Automjete
Gllogoc

Automjete në shitje në Gllogoc

 • 2 foto
  shes fellne me goma te reja per opel R16
  Copiers and equipment

  shes fellne me goma te reja per opel R16

  shes fellne 16 nderroj me 15 per opel me goma te reja i shes per arsye mi ba ni numer mat tvogel 1

  Gllogoc Sot, 00:49
  220.00 €
 • 9 foto
  TOURAN 2.0 RKS 2005
  Car

  TOURAN 2.0 RKS 2005

  SHITET TOURANI NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE. KLIMATRONIK FUNKSIONALE, TEMPOMAT, CENZOR PARKINKU, F

  Gllogoc Dje, 22:37
  5,200.00 €
 • 10 foto
  Passat 1.9 Tdi Rks 1 vjet gjendje Perfekte Vp2002
  Car

  Passat 1.9 Tdi Rks 1 vjet gjendje Perfekte Vp2002

  Passat 1.9 Tdi Rks 1 Vjet jo hipoetek perkthimi i menjehershem pa asnje vrejtje vetur jo e tregut ne

  Gllogoc Dje, 22:21
  With agreement
 • 3 foto
  Shes t4 2.5 tdi
  Car

  Shes t4 2.5 tdi

  Shes t4 2.5 tdi i po sa ardhur nga gjermania shum ne gjendje te mire.t4.t5.lt.sprinter. Viber +3834

  Gllogoc Dje, 22:20
  2,350.00 €
 • 4 foto
  Shes lt 2.5 me dogan dhe homologim
  Car

  Shes lt 2.5 me dogan dhe homologim

  Shes lt 2.5 dupel kabin me klim dogan homologim viti 2001 me km 200 e 4 mi shum ne gjendje te mir.t5

  Gllogoc Dje, 22:20
  With agreement
 • 3 foto
  Shes lt 2.5 tdi
  Car

  Shes lt 2.5 tdi

  Shes lt 2.5 tdi viti 2001 sanakun 3.30 te gjate e po sa ardhur nga jasht.lt.t4.t5.sprinter +38344232

  Gllogoc Dje, 22:20
  With agreement
 • 1 foto
  Shes mbuloj t5 dupel kabin
  Car

  Shes mbuloj t5 dupel kabin

  Shes mbuloj per t5 dupel kabin.t4.l5.lt.sprinter Viber +38344232870

  Gllogoc Dje, 22:19
  80.00 €
 • 3 foto
  Shes ceraden per t4 dupelkabin
  Car

  Shes ceraden per t4 dupelkabin

  Shes ceraden per t4 dupelkabin shum e rujtne.t4.lt.t5 Viber +38344232870

  Gllogoc Dje, 22:19
  180.00 €
 • 9 foto
  ✅ Blejm Vetura Nga Viti 2000 deri 2019 Online 24/7
  Car

  ✅ Blejm Vetura Nga Viti 2000 deri 2019 Online 24/7

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Gllogoc Dje, 21:32
  With agreement
 • 0 foto
  Blejm Golf Audi Bmw Mercedes Opel WV 24/7 ONLINE
  Car

  Blejm Golf Audi Bmw Mercedes Opel WV 24/7 ONLINE

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Gllogoc Dje, 21:32
  12,500.00 €
 • 1 foto
  Blejm Vetura - AUDI BMW MERCEDES rks ose pa dogan
  Car

  Blejm Vetura - AUDI BMW MERCEDES rks ose pa dogan

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Gllogoc Dje, 21:32
  18,500.00 €
 • 4 foto
  ❗️Blejm Veura -Vollon Anglez Blej vetura me Defekt
  Car

  ❗️Blejm Veura -Vollon Anglez Blej vetura me Defekt

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Gllogoc Dje, 21:32
  15,000.00 €
 • 11 foto
  Mercedes 200 dizel
  Car

  Mercedes 200 dizel

  Shitet vetura Mercedes E - 200 CDI ELEGANC BlueEfficiency viti 2009, AUTOMATIK : vetura eshte full e

  Gllogoc Dje, 21:18
  With agreement
 • 4 foto
  Shiten gomat e dimrit
  Copiers and equipment

  Shiten gomat e dimrit

  Shiten gomat e dimrit Debica bashke me fellne komplet per BMW, te perdorura pak por shume te rujtne.

