Sport & Rekreacion në shitje në Prishtinë

 • 2 foto
  Biciklete Born To Run II
  Sports equipment

  Biciklete Born To Run II

  Shitet bicikleta e markes Born To Run II. Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire, gjindet ne Pris

  Prishtinë Sot, 22:41
  300.00 €
 • 6 foto
  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN
  Clothing / Shoes / Hours

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI NDERRIMI ME VARSE ose BYRZYLYK / OSE UNAZE FLORI 14 OSE 18 k e sapo

  Prishtinë Sot, 21:26
  1,500.00 €
 • 8 foto
  Ora FOSSIL
  Clothing / Shoes / Hours

  Ora FOSSIL

  Shitet ora shume e bukur, FOSSILI. Ora eshte origjinale e ardhur nga Gjermania. Eshte rezistente n

  Prishtinë Sot, 21:19
  85.00 €
 • 3 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Musical instruments and equipment

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma muzik Koncerte Syneti Kanagjeqe Panaire Party si dhe

  Prishtinë Sot, 20:20
  With agreement
 • 4 foto
  Topa per fitnes
  Sports equipment

  Topa per fitnes

  Shes topa fitnesi te firmes se njohur ''BODY DOME''PRODUKT GJERMAN Është i pershtatshem per femra d

  Prishtinë Sot, 19:48
  With agreement
 • 4 foto
  Bilardo te reja,nga gjermania
  Sports equipment

  Bilardo te reja,nga gjermania

  shes bilardo te reja,7-she,te pa perdorura.te ardhura nga gjermania.dimensionet e bilardove jan 214×

  Prishtinë Sot, 19:46
  With agreement
 • 3 foto
  pikado elektronike
  Sports equipment

  pikado elektronike

  shes pikado elektronike,pikadot jan te ardhura nga gjermania,ne paket vjen pikado,adapter. shigjetat

  Prishtinë Sot, 19:46
  50.00 €
 • 3 foto
  Bilardo te reja nga gjermania
  Sports equipment

  Bilardo te reja nga gjermania

  shes bilardo te reja,7-she,te pa perdorura.te ardhura nga gjermania.dimensionet e bilardove jan 214×

  Prishtinë Sot, 19:45
  With agreement
 • 3 foto
  Tavolina pokeri
  Sports equipment

  Tavolina pokeri

  shes tavolina pokeri per 8 persona prodhim gjerman,tavolinat jan te reja me fotroll te veten, .poker

  Prishtinë Sot, 19:45
  50.00 €
 • 5 foto
  KULET LËKURE PER MESHKUJ "DKNY" E RE
  Clothing / Shoes / Hours

  KULET LËKURE PER MESHKUJ "DKNY" E RE

  SHES KULETEN PER MESHKUJ ORIGJINAL DKNY (DONA KARAN NEW YORK) E BLER NË GJERMANI KULET E LËKURES NG

  Prishtinë Sot, 18:59
  30.00 €
 • 10 foto
  ORE DORE ORIGJINAL ,,LEE COOPER,,
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE DORE ORIGJINAL ,,LEE COOPER,,

  SHES OREN E DORES PER MESHKUJ ORIGJINAL LEE COPER MADE IN UK ORE LEE COOPER SHUME E BUKUR DHE FAS

  Prishtinë Sot, 18:58
  70.00 €
 • 4 foto
  ORË E RE DANIEL KLEIN
  Clothing / Shoes / Hours

  ORË E RE DANIEL KLEIN

  ORË E RE E MESHKUJ PËR RE *DANIEL KLEIN* PËR RE ME KUTI ORË E MADHE E MADHE E MADHE RRETHIN 4.0.C

  Prishtinë Sot, 18:57
  45.00 €
 • 5 foto
  KIMIK ME DRITË ORIGJINAL *BMW*
  Clothing / Shoes / Hours

  KIMIK ME DRITË ORIGJINAL *BMW*

  SHES KIMIKUN ORIGJINAL BMW I BLERË NË GJERMANI I RI PA PERDOR ME KUTI KIMIK METALI BMW ME DRITË MA

  Prishtinë Sot, 18:57
  19.00 €
 • 3 foto
  Depilator Laserik Philips Lume Prestige
  Clothing / Shoes / Hours

