Elektronikë në shitje në Prishtinë

 • 1 foto
  ZBRITJE Gjystika per Playstation 4 Transporti Gratis
  Games for PC / Video Games

  ZBRITJE Gjystika per Playstation 4 Transporti Gratis

  • PS4
  Prishtinë 21 April 20:34
  23.00 €
 • 2 foto
  Gjystika Origjinal per PS4 dhe PS5 Transporti Gratis
  Games for PC / Video Games

  Gjystika Origjinal per PS4 dhe PS5 Transporti Gratis

  • PS3
  Prishtinë 21 April 20:34
  133.00 €
 • 1 foto
  Playstation 2 me CD Gran Turismo Transporti Gratis
  Games for PC / Video Games

  Playstation 2 me CD Gran Turismo Transporti Gratis

  • PS2
  Prishtinë 21 April 20:34
  40.00 €
 • 1 foto
  PS4 online OFF CD GTA 5 - Fifa Transporti gratis
  Games for PC / Video Games

  PS4 online OFF CD GTA 5 - Fifa Transporti gratis

  • PS4
  Prishtinë 21 April 20:33
  170.00 €
 • 1 foto
  Playstation 3 Super Slim 30 loja Transporti Gratis
  Games for PC / Video Games

  Playstation 3 Super Slim 30 loja Transporti Gratis

  • PS3
  Prishtinë 21 April 20:33
  130.00 €
 • 2 foto
  CD lojera per XBOX ONE Transporti Gratis
  Games for PC / Video Games

  CD lojera per XBOX ONE Transporti Gratis

  • Xbox One
  Prishtinë 21 April 20:33
  123.00 €
 • 3 foto
  Gjystika per XBOX ONE - XBOX 360 Transporti Gratis
  Games for PC / Video Games

  Gjystika per XBOX ONE - XBOX 360 Transporti Gratis

  • Xbox One
  Prishtinë 21 April 20:33
  25.00 €
 • 2 foto
  Nintendo Switch Litte 8 loja Transporti Gratis
  Games for PC / Video Games

  Nintendo Switch Litte 8 loja Transporti Gratis

  • Switch
  Prishtinë 21 April 20:33
  180.00 €
 • 5 foto
  Skaner 1D dhe 2D per barkode
  Computer parts

  Skaner 1D dhe 2D per barkode

  Skaner 1D dhe 2D per barkode...

  Prishtinë 21 April 20:12
  With agreement
 • 6 foto
  Lenovo P50 Me Shumic
  Computers

  Lenovo P50 Me Shumic

  • P50
  Prishtinë 21 April 20:08
  250.00 €
 • 4 foto
  Kompjuter gaming i5 gjen9
  Computers

  Kompjuter gaming i5 gjen9

  4 sete me pc jan i5 gjen9 16rami 480ssd ...

  Prishtinë 21 April 19:40
  1.00 €
 • 11 foto
  Kreveta nga druri +38345658245
  Cellular phones

  Kreveta nga druri +38345658245

  ...

  Prishtinë 21 April 19:38
  With agreement
 • 6 foto
  Peshore digjitale material inox
  Computer parts

  Peshore digjitale material inox

  Peshore digjitale material inox...

  Prishtinë 21 April 19:36
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet monitori
  Computers

  Shitet monitori

  • Model Tjeter
  Prishtinë 21 April 19:21
  30.00 €
 • 4 foto
  Shitet Sony Playstation 3
  Games for PC / Video Games

  Shitet Sony Playstation 3

  Shitet Sony Playstation 3 ne gjendje te ...

  Prishtinë 21 April 19:16
  135.00 €
 • 13 foto
  Xiaomi Redmi Note 10 pro
  Cellular phones

  Xiaomi Redmi Note 10 pro

  • Tjetër
  Prishtinë 21 April 18:43
  190.00 €
 • 3 foto
  Arka per te holla
  Computer parts

  Arka per te holla

  Arka per te holla...

