Automjete
Kaçanik

Automjete në shitje në Kaçanik

 • 3 foto
  BRANI I RI per Mercedes Atego viti nga 2006-2010
  Trucks

  BRANI I RI per Mercedes Atego viti nga 2006-2010

  Shitet braniku i ri i ardhur nga gjermania per mercedes atego viti nga 2006-2010 tel. 043_929-743

  Kaçanik Dje, 23:00
  With agreement
 • 5 foto
  Pllaka panelli 5 copa 1.87×1.08 dhe 2.05×1.28
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Pllaka panelli 5 copa 1.87×1.08 dhe 2.05×1.28

  Shesh 4 pllaka panelli me dimenzion 1.87×1.08×5.5cm dhe nje esht 2.05×1.28×5.5cm qmimi 50 tel 044-73

  Kaçanik Dje, 23:00
  50.00 €
 • 1 foto
  Shes dizalica 10t dhe 5t prodhim gjerman
  Trucks

  Shes dizalica 10t dhe 5t prodhim gjerman

  Shes dizalica 10t 50€copa 5t 35€ jan prodhim gjerman

  Kaçanik Dje, 22:58
  35.00 €
 • 3 foto
  Shitet BIGGA per pesha te renda gjatsia 3.30m
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet BIGGA per pesha te renda gjatsia 3.30m

  Shitet bigga per pesha te renda gjatsia 3.30m qmimi 120

  Kaçanik Dje, 22:55
  120.00 €
 • 5 foto
  Shiten 2 goma me bandash 265/70/19.5
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shiten 2 goma me bandash 265/70/19.5

  Shiten 2 goma me gjith bandash 265/70/19.5 te ardhur nga gjermania qmimi 120€ copa me.gjith bandash

  Kaçanik Dje, 22:55
  120.00 €
 • 1 foto
  DORZA SEAT IBIZA për dyer të brendshme
  Copiers and equipment

  DORZA SEAT IBIZA për dyer të brendshme

  shes dorza të reja për hapje nga brenda për të gjitha dyert e SEAT ibiza cordoba nga viti 2000 deri

  Kaçanik Dje, 22:30
  12.00 €
 • 1 foto
  seat dorza për hapjen e derës
  Copiers and equipment

  seat dorza për hapjen e derës

  dorza të brendshme për hapjen e derës për seat ibica cordoba prej vit 2000 gjer 2002

  Kaçanik Dje, 22:29
  12.00 €
 • 8 foto
  Man 26.403 me kran
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Man 26.403 me kran

  Shitet ose nderrohet . Man 26.403 silent me kran 5.5 ton me dy dalje hidraulike viti i prodhimit 1

  Kaçanik Dje, 19:27
  With agreement
 • 9 foto
  DAF XF 105. EUR 5
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  DAF XF 105. EUR 5

  shitet daf xf 105 eur 5 viti 2007. retarder frigorifer klima. ne gjendje te rregullt..cmimi sipas

  Kaçanik Dje, 12:32
  1.00 €
 • 4 foto
  4 aks man ndrrim me bager
  Trucks

  4 aks man ndrrim me bager

  Shes man 4 aks miller kiper ne gjendje te mir i gatshem per pun mund ta provoni pa problem viber +3

  Kaçanik 16 November 23:10
  17.00 €
 • 8 foto
  Mercedes sprinter Kipper CH
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes sprinter Kipper CH

  Shes Sprinterin 515 kiper i sa po ardhur nga CH,ne gjendje shum te mirë teknike dhe optike, viti i p

  Kaçanik 16 November 19:55
  12,000.00 €
 • 4 foto
  Opel astra automatik 2.0 dizell
  Car

  Opel astra automatik 2.0 dizell

  Shes opel astra! Ne gjendje te rregullt 2.0 dizel automatik viti 99/2000 e clim nuk ka nevoj per inv