  Depilator Laserik Philips Lume Prestige

  Depilator Laserik Philips Lume Prestige I ri, i paperdorur, i ardhur nga jashtë Philips Lumea Prest

  Prishtinë Sot, 18:57
  340.00 €
 • 6 foto
  QAFORE *DIESEL* ORIGJINAL
  Clothing / Shoes / Hours

  QAFORE *DIESEL* ORIGJINAL

  SHES QAFOREN PËR MESHKUJ ORIGJINAL DIESEL QAFORE DIESEL E PËRDORNE POR E RUJTNE MIER KREJT NË RREGU

  Prishtinë Sot, 18:56
  25.00 €
 • 8 foto
  RRETH DORE LËKUR ORIGJINAL ☆DIESEL☆
  Clothing / Shoes / Hours

  RRETH DORE LËKUR ORIGJINAL ☆DIESEL☆

  SHES RRETHIN E DORES PER MESHKUJ ORIGJINAL DIESEL MADE IN ITALY RRETH DIESEL NGA MATERIALI 100% LE

  Prishtinë Sot, 18:56
  30.00 €
 • 3 foto
  Shes Bicikleten Magna e importuar nga Gjermanija
  Sports equipment

  Shes Bicikleten Magna e importuar nga Gjermanija

  Shes Bicikleten Magna e importuar nga Gjermanija eshte me 21 shpejtesi me amortizera perpara dhe mra

  Prishtinë Sot, 18:37
  160.00 €
 • 2 foto
  LED Flashlight 1xAA Battery Waterproof Flashlights
  Sports equipment

  LED Flashlight 1xAA Battery Waterproof Flashlights

  LED Flashlight 1xAA Battery Waterproof Flashlights Light for Emergency Lumen: 2000 Wattage: 3W ZOOM

  Prishtinë Sot, 18:33
  10.00 €
 • 2 foto
  NAVIFORCE - ORE - SILVER BROWN - Stainless Steel
  Clothing / Shoes / Hours

  NAVIFORCE - ORE - SILVER BROWN - Stainless Steel

  NAVIFORCE - ORE - SILVER BROWN - Stainless Steel Leisure Army Military design Men\'s watch Water re

  Prishtinë Sot, 18:33
  25.00 €
 • 1 foto
  24mm - Black, Green, Blue, Brown - Rrypa per Ore
  Clothing / Shoes / Hours

  24mm - Black, Green, Blue, Brown - Rrypa per Ore

  Rrypa per Ore per cope: 24mm Green Jane shit: 24mm Black 24mm Blue 24mm Brown

  Prishtinë Sot, 18:33
  8.00 €
 • 6 foto
  MINIFOCUS - ORE
  Clothing / Shoes / Hours

  MINIFOCUS - ORE

  MINI FOCUS Watch Men Brand Luxury Famous Male Clock Quartz Watch Wristwatch Quartz-watch Relogio Mas

  Prishtinë Sot, 18:33
  28.00 €
 • 11 foto
  ? Dhuratë për më të dashurit tuaj ?
  Clothing / Shoes / Hours

  ? Dhuratë për më të dashurit tuaj ?

  ➖ Gravirojme kujtimet tuaja me shkrim dhe foton që ju dëshironi në Shkrebza, Varse Çelsash apo Var

  Prishtinë Sot, 18:25
  15.00 €
 • 7 foto
  Super Ora e mençur me Super Çmimi
  Clothing / Shoes / Hours

  Super Ora e mençur me Super Çmimi

  •Super Ora e mençur me Super Çmimi për vetëm 16.99€âœ”️ •Specifikat: Kjo orë mund të regjistro

  Prishtinë Sot, 17:59
  17.00 €
 • 2 foto
  Kulet
  Clothing / Shoes / Hours

  Kulet

  Kulet Per me shume:+38346181215

  Prishtinë Sot, 17:37
  9.00 €
 • 6 foto
  Kufer ( Kuti, Sanak) per Mikset Dinacord
  Musical instruments and equipment

  Kufer ( Kuti, Sanak) per Mikset Dinacord

  Shes kuferin (kuti, sanak) origjinal i cili eshte nga materiali shum cilesor dhe sherben per vendosj

