dhe te lehta

  kemi kaisha te ri edhe te perdorur per pesha te ndryshme nga Gjermania Tel. 044305411 Sadati

  Prishtinë Sot, 15:56
  With agreement
 • 4 foto
  SHES GOLF 2 DIZEL 1.6 VITI 1988
  Car

  SHES GOLF 2 DIZEL 1.6 VITI 1988

  SHES GOLF 2 DIZEL 1.6 VITI 1988 NE GJENDJE SHUM TE MIR OSHT PUNON MIR I RUJTUN SI JASHT ASHTU EDHE

  Prishtinë Sot, 15:56
  750.00 €
 • 1 foto
  shes timon per gollf 4
  Car

  shes timon per gollf 4

  per mashum tel ose viber +38344266645 arbeku ne rregull

  Prishtinë Sot, 15:54
  35.00 €
 • 5 foto
  Goma( 2 cop pirelli) 205 60 16 (2 copa bringstone
  Copiers and equipment

  Goma( 2 cop pirelli) 205 60 16 (2 copa bringstone

  Goma 2 copa pirelli 205 60 16 viti 2015 Goma 2 copa bringstone 205 60 16 viti 204 Qmimi 90 euro

  Prishtinë Sot, 15:54
  90.00 €
 • 3 foto
  SHES KOMBIN OPEL VIVARO DISEL 02 ME KLIM
  Car

  SHES KOMBIN OPEL VIVARO DISEL 02 ME KLIM

  shes kombin opel vivaro disel me klim i rujtun dhe ne gjendje te mire me regjistrim deri ne prill

  Prishtinë Sot, 15:53
  With agreement
 • 6 foto
  GOLF 6 CUP TDI Highline
  Car

  GOLF 6 CUP TDI Highline

  Goma dimrit te reja para 1 muje Servisi vogel dhe i madh i perfunduar Pulla ne vollan 2.0 TDI 5shpe

  Prishtinë Sot, 15:53
  8,900.00 €
 • 11 foto
  VW PASSAT 1.9 TDI 1 VIT RKS 2004
  Car

  VW PASSAT 1.9 TDI 1 VIT RKS 2004

  Shes VW Passat 1.9 TDI ne gjendje te shkelqyeshme, i saporexhistruar 1 vit RKS. Posedon Klimatronik,

  Prishtinë Sot, 15:52
  With agreement
 • 1 foto
  Goma 235 55 17 m+s
  Copiers and equipment

  Goma 235 55 17 m+s

  Goma 235 55 17 m+s 4 copa Qmimi 100euro Viber +383 49 167 548 Tel 049 167 548

  Prishtinë Sot, 15:52
  100.00 €
 • 11 foto
  VW LUPO 1.4 TDI RKS 2003
  Car

  VW LUPO 1.4 TDI RKS 2003

  E SHES VW LUPO 1.4 TDI - SHPENZIME MINIMALE - 3 LITRA 100 KM. VETURE FAMILJARE NE GJENDJE TE SHKELQ

  Prishtinë Sot, 15:50
  2,950.00 €
 • 8 foto
  Shitet Golfi 4 1.9 Tdi pa dogan i sapo ardhur
  Car

  Shitet Golfi 4 1.9 Tdi pa dogan i sapo ardhur

  Shitet Golfi 4 1.9 Tdi 1999 i sapo ardhur nga suedia shum i mir Karrikat me nxemje Klim Abs Tel

  Prishtinë Sot, 15:50
  1,150.00 €
 • 6 foto
  Shitet A class 160 B Automatik pa dogan
  Car

  Shitet A class 160 B Automatik pa dogan

  Shitet A class 160 B Automatik pa dogan Vetura Ne Karaseri Esht shum e rujtun Ka vozitje Te mir Moto

  Prishtinë Sot, 15:50
  790.00 €
 • 5 foto
  Auto Servis FRANCE Pjes per Peugeot Renault Citroe
  Car

  Auto Servis FRANCE Pjes per Peugeot Renault Citroe

  Auto Pjes dhe Servis "FRANCE" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citroen

  Prishtinë Sot, 15:50
  With agreement
 • 2 foto
  Fellne me goma 175/70/14 java 40/2017 golf 4 polo
  Copiers and equipment

  Fellne me goma 175/70/14 java 40/2017 golf 4 polo

  Fellnet bajne Golf 4 Polo Bora vw beatle 045577222

  Prishtinë Sot, 15:49
  240.00 €
 • 2 foto
  Fellne me goma 205/55/16 audi golf passat touran
  Copiers and equipment

  Fellne me goma 205/55/16 audi golf passat touran

  Fellne me goma 205/55/16 Hankook bajne Audi golf Passat Touran caddy Skoda

  Prishtinë Sot, 15:49
  320.00 €
 • 2 foto
  Shes Gurtnet per Corolla
  Copiers and equipment

