Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Peugeot |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 8 foto
  Peugeot 3008 1.6 HDi Viti 2010 Automat
  Car

  Peugeot 3008 1.6 HDi Viti 2010 Automat

  Shitet Peugeot 3008 Motori(CC):1.6L HDI Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2010 Transmisioni Auto

  Tiranë 14 July 16:02
  5,900.00 €
 • 6 foto
  Shitet peugeot 107
  Car

  Shitet peugeot 107

  Viti I prodhimit 2006,me 67000 km ;manuale

  Tiranë 14 July 08:22
  1,900.00 €
 • 5 foto
  OKAZION PEZHO 307 1:4 BENZIN
  Car

  OKAZION PEZHO 307 1:4 BENZIN

  pezho 307 5 porta ne gjendje te mir xhenerike + motorrike me dokumenta te paguara der prill 2020 nr0

  Tiranë 13 July 21:39
  1,400.00 €
 • 0 foto
  Peugot 307
  Car

  Peugot 307

  Shitet Peugot 307 fundi i vitit 2003, manuale nafte 2.000 me letra te rregullta. Ne gjendje te mire.

  Tiranë 13 July 15:42
  1,500.00 €
 • 4 foto
  SHITET PEUGOT 207 1.4 benzinë/gaz
  Car

  SHITET PEUGOT 207 1.4 benzinë/gaz

  Makina eshte e sapoardhur me dogane e taksa te paguara per nje vit, motorr 1.4 benzine+gaz brc, kamb

  Tiranë 12 July 19:14
  3,500.00 €
 • 0 foto
  Shitet peugeot
  Car

  Shitet peugeot

  Shitet peugeot viti 2005 kambio manuale 1.4 naft 1500 euro..0684185022

  Tiranë 12 July 13:07
  1,500.00 €
 • 7 foto
  Peugeot 307 dizel -01
  Car

  Peugeot 307 dizel -01

  Shite 307 peugoet full ne llojin e vet ,navigator,dvd,kamera parkimi , sensor mbrapa ,tapiceria e ka

  Tiranë 11 July 16:05
  2,700.00 €
 • 0 foto
  shitet
  Car

  shitet

  t tjitha sherbimet freksioni i ri me letra

  Tiranë 11 July 07:43
  With agreement
 • 4 foto
  PEUGEOT 607 2.7 HDI
  Car

  PEUGEOT 607 2.7 HDI

  Vetura origjinale 217mij kilometre, E servisuar vazhdimisht dhe plotsisht, Ka ardh nga Belgjika dhe

  Tiranë 10 July 22:06
  4,250.00 €
 • 3 foto
  Shitet peugeot 207
  Car

  Shitet peugeot 207

  Peugeot 207 viti 2009 dokumenta te paguara der ne janar 2020

  Tiranë 9 July 20:08
  2,900.00 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 1.4 benzine viti 2000
  Car

  Peugeot 206 1.4 benzine viti 2000

  Makina ka rreth 120.000 km. 60.000 te kryera ne Itali nga nje pronar, dhe 60.000km per 10 vite ne Sh

  Tiranë 9 July 09:13
  1,200.00 €
 • 3 foto
  Okazion Peugeot 107 automatike
  Car

  Okazion Peugeot 107 automatike

  Shitet automjet Peugeot 107 me kambio automatike , viti 2007 , benzine , ne gjendje shume te mire .

  Tiranë 8 July 12:20
  3,000.00 €
 • 7 foto
  Okazion peugeot 307 !!!
  Car

  Okazion peugeot 307 !!!

  Peugeot 307 viti 2004 manual. 1.9 nafte. 200 mij km. Goma te teja gomina te reja vaj e filtra te sap

  Tiranë 8 July 11:20
  2,200.00 €
 • 5 foto
  Çmimi i padiskutushëm.
  Car

  Çmimi i padiskutushëm.

  Shum ekonomike si në rrug të gjata edhe në qytet. Impianti i gazit në leje.

