Automjete
Dibër

Automjete në shitje në Dibër

 • 0 foto
  Disqe Benzi origjinale 15°
  Copiers and equipment

  Disqe Benzi origjinale 15°

  Shes disqe benzi 15\'tshe me gjith goma dhe dadiceket ,cmimi arsyshem kontakt vetem sms ,whatsapp d

  Dibër Dje, 22:32
  With agreement
 • 8 foto
  Hyundai terracan 2005 okazzion
  Car

  Hyundai terracan 2005 okazzion

  Makina eshte e ardhur nga italia me letra te paguara Me te gjitha sherbimet e bera ne itali 4 goma

  Dibër Dje, 20:32
  3,700.00 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz C220 EVO Automatike 2007 Sport
  Car

  Mercedes-Benz C220 EVO Automatike 2007 Sport

  C class 220 avangarde Evo.viti fundi 2006. Kambio automatike(+ -) ne timon comfort,sport manuale,Tim

  Dibër Dje, 19:24
  With agreement
 • 11 foto
  FORD FIESTA 1.4 NAFT
  Car

  FORD FIESTA 1.4 NAFT

  Shitet Ford fiesta 1.4 cdti naft viti 2006 ne super gjendje me dogane te paguar, makina disponon kon

  Dibër Dje, 14:47
  2,200.00 €
 • 8 foto
   Mercedes-Benz C-Class 2005
  Car

  Mercedes-Benz C-Class 2005

  Shitet Mercedes-Benz C-Class I ardhur nga gjermania me letra te prera per 1 vit Esht ne super gjen

  Dibër 28 May 17:14
  4,500.00 €
 • 8 foto
  OPEL ASTRA 1.7CDTI
  Car

  OPEL ASTRA 1.7CDTI

  Makina eshte e ardhur nga Zvicera Eshte me dogane te paguar Makina eshte ne gjendje shume te mire p

  Dibër 28 May 15:45
  2,930.00 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz
  Car

  Mercedes Benz

  Makina eshte ne gjendje shume te mire pune Eshte me dokumenta te rregullta Sherbime te bera Makin

  Dibër 28 May 14:26
  1,277.00 €
 • 9 foto
  Putzmeister 24m
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Putzmeister 24m

  Putzmeister 24m

  Dibër 28 May 08:13
  With agreement
 • 8 foto
  IVECO 35 C 15  VETESHKARKUES  EURO 5
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  IVECO 35 C 15 VETESHKARKUES EURO 5

  IVECO 35 C 15 KIPER EURO 5 Vitit:2011 Km:109.000

  Dibër 28 May 07:41
  With agreement
 • 0 foto
  Shes makinen
  Car

  Shes makinen

  Shes benz 190 ne super gjendje si jashta dhe brenda sendile me ngrofje me bagj sendilet levizin me b

  Dibër 28 May 01:56
  1,800.00 €
 • 6 foto
  Shitet c220 viti 2005
  Car

  Shitet c220 viti 2005

  makina esht ne super gjendje shum e paster e sapo ardhur nga gjermania full extra, me dogan te pagua

  Dibër 28 May 01:25
  4,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet sharan 1.9 viti 2006
  Car

  Shitet sharan 1.9 viti 2006

  makina esht ne gjendje shum te mir shum shum e paster e sapo ardhur nga findlanda marsha 6+1 me doga

  Dibër 28 May 01:25
  4,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet mercedes c220 viti 2003
  Car

  Shitet mercedes c220 viti 2003

  makina esht ne gjendje shum te mir shum e paster me dokumenta per nje vit e gateshme per cdo lloj pr

  Dibër 28 May 01:24
  3,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet touran 1.9 viti 2005
  Car

  Shitet touran 1.9 viti 2005

  makina esht ne super gjendje shum shum e paster e sapo ardhur nga gjermania, sendiljet me ngrohje se

  Dibër 28 May 01:24
  3,500.00 €
 • 3 foto
  Fiat Punto dizel
  Car

  Fiat Punto dizel

  Fjat punto 1.9 naft dokumentat deri 14 05 2021 Egatshme pr cdo lloj prove Cmimi i diskutueshem

  Dibër 27 May 14:12
  1,500.00 €
 • 11 foto
  Mitsubishi l200  4x4.
  Car

  Mitsubishi l200 4x4.

