Automjete
Ferizaj

Automjete në shitje në Ferizaj

 • 0 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven Te Cilat nuk i Perdorn
  Car

  Blejm Vetura Gjith Kosoven Te Cilat nuk i Perdorn

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan

  Ferizaj Sot, 00:16
  8,500.00 €
 • 3 foto
  SHES REANULT TRAFIK 1.9 DCI RKS
  Car

  SHES REANULT TRAFIK 1.9 DCI RKS

  SHES KOMBI RENAULT TRAFIK RKS I SKADUAR OPCIONET 1.9 DCI ABS CENTRALL GJAMAT ME RRYM PASQYRET ME RR

  Ferizaj Sot, 00:16
  With agreement
 • 5 foto
  SHES RENAUTL TRAFIC 1.9 DCI 3 ULSE GJEDNJE PERFECT
  Car

  SHES RENAUTL TRAFIC 1.9 DCI 3 ULSE GJEDNJE PERFECT

  SHES KOMBI RENAULT TRAFIK RKS I SKADUAR OPCIONET 1.9 DCI SHPENZIME MINIMALE ABS ESP AIRBAG CENTRALL

  Ferizaj Sot, 00:15
  3,000.00 €
 • 9 foto
  Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)
  Car

  Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

  Shes Audi A3 1.8 TFSI (160PS) automatik, viti 2009. Kilometra 126,xxx te garantuara me liber servisi

  Ferizaj Sot, 00:10
  With agreement
 • 0 foto
  Yamaha Neos
  Motorcycles (under 50 cc)

  Yamaha Neos

  motorri është gjendje perfekte me dokumenta gjermanis . motorri ka edhe kuferin mbrapa orignal dhe s

  Ferizaj Sot, 00:09
  370.00 €
 • 0 foto
  Shitet vetura golf 2 1.6benzin
  Car

  Shitet vetura golf 2 1.6benzin

  Shitet vetura golf 2 1.6benzin matorri prej ma te mirve karserin shum te mir edhe mrena shum i paqte

  Ferizaj Dje, 23:56
  740.00 €
 • 3 foto
  Skuter Per femij i ardhur nga Zvicra me Benzin
  Engines (over 50 cc)

  Skuter Per femij i ardhur nga Zvicra me Benzin

  Shes Skuter Per Femij esht me benzin gjendje shum te mir i ardhur nga zvicra Frenimi me diska shum

  Ferizaj Dje, 23:46
  270.00 €
 • 9 foto
  Passat
  Car

  Passat

  Shitet pssati 1.9 Tdi, ne gjendje te rregullt per ma shum ne viber +38649853661

  Ferizaj Dje, 23:40
  With agreement
 • 4 foto
  Dyr per opell aster viti 2000
  Car

  Dyr per opell aster viti 2000

  Shes 4 dyr 2 branik aup kipek krillen e majt per opell aster jan te rujtne dvrame nuk jan viber +383

  Ferizaj Dje, 23:39
  With agreement
 • 4 foto
  Shes actros 18 44
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shes actros 18 44

  Shes actros 18 44 eshte ne qjendje shum te mir esht me tabela ks qe dy muj e kam prue ne kosov Ndr

  Ferizaj Dje, 23:32
  With agreement
 • 7 foto
  Peugeot 307 1.6 dizel rks
  Car

  Peugeot 307 1.6 dizel rks

  Peugeot 307 1.6 dizel rks 7 muj me klim funkisonale gjitha shum e paqt mrena dhe jasht hipotek 0 de

  Ferizaj Dje, 23:28
  With agreement
 • 5 foto
  Mondial 150cc ne gjendje mir.
  Engines (over 50 cc)

  Mondial 150cc ne gjendje mir.

  Shes. Mondialin. Ne gjendje per ferfekte shumm osht i rujt per ma shumm. Muni me. Kshyr +383 49 786

  Ferizaj Dje, 23:27
  350.00 €
 • 6 foto
  BMW GT 530 X_Drive
  Car

  BMW GT 530 X_Drive

  Shitet BMW 530 X-Drive ne gjendje te shkelqyer optike dhe teknike, I doganuar dhe regjistruar ne RKS

  Ferizaj Dje, 23:17
  19,500.00 €
 • 5 foto
  Fiat Stilo 1.9 jtd 2003
  Car

  Fiat Stilo 1.9 jtd 2003

  Shitet fiat stilo 1.9jtd viti I prodhimit 2003. Abs klimatronik centrall esp city mode .. I shtrengu

  Ferizaj Dje, 23:16
  With agreement
 • 5 foto
  Golf 5 2.0 Tdi GT
  Car

  Golf 5 2.0 Tdi GT

  Shes golf 5 2.0 tdi Automatik Gt sport 170 ps ne gjendje shum te mir si brenda ashth dhe jasht , vet

  Ferizaj Dje, 23:14
  With agreement
 • 0 foto
  Renault Clio 1.9 i thjesht ne Gjendje te Regullt
  Car

  Renault Clio 1.9 i thjesht ne Gjendje te Regullt

  Shitet Renault clio 1.9 i 2001 i thjesh ne gjendje te Regullt me Hargjime te Vogla Registrim deri m