  Shes Gurtnet per Corolla

  Shes Gurtnet per Toyota Corolla Verso Jane te reja Per ma shume shiko ne foto

  Prishtinë Sot, 15:49
  22.00 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ 809 / ME HUBOBIN / VITI 1991/ RKS
  Trucks

  MERCEDES BENZ 809 / ME HUBOBIN / VITI 1991/ RKS

  Mercedes Benz 809 Viti : 05/1991 Marshi : Manual ( 5+1 R Shpejtesi) Posedon : • HUBOBIN (Funksio

  Prishtinë Sot, 15:49
  With agreement
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ *ATEGO* KRAN 3.500 KG & KIPER/ 2001
  Trucks

  MERCEDES BENZ *ATEGO* KRAN 3.500 KG & KIPER/ 2001

  Mercedes Benz *ATEGO* 8-17 Viti : 2001 Marshi : Manual ( 6+1 R Shpejtesi) Posedon : • Kiper ( Me

  Prishtinë Sot, 15:49
  With agreement
 • 11 foto
  PIRUNGRITES \'LINDE H 25\' /DIESEL/VITI 2015/SIMPLEX
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PIRUNGRITES \'LINDE H 25\' /DIESEL/VITI 2015/SIMPLEX

  MARKA : LINDE H 25 \'\'SIMPLEX\'\' LEVIZJEN : DJATHTAS - MAJTAS VITI I PRODHIMIT : 2015 LENDA DJEGE

  Prishtinë Sot, 15:49
  With agreement
 • 3 foto
  Shes Ford Escort i regjistruar 1.8 dizell
  Car

  Shes Ford Escort i regjistruar 1.8 dizell

  Shes Ford Escort ne gjendje shume te mire teknike dhe optike viti 1997 dizell 1.8 Regjistrim deri ne

  Prishtinë Sot, 15:49
  1,000.00 €
 • 4 foto
  Kaisha per Pesh te Renda
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kaisha per Pesh te Renda

  Kemi kaisha te ndryshum per pesha te renda dhe te lehta nga Gjermania Tel. 044305411 Sadati

  Prishtinë Sot, 15:49
  With agreement
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 5,6 passat touran Opel caddy etj
  Copiers and equipment

  Fellne 16 Golf 5,6 passat touran Opel caddy etj

  383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 15:49
  260.00 €
 • 11 foto
  BMW 530 DIESEL AUTOMATIK
  Car

  BMW 530 DIESEL AUTOMATIK

  Shitet BMW FACELIFT F10, Serie 5 - 530 Diesel, ne gjendje te perkryer teknike mekanike dhe optike. -

  Prishtinë Sot, 15:48
  With agreement
 • 2 foto
  Fellne me goma 205/55/16 te reja
  Copiers and equipment

  Fellne me goma 205/55/16 te reja

  Fellnet bajne ne golf 5,6,7 Passat touran caddy skoda seat sharan

  Prishtinë Sot, 15:48
  340.00 €
 • 9 foto
  Shes Opel Aster 2010 pa dogan
  Car

  Shes Opel Aster 2010 pa dogan

  Shitet Opel Astra 1.7Ecoflex me te gjitha serviset e kryera VP2010 Pa Dogan abs airbag gjama me r

  Prishtinë Sot, 15:48
  3,600.00 €
 • 0 foto
  PIRUNGRITES \'LINDE H 30\'/DIESEL/ VITI 1998/TRIPLEX
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PIRUNGRITES \'LINDE H 30\'/DIESEL/ VITI 1998/TRIPLEX

  MARKA : LINDE H 30 \'\'TRIPLEX\'\' SPECIALE PER KONTENJER LEVIZJEN : DJATHTAS - MAJTAS VITI I PRODHI

  Prishtinë Sot, 15:48
  With agreement
 • 0 foto
  PIRUNGRITES \'LINDE H 30\' /DIESEL/VITI 2002/DUPLEX
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PIRUNGRITES \'LINDE H 30\' /DIESEL/VITI 2002/DUPLEX

  MARKA : LINDE H 30 \'\'DUPLEX\'\' LEVIZJEN : DJATHTAS - MAJTAS VITI I PRODHIMIT : 2002 LENDA DJEGESE

  Prishtinë Sot, 15:48
  With agreement
 • 11 foto
  PIRUNGRITES \'LINDE H 25\'/DIESEL/ VITI 2009/SIMPLEX
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PIRUNGRITES \'LINDE H 25\'/DIESEL/ VITI 2009/SIMPLEX

  MARKA : LINDE H 25 \'\'SIMPLEX\" VITI I PRODHIMIT : 2009 LENDA DJEGESE : DIESEL TRANSMISIONI : AU

  Prishtinë Sot, 15:48
  With agreement
 • 4 foto
  Mercedes Benz c220 2.2 CDI 12/2001
  Car