  Tiranë 7 July 22:09
  1,000.00 €
 • 3 foto
  Peugot 307
  Car

  Peugot 307

  Me letra sapo te prera ne Prill 2019...1.6 nafte shume ekonomike...Te gjitha sherbimet e bera Rrip m

  Tiranë 7 July 20:05
  3,000.00 €
 • 10 foto
  Peugeot 308/2010/1.6 benzin+gaz 80 000km 5000€
  Car

  Peugeot 308/2010/1.6 benzin+gaz 80 000km 5000€

  Shes peugeot 308 viti 2010 1.6 benzin gaz kambio automatike ngjyr e zez me 80 000 kilometra. Makina

  Tiranë 6 July 22:54
  5,000.00 €
 • 4 foto
  Okazion
  Car

  Okazion

  Peugeot 206 viti 2003 kamjo automat 1.4 8 valvula benxin gaz sapo montuar me 2 vite garanci impjaiti

  Tiranë 5 July 20:56
  With agreement
 • 4 foto
  Peugeot 407 2.0 nafte automat 2700€ okazion
  Car

  Peugeot 407 2.0 nafte automat 2700€ okazion

  Peugeot 407 2.0 nafte viti 2006 automat super full serdile lekur tavan panoramik serdile elektrike

  Tiranë 5 July 11:52
  2,700.00 €
 • 11 foto
  Peugeot Partner 1.9 Nafte 2006
  Car

  Peugeot Partner 1.9 Nafte 2006

  Makina eshte ne gjendje shume te mire vizuale dhe xhenerike . Vaj filtra te ndrruara ne kohe jo msh

  Tiranë 1 July 21:45
  3,200.00 €
 • 3 foto
  SHITET PEUGEOT PARTNER 1.9D 2200€
  Car

  SHITET PEUGEOT PARTNER 1.9D 2200€

  Shitet makina ne gjendje te mire si nga jashte ashtu dhe motorrike,dokumenta te rregullta deri ne fu

  Tiranë 1 July 16:34
  2,200.00 €
 • 9 foto
  Shitet Peugeot 607
  Car

  Shitet Peugeot 607

  Peugeot 607 shitet ose nderrohet super gjendje viti 2002 motor 2.2 dokumenta deri ne qershor 2020 ma

  Tiranë 1 July 13:18
  3,000.00 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 207, 2009, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ
  Car

  PEUGEOT 207, 2009, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz brc, kambio manuale, viti prodhim

  Tiranë 1 July 12:56
  3,900.00 €
 • 1 foto
  SHITET PEUGEOT 208 1.2Benzine/Gaz,Viti 2018
  Car

  SHITET PEUGEOT 208 1.2Benzine/Gaz,Viti 2018

  Shitet Peugeot 208 e vitit 2018 1.2 Benzine/Gaz impiant Prins fabrike 007755 KM Origjinale Makina es

  Tiranë 1 July 08:49
  9,000.00 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 206 BENZIN 2006 SWISS AUTO
  Car

  PEUGEOT 206 BENZIN 2006 SWISS AUTO

  PEUGEOT 206 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPER GJENDJE ME KM ORIGJINALE DHE ME LIB

  Tiranë 30 June 17:19
  2,300.00 €
 • 7 foto
  Peugoet partner
  Car

  Peugoet partner

  Shitet peugoet ne gjendje shum te mire,1.9 naf me letra per 1 vit,taksat vjetore i ka shum lire esht

  Tiranë 30 June 10:57
  4,200.00 €
 • 6 foto
  PEUGEOT 207 NAFTE 1.6 VITI 2007
  Car

  PEUGEOT 207 NAFTE 1.6 VITI 2007

  Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar. Ne gjendje perfekte nga te gjitha drejtimet. Shume ek

  Tiranë 30 June 10:45
  2,199.00 €
 • 7 foto
  207. BENZIN+GAZ 1.4. E SAPO ARDHUR LETRA PER 1 VIT
  Car

