Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 7 foto
  Shes kamjon
  Trucks

  Shes kamjon

  Shes kamjon Man 19 240 ,vetshkarkus ne g...

  Korçë Sot, 20:50
  6,500.00 €
 • 2 foto
  shiten kembet per kran
  Trucks

  shiten kembet per kran

  • Markë tjetër
  • Schiller
  Ferizaj Sot, 18:57
  With agreement
 • 2 foto
  shitet pajisja per bartjen e xhamav
  Trucks

  shitet pajisja per bartjen e xhamav

  • Markë tjetër
  • Schiller
  Ferizaj Sot, 18:56
  With agreement
 • 3 foto
  shiten gomat me bandash për tifllada
  Trucks

  shiten gomat me bandash për tifllada

  Me 10 shtrafa per tifllada...

  Ferizaj Sot, 18:54
  With agreement
 • 7 foto
  shitet tifllada 50ton
  Trucks

  shitet tifllada 50ton

  • Markë tjetër
  • Schiller
  Ferizaj Sot, 18:51
  With agreement
 • 4 foto
  Shiten krana te ndryshem
  Trucks

  Shiten krana te ndryshem

  Krana te ndryshem...

  Ferizaj Sot, 18:49
  With agreement
 • 8 foto
  shitet kamioni Man cistern direvate
  Trucks

  shitet kamioni Man cistern direvate

  Shitet kamioni Man 10-150 me voĺlmeter...

  Ferizaj Sot, 18:48
  With agreement
 • 0 foto
  shitet rezervari per ule (kiper) dhe naft
  Trucks

  shitet rezervari per ule (kiper) dhe naft

  • Mercedes-Benz
  • Schiller
  Ferizaj Sot, 18:48
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet levizja e vilushkes
  Trucks

  Shitet levizja e vilushkes

  ne gjendje te mir pune ...

  Ferizaj Sot, 18:47
  With agreement
 • 6 foto
  Pirunjer tojota
  Trucks

  Pirunjer tojota

  pirunjer tojota 6 ton...

  Ferizaj Sot, 18:44
  With agreement
 • 0 foto
  rezervar ule per krana-kiper
  Trucks

  rezervar ule per krana-kiper

  Rezervar te ndryshem per kran-kiper...

  Ferizaj Sot, 18:41
  With agreement
 • 6 foto
  Kamioni man 26 343 me kran
  Trucks

  Kamioni man 26 343 me kran

  shitet kamioni man 26 343 me kran atllas...

  Ferizaj Sot, 18:40
  With agreement
 • 0 foto
  vilushk per traktorr
  Trucks

  vilushk per traktorr

  • Mercedes-Benz
  • Schiller
  Ferizaj Sot, 18:40
  With agreement
 • 6 foto
  Transport 044339532
  Trucks

  Transport 044339532

  Bejm transport...

  Prishtinë Sot, 09:16
  With agreement
 • 4 foto
  Shlep 044 295 204 049 633 771
  Trucks

  Shlep 044 295 204 049 633 771

  Shlep per bartje e veturave ne gjith kos...

  Prishtinë Dje, 21:55
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet Kamioni Mercede Benz 608 dhe Eskavatori Mal 90
  Trucks

  Shitet Kamioni Mercede Benz 608 dhe Eskavatori Mal 90

  Shiten Kamioni Mercedes (Daimler Benz) ...

  Gjakovë Dje, 14:22
  With agreement
 • 5 foto
  Guma te kforit 325/85R16
  Trucks

  Guma te kforit 325/85R16

  Te Kforit...

  Pejë Dje, 09:01
  With agreement
 • 5 foto
  Goma 315/70R22.5
  Trucks

  Goma 315/70R22.5

  guma e po sa ardhur nga zvicrra e trapit...

  Pejë Dje, 08:58
  With agreement
 • 5 foto
  Komatsu
  Trucks

  Komatsu

  • Markë tjetër
  • Komatsu
  Tiranë 21 April 09:33
  1.00 €
 • 0 foto
  083848007379 Jual obat aborsi Cytotec terbaik Tangerang
  Trucks

  083848007379 Jual obat aborsi Cytotec terbaik Tangerang

  Jual Obat Aborsi Cytotec | 083848007379 ...

  Gjilan 17 April 22:00
  80.00 €
 • 4 foto
  Moler 0.5 m² Knauf Glet Fasada +38344878728
  Trucks

  Moler 0.5 m² Knauf Glet Fasada +38344878728

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËR...

  Prishtinë 17 April 19:53
  With agreement
 • 6 foto
  SHITET OSE MARRVESHJE
  Trucks

  SHITET OSE MARRVESHJE

  OKAZION!!! KAMION 7.5 TON MAN TGL MAN...

  Elbasan 17 April 12:50
  14,000.00 €
 • 4 foto
  PJES PER MAN 26-320
  Trucks

  PJES PER MAN 26-320

  • MAN
  • 26 321
  Kavajë 14 April 18:52
  With agreement
 • 4 foto
  PJES PER IVEKO 145 - 17
  Trucks

  PJES PER IVEKO 145 - 17

  • Iveco
  • Model Tjeter
  Kavajë 14 April 18:51
  With agreement
 • 0 foto
  PJES KEMBIMI PER IVEKO STRALIS
  Trucks

  PJES KEMBIMI PER IVEKO STRALIS

  • Iveco
  • Stralis
  Kavajë 14 April 18:49
  With agreement
 • 1 foto
  083848007379 Jual obat aborsi Cytotec terbaik Semarang
  Trucks

  083848007379 Jual obat aborsi Cytotec terbaik Semarang

  Jual Obat Aborsi Cytotec | 083848007379 ...

