Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  BICIKLETE 26
  Sports equipment

  BICIKLETE 26

  SHES BICIKLETE 26 GJENDJE PERFEKTE.CMIMI 70 MIJE LEKE TE VJETRA.

  Tiranë Sot, 14:49
  70.00 Lek
 • 3 foto
  BICIKLETA BIKE BICYCLE SHARING
  Sports equipment

  BICIKLETA BIKE BICYCLE SHARING

  SHES 7 BICIKLETA BIKE.TE PERDORURA GJENDJE PERFEKTE.SAPO ARDHUR NGA ITALIA.CMIMI 200 MIJE LEKE TE VJ

  Tiranë Sot, 14:49
  20,000.00 Lek
 • 1 foto
  BICIKLETE ORIGJINALE GJERMANE OKAZION
  Sports equipment

  BICIKLETE ORIGJINALE GJERMANE OKAZION

  Shes biciklete gjermane origjinale.sa ka ardhur.gjendje perfekte.cmimi 100 mije leke .

  Tiranë Sot, 14:48
  10,000.00 Lek
 • 9 foto
  Fat bike , mtb , biciklet , down hill
  Sports equipment

  Fat bike , mtb , biciklet , down hill

  Fat bike mercedes-benz me trup alumini, full suspension, frena hibride alkol+kavo, disqe alumini, k

  Tiranë Sot, 14:48
  700.00 Lek
 • 1 foto
  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD (BOX I PAHAPUR)
  Clothing / Shoes / Hours

  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD (BOX I PAHAPUR)

  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD Ky produkt ka 3 Muaj Garanci! \"R&R\" Computer Service .

  Tiranë Sot, 14:48
  420.00 €
 • 1 foto
  APPLE WATCH SERIA 3 38MM (I RI)  300 EURO
  Clothing / Shoes / Hours

  APPLE WATCH SERIA 3 38MM (I RI) 300 EURO

  APPLE WATCH SERIA GPS 3 42MM GOLD NEW BOX I PAHAPUR 350 EURO APPLE WATCH SERIA 3 42 i/Sim GOLD USE

  Tiranë Sot, 14:48
  300.00 €
 • 2 foto
  DJI MAVIC PRO PLATINIUM FLY MORE COMBO 4K (I RI)
  Sports equipment

  DJI MAVIC PRO PLATINIUM FLY MORE COMBO 4K (I RI)

  3 BATERI EXTRA KARIKUES EXTRA MAKINE 4 FLETE EXTRA CANTE ETJ \"R&R\" Computer Service. Rr Islam

  Tiranë Sot, 14:26
  990.00 €
 • 2 foto
  PAISJE PER ALPINIZEM
  Sports equipment

  PAISJE PER ALPINIZEM

  Shitet litar kolektiv, litar personal,çelesa 8,çelesa D,dylbi origjinale, pagure plastike + gavete u

  Tiranë Sot, 14:11
  With agreement
 • 3 foto
  UNIFORMA GJUETIE
  Sports equipment

  UNIFORMA GJUETIE

  Shiten uniforma gjuetie te reja dhe te perdorura ne gjendje te mire xhup dhe pantallona shiu kambale

  Tiranë Sot, 14:11
  With agreement
 • 9 foto
  ❌❌❌ SPECIALE mountain-bike
  Sports equipment

  ❌❌❌ SPECIALE mountain-bike

  Per arsye mos perdorimi Shes mountain-bike E blere ne zvicer me nje vlere 750 franga Me kontatoni

  Tiranë Sot, 14:11
  175.00 Lek
 • 1 foto
  POLICE STEAK
  Collections

  POLICE STEAK

  Shitet shufer metalike me tre pjese qe hapen dhe mbyllen POLICE STEAK per vetmbrojtje ose koleksion.

  Tiranë Sot, 14:10
  30.00 €
 • 3 foto
  IQon QCon Pro
  Musical instruments and equipment

  IQon QCon Pro

  IQon QCon Pro USB-midi Controller Station Ne gjendje perfekt me te gjithe aksesoret Kompatibel me t

  Tiranë Sot, 14:08
  350.00 €
 • 6 foto
   Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem
  Sports equipment

  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem

  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem ne gjendje perfekte, si e re. Eshte blere 220$ . .

  Tiranë Sot, 13:58
  10,000.00 Lek
 • 6 foto
   Rock climbing kit per alpinizem.
  Sports equipment

  Rock climbing kit per alpinizem.

  Rock climbing kit per alpinizem ne gjendje perfekte, okazion. Petzl rock climbing harness Clog BELAY

  Tiranë Sot, 13:58
  10,000.00 Lek
 • 2 foto
  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem
  Sports equipment

  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem

  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem ne gjendje perfekte,si e re. . . . . . . Acer Sony

  Tiranë Sot, 13:58
  8,000.00 Lek
 • 6 foto
  Basso Devil Xenon .... OKAZION
  Sports equipment

  Basso Devil Xenon .... OKAZION

  Ne gjendje te persosur i gatshem per cfaredolloj prove shitet per arsye emigrimi. Cmimi i padiskutue

  Tiranë Sot, 13:58
  65,000.00 Lek
 • 4 foto
  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem
  Sports equipment

  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem

  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem ne gjendje perfekte,si e re. . . . . . . Acer Sony

  Tiranë Sot, 13:57
  7,000.00 Lek
 • 4 foto
  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem
  Sports equipment

  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem

  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem ne gjendje perfekte, si e re. Eshte blere 220$ . .