  Prishtinë Sot, 16:30
  65.00 €
 • 3 foto
  Fotrollë per kitarë akustike, klasike nga lekura
  Musical instruments and equipment

  Fotrollë per kitarë akustike, klasike nga lekura

  Shes fotrollen, çanten per kitare akustike, klasike nga lekura ne gjendje te shkelqyer si e re, dhe

  Prishtinë Sot, 16:28
  25.00 €
 • 7 foto
  Kofer, Kuti, sanak per mikseta
  Musical instruments and equipment

  Kofer, Kuti, sanak per mikseta

  SHES KOFERIN, SANAKUN PER MIKSETA, DIMENZIONET E MBRENDSHME JANE: GJATESIA 67 CM. GJERESIA 48 CM. T

  Prishtinë Sot, 16:27
  45.00 €
 • 6 foto
  Altoparlant per ndegjim muzike, prodhim Gjerman
  Musical instruments and equipment

  Altoparlant per ndegjim muzike, prodhim Gjerman

  Shes nje altoparlant tre sistemsh, me tinguj te larte, te mesem dhe bas, eshte shum kualitativ, prod

  Prishtinë Sot, 16:26
  70.00 €
 • 4 foto
  Kabell multikor-12 tela ne nje kabell-12 lidhje
  Musical instruments and equipment

  Kabell multikor-12 tela ne nje kabell-12 lidhje

  shes nje kabell multikor kualitative, e gjate rreth 8 m. ne te cilen jane 12 tela qe mundesojn lidhj

  Prishtinë Sot, 16:26
  130.00 €
 • 6 foto
  KOFER, SANAK, KUTI PER MIKSET
  Musical instruments and equipment

  KOFER, SANAK, KUTI PER MIKSET

  Shes koferin, sanakun per mikset me keto dimenzione te brendshme: Gjatesia 70 cm. Gjeresia 46 cm. Th

  Prishtinë Sot, 16:25
  45.00 €
 • 6 foto
  Altoparlanta (Zvuqnika) vetem kutijat, 2 copa
  Musical instruments and equipment

  Altoparlanta (Zvuqnika) vetem kutijat, 2 copa

  Shes dy kutija te zbrazta tre sistemsh 15 inch. pa altoparlanta, te cilat i kan te vendosura skretni

  Prishtinë Sot, 16:24
  140.00 €
 • 3 foto
  SEMPLER Amerikan "E-MU, E 6400 ultra" i shkelqyer
  Musical instruments and equipment

  SEMPLER Amerikan "E-MU, E 6400 ultra" i shkelqyer

  Shes Sempler Amerikan "E-Mu, E 6400 ultra" plus ka te instaluar hard diskun skazi dhe ram memorjen f

  Prishtinë Sot, 16:23
  490.00 €
 • 1 foto
  Biçiklet statike
  Sports equipment

  Biçiklet statike

  Biçiklet statike e ardhun nga zvicra firmes horizon prodhim2018 pothuajse e re ne gjendje te shkelqy

  Prishtinë Sot, 16:22
  175.00 €
 • 3 foto
  Orbitrek
  Sports equipment

  Orbitrek

  Orbitrek crane i ardhune nga zvicra ne gjendje te shkelqyer pothuajse i ri orbitreku eshte me rryme

  Prishtinë Sot, 16:22
  220.00 €
 • 11 foto
  SAZ - SHARKI TURKE
  Musical instruments and equipment

  SAZ - SHARKI TURKE

  Shes Saz - Sharki Turke me shtat tela e cila eshte ne gjendje shum te mire. tingellon bukur dhe akor

  Prishtinë Sot, 16:22
  230.00 €
 • 6 foto
  Amplifiera (Slleva, Perforcues) 2000 W dhe 1200 W
  Musical instruments and equipment

  Amplifiera (Slleva, Perforcues) 2000 W dhe 1200 W

  Shes dy amplifiera (slleva, perforcues) professional te firmes se njohur Angleze Chameleon, jan 19 i

  Prishtinë Sot, 16:22
  340.00 €
 • 2 foto
  dylbi
  Sports equipment

  dylbi

  Dylbi nate gjithashtu munden edhe diten me u perdor posedojn filter special dylbit jane te reja te a

  Prishtinë Sot, 16:21
  With agreement
 • 2 foto
  Shirit vrapues
  Sports equipment

  Shirit vrapues

  shirit vrapues reebok ardhum nga zvicra model i ri ne gjendje te shkelqyer.