  Kaçanik 16 November 18:18
  2,600.00 €
 • 2 foto
  Shitet kombi
  Car

  Shitet kombi

  Ne xhendje shum te mir i rexhistruar per her te par ne kosov Esht furgon posedon goma te reja centr

  Kaçanik 16 November 12:51
  With agreement
 • 4 foto
   paisje per motocikleta
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  paisje per motocikleta

  Veshje dhe paisje per motocikleta

  Kaçanik 12 November 12:04
  With agreement
 • 1 foto
  finansavimo pasiūlymas jūsų projektams
  trailer

  finansavimo pasiūlymas jūsų projektams

  Greitas finansavimas jūsų projektams vykdyti. finansavimas nuo 4000 iki 3 000 000 EUR, 2,5 proc. per

  Kaçanik 11 November 17:33
  1,000.00 €
 • 1 foto
  Mbajtse per bagazh universale
  Copiers and equipment

  Mbajtse per bagazh universale

  shes Mbajtse per bagazh ,tregera, UNIVERSALE ma teper tel 044 170 898 dhe

  Kaçanik 7 November 16:40
  With agreement
 • 6 foto
  Yamaha Majesty 250 cc
  Engines (over 50 cc)

  Yamaha Majesty 250 cc

  Shitet skuteri YAMAHA Majesty 250 cc Viti iprodhimit 2001 Rigjistrimi ika skandu n’gjendje p

  Kaçanik 20 October 12:19
  1,500.00 €
 • 2 foto
  Ngarkues
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Ngarkues

  Shes Garkues 1100C viti i prodhimit 1984 ..Por ne gjendje te re teknike dhe me goma te reja .

  Kaçanik 18 October 18:35
  15,000.00 €
 • 2 foto
  Gypa te hekurit
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Gypa te hekurit

  Shes 3 gypa te hekurit me keto dimensione: 1) 3.15 x 700 x 8 mm.

  Kaçanik 18 October 18:35
  With agreement
 • 11 foto
  GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2009 RKS 1 VIT
  Car

  GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2009 RKS 1 VIT

  Shes Golf 5 Plus 1.9 Tdi 2009 i posaardhur nga jasht ne gjendje perfekte i pastert si mrena ashtu ed

  Kaçanik 16 October 08:16
  7,500.00 €
 • 4 foto
  VOLVO FH13 440 EURO 5
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  VOLVO FH13 440 EURO 5

  SHITET VOLVO FH13 440 EURO 5 AUTOMAITIK / TIPTRONIK N GJENDJE SHUM T MIRE DHE I RUAJTUR GOMAT E TRAP

  Kaçanik 11 October 21:29
  14,500.00 €
 • 1 foto
  Opel Zafira viti 2004 dizell2.2 me 1 vjet regjitri
  Car

  Opel Zafira viti 2004 dizell2.2 me 1 vjet regjitri

  Opel zafira viti 2004 dizell 2.2 shum i rujshem ne gjendje prefekte 183 mije te kalum me garancion

  Kaçanik 10 October 19:29
  3,000.00 €
 • 8 foto
  shes mercedes ml320 diesel
  Car

  shes mercedes ml320 diesel

  Pershendetje . shes merecedes ml320 diesel bluetech viti i prodhimit 11 nentor 2009 modeli 2010 i a

  Kaçanik 10 October 18:11
  17,800.00 €
 • 3 foto
  Pmi
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Pmi

  Shitet bageri PMI 34 ton,eshte ne gjendje shum shum te mir pune,boj edhe ndrrim me shka tum konvenon

  Kaçanik 2 October 23:00
  23,000.00 €
 • 6 foto
  MERCDES BENZ C270 AUTOMATIK MODEL CLASSIC 2003
  Car

  MERCDES BENZ C270 AUTOMATIK MODEL CLASSIC 2003

  Shes mercedes benz c270 automatik model classic 2003 ne gjendje perfekte i pastert si mrena ashtu ed

