Elektronikë në shitje në Prishtinë

 • 2 foto
  CD lojera per XBOX ONE Transporti Gratis
  Games for PC / Video Games

  CD lojera per XBOX ONE Transporti Gratis

  • Xbox One
  Prishtinë Dje, 17:48
  10.00 €
 • 1 foto
  PS2 ME DISA CD LOJRA ,
  Games for PC / Video Games

  PS2 ME DISA CD LOJRA ,

  +383 45 834 035...

  Prishtinë Dje, 17:44
  66.00 €
 • 2 foto
  Xbox one controller elite 2
  Games for PC / Video Games

  Xbox one controller elite 2

  044 155 359...

  Prishtinë Dje, 17:44
  99.00 €
 • 3 foto
  Aksesor nintendo swtich loje , kontroller , charger , dock
  Games for PC / Video Games

  Aksesor nintendo swtich loje , kontroller , charger , dock

  • Switch
  Prishtinë Dje, 17:44
  With agreement
 • 1 foto
  Samsung VR
  Mobile phone accessories

  Samsung VR

  +383 45 834 035...

  Prishtinë Dje, 17:43
  33.00 €
 • 2 foto
  Sudoku
  Games for PC / Video Games

  Sudoku

  • Model Tjeter
  Prishtinë Dje, 17:43
  22.00 €
 • 12 foto
  PS4 , 2 KONTROLLERA , DIKU 400 LOJRA NE AKONT ,TRANSPORTI KS
  Games for PC / Video Games

  PS4 , 2 KONTROLLERA , DIKU 400 LOJRA NE AKONT ,TRANSPORTI KS

  044 155 359...

  Prishtinë Dje, 17:41
  444.00 €
 • 2 foto
  Aksesor per telefon
  Games for PC / Video Games

  Aksesor per telefon

  • Model Tjeter
  Prishtinë Dje, 17:41
  1.00 €
 • 2 foto
  Ps4 slim 2 kontroller 13 lojra te instaluara GTA 5 , CREW 2
  Games for PC / Video Games

  Ps4 slim 2 kontroller 13 lojra te instaluara GTA 5 , CREW 2

  Te tjerat ne foto 044 155 359...

  Prishtinë Dje, 17:40
  255.00 €
 • 6 foto
  Aksesor per playstation 4 si cd lojra , kontoller etj
  Games for PC / Video Games

  Aksesor per playstation 4 si cd lojra , kontoller etj

  • PS4
  Prishtinë Dje, 17:39
  1.00 €
 • 4 foto
  MacBook Pro 13in Late 2011 4GB 128SSD
  Computers

  MacBook Pro 13in Late 2011 4GB 128SSD

  • MacBook Pro
  Prishtinë Dje, 17:29
  100.00 €
 • 2 foto
  Nintendo 1986 me disa kaseta lojrash vetem
  Games for PC / Video Games

  Nintendo 1986 me disa kaseta lojrash vetem

  kontrollera dhe kabllo nuk ka +383 45 ...

  Prishtinë Dje, 17:29
  66.00 €
 • 5 foto
  Laptop i7 , 3gen , nvidia geforce 640m 2gb ,
  Computers

  Laptop i7 , 3gen , nvidia geforce 640m 2gb ,

  csgo , fornite i qon shume mire +383 4...

  Prishtinë Dje, 17:22
  211.00 €
 • 3 foto
  Cd lojra ps1 , ps2 , Transporti Kosove
  Games for PC / Video Games

  Cd lojra ps1 , ps2 , Transporti Kosove

  Cmimi me marreveshje 044 155 359...

