Automjete
Mitrovicë

Automjete në shitje në Mitrovicë

 • 0 foto
  Citroen c4 Picasso 2,0 HDI Automatik 7 ulse Rks
  Car

  Citroen c4 Picasso 2,0 HDI Automatik 7 ulse Rks

  • Citroën
  • C4
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 30 000 - 34 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Mitrovicë Sot, 07:46
  4,200.00 €
 • 7 foto
  Reno Trafic 1.9 dizell -Pa dogan-viti 2009
  Car

  Reno Trafic 1.9 dizell -Pa dogan-viti 2009

  • Renault
  • Trafic
  • Naftë
  • 2009
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Mitrovicë Sot, 07:23
  5,700.00 €
 • 3 foto
  Opel corz 1.5
  Car

  Opel corz 1.5

  • Opel
  • Corsa
  • Dizel / Naftë
  • 1997
  • 180 000 - 189 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Mitrovicë Sot, 07:16
  390.00 €
 • 1 foto
  4 goma 235/55/17 te veres vetem 65 euro.
  Copiers and equipment

  4 goma 235/55/17 te veres vetem 65 euro.

  Jane ne gjendje te mire nuk gjujne nuk d

  Mitrovicë Sot, 06:42
  65.00 €
 • 1 foto
  Fellne 19 per Land Rover, BMW, dhe Vw Amarok
  Copiers and equipment

  Fellne 19 per Land Rover, BMW, dhe Vw Amarok

  Jane ne gjendje perfekte.

  Mitrovicë Sot, 06:41
  With agreement
 • 1 foto
  2 goma 265/40/20 pirelli shum te rujtne.
  Copiers and equipment

  2 goma 265/40/20 pirelli shum te rujtne.

  Jane ne gjendje perfekte.

  Mitrovicë Sot, 06:41
  With agreement
 • 1 foto
  2 goma 225/50/17 Brigstone ne gjendje perfekte
  Copiers and equipment

  2 goma 225/50/17 Brigstone ne gjendje perfekte

  Jane pothuajse te reja.

  Mitrovicë Sot, 06:41
  With agreement
 • 1 foto
  Fellne 15 per Golf,5,6,7,pasat,tauran,Audi,Kombi T4
  Copiers and equipment

  Fellne 15 per Golf,5,6,7,pasat,tauran,Audi,Kombi T4

  Fellne 15 per Golf,5,6,7,pasat,tauran,Au

  Mitrovicë Sot, 06:40
  105.00 €
 • 2 foto
  4 goma 225/45/19 te veres Continental 2019
  Copiers and equipment

  4 goma 225/45/19 te veres Continental 2019

  Jane ne gjendje te mire.

  Mitrovicë Sot, 06:40
  With agreement
 • 1 foto
  Fellne 17 per Citroen dhe Pezho. Te rujtne.
  Copiers and equipment

  Fellne 17 per Citroen dhe Pezho. Te rujtne.

  Jane ne gjendje te mir jane te drejte.

  Mitrovicë Sot, 06:40
  With agreement
 • 2 foto
  4 goma 225/55/16 te veres Michelin.
  Copiers and equipment

  4 goma 225/55/16 te veres Michelin.

  Jane ne gjendje perfekte.

  Mitrovicë Sot, 06:39
  With agreement
 • 1 foto
  255/35/18 dy cope Continental.verore.
  Copiers and equipment

  255/35/18 dy cope Continental.verore.

  Jane ne gjendje te mire.

  Mitrovicë Sot, 06:39
  With agreement
 • 1 foto
  Fellne 16 per Opel jane te rujtne.viber
  Copiers and equipment

  Fellne 16 per Opel jane te rujtne.viber

  Jane ne gjendje te mira nuk she w

  Mitrovicë Sot, 06:38
  With agreement
 • 1 foto
  Fellne 15 per golf4,bora,Seat,Shkoda,Audi A3 2000-2003
  Copiers and equipment

  Fellne 15 per golf4,bora,Seat,Shkoda,Audi A3 2000-2003

  Jane te rujtne

  Mitrovicë Sot, 06:38
  With agreement
 • 1 foto
  Fellne 16 per Mercedes jane pothuajse te reja.
  Copiers and equipment

  Fellne 16 per Mercedes jane pothuajse te reja.

  Shiten jane me gjendje perfekte pa ndonj

  Mitrovicë Sot, 06:37
  180.00 €
 • 1 foto
  4 goma m+s 225*45*17 vetem 65 euro.
  Copiers and equipment

  4 goma m+s 225*45*17 vetem 65 euro.

