Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Biciklet cube
  Sports equipment

  Biciklet cube

  Biciklet cube .. eshte vjedhur te shtune me dt 13 ne rr peter bogdani.. kush e ka ose ka informacion

  Tiranë Sot, 23:21
  100.00 €
 • 5 foto
  Bergamont Cross Ebike *Bosch*
  Sports equipment

  Bergamont Cross Ebike *Bosch*

  Madhesia e rrotave 28 Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Me air dhe bllokad ne timon Pjeset

  Tiranë Sot, 23:19
  888.00 €
 • 7 foto
  Scott Scale 27.5\" XT
  Sports equipment

  Scott Scale 27.5\" XT

  Scott Scale 27.5\" XT Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox Me air dhe

  Tiranë Sot, 23:18
  429.00 €
 • 5 foto
  Cube Hyde Pro 29\" 2019
  Sports equipment

  Cube Hyde Pro 29\" 2019

  Cube Hyde Pro 29\" 2019 Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit XL Pjeset Shimano Alfine Frenimi

  Tiranë Sot, 23:17
  589.00 €
 • 5 foto
  Whistle 29\"
  Sports equipment

  Whistle 29\"

  Whistle 29\" Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjes

  Tiranë Sot, 23:17
  349.00 €
 • 5 foto
  Canyon 29\" XS
  Sports equipment

  Canyon 29\" XS

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit XS Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset Shimano D

  Tiranë Sot, 23:17
  439.00 €
 • 4 foto
  KTM 29\" L
  Sports equipment

  KTM 29\" L

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gjith

  Tiranë Sot, 23:16
  329.00 €
 • 11 foto
  Bicikleta WINORA CB2, 26\"Hibride model 2014
  Sports equipment

  Bicikleta WINORA CB2, 26\"Hibride model 2014

  Shitet ; Biciklet Winora cb2 Hibride model 2014 ne gjendje shume te mire pothuajse e re sistemi elek

  Tiranë Sot, 23:16
  1,100.00 €
 • 3 foto
  Alkol per frena biciklete Magura Origjinal 100%
  Sports equipment

  Alkol per frena biciklete Magura Origjinal 100%

  Shitet .Alkol per frena bicikletash Magura 100% origjinal i ardhur nga Anglia 1liter. Shitet per ars

  Tiranë Sot, 23:15
  80.00 €
 • 4 foto
  Bateri, Mbushes, Display Bosch
  Sports equipment

  Bateri, Mbushes, Display Bosch

  Bateri Bosch Mbushes Bosch Display Bosch Viber +38344316775

  Tiranë Sot, 23:14
  1.00 €
 • 4 foto
  Checkerpig 27.5\"
  Sports equipment

  Checkerpig 27.5\"

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Tiranë Sot, 23:14
  329.00 €
 • 8 foto
  Transition BottleRocket Hope
  Sports equipment

  Transition BottleRocket Hope

  Transition BottleRocket Hope Madhesia e rrotave 26er Madhesia e trupit M Amortizeri Marzocchi Bomb

  Tiranë Sot, 23:14
  839.00 €
 • 5 foto
  KTM 27.5\" XL
  Sports equipment

  KTM 27.5\" XL

  KTM 27.5\" XL Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset Shimano-De

  Tiranë Sot, 23:14
  329.00 €
 • 4 foto
  Conway 27.5 \"
  Sports equipment

  Conway 27.5 \"

  Conway 27.5 \" Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha

  Tiranë Sot, 23:14
  329.00 €
 • 3 foto
  Focus 29\"
  Sports equipment

  Focus 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M/L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset Shimano-

  Tiranë Sot, 23:14
  329.00 €
 • 4 foto
  Trek Women\'s Bike 29\"
  Sports equipment

  Trek Women\'s Bike 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit 17\" Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Tiranë Sot, 23:13
  329.00 €
 • 5 foto
  Cannondale Lefty 28\"
  Sports equipment

  Cannondale Lefty 28\"

  Cannondale Lefty 28\" Madhesia e rrotave 26 Madhesia e trupit M/L Pjeset Shimano Deore-SLX Frenimi

  Tiranë Sot, 23:13
  379.00 €
 • 7 foto
  Crosswave 27.5\" -XT-
  Sports equipment

  Crosswave 27.5\" -XT-

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit XL Amortizeri RockShox me bllokad ne timon Pjeset Deore

