Shtesa per telefon celulare në shitje në Prishtinë

 • 6 foto
  Kuulaa mbushës 65W GaN
  Mobile phone accessories

  Kuulaa mbushës 65W GaN

  Kuulaa mbushës 65W GaN me Type-c dhe usb...

  Prishtinë 29 January 21:35
  20.00 €
 • 6 foto
  Asometech mbushës 65W GaN
  Mobile phone accessories

  Asometech mbushës 65W GaN

  Asometech mbushes 65w GaN me 2x Type-c &...

  Prishtinë 29 January 21:30
  25.00 €
 • 6 foto
  Joyroom mbushës për veturë 154W
  Mobile phone accessories

  Joyroom mbushës për veturë 154W

  Joyroom mbushës për vetura 154W 3x porte...

  Prishtinë 29 January 21:28
  25.00 €
 • 1 foto
  Samsung VR
  Mobile phone accessories

  Samsung VR

  +383 45 834 035...

  Prishtinë 29 January 17:55
  33.00 €
 • 1 foto
  VR SPECTRA , TRANSPORTI KOSOVE
  Mobile phone accessories

  VR SPECTRA , TRANSPORTI KOSOVE

  +383 45 834 035...

  Prishtinë 29 January 17:52
  55.00 €
 • 2 foto
  Airpods pro komplet
  Mobile phone accessories

  Airpods pro komplet

  Të ri nga California. Pa dëmtime, me kab...

  Prishtinë 29 January 17:13
  150.00 €
 • 6 foto
  Toocki mbushës telefoni për veturë 150W
  Mobile phone accessories

  Toocki mbushës telefoni për veturë 150W

  Toocki mbushës telefoni për veturë 150W ...

  Prishtinë 29 January 16:27
  25.00 €
 • 1 foto
  AirPods i12 TSW Transporti gratis
  Mobile phone accessories

  AirPods i12 TSW Transporti gratis

  • AirPods TWS i12..🎧🤩 • ZBRITJE nga 14.9...

  Prishtinë 29 January 15:24
  10.00 €
 • 1 foto
  Kufje Beats Solo 3 Wireless Transporti gratis
  Mobile phone accessories

  Kufje Beats Solo 3 Wireless Transporti gratis

  shiten dëgjuse Beats Solo 3 t\'reja n \'...

  Prishtinë 29 January 15:21
  20.00 €
 • 1 foto
  Tastier+Mouse Gaming per Telefon PUBG - Fortnite
  Mobile phone accessories

  Tastier+Mouse Gaming per Telefon PUBG - Fortnite

  Ofrohen per shitje Tastier & Mouse m...

  Prishtinë 29 January 15:21
  27.00 €
 • 1 foto
  kufje me Bluetooth P47
  Mobile phone accessories

  kufje me Bluetooth P47

  Dégjuse me Weireles P47🎧 me microfon dh...

  Prishtinë 29 January 13:12
  12.00 €
 • 1 foto
  ?????? ????? ???? VIP
  Mobile phone accessories

  ?????? ????? ???? VIP

  𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐧𝐮𝐦𝐫𝐢 𝐢 𝐈𝐏𝐊𝐎 ☎️ 𝟎𝟒𝟖/𝟖𝟓𝟐-𝟖𝟓𝟐 ...

  Prishtinë 29 January 12:19
  800.00 €
 • 1 foto
  Shitet instagrami 13,4k
  Mobile phone accessories

  Shitet instagrami 13,4k

  Shitet instagrami 13,4k followers me sup...

  Prishtinë 29 January 09:50
  120.00 €
 • 6 foto
  Qoovi mbushës për veturë 150W
  Mobile phone accessories

  Qoovi mbushës për veturë 150W

  Qoovi mbushës për veturë 150W. 2x usb - ...

  Prishtinë 28 January 23:43
  23.00 €
 • 2 foto
  SSD NVMe 1 TB Samsung
  Mobile phone accessories

  SSD NVMe 1 TB Samsung

  SSD NVME 1024 GB - 1TB Health staus 100%...

  Prishtinë 28 January 20:07
  95.00 €
 • 5 foto
   Peshore digjitale e gjepit
  Mobile phone accessories

  Peshore digjitale e gjepit

  Cilësia e lartë dhe shkalla shumë e sakt...

  Prishtinë 28 January 11:52
  15.00 €
 • 2 foto
  Matës i baterive
  Mobile phone accessories

  Matës i baterive

  Mates i baterive shum funksional Produk...

  Prishtinë 28 January 11:52
  10.00 €
 • 2 foto
  Vule me datë
  Mobile phone accessories

  Vule me datë

  Vule per stampimin e datave Me vule vje...