  Tiranë Sot, 13:57
  10,000.00 Lek
 • 2 foto
  Rock climbing kit per alpinizem.
  Sports equipment

  Rock climbing kit per alpinizem.

  Rock climbing kit per alpinizem ne gjendje perfekte, okazion. Petzl rock climbing harness Clog BELAY

  Tiranë Sot, 13:57
  12,000.00 Lek
 • 0 foto
  Vinovil per letren dhe drurin
  Musical instruments and equipment

  Vinovil per letren dhe drurin

  Ofroj per shitje vinovil per shtypshkronjat -Vinovil druri - Vinovil leter-leter - Vinovil plastik-

  Tiranë Sot, 13:50
  With agreement
 • 0 foto
  Pajisje per fitnes
  Sports equipment

  Pajisje per fitnes

  Shes pajisjet ne foto,AB ROCKET 5000 leke dhe susten per 1200 leke.

  Tiranë Sot, 13:48
  With agreement
 • 1 foto
  Pllake Bilardo Garilando Origjinale Grafit e zeze
  Sports equipment

  Pllake Bilardo Garilando Origjinale Grafit e zeze

  Prsh shes nje pllake origjinale Gafit ngjyre e zeze per Bilardo Garilando italiane

  Tiranë Sot, 13:42
  With agreement
 • 2 foto
  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane
  Sports equipment

  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane

  Shiten dy Bilardo consulGarilando ne gjendje shume te mire te sapo erdhura

  Tiranë Sot, 13:42
  With agreement
 • 0 foto
  ➡️Smartwatch per Femije vetem per 3490 leke !!
  Clothing / Shoes / Hours

  ➡️Smartwatch per Femije vetem per 3490 leke !!

  ➡️Smartwatch per Femije vetem per 3490 leke !! ➡️Eshte e thjeshte, praktike, e domosdoshme p

  Tiranë Sot, 13:36
  3,490.00 Lek
 • 0 foto
  MTB 26 BIANCHI JAB 7700
  Sports equipment

  MTB 26 BIANCHI JAB 7700

  .............tel 0698950444.................MTB 26 BIANCHI JAB 7700......rrotat 26.....discofrena oi

  Tiranë Sot, 13:35
  310.00 €
 • 0 foto
  Cmime Shumice Ora per Femije !
  Clothing / Shoes / Hours

  Cmime Shumice Ora per Femije !

  🎁😍😁Cmime Shumice Perfitoni 10% zbritje nese e blini brenda muajit mars ➡️Ora per Femije ! ➡️

  Tiranë Sot, 13:35
  4,400.00 Lek
 • 0 foto
  Syze Unisex Koleksioni 2019
  Clothing / Shoes / Hours

  Syze Unisex Koleksioni 2019

  😍Syze Unisex Koleksioni 2019 🕶 Syze te Polarizuara,cilesi e garantuar ! 🔺Brand : Cramilo ⏩Per : Fe

  Tiranë Sot, 13:34
  2,990.00 Lek
 • 6 foto
  Tag heuer dhe Breitling per shitje
  Clothing / Shoes / Hours

  Tag heuer dhe Breitling per shitje

  TAG HEUER GRAND CARRERA CALIBLE 17 - Gjendje e perkryer, cmimi e re eshte 6700 euro. Shitet OKAZION

  Tiranë Sot, 13:33
  3,250.00 €
 • 3 foto
  Okazaion - Breitling automatic movement 40mm
  Clothing / Shoes / Hours

  Okazaion - Breitling automatic movement 40mm

  100% origjinal 18k gold automatic movement. Mund ta kontrolloni ku te deshironi per te pare gjendje

  Tiranë Sot, 13:33
  3,250.00 €
 • 4 foto
  Tag Heuer grand carrera
  Clothing / Shoes / Hours

  Tag Heuer grand carrera

  100% Origjinale! Mund ta kontrollojme kur te doni. OKAZION. Cmimi origjinal e re eshte 6700 euro.