  Tiranë Sot, 23:12
  399.00 €
 • 5 foto
  GT 27.5 "
  Sports equipment

  GT 27.5 "

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset te gjith

  Tiranë Sot, 23:12
  329.00 €
 • 7 foto
  JBL & EV
  Musical instruments and equipment

  JBL & EV

  Shiten dy bokse JBL eon 300w 8 OM nje amplifikator interM R500 gjithsej jan perdorur 3 here pothuaj

  Tiranë Sot, 22:24
  1,300.00 Lek
 • 1 foto
  paisje fitness
  Sports equipment

  paisje fitness

  shiten paisjet

  Tiranë Sot, 22:13
  750.00 €
 • 0 foto
  gira palester
  Sports equipment

  gira palester

  shitet seti i girave bashke me mbajtesen

  Tiranë Sot, 22:13
  18,000.00 Lek
 • 0 foto
  paisje fitness
  Sports equipment

  paisje fitness

  shitet paisje palestre ne gje dje thoj se e re

  Tiranë Sot, 22:12
  1,100.00 €
 • 0 foto
  paisje palestre
  Sports equipment

  paisje palestre

  shitet paisje fitnessi per kembet

  Tiranë Sot, 22:12
  1,100.00 €
 • 0 foto
  paisje per bicepsin
  Sports equipment

  paisje per bicepsin

  shitet paisja bashke me stangen

  Tiranë Sot, 22:12
  450.00 €
 • 2 foto
  Piste per palester
  Sports equipment

  Piste per palester

  Shiten pista professionale vrapimi po thoj se te reja dy vite ne perdorim. Motor 4,5 hp peshta max e

  Tiranë Sot, 22:12
  1,750.00 €
 • 5 foto
  Pajisje fitness ndërrim edhe me makine
  Sports equipment

  Pajisje fitness ndërrim edhe me makine

  Shiten pajisjet e një palestre shumë pak të përdorura. Makinerit qe janë te disponueshëm 1 chest

  Tiranë Sot, 22:11
  9,000.00 €
 • 1 foto
  Stola palestre
  Sports equipment

  Stola palestre

  Shiten stola për palester

  Tiranë Sot, 22:11
  30,000.00 Lek
 • 0 foto
  paisje fitness
  Sports equipment

  paisje fitness

  shitet paisje fitness.

  Tiranë Sot, 22:11
  1,200.00 €
 • 3 foto
  Okazionnn!!!! Super Bilardo Garlando italiane ??
  Sports equipment

  Okazionnn!!!! Super Bilardo Garlando italiane ??

  Shiten 2 cop bilardo Garlando . Te mbajtura ne menyr perfekte . Pllak vullkanike ose ndryshe grafit

  Tiranë Sot, 21:51
  With agreement
 • 5 foto
  Scott 29 super gjendje 10 marshe ,alkol
  Sports equipment

  Scott 29 super gjendje 10 marshe ,alkol

  Sherbiet 40 Euro te bera ne date 09.05.2019 -Marshe 10*3 -Frena alkol -Gjithcka Shimano -Mund ti ven

  Tiranë Sot, 21:08
  With agreement
 • 5 foto
  Blej ora rolex, breitlin ,omega ,hublot ,cartier.
  Clothing / Shoes / Hours

  Blej ora rolex, breitlin ,omega ,hublot ,cartier.

  kontakt ne whats app rolex submariner i blej me 3200€ vetem shites serioz rolex daytona e blej me 50

  Tiranë Sot, 20:45
  4,500.00 €
 • 11 foto
  Pinarello Prince
  Sports equipment

  Pinarello Prince

  Biciklete Pinarello Prince - 2001 - Full Campagolo, Bicikleta eshte ne gjendje perfekte, Limited Ed

  Tiranë Sot, 20:43
  1,500.00 €
 • 5 foto
  Long Range Gold Detector OKM BIONIC x 4
  Sports equipment

  Long Range Gold Detector OKM BIONIC x 4

  OKM Bionic X4 long range gold detector. Okazion ne gjendje perfekte, ne valixhen origjinale me te g

  Tiranë Sot, 20:43
  6,990.00 €
 • 1 foto
  Dylbi nate
  Sports equipment

  Dylbi nate

  Dylbi nate bresser te ardhuna nga gjermania dylbit gjenden ne prishtine

  Tiranë Sot, 20:40
  220.00 €
 • 3 foto
  Dylbi nate
  Sports equipment

  Dylbi nate

  Dylbi nate digjitale maginom te reja te ardhuna nga gjermania dylbit munden te perdoren edhe diten k