  Prishtinë 28 January 11:51
  12.00 €
 • 1 foto
  Sd card 64 gb Profesionale
  Mobile phone accessories

  Sd card 64 gb Profesionale

  Sd card 64 gb profesionale e kualitetit ...

  Prishtinë 28 January 11:50
  10.00 €
 • 5 foto
  Mega Safe Duos Charging e re Orgjinal Apple
  Mobile phone accessories

  Mega Safe Duos Charging e re Orgjinal Apple

  Mega Safe Duos Charging e re sapo ardhur...

  Prishtinë 28 January 10:34
  149.00 €
 • 6 foto
  MARSHALL MONITOR II
  Mobile phone accessories

  MARSHALL MONITOR II

  Marshall Monitor ll te reja sapo mkan ar...

  Prishtinë 28 January 10:29
  299.00 €
 • 3 foto
  Ndegjojse me Blutouth origjinale Jabra Elite Sport
  Mobile phone accessories

  Ndegjojse me Blutouth origjinale Jabra Elite Sport

  Ndegjojse me Blutouth origjinale Jabra E...

  Prishtinë 27 January 18:23
  39.00 €
 • 1 foto
  Shes Huawei Gt3 Pro sikur i ri
  Mobile phone accessories

  Shes Huawei Gt3 Pro sikur i ri

  Ora smart Watch Huawei Gt3 Pro lidhet e...

  Prishtinë 27 January 17:17
  195.00 €
 • 6 foto
  Shes Garmin Venu SQ
  Mobile phone accessories

  Shes Garmin Venu SQ

  Shes Garmin Venu SQ thuajse i pa perdoru...

  Prishtinë 27 January 17:16
  235.00 €
 • 1 foto
  SHITET NR IPKO 048-800-333
  Mobile phone accessories

  SHITET NR IPKO 048-800-333

  SHITE NR E IPKOS MUND TE PERKTHEHEN MENJ...

  Prishtinë 27 January 13:07
  239.00 €
 • 0 foto
  Nr VALA 044
  Mobile phone accessories

  Nr VALA 044

  Shes numer vala 044-900-123...

  Prishtinë 26 January 21:05
  50.00 €
 • 0 foto
  shiten nr. 44 766667- 300 euro 44 150400- 50 euro
  Mobile phone accessories

  shiten nr. 44 766667- 300 euro 44 150400- 50 euro

  044 766667- 300 euro 044 150400- 50 e...

  Prishtinë 26 January 20:33
  With agreement
 • 1 foto
  Virtual Reality Glasses te reja pa perdor
  Mobile phone accessories

  Virtual Reality Glasses te reja pa perdor

  044 155 359...

  Prishtinë 26 January 16:23
  20.00 €
 • 2 foto
  Kufje me magnet per komunikim fshehurazi
  Mobile phone accessories

  Kufje me magnet per komunikim fshehurazi

  Shes kufje me magnet, jan te reja dhe nu...

  Prishtinë 26 January 11:21
  28.00 €
 • 4 foto
  Kufje me magnet per provim
  Mobile phone accessories

  Kufje me magnet per provim

  Shes kufje me magnet, jan te reja dhe nu...

  Prishtinë 26 January 11:21
  28.00 €
 • 1 foto
  Degjuese me magnet (komunikim fshehurazi)
  Mobile phone accessories

  Degjuese me magnet (komunikim fshehurazi)

  Shes kufje me magnet, jan te reja dhe nu...

  Prishtinë 26 January 11:20
  30.00 €
 • 2 foto
  Degjuese me magnet kufje mini
  Mobile phone accessories

  Degjuese me magnet kufje mini

  Shes kufje me magnet, jan te reja dhe nu...

  Prishtinë 26 January 11:20
  30.00 €
 • 1 foto
  Shitet numri VIP i VALA 044958888
  Mobile phone accessories

  Shitet numri VIP i VALA 044958888

  Petriti...

  Prishtinë 26 January 08:31
  1,500.00 €
 • 8 foto
  CASE & LAPS PER SAMSUNG Z FOLD 3
  Mobile phone accessories

  CASE & LAPS PER SAMSUNG Z FOLD 3

  CASE & LAPS PER SAMSUNG Z FOLD 3 ORG...

  Prishtinë 25 January 23:30
  89.00 €
 • 5 foto
  Apple Watch Ultra - Ocean Band
  Mobile phone accessories

  Apple Watch Ultra - Ocean Band

  Shes Apple Watch Ultra te gjenerates se ...