  Shitet mitsubishi l200.4x4. Kambio ;; manuale. Motorri ;; 2477.. Ftohja ;: klima Km ;: 215000. (

  Dibër 27 May 07:25
  With agreement
 • 7 foto
  opel astra 1.7 naft
  Car

  opel astra 1.7 naft

  opel astra 1.7 nafte viti 2009 ne gjendje super e sapoardhur me dogan te paguar dhe siguracion per

  Dibër 26 May 22:59
  3,300.00 €
 • 2 foto
  Audi A5
  Copiers and equipment

  Audi A5

  Shiten sendile audi A5 i 2010 ne gjendje shume te mire. I kam vendosur model me ti ri prandaj i shes

  Dibër 25 May 13:52
  1.00 Lek
 • 3 foto
  Polo 1.4 nafte bluemotion
  Car

  Polo 1.4 nafte bluemotion

  Polo bluemotion 130 mij km nafte teper ekonomike me letra me gjitha.

  Dibër 25 May 09:34
  4,300.00 €
 • 3 foto
  Ford galaxy
  Car

  Ford galaxy

  Shitet Ford galaxy e 2001.me gjitha sherbimet e bera. Me navigation me bagazhier dhe me letra deri m

  Dibër 25 May 08:34
  2,250.00 €
 • 0 foto
  Fiat Doblo Okazion
  Car

  Fiat Doblo Okazion

  Shitet fiat doblo 1.3 multijet viti 2004 gjendje te mir motorike dhe xhenerike goma 80% t reja vaj f

  Dibër 24 May 14:05
  2,200.00 €
 • 0 foto
  Mercedes 1928 4x4.vinxh palfinger.
  Trucks

  Mercedes 1928 4x4.vinxh palfinger.

  1928 4x4 me vinxh palfinger PK 12000 me 3 dalje hidraulike.kamjoninesht me dokumenta gjendje perfekt

  Dibër 24 May 12:14
  1.00 €
 • 4 foto
  RENAULT SCENIC
  Car

  RENAULT SCENIC

  Makina eshte ne gjendje perfekte me cdo lloj sherbimi te kryer gje e cila mund te vertetohet lehtesi

  Dibër 24 May 10:04
  2,200.00 €
 • 6 foto
  Ford Focus 1.8 TDDI (Stage 1, +50 hp)
  Car

  Ford Focus 1.8 TDDI (Stage 1, +50 hp)

  Shitet Ford Focus 1.8 TDDI (motori me i mire i kesaj gjenerate) Injektorë mekanik, zero probleme me

  Dibër 24 May 07:23
  2,300.00 €
 • 5 foto
  Disqe 17 me Goma VW Golf Seat Audi Skoda etj
  Copiers and equipment

  Disqe 17 me Goma VW Golf Seat Audi Skoda etj

  Shiten 4 Disqe Reze 17 bashk me goma ne gjendje te mire 205/40/17 jane shum te gjere dhe i japin pa

  Dibër 23 May 17:03
  200.00 €
 • 3 foto
  shitet fugon
  Car

  shitet fugon

  shitet fugon çmimi 2.5 miljon i padiskutushem me letra te paguara

  Dibër 22 May 18:48
  2,500.00 Lek
 • 7 foto
  Fiat panda
  Car

  Fiat panda

  Te gjitha sherbimet e bera e sapo kualiduar , ne gjendje perfekte

  Dibër 21 May 16:39
  2,300.00 €
 • 8 foto
  Mercedez-Benz
  Car

  Mercedez-Benz

  Shitet Benz E class CDI 220 viti 2001 Kambio automatike_tip tronic. Ne gjendje te shkelqyer. Çmimi

  Dibër 21 May 15:10
  3,500.00 €
 • 0 foto
  Makine
  Car

  Makine

  Shitet Makina Opel Corsa 1.4Si shum evecant ne llojin e vet.Makines i jane bere te gjitha sherbimet.

  Dibër 19 May 14:42
  1,500.00 Lek
 • 5 foto
  VW Caddy ??
  Car

  VW Caddy ??