  Prishtinë Dje, 17:22
  With agreement
 • 1 foto
  Kontroller Xbox One + ftyre ( mask) , speshell ,
  Games for PC / Video Games

  Kontroller Xbox One + ftyre ( mask) , speshell ,

  • Model Tjeter
  Prishtinë Dje, 17:21
  44.00 €
 • 4 foto
  Ps3 me 16 ojra te instaluara ,2kontrollera
  Games for PC / Video Games

  Ps3 me 16 ojra te instaluara ,2kontrollera

  • PS3
  Prishtinë Dje, 17:21
  115.00 €
 • 2 foto
  plot kaseta dhe adapter mbushes per nintendo ds
  Games for PC / Video Games

  plot kaseta dhe adapter mbushes per nintendo ds

  • 2DS
  Prishtinë Dje, 17:13
  5.00 €
 • 1 foto
  Fun Game me plot lojra si mario e plot te tjera e re
  Games for PC / Video Games

  Fun Game me plot lojra si mario e plot te tjera e re

  • Model Tjeter
  Prishtinë Dje, 17:13
  22.00 €
 • 1 foto
  Laptop lenovo , i3 gen6 , 8gb ram 240gb ssd 14 \'
  Computers

  Laptop lenovo , i3 gen6 , 8gb ram 240gb ssd 14 \'

  +383 44 155 359...

  Prishtinë Dje, 17:12
  188.00 €
 • 2 foto
  Monitor DELL 24 inch
  Computer parts

  Monitor DELL 24 inch

  Shes monitorin Dell 24 inch ne gjendje t...

  Prishtinë Dje, 16:09
  43.00 €
 • 1 foto
  CD per playstation 3-4
  Games for PC / Video Games

  CD per playstation 3-4

  Shes te gjitha keto CD,me cmim shume te ...

  Prishtinë Dje, 15:58
  100.00 €
 • 3 foto
  Shitet Kompjuteri
  Computers

  Shitet Kompjuteri

  • Alienware
  Prishtinë Dje, 15:08
  1,600.00 €
 • 8 foto
  Macbook Pro me touch,8GB ram i5 256GB SSD viti 2020
  Computers

  Macbook Pro me touch,8GB ram i5 256GB SSD viti 2020

  • MacBook Pro
  Prishtinë Dje, 14:53
  589.00 €
 • 3 foto
  Iphone 14 Pro Max 256 GB CE nga zvicrra mr garancion
  Cellular phones

  Iphone 14 Pro Max 256 GB CE nga zvicrra mr garancion

  • Apple
  • iPhone 14 Pro Max
  Prishtinë Dje, 14:52
  830.00 €
 • 1 foto
  Shiko Falas 24H në IPTV Smarters Pro
  Computer parts

  Shiko Falas 24H në IPTV Smarters Pro

  Ndeshjen mund ta shikoni në TNT Sports B...

  Prishtinë Dje, 14:50
  1.00 €
 • 4 foto
  Laptop DELL
  Computers

  Laptop DELL

  • Latitude
  Prishtinë Dje, 14:39
  190.00 €
 • 0 foto
  Shitet PC ALL in ON
  Computers

  Shitet PC ALL in ON

  • Model Tjeter
  Prishtinë Dje, 14:37
  180.00 €
 • 1 foto
  MERR PC GAMING ME QERA (120 Euro Muaji komplet)
  Computers

  MERR PC GAMING ME QERA (120 Euro Muaji komplet)

  • Alienware
  Prishtinë Dje, 14:34
  120.00 €
 • 12 foto
  Samsung A2core
  Cellular phones

  Samsung A2core

  • Samsung
  • Galaxy A20
  Prishtinë Dje, 14:21
  With agreement
 • 1 foto
  Ekran per gjitha modelet e LOPTOPVE.
  Computer parts

  Ekran per gjitha modelet e LOPTOPVE.

  Ekran per gjitha modelet e LOPTOPVE,ndri...

  Prishtinë Dje, 14:15
  With agreement
 • 5 foto
  Kamera Sigurie shitje dhe montim
  Computer parts

  Kamera Sigurie shitje dhe montim

  Bejm monitimin e kamerave,alarmeve,sist...

  Prishtinë Dje, 14:14
  With agreement
 • 1 foto
  Maus microsoft 1.1
  Computer parts

  Maus microsoft 1.1

  Mausa Microsoft 1.1 me shumic dhe pakic ...

  Prishtinë Dje, 14:14
  With agreement
 • 0 foto
  Kabull Hyperx cloud II 7.1
  Computer parts

  Kabull Hyperx cloud II 7.1

  Kabull per Hyperx cloud II 7.1 Info:045...

