Fotoaparate në shitje në Prishtinë

 • 4 foto
  Lente Canon EF 100-400mm f/4,5-5,6L IS II USM
  Cameras

  Lente Canon EF 100-400mm f/4,5-5,6L IS II USM

  Lente Canon EF 100-400mm f/4,5-5,6L IS I...

  Prishtinë 30 March 2022 12:58
  200.00 Lek
 • 4 foto
  Canon Eos R
  Cameras

  Canon Eos R

  Shitet canon Eos R me converter dhe me m...

  Prishtinë 8 January 2022 20:47
  1,600.00 €
 • 3 foto
  Sony ALPHA A7III, Sony FX6, Nikon Z6, Nikon D600, Canon 70D, Canon 60D
  Cameras

  Sony ALPHA A7III, Sony FX6, Nikon Z6, Nikon D600, Canon 70D, Canon 60D

  Nome de contato: El Gato Gomez GOOG...

  Prishtinë 10 January 2021 02:28
  2,000.00 €