  Prishtinë 21 April 18:27
  With agreement
 • 3 foto
  Fotrolle per Google Pixel 8
  Cellular phones

  Fotrolle per Google Pixel 8

  • Google
  • Pixel 8
  Prishtinë 21 April 18:16
  30.00 €
 • 2 foto
  Samsung galaxy a3
  Cellular phones

  Samsung galaxy a3

  • Samsung
  • Galaxy A3
  Prishtinë 21 April 16:20
  30.00 €
 • 4 foto
  Ndegjojse 2 par te markes kappa me bluetooth
  Audio / CD / Stereo

  Ndegjojse 2 par te markes kappa me bluetooth

  Shiten 2 par ndegjojse me bluetooth orig...

  Prishtinë 21 April 16:19
  60.00 €
 • 6 foto
  ▪️Samsung Galaxy A31
  Cellular phones

  ▪️Samsung Galaxy A31

  • Samsung
  • Galaxy A31
  Prishtinë 21 April 15:25
  150.00 €
 • 4 foto
  SHES FULL SETUP GAMING I5-10400F GTX 1660S 6GB
  Computers

  SHES FULL SETUP GAMING I5-10400F GTX 1660S 6GB

  • Deluxe
  Prishtinë 21 April 15:08
  650.00 €
 • 3 foto
  Ndegjuse Sony Wh1000xm3
  Audio / CD / Stereo

  Ndegjuse Sony Wh1000xm3

  Shiten ndegjuset ne gjendje perfekte me ...

  Prishtinë 21 April 14:31
  220.00 €
 • 4 foto
  Shes Gaming MS/ PC i7-9700k/16gb ram/240ssd
  Computers

  Shes Gaming MS/ PC i7-9700k/16gb ram/240ssd

  • MS
  Prishtinë 21 April 14:22
  720.00 €
 • 1 foto
  Lenovo
  Computers

  Lenovo

  • Yoga
  Prishtinë 21 April 12:47
  699.00 €
 • 6 foto
  Samsung Galaxy s10+
  Cellular phones

  Samsung Galaxy s10+

  • Samsung
  • Galaxy S10+
  Prishtinë 21 April 12:29
  390.00 €
 • 0 foto
  Macbook Air 13 inch 2015
  Computers

  Macbook Air 13 inch 2015

  • MacBook Air
  Prishtinë 21 April 12:04
  250.00 €
 • 1 foto
  Te gjitha llojet e antminer BITMAIN - RKS
  Computers

  Te gjitha llojet e antminer BITMAIN - RKS

  • Model Tjeter
  Prishtinë 21 April 11:29
  1.00 €
 • 2 foto
  Shes kariken
  Computers

  Shes kariken

  • Karik
  Prishtinë 21 April 11:23
  70.00 €
 • 5 foto
  Laptop Lenovo Legion 5 + Gaming
  Computers

  Laptop Lenovo Legion 5 + Gaming

  • Legion
  Prishtinë 21 April 11:22
  700.00 €
 • 1 foto
  DDR3 8GB
  Computer parts

  DDR3 8GB

  Shes RAM memorie 8GB DDR3 PC3L...

  Prishtinë 21 April 11:15
  25.00 €
 • 3 foto
  Pikado dhe serivis dhe ipen 50%50
  Games for PC / Video Games

  Pikado dhe serivis dhe ipen 50%50

  • Model Tjeter
  Prishtinë 21 April 10:47
  With agreement
 • 1 foto
  i7-7700 / 16GB RAM / GTX 1060 / 240GB SSD
  Computers

  i7-7700 / 16GB RAM / GTX 1060 / 240GB SSD

  • HP
  Prishtinë 21 April 10:21
  250.00 €
 • 4 foto
  OFERT IPHONE 11 PRO MAX ME 256GIGA ME PJES ORGJINALE
  Cellular phones

  OFERT IPHONE 11 PRO MAX ME 256GIGA ME PJES ORGJINALE

  • Apple
  • iPhone 11 Pro Max
  Prishtinë 21 April 08:30
  330.00 €
 • 1 foto
  Peshore digjitale me barkod
  Computer parts

  Peshore digjitale me barkod

  Peshore digjitale me barkod...