  Prishtinë Sot, 16:21
  370.00 €
 • 1 foto
  vibrator profesional
  Sports equipment

  vibrator profesional

  Vetëm gjysmë ore në ditë është e mjaftueshme për të prishur yndyrën e tepërt dhe për të ndërtuar mus

  Prishtinë Sot, 16:21
  135.00 €
 • 1 foto
  syza
  Clothing / Shoes / Hours

  syza

  syza Maui gim te blera ne france vetem ni jave te perdoruna.

  Prishtinë Sot, 16:21
  125.00 €
 • 1 foto
  syza
  Clothing / Shoes / Hours

  syza

  Silhouette te ardhuna nga franca te reja n'kuti.

  Prishtinë Sot, 16:21
  120.00 €
 • 3 foto
  Compresor Limiter Gate 1066 dbx
  Musical instruments and equipment

  Compresor Limiter Gate 1066 dbx

  Shes "Compresor Limiter Gate 1066" te firmes se njohur "dbx" eshte ne gjendje te shkelqyer, fare pak

  Prishtinë Sot, 16:21
  240.00 €
 • 3 foto
  orbitrek
  Sports equipment

  orbitrek

  Orbitrek i ardhun nga zvicrra ne gjendje te shkelqyer pothuajse i ri

  Prishtinë Sot, 16:21
  165.00 €
 • 11 foto
  Sharki Turke - Saz i shkelqyer
  Musical instruments and equipment

  Sharki Turke - Saz i shkelqyer

  Shes Sharki Turke - Saz, eshte ne gjendje perfekte si i ri, eshte bler ne Turqi para pes muajve. Ka

  Prishtinë Sot, 16:20
  330.00 €
 • 0 foto
  Mikrofon profesional i firmes AKG - D 880 i ri
  Musical instruments and equipment

  Mikrofon profesional i firmes AKG - D 880 i ri

  Shes mikrofon te ri, profesional "D 880" te firmes se njohur boterore AKG, i cili jep tingull shum t

  Prishtinë Sot, 16:19
  80.00 €
 • 9 foto
  SHARKI
  Musical instruments and equipment

  SHARKI

  Shes gjysem Sharki e cila eshte e pedorur por ne gjendje shum te mire dhe tingllon bukur Tel, wiber

  Prishtinë Sot, 16:18
  170.00 €
 • 9 foto
  SHARKI TURKE - SAZ
  Musical instruments and equipment

  SHARKI TURKE - SAZ

  Shes Sharki Turke - Saz, e cila eshte ne gjendje shumë te mire, ka ze te bukur dhe akordon bukur, e

  Prishtinë Sot, 16:17
  330.00 €
 • 5 foto
   \'Digital Reverb \' Lexicon pcm 90
  Musical instruments and equipment

  \'Digital Reverb \' Lexicon pcm 90

  Shes efekt procesorin \"Digital Reverb Erator\" Lexicon pcm 90, i cili ka efekte super profesionale,

  Prishtinë Sot, 16:15
  440.00 €
 • 9 foto
  Mikseta Yamaha MX12/4, shes /ndrroj me kartel zeri
  Musical instruments and equipment

  Mikseta Yamaha MX12/4, shes /ndrroj me kartel zeri

  Shes mikseten Yamaha MX 12/4 Mixing Console, 12 kanalshe me 4 Grupe me Equalizer dhe efekte me hall

  Prishtinë Sot, 16:14
  220.00 €
 • 1 foto
  Krosover "Digital-Profesional Loud Speaker DSC 42"
  Musical instruments and equipment

  Krosover "Digital-Profesional Loud Speaker DSC 42"

  Shes Krosover "Digital System Controller-Profesional Loud Speaker DSC 42" i firmes Community, per li

  Prishtinë Sot, 16:14
  320.00 €