  Jane te rujtne.

  Mitrovicë Sot, 06:36
  65.00 €
 • 1 foto
  Fellne 17 per Kombi W T-5 te rujtne.
  Copiers and equipment

  Fellne 17 per Kombi W T-5 te rujtne.

  Jane ne gjendje te mire.

  Mitrovicë Sot, 06:26
  150.00 €
 • 1 foto
  2 goma m+s 225/50/17 te rujtne
  Copiers and equipment

  2 goma m+s 225/50/17 te rujtne

  Jane ne gjendje sh te mire firm gjerman

  Mitrovicë Sot, 06:24
  With agreement
 • 1 foto
  2 goma m+s Continental 255*55*18 per Xhipa.
  Copiers and equipment

  2 goma m+s Continental 255*55*18 per Xhipa.

  Jane ne gjendje te mire.

  Mitrovicë Sot, 06:24
  With agreement
 • 1 foto
  4 goma vere 195/65/15 vetem 45 euro.
  Copiers and equipment

  4 goma vere 195/65/15 vetem 45 euro.

  Jane ne gjendje te mire.

  Mitrovicë Sot, 06:24
  45.00 €
 • 5 foto
  Shitet Landrover ferlender dizel i vit.dhjetor 99,2100 €.
  Car

  Shitet Landrover ferlender dizel i vit.dhjetor 99,2100 €.

  • Land Rover
  • Freelander
  • Dizel / Naftë
  • 1999
  • 150 000 - 159 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Mitrovicë Sot, 04:04
  2,100.00 €
 • 12 foto
  Passat 3c i posa ardhur nga Canada
  Car

  Passat 3c i posa ardhur nga Canada

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 15 000 - 19 999
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Mitrovicë Sot, 03:43
  11,700.00 €
 • 0 foto
  fellne me guma 15coll 16edhe17 coll 049 214 990
  Copiers and equipment

  fellne me guma 15coll 16edhe17 coll 049 214 990

  fellne me guma dhe guma me bandash edhev

  Mitrovicë Sot, 03:33
  With agreement
 • 0 foto
  krrweay 49 kupik viti 2009 tel 049 214 990
  Motorcycles (under 50 cc)

  krrweay 49 kupik viti 2009 tel 049 214 990

  • Keeway
  Mitrovicë Sot, 03:31
  With agreement
 • 0 foto
  renault laguna per pjes 2004 motor 2.2 dizel 049 214 990
  Copiers and equipment

  renault laguna per pjes 2004 motor 2.2 dizel 049 214 990

  per pjes

  Mitrovicë Sot, 03:28
  With agreement
 • 0 foto
  Skoda super B 1.9 tdi full extra 049 214 990
  Car

  Skoda super B 1.9 tdi full extra 049 214 990

  • Škoda
  • Superb
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 200 000 - 249 999
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Mitrovicë Sot, 03:27
  With agreement
 • 0 foto
  Mercedes c tash i doganun e rexhistrun 049 214 990
  Car

  Mercedes c tash i doganun e rexhistrun 049 214 990

  • Mercedes-Benz
  • C 200
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 200 000 - 249 999
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Mitrovicë Sot, 03:26
  With agreement
 • 2 foto
  Jap dy vetura per nje me te mire
  Car

  Jap dy vetura per nje me te mire

  • Fiat
  • Palio
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 150 000 - 159 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Mitrovicë Sot, 02:55
  1.00 €
 • 7 foto
  RENAULT MEGANE 1.6B RKS 6 MUJ KLIM PERFEKT
  Car

  RENAULT MEGANE 1.6B RKS 6 MUJ KLIM PERFEKT

  • Renault
  • Megane
  • Benzinë + Gaz
  • 1999
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Mitrovicë Sot, 02:42
  1,600.00 €
 • 8 foto
  MITSUBISHI CARISMA 1.8B GDI RKS 6 MUJ PERFEKT
  Car

  MITSUBISHI CARISMA 1.8B GDI RKS 6 MUJ PERFEKT

  • Mitsubishi
  • Carisma
  • Benzin
  • 2000
  • 250 000 - 299 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Mitrovicë Sot, 02:42
  With agreement
 • 5 foto
  Passat 1.9 tdi rks 1 vit
  Car

  Passat 1.9 tdi rks 1 vit

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 1992
  • 25 000 - 29 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Mitrovicë Sot, 02:07
  With agreement
 • 12 foto
  Golf 4
  Car

  Golf 4

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Mitrovicë Sot, 01:49
  With agreement
 • 0 foto
  Katalizator dpf
  Copiers and equipment

  Katalizator dpf

  Blej katalizator dhe dpf me qmime mete m

  Mitrovicë Sot, 01:09
  800.00 €
 • 3 foto
  Shitet Iveko 16ulse.
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet Iveko 16ulse.