  Kaçanik 1 October 14:54
  4,800.00 €
 • 6 foto
  Mercedes e klasse 220 cdi
  Car

  Mercedes e klasse 220 cdi

  Verura esht ne gjendje shum te mir. Kush esht i interesuar mund te shkruj ne kete numer tele viber o

  Kaçanik 30 September 21:39
  1,600.00 €
 • 2 foto
  Yamaha 125DT
  Engines (over 50 cc)

  Yamaha 125DT

  YAMAHA 125 DT

  Kaçanik 30 September 20:27
  450.00 €
 • 0 foto
  Yamaha 125 DT
  Engines (over 50 cc)

  Yamaha 125 DT

  Yamaha 125 Dt

  Kaçanik 30 September 19:55
  400.00 €
 • 0 foto
  Shitet Ducati Monster SR2 800 cc
  Engines (over 50 cc)

  Shitet Ducati Monster SR2 800 cc

  Shitet Ducati Monster SR2 800 cc Full Rizoma Gomat e reja Sentin e zingjirve tê ri Vaj dhe filtera t

  Kaçanik 30 September 17:28
  3,500.00 €
 • 7 foto
  KADET 1.6 AUTOMATIK
  Car

  KADET 1.6 AUTOMATIK

  Kadet 1.6, automatik, benzin/gaz. Rikverci, shpejtsia e pare dhe shpejtsia e dyte punojne normal, me

  Kaçanik 29 September 17:45
  350.00 €
 • 11 foto
  Golf 3 1.9  RKS 10 MUJ
  Car

  Golf 3 1.9 RKS 10 MUJ

  Shitet golf 3 1.9 turbo dizell regjistrim 10 muj ngjendje shum tmir. +383 45 225 140

  Kaçanik 29 September 13:36
  1,900.00 €
 • 5 foto
  VW Golf 2 1.6 Turbo Dizell i Regjistruar RKS 6 Muj
  Car

  VW Golf 2 1.6 Turbo Dizell i Regjistruar RKS 6 Muj

  Vw Golf 2 1.6 Turbo Dizell Fabrikisht Viti i Prodhumit 91 i Regjistruar RKS 6 Muj Ne Gjendje Perfekt

  Kaçanik 27 September 22:38
  1,250.00 €
 • 5 foto
  O&K L25-2.5m3 Luga
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  O&K L25-2.5m3 Luga

  👌👌 🆕🆕 O&K L25-2.5m3 Bucket Motor: Deutz 913 Power:112 KW Bucket: 2,5 m³ Weight: 14 t

  Kaçanik 26 September 15:17
  235.00 €
 • 4 foto
  LIEBHER 554 Luga 4m3-Klim
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  LIEBHER 554 Luga 4m3-Klim

  👌 🆕 LIEBHER 554 ✅Marka :LIEBHER 554 Korpa 4m3 ✅Model:554 ✅VITI : 2006 ✅Pesha :20.500 kg ✅M

  Kaçanik 26 September 09:35
  With agreement
 • 11 foto
  Makineri ndertimore-TE IMPORTUARA
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Makineri ndertimore-TE IMPORTUARA

  JU OFROJM MAKINERI NDERTIMORE TE PERDORURA TE SAPO IMPORTUARA -Bagera Eskavator -Fadroma -Miksera -P

  Kaçanik 25 September 11:21
  123.00 €
 • 3 foto
  LIEBHER 554 - 4m3-2006
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  LIEBHER 554 - 4m3-2006

  I SAPO IMPORTUAR👌👌 🆕🆕 ✅Marka :LIEBHER 554 - 4m3 ✅Model:554 ✅Vitit : 2006 ✅Pesha:20.500 kg â

  Kaçanik 25 September 06:50
  With agreement
 • 4 foto
  Shes ose ndrroj zafiren
  Car