  Mercedes Benz c220 2.2 CDI 12/2001

  045 577 222

  Prishtinë Sot, 15:48
  4,500.00 €
 • 6 foto
  AUDI A4 2.0 TDI KLIMATRONIK GJENDJE PERFEKTE -06
  Car

  AUDI A4 2.0 TDI KLIMATRONIK GJENDJE PERFEKTE -06

  AUDI A4 2.0 TDI 103 KW 140 PS KLIMATRONIK ULSE NXEMJE DRITARE ELEKTRONIKE PASQYRE ELEKTRONIKE ESP A

  Prishtinë Sot, 15:48
  With agreement
 • 0 foto
  VW POLO 1.4 TDI E SAPO ARDHUR DOGANE HOMOLOGIM-10
  Car

  VW POLO 1.4 TDI E SAPO ARDHUR DOGANE HOMOLOGIM-10

  POLO 1.4 TDI E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN HOMOLOGIM TE PAGUAR KLIMA AIRBAG ABS DRITARE ELE

  Prishtinë Sot, 15:47
  With agreement
 • 0 foto
  PASSAT 1.9 TDI KLIMATRONIK GJENDJE PERFEKTE -03
  Car

  PASSAT 1.9 TDI KLIMATRONIK GJENDJE PERFEKTE -03

  PASSAT 1.9 TDI (i) TE KUQE KLIMATRONIK AIRBAG ABS DRITARE ELEKTRONIKE PASQYRE ELEKTRONIKE DRITA ME

  Prishtinë Sot, 15:47
  With agreement
 • 9 foto
  BMW 120 d AUTOMATIK FULL OPSION -2009
  Car

  BMW 120 d AUTOMATIK FULL OPSION -2009

  BMW 120 2.0 D AUTOMATIK TIPTRONIK KLIMATRONIK ULSE NXEMJE ULSE LEKUR SENZOR PARKIMI SENZOR SHIU SENZ

  Prishtinë Sot, 15:47
  With agreement
 • 0 foto
  PIRUNGRITES “CATERPILLAR” H 25 /DIESEL / VITI 1997
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PIRUNGRITES “CATERPILLAR” H 25 /DIESEL / VITI 1997

  MARKA:CATERPILLAR -F 2550DL- LEVIZJEN : DJATHTAS - MAJTAS VITI I PRODHIMIT : 1997 LENDA DJEGESE : DI

  Prishtinë Sot, 15:47
  With agreement
 • 9 foto
  GOLF 6 2.0 TDI COMFORT LINE REGJISTRIMI I PAR 2010
  Car

  GOLF 6 2.0 TDI COMFORT LINE REGJISTRIMI I PAR 2010

  GOLF 6 2.0 TDI 81kw 110 ps KLIMA AIRBAG ABS DRITA TE MJEGULLES DRITA DITORE FELLNE TE MIRA DRITARE

  Prishtinë Sot, 15:47
  With agreement
 • 11 foto
  PIRUNGRITES \'LINDE H 25\'/DIESEL/ VITI 1998 /DUPLEX
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PIRUNGRITES \'LINDE H 25\'/DIESEL/ VITI 1998 /DUPLEX

  MARKA : LINDE H 25 \'\'DUPLEX\" VITI I PRODHIMIT : 1998 LENDA DJEGESE : DIESEL TRANSMISIONI : AU

  Prishtinë Sot, 15:47
  With agreement
 • 11 foto
  PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG HIGHLINE 2013
  Car

  PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG HIGHLINE 2013

  Passat B7 Klima tronik dy zonale Automatic F1 ( DSG ) Senzor parkingu para dhe mbrapa Senzor qe pa

  Prishtinë Sot, 15:47
  With agreement
 • 11 foto
  PASSAT 3c HIGHLINE AUTOMATIK DSG -06
  Car

  PASSAT 3c HIGHLINE AUTOMATIK DSG -06

  PASSAT 3c 2.0 TDI AUTOMATIK DSG KLIMATRONIK NAVI TMADH DVD SHPEJTSI NE TIMON KOMANDA NE TIMON AUTO H

  Prishtinë Sot, 15:47
  With agreement
 • 6 foto
  Punojm me bagera 044612686
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punojm me bagera 044612686

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport ne gjith kosoven

  Prishtinë Sot, 15:47
  With agreement
 • 0 foto
  BMW 118D 2.0 FACELIFT/VITI 2010/RKS - NGA ZVICRRA
  Car