  Prishtinë 21 April 03:22
  With agreement
 • 3 foto
  Apple MacBook Pro 13\'\', M1, 16GB, INT ENG, I RI
  Computers

  Apple MacBook Pro 13\'\', M1, 16GB, INT ENG, I RI

  • MacBook Pro
  Prishtinë 21 April 02:58
  1,100.00 €
 • 3 foto
  laptop
  Computers

  laptop

  • Model Tjeter
  Prishtinë 21 April 02:39
  150.00 €
 • 3 foto
  Lexues RFID
  Computer parts

  Lexues RFID

  Lexues RFID...

  Prishtinë 21 April 02:36
  With agreement
 • 3 foto
  Llaptop-Asus tuf gaming
  Computers

  Llaptop-Asus tuf gaming

  • Model Tjeter
  Prishtinë 20 April 23:42
  450.00 €
 • 7 foto
  Shitet gaming PC
  Computers

  Shitet gaming PC

  • gaming setup
  Prishtinë 20 April 23:36
  1,050.00 €
 • 3 foto
  FHD Monitor AOC GAMING 24 inch i lakum CURVED 144Hz si i ri
  Computer parts

  FHD Monitor AOC GAMING 24 inch i lakum CURVED 144Hz si i ri

  Si i ri AOC 24 inch 144Hz Gaming HDMI D...

  Prishtinë 20 April 23:23
  145.00 €
 • 3 foto
  Acer 24\"
  Computer parts

  Acer 24\"

  Monitor Acer 24 inch shum pak i perdorur...

  Prishtinë 20 April 22:17
  120.00 €
 • 0 foto
  I5 gen 9 gtx 1650
  Computers

  I5 gen 9 gtx 1650

  • gaming
  Prishtinë 20 April 22:08
  450.00 €
 • 5 foto
  Gaming PC ryzen 5 rx 6700 xt 12gb
  Computers

  Gaming PC ryzen 5 rx 6700 xt 12gb

  • gaming
  Prishtinë 20 April 22:07
  500.00 €
 • 3 foto
  iPhone 12 Pro Ce
  Cellular phones

  iPhone 12 Pro Ce

  • Apple
  • iPhone 12 Pro
  Prishtinë 20 April 21:51
  375.00 €
 • 4 foto
  samsung a14
  Cellular phones

  samsung a14

  • Samsung
  • samsung a14
  Prishtinë 20 April 21:33
  95.00 €
 • 3 foto
  M2 CASE NVMe SATA SSD Case 10Gbps HDD SSD Box
  Computer parts

  M2 CASE NVMe SATA SSD Case 10Gbps HDD SSD Box

  M2 CASE NVMe SATA SSD Case 10Gbps HDD SS...

  Prishtinë 20 April 21:32
  34.00 €
 • 5 foto
  NVMe (M Key) - SATA (B&M Key) Dual Protocols M.2 NGFF NVMe E
  Computer parts

  NVMe (M Key) - SATA (B&M Key) Dual Protocols M.2 NGFF NVMe E

  NVMe (M Key) - SATA (B&M Key) Dual P...

  Prishtinë 20 April 21:14
  37.00 €
 • 1 foto
  Skaner 1D dhe 2D per barkode
  Computer parts

  Skaner 1D dhe 2D per barkode

  Skaner 1D dhe 2D per barkode...

  Prishtinë 20 April 19:40
  With agreement
 • 5 foto
  Bose 700NC Noise Cancelling
  Mobile phone accessories

  Bose 700NC Noise Cancelling

  Shiten Ndegjuse BOSE 700NC Jetëgjatësia ...

  Prishtinë 20 April 17:05
  150.00 €