  Ferizaj Dje, 23:08
  1,750.00 €
 • 5 foto
  POLO 1.2 TDI 2013
  Car

  POLO 1.2 TDI 2013

  vetura eshte ne gjendje te mir per me shum 045 533 525

  Ferizaj Dje, 23:08
  7,300.00 €
 • 2 foto
  Llabudic 2 ton xherman
  Car

  Llabudic 2 ton xherman

  Shes llabudicen 2 tona iqon eardht pej xhermanie punon mir +38344667599

  Ferizaj Dje, 23:08
  With agreement
 • 5 foto
  Opel combo 1.7 dizell viti 2001 /900 euro
  Car

  Opel combo 1.7 dizell viti 2001 /900 euro

  Shitet opel combo 1.7 dizell 2001 Ne gjendje shum te mir Presim bleres serioz

  Ferizaj Dje, 23:08
  900.00 €
 • 5 foto
  Linde H20 viti 2012
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Linde H20 viti 2012

  Shitet pirunjeri Linde H20 viti i prodhimit 2012,në gjendje shumë të mirë pune.E po sa ardhur nga Gj

  Ferizaj Dje, 23:07
  With agreement
 • 3 foto
  Kran Atlas 125.2 me dy dalje
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kran Atlas 125.2 me dy dalje

  Shitet krani ATLAS 125.2 Viti i prodhimit 2000 Me dy dalje hidraulike, Kamt me terheqje hidraulike

  Ferizaj Dje, 23:07
  With agreement
 • 3 foto
  Linde H30D -03 1999
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Linde H30D -03 1999

  Shitet pirunjeri Linde H30D-03 Diesel,ne gjendje shum te mir pune I po sa ardhur nga Gjermania

  Ferizaj Dje, 23:07
  With agreement
 • 4 foto
  Yale Jungheinrich
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Yale Jungheinrich

  Shitet piruni YALE Jungheinrich 2t Viti i prodhimit 1994,Diesel,Triplex 5m 4300 or pune !!! Lin

  Ferizaj Dje, 23:07
  With agreement
 • 2 foto
  Golf 2 1,9
  Car

  Golf 2 1,9

  Shitet golf 2 1,9 dizel gjendjen shum te mir serviz komplet i bam ika ndrrume krejt senet me kurtne

  Ferizaj Dje, 22:59
  1,200.00 €
 • 8 foto
  Shitet Vetura
  Car

  Shitet Vetura

  Shitet passat 1.9T(di) Vetura ka kto opsione Motorr 2001 menjaqin me 6 shpejtsi+1Rikferc Karrikat

  Ferizaj Dje, 22:56
  With agreement
 • 5 foto
  GOLF 7 2.0 TDI DSG AUTOMATIK
  Car

  GOLF 7 2.0 TDI DSG AUTOMATIK

  GOLF 7 2.0 TDI DSG AUTOMATIK HIGHTLINE R-line PAMJEN VITI PRODHIMIT 2013 PER ME SHUM 044 280 612

  Ferizaj Dje, 22:56
  With agreement
 • 4 foto
  Passat 2.0 tdi DSG 113.000km viti 2013
  Car

  Passat 2.0 tdi DSG 113.000km viti 2013

  Shitet passat B7 , viti i prodhimit 2013 , ka vetem 113.000km , i ardhur nga gjermania me dogan dhe

  Ferizaj Dje, 22:39
  12,500.00 €
 • 3 foto
  SHES OPEL CORSA D-1.3 cdti ecoflex
  Car

  SHES OPEL CORSA D-1.3 cdti ecoflex

  Shes ople corsa D 1.3 cdti ecoflex Klim Abs esp Gjamat me rrym Interior te veqant Gjamat e zi fa

  Ferizaj Dje, 22:36
  With agreement
 • 9 foto
  Skuter - 500 Kubik
  Engines (over 50 cc)

  Skuter - 500 Kubik

  GRAND SKUTER - KYMCO X CITINC 500 Viti 2006 500 KUBIK ME DOGAN

  Ferizaj Dje, 22:36
  With agreement
 • 5 foto
  Opel Astra 1.7 Dizel,viti 2001,RKS
  Car

  Opel Astra 1.7 Dizel,viti 2001,RKS

  Shes Opel Astra 1.7 Dizel, Viti prodhimit 2001 RKS,Ka klim,dritaret me rrym. Beje edhe ndrrim. Mund

  Ferizaj Dje, 22:36
  2,450.00 €
 • 7 foto
  shiten pjeset per kawasaki kmx 125
  Engines (over 50 cc)

  shiten pjeset per kawasaki kmx 125

  shiten te gjitha komplet jo me copa

  Ferizaj Dje, 22:33
  200.00 €
 • 3 foto
  honday galluper
  Car

  honday galluper

  qipi eshte me defekt motorrin per tjerat ju njoftojm permes telefonit 044 125645

  Ferizaj Dje, 22:29
  With agreement
 • 7 foto
  mercedez 220 E 2005 baj edhe ndrrim
  Car

  mercedez 220 E 2005 baj edhe ndrrim

  eshte ne gjendje te rregullt

  Ferizaj Dje, 22:28
  With agreement
 • 5 foto
  Shes cady
  Car

  Shes cady

  Shes kedin 1.9 tdi dizell ne gjendje shum te mir teknike ulen filterat te sapo ndrruar bojm ndr

