TV / LCD / Plasma në shitje në Prishtinë

 • 1 foto
  Sony X80J 75 Class HDR 4K UHD Smart LED TV
  TV / LCD / Plasma

  Sony X80J 75 Class HDR 4K UHD Smart LED TV

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Produkt krejt i ...

  Prishtinë Sot, 11:43
  1,028.00 €
 • 1 foto
  🔴 MED IPTV - PROVONI FALAS PËR 72 ORË 🔵
  TV / LCD / Plasma

  🔴 MED IPTV - PROVONI FALAS PËR 72 ORË 🔵

  MED IPTV - vjen me kanalet me 𝒄𝒊𝒍𝒆𝒔𝒐𝒓𝒆 &...

  Prishtinë 14 March 13:09
  With agreement
 • 1 foto
  🔵 MED IPTV: ME OFERTAT BOMBASTIKE, 12,000+ KANALE 🔴
  TV / LCD / Plasma

  🔵 MED IPTV: ME OFERTAT BOMBASTIKE, 12,000+ KANALE 🔴

  MED IPTV - vjen me kanalet me 𝒄𝒊𝒍𝒆𝒔𝒐𝒓𝒆 &...

  Prishtinë 14 March 13:09
  With agreement
 • 4 foto
  Shes Monitorin Dell 240hz 25 inch I ri
  TV / LCD / Plasma

  Shes Monitorin Dell 240hz 25 inch I ri

  Shes monitorin e ri ne paket i cili krah...

  Prishtinë 13 March 12:56
  250.00 €
 • 1 foto
  UNIVERSAL IPTV
  TV / LCD / Plasma

  UNIVERSAL IPTV

  Universal IPTV Ju ofron 16,000+ Kanale...

  Prishtinë 24 January 00:54
  60.00 Lek
 • 1 foto
  Shitet tv FINLUX
  TV / LCD / Plasma

  Shitet tv FINLUX

  Shitet tv FINLUX me wifi,shum pak i perd...

  Prishtinë 8 January 22:26
  150.00 €
 • 1 foto
  IPTV , TE GJITHA KANALET E BOTES NE NJE VEND
  TV / LCD / Plasma

  IPTV , TE GJITHA KANALET E BOTES NE NJE VEND

  Internet tv Kosova Ju ofron 16,000+ ...

  Prishtinë 17 December 2023 16:19
  45.00 €
 • 12 foto
  Shitet Televizori dhe tavolina
  TV / LCD / Plasma

  Shitet Televizori dhe tavolina

  Televizori eshte ngjendje funksionale po...

  Prishtinë 10 December 2023 15:00
  140.00 €
 • 2 foto
  Hologram fan 3d
  TV / LCD / Plasma

  Hologram fan 3d

  Shitet holgram fan 3d P50 ...

  Prishtinë 31 October 2023 14:33
  380.00 €
 • 1 foto
  Kabell Scart to S-Video Origjinal-Transport Gratis
  TV / LCD / Plasma

  Kabell Scart to S-Video Origjinal-Transport Gratis

  Kabell Scart to S-Video Origjinal me fir...

  Prishtinë 2 May 2023 23:50
  10.00 €
 • 0 foto
  Shitet tv
  TV / LCD / Plasma

  Shitet tv

  Shitet tv ne gjendje te rregullt i ...

  Prishtinë 24 April 2023 13:43
  40.00 €
 • 0 foto
  Kabell Scart Origjinal - Transport Gratis
  TV / LCD / Plasma

  Kabell Scart Origjinal - Transport Gratis

  Kabell Scart Origjinal . Shiko fotot....

  Prishtinë 16 April 2023 14:35
  7.00 €
 • 0 foto
  🔵 MED IPTV: ME OFERTAT BOMBASTIKE, 12,000+ KANALE 🔴
  TV / LCD / Plasma

  🔵 MED IPTV: ME OFERTAT BOMBASTIKE, 12,000+ KANALE 🔴

  MED IPTV - vjen me kanalet me 𝒄𝒊𝒍𝒆𝒔𝒐𝒓𝒆 &...

  Prishtinë 21 March 2023 23:11
  With agreement
 • 1 foto
  Shes Ledat per TV Samsung
  TV / LCD / Plasma

  Shes Ledat per TV Samsung

  Shiten Ledat per TV Samsung 55 Inch Mo...

  Prishtinë 15 February 2023 21:11
  80.00 €
 • 0 foto
  shitet tv
  TV / LCD / Plasma

  shitet tv

  shitet televizioni ne gjendje te rregull...

  Prishtinë 26 January 2023 16:02
  75.00 €
 • 0 foto
  shitet televizioni
  TV / LCD / Plasma

  shitet televizioni

  shitet televizini ne ngjendje te rregull...