  207. BENZIN+GAZ 1.4. E SAPO ARDHUR LETRA PER 1 VIT

  207. Motorr 1.4 BEnzin+ Gaz impianti Gazit origjinal sic ka ardhur. I shenuar ne leje qarkillimi B

  Tiranë 30 June 06:20
  3,599.00 €
 • 6 foto
  PEUGEOT 206 SW 1.4 NAFTE VITI 2003
  Car

  PEUGEOT 206 SW 1.4 NAFTE VITI 2003

  Makina eshte ne gjendje shume te mire fizike,motorrike,xhenerike.. E perdorur vetem nga nje dore qe

  Tiranë 29 June 13:24
  1,700.00 €
 • 3 foto
  SHITET PEGUOT 206  2004 1.1 BENZIN=GAZ
  Car

  SHITET PEGUOT 206 2004 1.1 BENZIN=GAZ

  PEGUOT 206 2004 1.1 BENZIN+GAZ ME DOKUMENTA TE PAGUARA

  Tiranë 29 June 10:15
  1,350.00 €
 • 8 foto
  Peugeot 307 benxin gaz kabrio 2004
  Car

  Peugeot 307 benxin gaz kabrio 2004

  Shitet pezho 307 benxin gaz motorr 1.6 gazi nuk eshte ne leje. Kabrio hapet mekanike. Gjendje shum t

  Tiranë 29 June 08:43
  1,750.00 €
 • 9 foto
  Peugeot 3008 1.6 hdi Viti 2010 Automat
  Car

  Peugeot 3008 1.6 hdi Viti 2010 Automat

  Shitet Peugeot 3008 Motori(CC):1.6L hdi Viti Prodhimit 2010 Transmisioni Automatike Tipi Karburantit

  Tiranë 28 June 12:44
  7,400.00 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 307, VITI 2007, MOTORR 1.6 NAFTE, MANUALE
  Car

  PEUGEOT 307, VITI 2007, MOTORR 1.6 NAFTE, MANUALE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2007, k

  Tiranë 27 June 13:24
  3,200.00 €
 • 4 foto
  Makina eshte ne gjendje super
  Car

  Makina eshte ne gjendje super

  Shitet ose nderrohet .

  Tiranë 27 June 10:30
  7,000.00 €
 • 1 foto
  Peugeot Boxer.Naft2005manual.okazion2.799Euro
  Car

  Peugeot Boxer.Naft2005manual.okazion2.799Euro

  Okazion naft me taksa dhe targa shqiptare okazion ne gjendje shume te mire full servis okazion 2.799

  Tiranë 26 June 20:21
  2,799.00 €
 • 2 foto
  Peugeot Boxer.Naft2005Okazion2.444Euro
  Car

  Peugeot Boxer.Naft2005Okazion2.444Euro

  Okazion shitet nafte 2005 manual me taksa prill 2020.goma 90/.goma me C goma peshe okazion 2.444Euro

  Tiranë 26 June 20:06
  2,444.00 €
 • 5 foto
  Peugeot 206, 2003, 1.4 nafte
  Car

  Peugeot 206, 2003, 1.4 nafte

  Makina eshte me dokumente deri ne shkurt 2020, ne gjende perfekte, te gjitha sherbimet e kryera regu

  Tiranë 26 June 15:02
  2,000.00 €
 • 5 foto
  okazioooon shitet peugeot 206 1.9 naft
  Car

  okazioooon shitet peugeot 206 1.9 naft

  okazioooon shitet peugeot 206 ne gjendje perfekte viti 2001 1.9 naft kondicioner gomat te 4 te reja

  Tiranë 26 June 14:43
  1,500.00 €
 • 7 foto
  Shitet makine peugeot 206 HDI 2.0
  Car

  Shitet makine peugeot 206 HDI 2.0

  Makina ka dokumenta deri ne Dhjetor 2019 Ne gjendje pefecte motorrike dhe xhenerike Konsum i ulet i