  Tiranë Sot, 13:33
  3,200.00 €
 • 4 foto
  Mixer beringer me usb
  Musical instruments and equipment

  Mixer beringer me usb

  Mixer beringer me usb ne GJENDJE te perkryer pune

  Tiranë Sot, 13:29
  50.00 €
 • 1 foto
  Set golfi lluksi Renzo Romagnoli
  Sports equipment

  Set golfi lluksi Renzo Romagnoli

  I ri pa perdorur

  Tiranë Sot, 13:13
  300.00 €
 • 4 foto
  Stilolaps Zenith Extra Argjend 925 Vintage
  Collections

  Stilolaps Zenith Extra Argjend 925 Vintage

  Ne gjendje shume te mire estetike

  Tiranë Sot, 13:12
  80.00 €
 • 7 foto
  Syze Persol 2996-V 957 50=19 140
  Clothing / Shoes / Hours

  Syze Persol 2996-V 957 50=19 140

  te reja , pa kuti dhe kllef

  Tiranë Sot, 13:12
  80.00 €
 • 4 foto
  Syze Optike Gucci GG 1880 NLI
  Clothing / Shoes / Hours

  Syze Optike Gucci GG 1880 NLI

  Ne gjendje shum te mire estetike

  Tiranë Sot, 13:10
  110.00 €
 • 8 foto
  Ore xhepi Lorenz ne argjend 925
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore xhepi Lorenz ne argjend 925

  ne gjendje te persosur, gjithcka ok

  Tiranë Sot, 13:10
  260.00 €
 • 9 foto
  Çante Piquadro - dok,pc,tablet
  Clothing / Shoes / Hours

  Çante Piquadro - dok,pc,tablet

  Ne gjendje shume te mire estetike perdorur fare pak, permasat, 39 X 29 X 9 cm , material nailon dhe

  Tiranë Sot, 13:10
  75.00 €
 • 4 foto
  Syze dielli Persol
  Clothing / Shoes / Hours

  Syze dielli Persol

  Ne gjendje te mire estetike

  Tiranë Sot, 13:09
  60.00 €
 • 3 foto
  Skelet syze Carrera
  Clothing / Shoes / Hours

  Skelet syze Carrera

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë Sot, 13:09
  35.00 €
 • 4 foto
  Shale bici Atlas Vintage
  Sports equipment

  Shale bici Atlas Vintage

  Ne gjendje shume te mire estetike si ne foto

  Tiranë Sot, 13:09
  70.00 €
 • 0 foto
  Bicycle
  Sports equipment

  Bicycle

  Shitet Biciklete Giant e sjelle vete nga USA 🇺🇸 *masa e trupit S (Small) * pjeset origjinale Shimano

  Tiranë Sot, 13:08
  30,000.00 Lek
 • 1 foto
  Biciklete në shitje okazion
  Sports equipment

  Biciklete në shitje okazion

  Shitet Biciklete Giant e sjelle vete nga USA 🇺🇸 *masa e trupit S (Small) * pjeset origjinale Shimano

  Tiranë Sot, 13:08
  With agreement
 • 2 foto
  Biçikletë në shitje
  Sports equipment

  Biçikletë në shitje

  Shitet Biciklete Giant e sjelle vete nga USA 🇺🇸 *masa e trupit S (Small) * pjeset origjinale Shimano

  Tiranë Sot, 13:08
  35,000.00 Lek
 • 3 foto
  Biciklet Okazion i diskutueshem
  Sports equipment

  Biciklet Okazion i diskutueshem

  Shitet Biciklete Giant e sjelle vete nga USA 🇺🇸 *masa e trupit S (Small) * pjeset origjinale Shimano

  Tiranë Sot, 13:08
  300.00 €
 • 1 foto
  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR)
  Clothing / Shoes / Hours

  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR)

  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR) \"R&R\" Computer Service. Rr Islam Alla

  Tiranë Sot, 12:38
  440.00 €
 • 5 foto
  BICIKLETA CARGO & TRIKE
  Sports equipment

  BICIKLETA CARGO & TRIKE

  Shiten Bicikleta Cargo dhe Trike me kosh para me 3 Doma dhe 2 Goma te pershteshme per furnizim... ga

  Tiranë Sot, 12:37
  300.00 €
 • 2 foto
  Syze versace authentic
  Clothing / Shoes / Hours

  Syze versace authentic

  Shume pak te perdorura me kuti dhe katalog cmimi i blere 300 euro

  Tiranë Sot, 12:36
  110.00 €
 • 2 foto
  Francezët blu Kc gati tani
  Pets

  Francezët blu Kc gati tani

  Këtu kemi 2 këlyshë mashkull Blue French Bulldog të cilët janë 8 javë të moshuar dhe të gatshëm të l

  Tiranë Sot, 12:28
  340.00 €
 • 2 foto
  Kupa Bulldogs me cilësi të disponueshëm në anglish
  Pets

  Kupa Bulldogs me cilësi të disponueshëm në anglish

  Jam i lumtur që i ofroj këto qenush cilësore nga linjat e kampionëve (Ocobo, Mystyle, Sealaville, Me

  Tiranë Sot, 12:28
  With agreement
 • 0 foto
  Biciklete 20\" me palosje.
  Sports equipment

  Biciklete 20\" me palosje.

  Shitet biciklete me palosje me goma 20\". Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire. Shume praktike p

  Tiranë Sot, 12:14
  17,000.00 Lek