Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Peugeot | Manual |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 8 foto
  Peugeot 3008 1.6 Nafte 2011
  Car

  Peugeot 3008 1.6 Nafte 2011

  Makina eshte blere me 0 KM te Peugeot Albania. Ka vetem nje pronar . Sherbimet te gjitha te bera ne

  Tiranë Sot, 18:35
  9,500.00 €
 • 10 foto
  SHITET PEUGEOT 307 1,6 HDI ME LETRA
  Car

  SHITET PEUGEOT 307 1,6 HDI ME LETRA

  PEUGEOT 307 1,6 HDI -I sapotarguar , taksa per 1 vit !! -VITI I PRODHIMIT 2005 -169000 KM -CILINDRAT

  Tiranë Sot, 17:44
  3,200.00 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 207 1.6 NAFTE 2010
  Car

  PEUGEOT 207 1.6 NAFTE 2010

  Shitet Peugeot 1.6 nafte manual me 184.000 km te vetat ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

  Tiranë Sot, 14:14
  3,200.00 €
 • 11 foto
  Peugeot 307 okazion
  Car

  Peugeot 307 okazion

  Peugeot 307 viti fund 2002 , motorr 1.6 Benzin Gas , impjant Lovato, xhama elektrik, Tapiceri Kamosh

  Tiranë Sot, 12:17
  2,500.00 €
 • 4 foto
  Peugeot 206 Cabriolet
  Car

  Peugeot 206 Cabriolet

  Peugeot 206 1.6 benzine gaz 2004 ne gjendje te mire pune me dokumenta deri ne mars nje vit te pagua

  Tiranë 31 May 00:09
  2,000.00 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 viti 2009 Cabriolet.
  Car

  Peugeot 307 viti 2009 Cabriolet.

  Peugeot 307 viti 2009 2000 naft kamje manuale.Ne gjendje shum te mir si brenda dhe jashta.Me dokom

  Tiranë 29 May 18:45
  4,300.00 €
 • 0 foto
  Peugeot 307 1.6 Petrol
  Car

  Peugeot 307 1.6 Petrol

  Shitet Peugeot 307 coupe me 3 porta. Benzine 1.6, e përshtatshme per impiant gazi me vlerë 350€. Kam

  Tiranë 8 May 17:27
  2,200.00 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 207 1,4 Nafte
  Car

  PEUGEOT 207 1,4 Nafte

  Peugeot 2007, Viti 2008, Motorr 1.4 Nafte, Manial 6 marshe. Disqe Alimini 15”, Goma 70%, E blere t

  Tiranë 7 May 15:49
  4,300.00 €
 • 6 foto
  Peugeot 207 1,4nafte
  Car

  Peugeot 207 1,4nafte

  Shitet Peugeot 207, viti 2009, 81000 km origjinale, 1.4 nafte super ekonomike, klima, sensor park

  Tiranë 3 May 20:52
  5,200.00 €
 • 2 foto
  Peugeot 307. Viti 2004
  Car

  Peugeot 307. Viti 2004

  Peugeot 307, viti 2004, nafte 2.0, me portobagazh. Gjendje perfekte, me letra te paguara, 1800 euro.

  Tiranë 2 May 21:35
  1,800.00 €
 • 7 foto
  Okazion.
  Car

  Okazion.

  Makina esht teper ekonomike dhe komode ne ruge.. 1.6 nafte. Kompjuter bordi. XHama te zinj. Goma 80%

  Tiranë 30 April 19:00
  3,000.00 €
 • 10 foto
  Shitet makine Peogeot
  Car

  Shitet makine Peogeot

  Shitet nje makine Shitet Peogeot, ne gjendje te mire pune, e perdorur vetem nga nje person. Makina k

  Tiranë 29 April 14:31
  5,500.00 €
 • 0 foto
  Shitet makine Peugeot
  Car

  Shitet makine Peugeot

  Shitet nje makine Peugeot ne gjendje shume te mire pune. Eshte perdorur vetem nga nje person, goma t

  Tiranë 29 April 00:45
  5,000.00 €
 • 7 foto
  Shes Pugeot 307 motorr 1.6 HDI
  Car

  Shes Pugeot 307 motorr 1.6 HDI

  OKAZION Shes Pugeot 307 , gri Motorr 1.6 HDI Nafte 226000 km Manuale Siguracione dhe taksat e pagu

  Tiranë 28 April 19:02
  2,900.00 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 dizel
  Car

  Peugeot 307 dizel

  📁Shitet: Peugeot 307, 1.6 Hdi nafte,viti 2005, clima,kambio manuale, 150000km, letrat e paguara deri