  Prishtinë 25 January 22:14
  680.00 €
 • 10 foto
  Apple Watch 7 Series 45mm Stainless Steel Sapphire glass
  Mobile phone accessories

  Apple Watch 7 Series 45mm Stainless Steel Sapphire glass

  Shes Apple Watch 7 45mm GPS+GSM modeli S...

  Prishtinë 25 January 10:50
  399.00 €
 • 4 foto
  Apple HomePod Mini Space Gray
  Mobile phone accessories

  Apple HomePod Mini Space Gray

  Shes HomePod Mini nga Apple. Lidhet me c...

  Prishtinë 25 January 10:16
  139.00 €
 • 4 foto
  Apple USB Adapter 10W 12W Kabllo USB Lightning
  Mobile phone accessories

  Apple USB Adapter 10W 12W Kabllo USB Lightning

  Shes Adaptera 100% origjinal Apple. apo ...

  Prishtinë 24 January 17:15
  18.00 €
 • 0 foto
  Shes Numer telefoni 049-39-38-37
  Mobile phone accessories

  Shes Numer telefoni 049-39-38-37

  Shitet numri i telefonit 049-39-38-37. N...

  Prishtinë 24 January 16:17
  300.00 €
 • 2 foto
  POWER BANK 10000mAh 22.5w Earldom
  Mobile phone accessories

  POWER BANK 10000mAh 22.5w Earldom

  POWER BANK 10000mAh MBUSH TE GJITHA: iP...

  Prishtinë 23 January 19:19
  23.00 €
 • 2 foto
  POWER BANK 30000mAh 22.5w Earldom
  Mobile phone accessories

  POWER BANK 30000mAh 22.5w Earldom

  POWER BANK 30000mAh MBUSH TE GJITHA: iP...

  Prishtinë 23 January 19:10
  35.00 €
 • 1 foto
  Tastier me Bluetooth per telefonin apo tabletin e juaj
  Mobile phone accessories

  Tastier me Bluetooth per telefonin apo tabletin e juaj

  Tastier me Bluetooth per telefonin apo t...

  Prishtinë 23 January 12:59
  15.00 €
 • 10 foto
  Depo me shumicë për telefona dhe aksesore
  Mobile phone accessories

  Depo me shumicë për telefona dhe aksesore

  Bëjm shitjen me shumic dhe pakic të prod...

  Prishtinë 23 January 11:52
  With agreement
 • 4 foto
  OTG Type-C Adapter TF CF SD Memory Card Reader OTG Writer Co
  Mobile phone accessories

  OTG Type-C Adapter TF CF SD Memory Card Reader OTG Writer Co

  OTG Type-C Adapter TF CF SD Memory Card ...

  Prishtinë 23 January 08:43
  16.00 €
 • 3 foto
  OTG Adapter Micro USB To USB 2.1 adapter/Converter to Flash
  Mobile phone accessories

  OTG Adapter Micro USB To USB 2.1 adapter/Converter to Flash

  OTG Adapter - Converter to Flash Drive M...

  Prishtinë 23 January 08:43
  5.00 €
 • 3 foto
  Wireless Bluetooth 5.0 HD-Stereo With 3500mAh Charge Case
  Mobile phone accessories

  Wireless Bluetooth 5.0 HD-Stereo With 3500mAh Charge Case

  Wireless Bluetooth 5.0 Earphones Touch C...

  Prishtinë 23 January 08:42
  27.00 €
 • 3 foto
  USB Type C to Type C Cable - 60W-100W
  Mobile phone accessories

  USB Type C to Type C Cable - 60W-100W

  USB Type C to Type C Cable - 60W-100W ...

  Prishtinë 23 January 08:41
  5.00 €
 • 5 foto
  I RI Pa perdore - Mini SD Memory Card 64-32-16 GB High Speed
  Mobile phone accessories

  I RI Pa perdore - Mini SD Memory Card 64-32-16 GB High Speed

  Mini SD Memory Card Card 64-32-16 GB Hig...

  Prishtinë 23 January 08:41
  13.00 €
 • 2 foto
  Original Qi Wireless Charger EP-PG920I For Samsung Galaxy
  Mobile phone accessories

  Original Qi Wireless Charger EP-PG920I For Samsung Galaxy

  Original Qi Wireless Charger EP-PG920I ...

  Prishtinë 23 January 08:41
  15.00 €
 • 2 foto
  2 port USB TyoerC and A Charger - 20W
  Mobile phone accessories

  2 port USB TyoerC and A Charger - 20W

  2 port USB TyoerC and A Charger - 20W US...

  Prishtinë 23 January 08:40
  9.00 €