  Gllogoc Dje, 21:15
  170.00 €
 • 4 foto
  Pjeset per golf 2 diesel
  Copiers and equipment

  Pjeset per golf 2 diesel

  Shiten te gjitha pjeset per golf dy dizel me qmim te lire kemi kuk per golf 2 eshte 15 euro me gjit

  Gllogoc Dje, 20:35
  20.00 €
 • 4 foto
  Shitet golf 2 dizell
  Car

  Shitet golf 2 dizell

  Shitet golf 2 dizell ne gjendje te rregull me rks te skaduar 1.6 dizell ,Hidrolik ne gje dje te mir

  Gllogoc Dje, 18:59
  680.00 €
 • 5 foto
  Shiten Branikat per Mercedes C Klas w203
  Copiers and equipment

  Shiten Branikat per Mercedes C Klas w203

  Shiten Branikat per Mercedes C Klas w203 2000-2003 me halogenka komplet Te thyer nuk jan kan nevoj

  Gllogoc Dje, 17:43
  200.00 €
 • 10 foto
  Golf 2
  Car

  Golf 2

  Shes Golf 2 plin benzin 1.8 ne gjendje shum te mir regjistrim ka edhe 3 muj. Per me shum info kontak

  Gllogoc Dje, 15:14
  1,000.00 €
 • 4 foto
  Peogot
  Car

  Peogot

  Pezhoja esht shum e mir edhe esht ne gjendje tmir benzin 1.6 per me shum kontakto viber +3864935386

  Gllogoc Dje, 15:04
  1,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet Volkswagen Passat CC 2.0 2012 Bluemotion
  Car

  Shitet Volkswagen Passat CC 2.0 2012 Bluemotion

  Shitet Volkswagen Passat CC 2.0 2012 Bluemotion Vetura posedon : Marshi Manual 6+1 Shpejtësi Kar

  Gllogoc Dje, 14:48
  16,499.00 €
 • 1 foto
  Cerad per kamjonet 2.70 me 2.10 me hekra 170
  Car

  Cerad per kamjonet 2.70 me 2.10 me hekra 170

  Cerad per t4 t5 lt sprinter iveco lt 2.70 me 2.10 me hekra komplet 049191718

  Gllogoc Dje, 08:34
  170.00 €
 • 2 foto
  Shes urgjent opell vectra
  Car

  Shes urgjent opell vectra

  Vetura asht shum ne gjendje te mir

  Gllogoc Dje, 08:32
  2,200.00 €
 • 0 foto
  Shitet kamioni Mercedes Actros 1844
  Trucks

  Shitet kamioni Mercedes Actros 1844

  Shitet kamioni Mercedes Actros 1844 automatik, në gjendje teknike shumë të mirë, Viti i prodhimit 20

  Gllogoc Dje, 08:02
  With agreement
 • 0 foto
  Formë (Kallapë) per kubeza betoni-Tezguller 508
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Formë (Kallapë) per kubeza betoni-Tezguller 508

  Shes 2 Kallape për kubëza betoni të makines Tezguller 508, -Forma e kubëzes tull 6 cm dhe -Forma e

  Gllogoc Dje, 08:01
  With agreement
 • 4 foto
  Rimorkio e vogel per vetura
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Rimorkio e vogel per vetura

  Shitet rimorkio per vetura. Eshte ne gjenjde te mire,me goma te reja . Shih fotot... Per informata

  Gllogoc Dje, 07:57
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet kamioni MAN 4-aks
  Trucks

  Shitet kamioni MAN 4-aks

  Shitet kamioni MAN 4-aks në gjendje të mirë teknik, Viti i prodhimit 1995, Me kran + kiper Me goma t

  Gllogoc Dje, 07:54
  With agreement
 • 2 foto
  Skip
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Skip

  Shitet Skipi Skipi është në gjendje të rregullt -Për më shumë informata kontaktoni në numër telefo

  Gllogoc Dje, 07:54
  With agreement
 • 0 foto
  Amortizera per audi A4 -S Line (me gas)
  Copiers and equipment

  Amortizera per audi A4 -S Line (me gas)

  Shes amortizerat për audi A4 (me gas) në gjendje shumë të mirë. Tel: 044/208-996 Viber +37744208996

  Gllogoc Dje, 07:52
  199.00 €
 • 5 foto
  Shitet piruneri Nissan
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet piruneri Nissan

  Shitet piruneri Nissan Piruneri është në gjendje të rregullt Për më shumë informata: Tel. 044/208

  Gllogoc Dje, 07:51
  With agreement
 • 6 foto
  PJESE PER SSANJYNG-KYRON-REXTON
  Car

  PJESE PER SSANJYNG-KYRON-REXTON

  TE NE MUND TE GJENI PJESE PER SSANGYONG SI DHE SHUM LLOJE TE GJIPAVE Nr-+38349194854 04419485

  Gllogoc 20 October 22:10
  With agreement
 • 4 foto
  PJESE- NISSAN MURANO. 2007
  Car

  PJESE- NISSAN MURANO. 2007

  Te ne mund te gjeni pjes per nissan murano Si dhe shume tipe te tjera te makinave 4x4 Gjendemi ne Ll

  Gllogoc 20 October 22:10
  With agreement
 • 2 foto
  PJESE PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.4-2004/5
  Car

