Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Peugeot | 206 |

category

Type

Model

206

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 4 foto
  Peugeot 206 Cabriolet
  Car

  Peugeot 206 Cabriolet

  Peugeot 206 1.6 benzine gaz 2004 ne gjendje te mire pune me dokumenta deri ne mars nje vit te pagua

  Tiranë 31 May 00:09
  2,000.00 €
 • 2 foto
  Peugeot 206 viti 2003 1300 euro
  Car

  Peugeot 206 viti 2003 1300 euro

  marka.peugeot 206.fuqia motorrike 1.1 benzin.targa AA.ngjyra blu 2 celsa hapje me pult.viti i prodhi

  Tiranë 1 March 14:59
  1,300.00 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 206 1.4 BENZIN
  Car

  PEUGEOT 206 1.4 BENZIN

  peugeot 206 viti 98 luk 2004 kondicioner xhama elektrik 1.4 benzin+inpiant gazi te pa montuar ne gj

  Tiranë 26 September 19:11
  1,300.00 €
 • 3 foto
  makina ne gjendje super
  Car

  makina ne gjendje super

  makina ne gjendje super

  Tiranë 24 September 13:48
  1,200.00 €
 • 0 foto
  makina ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbim
  Car

  makina ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbim

  makina ne gjendje te mir me te gjitha gjerbimet e bera

  Tiranë 24 September 12:01
  1,200.00 €
 • 0 foto
  Peugeot 206 benzin+gaz
  Car

  Peugeot 206 benzin+gaz

  0683941175

  Tiranë 12 September 23:31
  1,700.00 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 206cc 1.6 Benzine+Gaz
  Car

  Shitet Peugeot 206cc 1.6 Benzine+Gaz

  Shitet Peugeot 206cc. Ne pikepamjen mekanike perfekte, shume ekonomike, letrat e sapo bera ne Maj. M

  Tiranë 11 September 18:07
  2,500.00 €
 • 0 foto
  Shitet peugeot
  Car

  Shitet peugeot

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike. Me kilometra te sakta . Me letra dhe s

  Tiranë 10 September 16:07
  1,800.00 €
 • 5 foto
  pezho.1.1 benzin.
  Car

  pezho.1.1 benzin.

  1.1 benzin.viti 2002.letrat deri ne 22 dhjetor.ndodhet ne elbasan.nr.0688234230.

  Tiranë 9 September 11:14
  1,170.00 €
 • 2 foto
  Okazion Shitet Peugot 206 Nafte 1.4 HDI
  Car

  Okazion Shitet Peugot 206 Nafte 1.4 HDI

  Me letra deri në fund të Nëntorit 2019 Super Ekonomike 1.4 HDI 2002 5 Porta

  Tiranë 2 September 23:50
  14,001.00 €
 • 4 foto
  Pezh e 2001 naft
  Car

  Pezh e 2001 naft

  Pezh viti 2001 manual shume ekonomike

  Tiranë 2 September 10:18
  1,500.00 €
 • 4 foto
  Peugeot 206SW1.4 MUNDESI NDRR ME AUTOMAT OSE SMART
  Car

  Peugeot 206SW1.4 MUNDESI NDRR ME AUTOMAT OSE SMART

  Peugeot 206sw 1.4 benzin/gaz 2004 ne gjendje te mire te gjitha sherbimet e sapobera dhe gomat e reja

  Tiranë 30 August 18:01
  2,200.00 €
 • 1 foto
  Shitet peugeot 206
  Car

  Shitet peugeot 206

  Shitet peugeou 206 viti 2000 1.4 benzine manuale letrat per nje vit..cmimi 150.000 i padiskutushem

  Tiranë 28 August 17:59
  150,000.00 Lek
 • 4 foto
  Shitet peugeot 206 benzin gaz
  Car

  Shitet peugeot 206 benzin gaz

  Shitet peugeot 206 benzin gaz shum ekonomike impjanti me garanci 3 vjet me sherbime te bera. Cmimi 1

  Tiranë 16 August 14:21
  1,700.00 €
 • 7 foto
  Okaziooon peugeot 206
  Car

  Okaziooon peugeot 206

  Okaziooon!!! shitet peugeot 206 1.9 nafte viti 2001 motorr i thjeshte pa turbo kondicioner baderi e

  Tiranë 12 August 08:52
  1,500.00 €
 • 9 foto
  pezho.
  Car

  pezho.