  Shes ose ndrroj zafiren

  Shes ose ndrroj opel zafiren dizell 20 me 7 ulse me rks deri ne shkurt 2020

  Kaçanik 24 September 20:20
  2,000.00 €
 • 4 foto
  shitet pikabi 1.6 turbo dizell
  Car

  shitet pikabi 1.6 turbo dizell

  shes pikabin cedy 1.6 turbo dizell 1998 rks i skaduar perkthimi bëhet menjeher

  Kaçanik 24 September 18:01
  950.00 €
 • 5 foto
  Mercedes Vito V230 Turbo
  Car

  Mercedes Vito V230 Turbo

  Shitet mercedes vito ngjendje t rregullt . Servisin e krym Hipotek nuk eshte perkthimi behet menjehe

  Kaçanik 23 September 09:39
  1.00 €
 • 1 foto
  Opel Zafira viti 2004 dizel 2.2
  Car

  Opel Zafira viti 2004 dizel 2.2

  Opel zafira viti 2004 dizell 2.2 regjistrim 1 vjet me guma te reja asni defekt kilometrate te garant

  Kaçanik 23 September 00:09
  3,000.00 €
 • 2 foto
  Lug bageri
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Lug bageri

  Shitet luga e bagerit,esht ne gjendje perfekte .luga esht per bager Liber .Per info:+38344789610

  Kaçanik 22 September 23:19
  With agreement
 • 3 foto
  Motora mepomp hydraulike 12 volt
  Copiers and equipment

  Motora mepomp hydraulike 12 volt

  Shiten dy motora me pompa hydraulike per pirunjera.jan 12 volt ne xhendje te mir mundet edhe per tje

  Kaçanik 22 September 14:46
  1.00 €
 • 2 foto
  CIFA 47m Pomp Betoni
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  CIFA 47m Pomp Betoni

  #FORSALE-#SHITET-#SEPRODAVA Concretepump CIFA 47m 140m3/h Year:2004 Euro 3 Milage:277.000 Tubacion

  Kaçanik 21 September 12:35
  137,000.00 €
 • 4 foto
  Shes mercedecin 190
  Car

  Shes mercedecin 190

  Shes mercedecin 190 disel baj edhe ndrrim nese me kovenon rka i skaduar per me shum 045 681 411

  Kaçanik 21 September 00:22
  1,300.00 €
 • 2 foto
  Bicikell viper
  Motorcycles (under 50 cc)

  Bicikell viper

  Shitet biciklla viper qe 1 vjet e kam shum pak e perdort qmim 100 nr kotankt 045808479

  Kaçanik 20 September 20:12
  100.00 €
 • 2 foto
  Goma per ATV
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Goma per ATV

  Shiten gomat per motorr Atv Dimensioni gomes: Para: 185/30/1 Mrapa:275/30/14 Gomat jan pothuajse te

  Kaçanik 20 September 09:29
  480.00 €
 • 0 foto
  OPEL KADET AUTOMATIK
  Car

  OPEL KADET AUTOMATIK

  OPEL KADET AUTOMATIK, regjistrimi i skaduar

  Kaçanik 19 September 20:43
  300.00 €
 • 3 foto
  Opel zafira viti 2004 dizell 1 vjet regjitrim 2.2
  Car

  Opel zafira viti 2004 dizell 1 vjet regjitrim 2.2

  Opel zafira viti2004 dizell 2.2 ulse 7 me klim 1 vjet reghistrim 4 guma sava te reja te dimrit shum

  Kaçanik 19 September 14:40
  3,100.00 €
 • 5 foto
  MAN TGS 18.440 Hidrodrive 4x4-Kiper
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MAN TGS 18.440 Hidrodrive 4x4-Kiper

  🆕 ARITJET E REJA 👌👌 🆕🆕 #MANTGS18440HIDRODRIVE Vitit:12/2013 Km:523.000 Origjinal Kiphidraulik siste

  Kaçanik 19 September 08:09
  With agreement
 • 2 foto
  Ne shitje
  Car

  Ne shitje

  Mercedes 190

  Kaçanik 18 September 22:18
  1,400.00 €