  Busii osht ne gjendje perfekte tip top T

  Mitrovicë Sot, 01:09
  With agreement
 • 0 foto
  KATALIZATOR 《》DPF
  Car

  KATALIZATOR 《》DPF

  • BMW
  • 2002
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 190 000 - 199 999
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Mitrovicë Sot, 00:49
  800.00 €
 • 2 foto
  2 goma 285/45/19 dhe 2 goma 255/50/19 gjerman
  Copiers and equipment

  2 goma 285/45/19 dhe 2 goma 255/50/19 gjerman

  2 jane 285/45/19 dhe 2 jane 255/50/19 pr

  Mitrovicë Sot, 00:44
  160.00 €
 • 1 foto
  2 goma 225/35/18 Continental te veres.
  Copiers and equipment

  2 goma 225/35/18 Continental te veres.

  Jane ne gjendje sh te mire.

  Mitrovicë Sot, 00:41
  With agreement
 • 1 foto
  2 goma 225/65/17 Brigstone te veres 45 euro 2 cop
  Copiers and equipment

  2 goma 225/65/17 Brigstone te veres 45 euro 2 cop

  Jane ne gjendje te mire.

  Mitrovicë Sot, 00:29
  With agreement
 • 3 foto
  SUZUKI LTZ ATV
  Engines (over 50 cc)

  SUZUKI LTZ ATV

  shes suzuki ltz 400 ne gjendje shum te m

  Mitrovicë Sot, 00:29
  3,500.00 €
 • 1 foto
  215/70/16 +s Senoerit vetem 55 Euri
  Copiers and equipment

  215/70/16 +s Senoerit vetem 55 Euri

  Jane ne gjendje mesatare shara nuk kane

  Mitrovicë Sot, 00:20
  With agreement
 • 9 foto
  Peugot 207HDI
  Car

  Peugot 207HDI

  • Peugeot
  • 207
  • Naftë
  • 2012
  • 20 000 - 24 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Mitrovicë Sot, 00:19
  3,900.00 €
 • 1 foto
  Polo 1.6 R6
  Car

  Polo 1.6 R6

  • VW Volkswagen
  • Polo
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 20 000 - 24 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Mitrovicë Sot, 00:17
  5,100.00 €
 • 7 foto
  Goma 275/40/19
  Copiers and equipment

  Goma 275/40/19

  Shiten Gomat Pirelli te veres 275/40/19

  Mitrovicë Sot, 00:17
  190.00 €
 • 11 foto
  PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018
  Car

  PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2018
  • 160 000 - 169 999
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Mitrovicë Sot, 00:08
  11,900.00 €
 • 9 foto
  Shitet Passat 1.6 diesel 900 euro bej ndrrim
  Car

  Shitet Passat 1.6 diesel 900 euro bej ndrrim

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 1990
  • 300 000 - 349 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Mitrovicë Dje, 23:48
  900.00 €
 • 0 foto
  Hyundai i20
  Car

  Hyundai i20

  • Hyundai
  • i20
  • Benzinë
  • 2010
  • 20 000 - 24 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Mitrovicë Dje, 23:48
  2,600.00 €
 • 4 foto
  Shiten gomat nr 165-70-14
  Copiers and equipment

  Shiten gomat nr 165-70-14

  Shiten gomat 165-70-14 gomat jane dimrit

  Mitrovicë Dje, 23:46
  40.00 €
 • 7 foto
  Shitet Fiat Palio 1.9 diesel bej ndrrim
  Car

  Shitet Fiat Palio 1.9 diesel bej ndrrim

  • Fiat
  • Palio
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 180 000 - 189 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Mitrovicë Dje, 23:44
  1,300.00 €
 • 0 foto
  Blejm vetura 24 ore online 300-3000 euro
  Car

  Blejm vetura 24 ore online 300-3000 euro

  • Audi
  • Coupé
  • Benzinë
  • 1998
  • 180 000 - 189 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Mitrovicë Dje, 23:44
  2,000.00 €
 • 1 foto
  2 goma 215/60/16 Michelin 2019 25 euro 2 cope.
  Copiers and equipment

  2 goma 215/60/16 Michelin 2019 25 euro 2 cope.

  Nuk gjujne nuk dridhin .

  Mitrovicë Dje, 23:41
  With agreement