  1.3 benzin.viti 2001.ne gjendje super duket dhe ne foto.letra deri ne korrik 2020.ose nderrohet.kond

  Tiranë 9 August 22:46
  2,300.00 €
 • 2 foto
  Shitet makin
  Car

  Shitet makin

  Shitet makin

  Tiranë 7 August 16:40
  1.00 €
 • 7 foto
  PEYGEOT 206 NAFT 1.4 VITI 2010
  Car

  PEYGEOT 206 NAFT 1.4 VITI 2010

  SHUTET PEYGEOT 206 NAFT 1.4 VITI 2010 DOKUMENTA DERI 28-08-2019 SHUM EKONOMIKE NE GJENDJE TE MIR KA

  Tiranë 6 August 17:48
  2,880.00 €
 • 3 foto
  1200 € i diskutushem
  Car

  1200 € i diskutushem

  Makina ne gjendje motorrike shume te mire,shitet per arsye mos perdorimi

  Tiranë 2 August 17:59
  1,200.00 €
 • 3 foto
  Peuegeot 206
  Car

  Peuegeot 206

  Viti 1999, motorr 1.4 benzinë, manuale. Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. E pershtat

  Tiranë 2 August 15:48
  1,000.00 €
 • 5 foto
  Peugot
  Car

  Peugot

  Makina eshte ne gjendje te mire , kabrio ,ka disqe alumini ,kondicioner dhe po ashtu letrat te pag

  Tiranë 1 August 23:26
  1,500.00 €
 • 7 foto
  shitet makin
  Car

  shitet makin

  makin peugeot 206 kambio automatike 4 dyer 1.4:benzine te interesuarit tel:0699519737

  Tiranë 30 July 11:01
  1,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet peugeot
  Car

  Shitet peugeot

  Shitet peugeot viti 2005 kambio manuale 1.4 naft 1500 euro..0684185022

  Tiranë 12 July 13:07
  1,500.00 €
 • 0 foto
  shitet
  Car

  shitet

  t tjitha sherbimet freksioni i ri me letra

  Tiranë 11 July 07:43
  With agreement
 • 5 foto
  Çmimi i padiskutushëm.
  Car

  Çmimi i padiskutushëm.

  Shum ekonomike si në rrug të gjata edhe në qytet. Impianti i gazit në leje.

  Tiranë 7 July 22:09
  1,000.00 €
 • 3 foto
  SHITET PEGUOT 206  2004 1.1 BENZIN=GAZ
  Car

  SHITET PEGUOT 206 2004 1.1 BENZIN=GAZ

  PEGUOT 206 2004 1.1 BENZIN+GAZ ME DOKUMENTA TE PAGUARA

  Tiranë 29 June 10:15
  1,350.00 €
 • 5 foto
  okazioooon shitet peugeot 206 1.9 naft
  Car

  okazioooon shitet peugeot 206 1.9 naft

  okazioooon shitet peugeot 206 ne gjendje perfekte viti 2001 1.9 naft kondicioner gomat te 4 te reja

  Tiranë 26 June 14:43
  1,500.00 €
 • 4 foto
  Shitet okazion Peugeot 206
  Car

  Shitet okazion Peugeot 206

  Autoveture ne gjendje perfekte. Me kondicioner, goma te reja, vaji dhe filtra te nderruara

  Tiranë 20 June 12:45
  2,300.00 €
 • 2 foto
  Okazion
  Car

  Okazion

  Shitet peugeot 1.4 benzine.. viti 2008.. 70.000 km te vetat..2200€ pak i diskutueshem

  Tiranë 13 June 13:28
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet peugot 206 okazion 500 euro
  Car

  Shitet peugot 206 okazion 500 euro

  Shitet peugot 206 1.4 benzin mundsi impjanti letrat der ne tetor 2019 ngga ana vizuale jo shume e m

  Tiranë 7 June 21:09
  500.00 €
 • 4 foto
  peugeot 206 shitet nderrohet
  Car

  peugeot 206 shitet nderrohet

  motorr 1.1 benzin gas sekuencial me vleren 750 euro kondicioner xhama pasqyra elektrike nderrohet m

  Tiranë 7 June 16:27
  1,700.00 €
 • 14 foto
  URGJENT! Peugeot 206 2004
  Car

  URGJENT! Peugeot 206 2004

  Peugeot 206 viti fund 2003 e kap prodhimi 2004 Makina eshte ne super gjendje si nga jashte dhe nga

  Tiranë 29 October 11:02
  1,900.00 €
 • 14 foto
  URGJENT! Peugeot 206 2004
  Car

  URGJENT! Peugeot 206 2004

  [14:55, 10/27/2017] +355 66 550 6703: Peugeot 206 viti fund 2003 e kap prodhimi 2004 Makina eshte

  Tiranë 27 October 18:28
  2,100.00 €