  Shitet Vw caddy 1.4 benzin Makina esht ne gjendje shume te mire si nga ana motorike po ashtu edhe x

  Dibër 18 May 14:15
  3,200.00 €
 • 5 foto
  VW caddy
  Car

  VW caddy

  Shitet VW caddy Makina eshte e ardhur nga zvicra Ka 5 goma rezerve 100% misheline bashk me disqe h

  Dibër 17 May 11:40
  With agreement
 • 4 foto
  Audi a3 2.0 tdi
  Car

  Audi a3 2.0 tdi

  Audi a3 2.0 tdi 2007 dhjetor 2019 i ardhur nga Gjermania per me shum 0676631999

  Dibër 17 May 04:19
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet BMW 320 2.0 diesel e 2008
  Car

  Shitet BMW 320 2.0 diesel e 2008

  Per me shum info 0684519400

  Dibër 17 May 04:15
  5,000.00 €
 • 4 foto
  Audi a3 2.0 tdi
  Car

  Audi a3 2.0 tdi

  Audi a3 2.0 tdi 2007

  Dibër 15 May 15:54
  With agreement
 • 3 foto
  Mitsubish 4x4 v6 3000 benzin.
  Car

  Mitsubish 4x4 v6 3000 benzin.

  Makina ne gjendje shume të mire.me timon anglez dhe pa letra.shitet ose ndërrohet me makinë të vogël

  Dibër 14 May 15:21
  1,200.00 €
 • 12 foto
  Ford galaxy
  Car

  Ford galaxy

  Me dok der ne tetor sherbime tesapo bera cmimi i disk

  Dibër 13 May 18:49
  1,500.00 €
 • 4 foto
  Disqe dhe goma
  Copiers and equipment

  Disqe dhe goma

  Disqe +4 goma dimrore + 4 verore 50 % te perdorura. 195/65/15

  Dibër 12 May 16:39
  20,000.00 Lek
 • 10 foto
  Mercedes Benz D200
  Car

  Mercedes Benz D200

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Eshte me dokumenta te regullta deri ne me 26 dhjetor Sherbim

  Dibër 12 May 06:33
  1,260.00 €
 • 1 foto
  250
  Car

  250

  Benz 250 makina esht ne gjendje te mir pa letra

  Dibër 11 May 19:29
  800.00 Lek
 • 10 foto
  gomisteri A&A
  Copiers and equipment

  gomisteri A&A

  disqe te treja dhe perdorura

  Dibër 11 May 15:44
  With agreement
 • 12 foto
  gomisteri A&A
  Copiers and equipment

  gomisteri A&A

  DISQE TE REJA DHE PERDORURA

  Dibër 11 May 15:40
  With agreement
 • 3 foto
  Ndrohet me benx 124
  Car

  Ndrohet me benx 124

  Me dok per ni vit sherbime te sapobera okazjon vetem per pak dit cmimi 1 200 i padisk

  Dibër 11 May 15:23
  1,200.00 €
 • 3 foto
  Shitet
  Car

  Shitet

  Shitet mercedes benz fugon Malli tek gom ne gjendje shum te mir mund ta kontrolloni ku te doni me cm

  Dibër 10 May 15:08
  400,000.00 Lek
 • 9 foto
  Rimorkje Kamioni Kassbohrer
  Car

  Rimorkje Kamioni Kassbohrer

  Shitet Rimorke kamioni Kassbrohrer.Ne gjendje shume te mire xhenerike e vitit 1989.Me dokumenta te r

  Dibër 9 May 18:41
  1,800.00 €
 • 4 foto
  Shitet Audi a3
  Car

  Shitet Audi a3

  Shitet Audi a3 2.0 tdi 2007 viti me dokumenta deri fund te vitit 5 muaj i ardhur nga Gjermania ne gj

  Dibër 9 May 15:37
  With agreement
 • 0 foto
  ecrtbyum vrgty
  Car

  ecrtbyum vrgty

  ertg ergter gref rg e geg sffwf wrtht r ge fas

  Dibër 9 May 01:40
  22,000.00 €
 • 6 foto
  Okazion.Me letra të sapo prera.
  Car

  Okazion.Me letra të sapo prera.

  Mercedess E 250 Me letra të sapo prera Shum e paster nga brenda dhe jasht 4 xhama elektrik Bate

  Dibër 8 May 12:17
  1,700.00 €
 • 4 foto
  Audi A3 dizel
  Car

  Audi A3 dizel

  Audi a3 2.0 tdi 2007 prodhim ne dhjetor 2019 esht i ardhur nga Gjermania ne gjendje te mir per me s

  Dibër 7 May 14:33
  4,000.00 €
 • 4 foto
  Kamion 16 22
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kamion 16 22

  Kamion 16 22 4x4 me letra te prera kamioni disponon dhe borpastruse

  Dibër 7 May 14:23
  20,000.00 Lek
 • 5 foto
  Xoni Durma
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Xoni Durma

  Kamion 16 22 4x4 me letra te prera kamioni disponon dhe borpastruse

  Dibër 7 May 14:23
  20,000.00 Lek