  Prishtinë 26 January 2023 14:49
  75.00 €
 • 2 foto
  TV Samsung ne shitje ,51/ 25€
  TV / LCD / Plasma

  TV Samsung ne shitje ,51/ 25€

  TV Samsung ne shitje 51 ekrani në gjendj...

  Prishtinë 25 November 2022 17:10
  25.00 €
 • 0 foto
  Shitet Tv Philips 46 inch
  TV / LCD / Plasma

  Shitet Tv Philips 46 inch

  Tv Philips HD 4/8k i perdorun 1 vit në ...

  Prishtinë 30 October 2022 17:33
  250.00 €
 • 6 foto
  Tv Sony Kd- 65x80j; Sony 4 Pro 1TB
  TV / LCD / Plasma

  Tv Sony Kd- 65x80j; Sony 4 Pro 1TB

  Tv eshte 65“ e blere ne Gjirafa 2021. ...

  Prishtinë 29 October 2022 23:02
  1,000.00 €
 • 1 foto
  Shitet televizori panda
  TV / LCD / Plasma

  Shitet televizori panda

  Shitet tv ne gjendje te rregullt...

  Prishtinë 9 July 2022 20:01
  45.00 €
 • 1 foto
  IPTV SWISS
  TV / LCD / Plasma

  IPTV SWISS

  Super Oferta 35 Euro 1 Viti ,Abonimi me ...

  Prishtinë 18 December 2021 15:01
  35.00 €
 • 8 foto
  Tv “SAMSUNG”
  TV / LCD / Plasma

  Tv “SAMSUNG”

  40inq Screen resulution 1920/1080...

  Prishtinë 2 December 2021 21:34
  300.00 €
 • 2 foto
  Replikator universal i-Tec USB 3.0 / USB-C 5K, 2x 4K 60Hz
  TV / LCD / Plasma

  Replikator universal i-Tec USB 3.0 / USB-C 5K, 2x 4K 60Hz

  Replikatorë universal i dyfishtë, me një...

  Prishtinë 26 October 2021 09:12
  150.00 €
 • 3 foto
  IPTV 4K
  TV / LCD / Plasma

  IPTV 4K

  WORLD IPTV 4K # ALBANIA, # ITALY, ...

  Prishtinë 13 October 2021 15:24
  80.00 €
 • 5 foto
  Shitet TV Panasonic Viera 42in LED-LCD bashkë me sistem zëri 200 EUR
  TV / LCD / Plasma

  Shitet TV Panasonic Viera 42in LED-LCD bashkë me sistem zëri 200 EUR

  Shitet televizori TV Panasonic Viera 42 ...

  Prishtinë 11 April 2021 14:01
  200.00 €
 • 3 foto
  Shes llaptop asus ne gjendje te rregullt
  TV / LCD / Plasma

  Shes llaptop asus ne gjendje te rregullt

  Shes llaptop asus ne gjende te rregullt ...

  Prishtinë 21 February 2021 19:47
  100.00 €
 • 2 foto
  URGJENT !! SHITET ! Led TV 49 Inch "Grundig 4k smart TV
  TV / LCD / Plasma

  URGJENT !! SHITET ! Led TV 49 Inch "Grundig 4k smart TV

  Shitet Led TV 49 Inch "Grundig 4k smart ...

  Prishtinë 5 February 2021 09:31
  270.00 €
 • 4 foto
  Shes TV dhe komoden
  TV / LCD / Plasma

  Shes TV dhe komoden

  Shes TV me keto performanca LG TV Mo...

  Prishtinë 13 December 2020 22:35
  590.00 €
 • 7 foto
  Super oferte vetem sot BLEJ 1 TV dhe fito +2gratis
  TV / LCD / Plasma

  Super oferte vetem sot BLEJ 1 TV dhe fito +2gratis

  blej nje tv samsung apo lg 65 inch , 55 ...

  Prishtinë 2 November 2020 08:08
  250.00 €
 • 1 foto
  Kerkoj Pllak Per Jvc
  TV / LCD / Plasma

  Kerkoj Pllak Per Jvc

  Kerkoj Pllak Per Tv Jvc 32 Inch Kush ka ...

  Prishtinë 29 October 2020 20:37
  With agreement
 • 1 foto
  Iptv
  TV / LCD / Plasma

  Iptv

  Bejme abonime iptv ne te gjitha pajisjet...

  Prishtinë 7 October 2020 23:04
  60.00 €
 • 0 foto
  Blej TV te perdorur
  TV / LCD / Plasma

  Blej TV te perdorur

  A ka ndokush TV Sony per shitje Model...

  Prishtinë 1 October 2020 17:34
  With agreement