  Ferizaj Dje, 22:27
  With agreement
 • 5 foto
  VW Passat B7 TDI Bluemotion
  Car

  VW Passat B7 TDI Bluemotion

  Shitet vetura VW Passat B7 TDI Bluemotion Ngjyre hiri 250000km te garantuara Limuzine Senzora para

  Ferizaj Dje, 22:24
  With agreement
 • 12 foto
  Audi A5 eposa ardhur prej Zvicrre viti 2012
  Car

  Audi A5 eposa ardhur prej Zvicrre viti 2012

  Audi A5 eposa ardhur prej Zvicrre 2.0 manual kabriolet ngjedje prefekte viti 2012 full opcione etj 0

  Ferizaj Dje, 22:19
  With agreement
 • 6 foto
  Nissan
  Copiers and equipment

  Nissan

  Kemi Disa pjes per Nisan patrol si: Krye te motorit 2.8,Boshpump,Menjaq. Kemi disa pjes per 3.3 Dif

  Ferizaj Dje, 22:18
  With agreement
 • 2 foto
  Diferencial per Lt
  Copiers and equipment

  Diferencial per Lt

  Shitet diferenciali per vw lt ne gjendje te rregullt

  Ferizaj Dje, 22:17
  With agreement
 • 7 foto
  Nissan Patrol
  Car

  Nissan Patrol

  Shitet Gjipi Off Road Nisan Patrol 4x4 Motor 3.3 Disel Ne Gjendje te rregullt Viti i prodhimit 1989

  Ferizaj Dje, 22:16
  With agreement
 • 0 foto
  Goma 16 per dimer
  Copiers and equipment

  Goma 16 per dimer

  12345

  Ferizaj Dje, 22:14
  With agreement
 • 9 foto
  Mitsubishi Automatik viti 2016 RKS
  Car

  Mitsubishi Automatik viti 2016 RKS

  Mitsubishi Automatik viti 2015 Benzin 1.2 gjitha serviset ekryme klim karrikat me nxemje pasqyret me

  Ferizaj Dje, 22:13
  5,800.00 €
 • 7 foto
  seat ibiza viti 2010 kilometra 107 mi
  Car

  seat ibiza viti 2010 kilometra 107 mi

  seat ibiza viti 2010 manual 1.4 benzin ngjendje prefekte gjitha serviset ekryme 107 mi kilometra te

  Ferizaj Dje, 22:12
  With agreement
 • 12 foto
  Peugeot 308 ngjendje prefekte
  Car

  Peugeot 308 ngjendje prefekte

  Peugeot 1.6 dizell modeli 308 ngjedje prefekte 1 pronar prej fabrike 00 gjitha serviset ekryme etj p

  Ferizaj Dje, 22:12
  5,700.00 €
 • 9 foto
  Golf 6 2.0 Dsg
  Car

  Golf 6 2.0 Dsg

  Golf 6 2.0 Dsg Automatic Diesel Etj

  Ferizaj Dje, 22:11
  8,300.00 €
 • 9 foto
  Golf 6 TDI ngjendje trregullt viti 2011
  Car

  Golf 6 TDI ngjendje trregullt viti 2011

  Golf 6 TDI 1.6 manual gjitha serviset ekryme kamanda timon klim shkymet semafora 2 qelsa etj 044 447

  Ferizaj Dje, 22:11
  7,950.00 €
 • 9 foto
  MAN 8.113 viti 2000 me dogan sakanu 5.20m
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MAN 8.113 viti 2000 me dogan sakanu 5.20m

  Shitet MAN 8.113 viti 2000 Me dogan faktur per firma me TVSH 297000km ne gjendje te mir me ramp (HB

  Ferizaj Dje, 22:00
  5,600.00 €
 • 5 foto
  KUK PER KAMJON 3 COPA
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  KUK PER KAMJON 3 COPA

  Shes kuke per kamjon 3 copa Viti nga 2002 deri 2005 Qmimi 130€ copa

  Ferizaj Dje, 21:59
  1.00 €
 • 11 foto
  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan
  Trucks

  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan

  Shitet VOLVO F6 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar per bartjen e KAFSHEVE ne gjendje shum

  Ferizaj Dje, 21:58
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet golf 2 1.6 benzin
  Car

  Shitet golf 2 1.6 benzin

  Shitet golf 2 ngjende tepertmir kurrizion ska paqt ks te skadum ndrrim mundshem per mashum viber +38

  Ferizaj Dje, 21:49
  500.00 €
 • 4 foto
  Mderroj A4 me Q 3 tdi
  Car

  Mderroj A4 me Q 3 tdi

  E nderroj A4 vp.2008 nderruesi manual, kilometra 182 mije me liber te servisit dhe histori te veture

  Ferizaj Dje, 21:42
  9,500.00 €