  Prishtinë Dje, 14:14
  With agreement
 • 4 foto
   Gaming PC i9 RTX 2080 2070 206gjenerat me te reja
  Computers

  Gaming PC i9 RTX 2080 2070 206gjenerat me te reja

  Ofrojm Gaming PC gjenerat me te reja ko...

  Prishtinë Dje, 14:14
  With agreement
 • 2 foto
  Degjuse Jabra dhe Plantonics per Call center
  Computer parts

  Degjuse Jabra dhe Plantonics per Call center

  Degjuse Jabra dhe Plantonics per Call ce...

  Prishtinë Dje, 14:13
  With agreement
 • 1 foto
  Degjuse per call center USB
  Audio / CD / Stereo

  Degjuse per call center USB

  Shes Degjuse per call center USB me shum...

  Prishtinë Dje, 14:12
  With agreement
 • 2 foto
  riser 007
  Computer parts

  riser 007

  Shes Riser Card 8.5€ pakic copa Cmimi i ...

  Prishtinë Dje, 14:09
  7.00 €
 • 5 foto
  Origjinal te bler ne Apple gjenerata 2 te paperdorur
  Cellular phones

  Origjinal te bler ne Apple gjenerata 2 te paperdorur

  • Apple
  • iPhone 5c
  Prishtinë Dje, 14:01
  130.00 €
 • 3 foto
  monitor samsung 22inq
  Computer parts

  monitor samsung 22inq

  monitor samsung 22 inq super gjendje sup...

  Prishtinë Dje, 13:51
  25.00 €
 • 3 foto
  monitor hp 24 inq
  Computer parts

  monitor hp 24 inq

  monitor hp 24-inch super kualitet...

  Prishtinë Dje, 13:51
  35.00 €
 • 4 foto
  Iphone 11 Pro - 64 Gb
  Cellular phones

  Iphone 11 Pro - 64 Gb

  • Apple
  • iPhone 11 Pro
  Prishtinë Dje, 13:19
  200.00 €
 • 5 foto
  Iphone Pro Max 11 + 64 Gb - Bateria 92%
  Cellular phones

  Iphone Pro Max 11 + 64 Gb - Bateria 92%

  • Apple
  • iPhone 11 Pro Max
  Prishtinë Dje, 13:18
  220.00 €
 • 0 foto
  Samsung 980 pro Ssd 1 TB NEW
  Computer parts

  Samsung 980 pro Ssd 1 TB NEW

  Samsung 980 PRO 1 TB T blerë në Amazon G...

  Prishtinë Dje, 12:58
  90.00 €
 • 8 foto
  Thinkpad X1 Yoga G3 i7
  Computers

  Thinkpad X1 Yoga G3 i7

  • Thinkpad
  Prishtinë Dje, 12:57
  520.00 €
 • 5 foto
  Monitor 24\" 165 hz Gaming Samsung G3
  Computer parts

  Monitor 24\" 165 hz Gaming Samsung G3

  Monitor Samsung Odyssey G32A 24 inch, 16...

  Prishtinë Dje, 12:57
  160.00 €
 • 6 foto
  iPad 12.9 pro M1 256 gb
  Computers

  iPad 12.9 pro M1 256 gb

  Ipad 12.9 inch Pro Apple magic keyboard...

  Prishtinë Dje, 12:57
  1,200.00 €
 • 6 foto
  Dell latitude i7 7420 i Ri
  Computers

  Dell latitude i7 7420 i Ri

  Laptop Dell Latitude 14 ( 7420 ), Intel...

  Prishtinë Dje, 12:57
  780.00 €
 • 2 foto
  Shes Adaptera dell
  Computer parts

  Shes Adaptera dell

  Shes Adapter dellit 12 Volt 18 amper ja...

  Prishtinë Dje, 12:34
  20.00 €
 • 0 foto
  Shes Tastjera KB10X
  Computer parts

  Shes Tastjera KB10X

  Shes Tastjera Genius KB10X jan te rej...

  Prishtinë Dje, 12:33
  2.00 €
 • 4 foto
  Lenovo T540P
  Computers

  Lenovo T540P

  • T540P
  Prishtinë Dje, 12:04
  145.00 €