  BMW 118D 2.0 FACELIFT/VITI 2010/RKS - NGA ZVICRRA

  BMW 118D 2.0 FACELIFT/ RKS - E ARDHUR NGA ZVICRRA. •REGJISTRIM 1 VITE. •VITI I PRODHIMIT 09/2009

  Prishtinë Sot, 15:46
  With agreement
 • 0 foto
  PIRUNER \'LINDE H 30\'/DIESEL/ VITI 1998/ TRIPLEX
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PIRUNER \'LINDE H 30\'/DIESEL/ VITI 1998/ TRIPLEX

  MARKA : LINDE H 30 \'\'TRIPLEX\'\' SPECIALE PER KONTENJER LEVIZJEN : DJATHTAS - MAJTAS VITI I PRODHI

  Prishtinë Sot, 15:45
  With agreement
 • 0 foto
  PIRUNER \'LINDE H 30\'/DIESEL/ VITI 2002/ ME LEVIZJE
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PIRUNER \'LINDE H 30\'/DIESEL/ VITI 2002/ ME LEVIZJE

  MARKA : LINDE H 30 \'\'DUPLEX\'\' LEVIZJEN : DJATHTAS - MAJTAS VITI I PRODHIMIT : 2002 LENDA DJEGESE

  Prishtinë Sot, 15:45
  With agreement
 • 1 foto
  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6
  Copiers and equipment

  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 15:45
  With agreement
 • 0 foto
  PIRUNER \'LINDE H 20\'/DIESEL/ VITI 1997/ DUPLEX
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PIRUNER \'LINDE H 20\'/DIESEL/ VITI 1997/ DUPLEX

  MARKA : LINDE H 20 \'\'DUPLEX\" VITI I PRODHIMIT : 1997 LENDA DJEGESE : DIESEL TRANSMISIONI : AUTOM

  Prishtinë Sot, 15:45
  With agreement
 • 0 foto
  PIRUNER \'LINDE H 25\'/DIESEL/ VITI 2008/ DUPLEX
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PIRUNER \'LINDE H 25\'/DIESEL/ VITI 2008/ DUPLEX

  MARKA : LINDE H 25 VITI I PRODHIMIT : 2008 LENDA DJEGESE : DIESEL TRANSMISIONI : AUTOMATIK PESHNGRIT

  Prishtinë Sot, 15:45
  With agreement
 • 0 foto
  PIRUNER \'LINDE H 25\'/DIESEL/ VITI 2015/ ME LEVIZJE
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PIRUNER \'LINDE H 25\'/DIESEL/ VITI 2015/ ME LEVIZJE

  MARKA : LINDE H 25 LEVIZJEN : DJATHTAS - MAJTAS VITI I PRODHIMIT : 2015 LENDA DJEGESE : DIESEL TRAN

  Prishtinë Sot, 15:45
  With agreement
 • 10 foto
  Gollf gtd performanc 204 ps rks full opsion
  Car

  Gollf gtd performanc 204 ps rks full opsion

  Vetura eshte ne gjendje prefekte viti 2013 motorri 2.0 tdi 204 ps ndrrusi automatik tiptronik F1 rks

  Prishtinë Sot, 15:44
  15,890.00 €
 • 10 foto
  Taureg 3.0 tdi 4x4 automatik 2012 rks
  Car

  Taureg 3.0 tdi 4x4 automatik 2012 rks

  Vetura edhte ne gjendje prefekte viti 05.06.2012 motorri 3.0 automatik tiptronik rks i skaduar posed

  Prishtinë Sot, 15:44
  16,500.00 €
 • 9 foto
  PIRUNER “CATERPILLAR” H 25 / DIESEL / VITI 2000
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  PIRUNER “CATERPILLAR” H 25 / DIESEL / VITI 2000

  MARKA:CATERPILLAR -F 2550DL- LEVIZJEN : DJATHTAS - MAJTAS VITI I PRODHIMIT : 2000 LENDA DJEGESE : D

  Prishtinë Sot, 15:44
  With agreement
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ *ATEGO* KRAN 3.500 KG & KIPER/ 2001
  Trucks

  MERCEDES BENZ *ATEGO* KRAN 3.500 KG & KIPER/ 2001

  Mercedes Benz *ATEGO* 8-17 Viti : 2001 Marshi : Manual ( 6+1 R Shpejtesi) Posedon : • Kiper ( Meil

  Prishtinë Sot, 15:44
  With agreement
 • 9 foto
  VW CRAFTER 2.5 TDI /VITI 2007 /6+1R SHPEJTESI /RKS
  Car

  VW CRAFTER 2.5 TDI /VITI 2007 /6+1R SHPEJTESI /RKS

  VW CRAFTER 2.5 TDI. VITI : 09/2006. MARSHI : MANUAL 6 + 1 R. SENZORA : PARA DHE MBRAPA. KILMATRONIK

  Prishtinë Sot, 15:44
  With agreement