  Tiranë Sot, 20:39
  280.00 €
 • 1 foto
  Pianoforte Murale
  Musical instruments and equipment

  Pianoforte Murale

  Shitet pianoforte murale e prodhuar e gjitha me dore super e mirembajtur. E perdorur vetem 2 vjet ne

  Tiranë Sot, 20:38
  1,700.00 €
 • 3 foto
  IQon QCon Pro
  Musical instruments and equipment

  IQon QCon Pro

  IQon QCon Pro USB-midi Controller Station Ne gjendje perfekt me te gjithe aksesoret Kompatibel me t

  Tiranë Sot, 20:10
  350.00 €
 • 6 foto
  ((OKAZJON)) GIANT dopio amortizim Sram X
  Sports equipment

  ((OKAZJON)) GIANT dopio amortizim Sram X

  Shitet mtb GIANT “26 dopio amortizim desing carbon ,frenim me vaj mineral,pjes SRAM X cmimi okazjo

  Tiranë Sot, 19:31
  299.00 €
 • 5 foto
  E-bike Kalkhof city elektrike
  Sports equipment

  E-bike Kalkhof city elektrike

  Shitet E-bike Kalkhof “28 citybike dopio amortizim ne pirunin e pare dhe ne shale,ndricim led, tre

  Tiranë Sot, 19:31
  550.00 €
 • 3 foto
  ((Okazjon))Citybike "28 alumin
  Sports equipment

  ((Okazjon))Citybike "28 alumin

  Shitet city bike "28 alumin frenim me vaj mineral dopio disqe,amortizatore rock shock,pjese shimano

  Tiranë Sot, 19:31
  260.00 €
 • 10 foto
  JEPET ME QERA Mercedes Benz Vito 8+1
  Tickets / Travel

  JEPET ME QERA Mercedes Benz Vito 8+1

  Jepet me qera furgon 8+1. Prodhim i 2017. Kambio Automatike. Ngjyra e furgonit e zeze me xhama te zi

  Tiranë Sot, 19:01
  With agreement
 • 2 foto
  BICIKLETE MERIDA BIG NINE 29
  Sports equipment

  BICIKLETE MERIDA BIG NINE 29

  Merida 29\" - BIG NINE Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit 19\" L Amortizatori 100mm me air P

  Tiranë Sot, 18:57
  500.00 €
 • 10 foto
  Munitor potent dhum cilsore
  Musical instruments and equipment

  Munitor potent dhum cilsore

  Shitet munitor (kthyes)shum potent dhe cilsore dhe shum praktit ne transport..marka verse audio..nga

  Tiranë Sot, 18:49
  370.00 €
 • 4 foto
  Db opera
  Musical instruments and equipment

  Db opera

  Shiten db opera aktive cift..set dy cope..per lokal dhe dj..shum potent..15 insh..tel watsup..069326

  Tiranë Sot, 18:49
  850.00 €
 • 6 foto
  Bokse aktiv db opera 510
  Musical instruments and equipment

  Bokse aktiv db opera 510

  Db opera aktiv 510.dx made in italy..shiten 280 ero copa..shiten cift per bar lounge dhe evente cfar

  Tiranë Sot, 18:49
  280.00 €
 • 2 foto
  Pioner dj per clube
  Musical instruments and equipment

  Pioner dj per clube

  Pioner dj per lokalw clube etj..pioner set bashke me mixer 800..shiten 1500 euro..ose qera per sezon

  Tiranë Sot, 18:45
  1,500.00 €
 • 4 foto
  Genesis cyclocross
  Sports equipment

  Genesis cyclocross

  Trupi karbon,full Sram Force, frena hidraulike,1x11 shpejtesi,,gjendja e re

  Tiranë Sot, 18:41
  1,099.00 €
 • 2 foto
  Bmc Hybrid urban
  Sports equipment

  Bmc Hybrid urban

  Super cilsore full shimano,frena hidraulike..goma schwalbe 28er

  Tiranë Sot, 18:41
  349.00 €
 • 1 foto
  Cift papagallesh Alexandrine (Indian Ringneck)
  Pets

  Cift papagallesh Alexandrine (Indian Ringneck)

  Shitet cifti me nje cmim shume te mire, Jane nga 3 vjec, celur vetem nje zog para nje viti . Te mesu

  Tiranë Sot, 18:36
  200.00 €