  Tiranë 25 June 19:52
  1,750.00 €
 • 2 foto
  Shitet Peugeot 307 v 2003 cmimi 1600 euro
  Car

  Shitet Peugeot 307 v 2003 cmimi 1600 euro

  Shitet Peugeot 307 ,viti 2003 ,motorr 2.0 nafte . Makina eshte ne gjendje te mire por ka disa gervi

  Tiranë 24 June 18:51
  1,600.00 €
 • 6 foto
  Okazion Peugeot 807 benzin+gaz
  Car

  Okazion Peugeot 807 benzin+gaz

  SHES PEUGEOT (PEZHO), NE GJENDJE TEKNIKE DHE MOTORIKE SUPER TE MIRE. MAKINA DISPONON DOPJO KLIMA, X

  Tiranë 24 June 10:09
  With agreement
 • 6 foto
  SHITET PEUGEOT 306 R 2.0HDi 90Kf (viti 1999)
  Car

  SHITET PEUGEOT 306 R 2.0HDi 90Kf (viti 1999)

  MARKA: PEUGEOT MODELI: 306 RESTYLE Nr. Shasie: VF37ARHYE32866863 TARGA: TR 5327 G VITI I PRODHIMIT:

  Tiranë 22 June 21:52
  1,100.00 €
 • 5 foto
  Peugeot 307 sw
  Car

  Peugeot 307 sw

  Peugot 307 sw 2004 ne gjendje te shkelqyer me vetem130mij km te gjitha ne autostrade ..makina perdor

  Tiranë 21 June 12:40
  2,500.00 €
 • 4 foto
  Shitet okazion Peugeot 206
  Car

  Shitet okazion Peugeot 206

  Autoveture ne gjendje perfekte. Me kondicioner, goma te reja, vaji dhe filtra te nderruara

  Tiranë 20 June 12:45
  2,300.00 €
 • 7 foto
  peugeot 107
  Car

  peugeot 107

  motorr 1.0 kondicioner xhama elektrik cd aux 137mij km

  Tiranë 19 June 16:34
  3,500.00 €
 • 8 foto
  Peugeot 308
  Car

  Peugeot 308

  1.6 nafte 2009 makina esht super gjendje per me shum 0695555595

  Tiranë 19 June 14:37
  With agreement
 • 5 foto
  Xhejson
  Car

  Xhejson

  Peugeot 307. 1.6 hdi shume ekonomike 4.5 litra per 100 km , letrat i ka deri vitin tjeter , ka nev

  Tiranë 19 June 12:17
  1,500.00 €
 • 8 foto
  Peugeot 206 HDI,viti 2003 1.4 nafte
  Car

  Peugeot 206 HDI,viti 2003 1.4 nafte

  Peugeot 206 HDI,viti 2003 1.4 nafte shume ekonomik,me 5 porta, ngjyre gri. Te gjitha sherbimet e ber

  Tiranë 17 June 17:50
  2,100.00 €
 • 3 foto
  FIRST CAR RENT Premium & Luxury Category
  Car

  FIRST CAR RENT Premium & Luxury Category

  Makina me qera kategoria Premium & Luxury Category Hyundai I30 2013/ 1.6Nafte/ Manuale : 1-

  Tiranë 17 June 16:47
  25.00 €
 • 2 foto
  Shitet Peugeot 307
  Car

  Shitet Peugeot 307

  Shitet per arsye mosperdorimi. Peugeot 307 e vitit 2004. Eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe

  Tiranë 17 June 15:45
  1,600.00 €
 • 0 foto
  Peugeot 307.1.6benzin+gaz2003automat.per pjes898E
  Car

  Peugeot 307.1.6benzin+gaz2003automat.per pjes898E

  Okazion shitet peugeot 307.1.6benzin+gaz 2003 automat + tronik kondicioner blu 5 porta xhama elektri

  Tiranë 16 June 16:53
  898.00 €