  PJESE PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.4-2004/5

  PJES PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 -AUTOMATIK SI DHE PJESE PER XHIPA TE NDRYSHEM NR-0038349194854

  Gllogoc 20 October 22:09
  With agreement
 • 4 foto
  PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005
  Car

  PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

  Pjese per suzuki grand vitara 2001 deri 2005 Mund te gjeni edhe pjes te ndryshme per gjipa Ju mirpre

  Gllogoc 20 October 22:09
  With agreement
 • 7 foto
  Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese
  Car

  Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

  Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Ko

  Gllogoc 20 October 22:08
  With agreement
 • 5 foto
  PJESE PER HYUNDAI TERACANO 2.9-2005
  Car

  PJESE PER HYUNDAI TERACANO 2.9-2005

  Pjese per Hyundai teracano-Tucson-Santa fe Dhe shum tipe te ndryshme te gjipave Ju mirpresum Tel-+38

  Gllogoc 20 October 22:08
  With agreement
 • 2 foto
  PJESE PER MITSUBISHI PININ 2001-03
  Car

  PJESE PER MITSUBISHI PININ 2001-03

  PJESE PER MITSUBISHI PININ Tel-+38349194854 +38344194854

  Gllogoc 20 October 22:07
  With agreement
 • 10 foto
  Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran
  Car

  Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran

  Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Ko

  Gllogoc 20 October 22:06
  With agreement
 • 7 foto
  NISSAN NAVARA -PATHFINDER 2007 PJES
  Car

  NISSAN NAVARA -PATHFINDER 2007 PJES

  AUTO PJES & SERVSE-MERGIMI- KOMORAN TE NE MUND TE GJENI PJES TE NDRYSHME PER XHIPA. NISSAN PA

  Gllogoc 20 October 22:06
  With agreement
 • 6 foto
  PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007
  Car

  PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

  Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Ko

  Gllogoc 20 October 22:05
  With agreement
 • 3 foto
  Pjes per Toyota rav 4 -2004
  Car

  Pjes per Toyota rav 4 -2004

  Te ne mund te gjeni pjese perToyota Rav 4 dizel 2004. Si dhe pjese per te gjitha veturat 4x4 Gjendem

  Gllogoc 20 October 22:05
  With agreement
 • 5 foto
  PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007
  Car

  PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007

  PJES PER SANTA FE 2.2 -2007 -AUTOMATIK -MANUEL SI DHE PJESE PER VETURA 4x4 NR TEl .viber +383491

  Gllogoc 20 October 22:04
  With agreement
 • 3 foto
  PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4
  Car

  PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4

  PJESE PER MITSUBISHI PAJERO DID 3.2 -AUTOMATIK -MANUEL NR-+38349194854 +38344194854

  Gllogoc 20 October 22:03
  With agreement
 • 2 foto
  Bager kubota
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Bager kubota

  Shitet bageri kubota u-30 3200kg ne gjendje pune ka 3 koropa viti 2008 044 482 416

  Gllogoc 20 October 20:19
  With agreement
 • 1 foto
  makina shpuse
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  makina shpuse

  makin shpuse

  Gllogoc 20 October 19:30
  1,000.00 €
 • 2 foto
  opell
  Car

  opell

  shes opell vetren benxin ne gjendje tmir regjistrim ka deri nfund te dhjetorit servisin eka te kryn

  Gllogoc 20 October 19:11
  With agreement
 • 9 foto
  Passat B7 2.0 TDI DSG Automatik viti 2012
  Car

  Passat B7 2.0 TDI DSG Automatik viti 2012

  Shitet passat B7 2.0 TDI DSG automatik viti 2012 i posa ardhur nga gjermonia ne gjendje shum shum te

  Gllogoc 20 October 17:56
  6,700.00 €
 • 11 foto
  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte
  Car

  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte

  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte manual shitet ndrrohet Nr.Te/Viber:+383-45-295-112

  Gllogoc 20 October 13:55
  With agreement
 • 4 foto
  Vw t5 viti 2010. 2.0.Dizel.Klim
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Vw t5 viti 2010. 2.0.Dizel.Klim

  Shitet vw.T.5.Viti 2010 dizel.2.0.Me klim.Tel.049444490.Viber.+38349444490

  Gllogoc 20 October 10:15
  With agreement
 • 1 foto
  Man.TGA.Viti2006
  Trucks

  Man.TGA.Viti2006

  Man.Tga.viti.2006.Tel.049444490.Viber.+38349444490

  Gllogoc 20 October 10:14
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Opel Corsa 1.0B
  Car

  Shitet Opel Corsa 1.0B

  shitet opel corsa 1.0 benzit viti prodhimit 2000 vetura esht e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje

  Gllogoc 20 October 03:39
  750.00 €