  Graçanicë 10 April 08:13
  500.00 €
 • 5 foto
  Transport mallrash
  Trucks

  Transport mallrash

  Ofrojme transport mallrash me kamioncine...

  Tiranë 3 April 09:45
  With agreement
 • 10 foto
  Man 14-22 me kran 6 tona
  Trucks

  Man 14-22 me kran 6 tona

  • MAN
  • 14-22
  Prishtinë 3 April 04:58
  With agreement
 • 9 foto
  Vario 818 maxi 2013🇩🇪
  Trucks

  Vario 818 maxi 2013🇩🇪

  Shitet vario 818 maxi🇩🇪 ✅viti 2013 ✅km...

  Krujë 2 April 09:55
  1.00 €
 • 4 foto
  Venieri 8.23 Hiroxhund
  Trucks

  Venieri 8.23 Hiroxhund

  • Markë tjetër
  • VF
  Tiranë 2 April 08:03
  5.00 €
 • 6 foto
  Sistem rrotulls
  Trucks

  Sistem rrotulls

  • Markë tjetër
  • Caterpilar
  Prishtinë 2 April 02:26
  With agreement
 • 6 foto
  Sistem i shpejt per Bager 15/25 ton 044888222
  Trucks

  Sistem i shpejt per Bager 15/25 ton 044888222

  Sistem i shpejt per Bager 15/25 ton Pe...

  Prishtinë 2 April 02:25
  With agreement
 • 1 foto
  Ifa
  Trucks

  Ifa

  Ifa l50...

  Përmet 29 March 23:15
  35,000.00 Lek
 • 10 foto
  Shitet Kamioni Mercedes Benz L 608 dhe Eskavatori Mal 90!
  Trucks

  Shitet Kamioni Mercedes Benz L 608 dhe Eskavatori Mal 90!

  Shitet Kamioni Mercedes (Daimler Benz) -...

  Gjakovë 29 March 15:20
  With agreement
 • 4 foto
  shitet kolica 3 aks
  Trucks

  shitet kolica 3 aks

  Kolica 3 aks me bigë...

  Ferizaj 28 March 20:12
  With agreement
 • 5 foto
  Transport Mallrash
  Trucks

  Transport Mallrash

  Ofrojme transport mallrash me kamioncin...

  Tiranë 28 March 14:22
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet pedan + kontenier
  Trucks

  Shitet pedan + kontenier

  Shitet pedan + konteriner Pedana ngre ...

  Mallakastër 26 March 17:39
  1.00 €
 • 8 foto
  Kamion man TGA 41 480
  Trucks

  Kamion man TGA 41 480

  • MAN
  • TGA
  Elbasan 26 March 03:32
  53,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Bageri dhe Kamioni
  Trucks

  Shitet Bageri dhe Kamioni

  Shes bagerin kubota 5t dhe kamionin per ...

  Obiliq 23 March 13:54
  2,000.00 €
 • 0 foto
  FULLZ PROS HIGH CREDIT SSN|SIN|NIN DOB DL EIN CC CVV ID F&B SELFIE
  Trucks

  FULLZ PROS HIGH CREDIT SSN|SIN|NIN DOB DL EIN CC CVV ID F&B SELFIE

  FULLZ SSN DL CC CVV FRESH UPDATED-2024 R...

  Gjilan 8 March 04:31
  75,000.00 €
 • 4 foto
  Kamion Man TGA 460 me Vinxh HIAB 160
  Trucks

  Kamion Man TGA 460 me Vinxh HIAB 160

  Shitet kamion Man TGA 460, kamio manual,...

  Durrës 9 February 17:53
  27,000.00 €
 • 6 foto
  Mercedes kiper
  Trucks

  Mercedes kiper

  Mercedes kiper 1999 godiste u izvanredno...

  Graçanicë 7 February 20:55
  8,000.00 €
 • 6 foto
  Kiper kran
  Trucks

  Kiper kran

  Mercedes Benz * Kipper Kran * 8-14 Viti...

  Vushtrri 20 January 06:49
  16,450.00 €
 • 1 foto
  Epithalon ET10
  Trucks

  Epithalon ET10

  Epithalon ET10 ...

  Klinë 15 January 08:12
  2.00 €
 • 4 foto
  TOYOTA HILUX RHD (DOUBLE CAB) 2021 MODEL
  Trucks

  TOYOTA HILUX RHD (DOUBLE CAB) 2021 MODEL

  salam Alaikom F/S: RHD 2021 Toyota H...

  Peqin 12 January 08:49
  19,000.00 €
 • 2 foto
  Man
  Trucks

  Man

  Kamion MAN ne gjendje shum te mir...

  Prishtinë 31 December 2023 17:38
  With agreement
 • 10 foto
  Mercedes Atego
  Trucks

  Mercedes Atego

  Mercedes Atego 2009 deri ne 2014...

  Prishtinë 31 December 2023 17:36
  With agreement
 • 15 foto
  TRANSPORTE ME KAMION VINXH
  Trucks

  TRANSPORTE ME KAMION VINXH

  TRANSPORTOJME KIOSKA PAISJE MAKINERI PRO...

  Tiranë 13 December 2023 08:57
  35.00 €
 • 12 foto
  BEJME TRANSPORTE ME KAMION VINXH
  Trucks

  BEJME TRANSPORTE ME KAMION VINXH

  TRANSPORTOJME KIOSKA PAISJE MAKINERI PRO...

  Tiranë 11 December 2023 13:47
  35.00 €
 • 14 foto
  BEJME TRANSPORTE ME KAMION VINXH
  Trucks

  BEJME TRANSPORTE ME KAMION VINXH

  TRANSPORTOJME KIOSKA PAISJE MAKINERI PRO...

  Tiranë 4 December 2023 21:01
  35.00 €