  Tiranë 28 April 17:05
  2,500.00 €
 • 6 foto
  Peugeot 407 , Benzine + Gaz ne gjendje perfekte
  Car

  Peugeot 407 , Benzine + Gaz ne gjendje perfekte

  Peugeot 407, viti 2006 167,000 km . Impiant gazi Autogas Italia. Motori 1.8 benzine + gaz. Te gjitha

  Tiranë 24 April 16:16
  4,300.00 €
 • 8 foto
  Ocasion mjet super gjendje
  Car

  Ocasion mjet super gjendje

  Shitet Pegeuot 407 Ngjyra gri metalizato 2.0 nafte Manuale Sensor parkimi Kondicioner Abs Airbag T

  Tiranë 20 April 15:26
  3,500.00 €
 • 4 foto
  Ocasion nji makine Pegeeuot 107 super e paster
  Car

  Ocasion nji makine Pegeeuot 107 super e paster

  Sapo erdhi nji Pegeeuot nga Zvisra 107 Benzin motor 1000 Toyota Kondicioner Abs Aibag Timon hidr

  Tiranë 20 April 15:26
  4,200.00 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 308 NAFTE 1.6 VITI 2010 SUPER OKAZION
  Car

  PEUGEOT 308 NAFTE 1.6 VITI 2010 SUPER OKAZION

  SHES SUPER PEZHO 308 NAFTE 1.6 viti 2010. MAKINA SKA NEVOJE PER REKLAM.MUND TA CONI TA PROVONI NE SE

  Tiranë 16 April 16:44
  4,200.00 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 hdi (Mundesi nderrimi)
  Car

  Peugeot 307 hdi (Mundesi nderrimi)

  Peugeot 307 hdi Viti 2006 Nafte 1.6 Klima Navigator Super Ekonomike. Te gjithe sherbimet e bera 4 G

  Tiranë 7 April 21:07
  3,300.00 €
 • 3 foto
  Peugeot 207 1.4 Nafte
  Car

  Peugeot 207 1.4 Nafte

  Shitet Peugeot 207 1.4Hdi Kambio manuale 138 mij km. Klima dixhitale. Te gjitha sherbimet e bera e s

  Tiranë 1 April 00:44
  4,100.00 €
 • 0 foto
  Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997
  Car

  Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997

  Furgoni eshte ne gjendje shume te mire pune. Goma te reja dhe i jane bere te gjitha sherbimet period

  Tiranë 25 March 23:55
  3,500.00 €
 • 0 foto
  Peugeot 207 1.4 hdi
  Car

  Peugeot 207 1.4 hdi

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer. Nuk ka nevoje per asgje. Eshte shume ekonomike. Letrat deri ne

  Tiranë 10 March 15:50
  2,700.00 €
 • 3 foto
  Peugeot 207 station 3200 euro
  Car

  Peugeot 207 station 3200 euro

  140 000 km Motorr 1.4 benzin-gaz Kamio manuale

  Tiranë 9 March 12:35
  3,200.00 €
 • 2 foto
  Peugeot 206 viti 2003 1300 euro
  Car

  Peugeot 206 viti 2003 1300 euro

  marka.peugeot 206.fuqia motorrike 1.1 benzin.targa AA.ngjyra blu 2 celsa hapje me pult.viti i prodhi

  Tiranë 1 March 14:59
  1,300.00 €
 • 4 foto
  Shitet nderrohet peugeot 207 benzin gaz
  Car

  Shitet nderrohet peugeot 207 benzin gaz

  Shitet nderrohet peugeot 207, notorr 1.4 benzine gaz i shenuar ne leje. Makina eshte ne gjendje shum

  Tiranë 22 February 18:17
  3,000.00 €
 • 11 foto
  PEUGEOT PARTNER 1.6 nafte 2009 k.manuale
  Car

  PEUGEOT PARTNER 1.6 nafte 2009 k.manuale

  PEUGEOT PARTNER 1.6 nafte 2009 Kambio manuale,klima,radio cd mp3,sedilje me ngrohje,sensor shiu,...m

  Tiranë 20 February 13:27
  6,300.00 €
 • 3 foto
  Peugot 307
  Car

  Peugot 307

  Me letra sapo te prera ne Prill 2019...1.6 nafte shume ekonomike...Te gjitha sherbimet e bera Rrip m

  Tiranë 16 February 08:54
  3,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet Peugeot Partner
  Car

  Shitet Peugeot Partner

  Shitet Peugeot Partner Viti 2012 Motorri 1.6 nafte letrat deri ne korrik 2020 Km 118000 Makina es

  Tiranë 11 February 10:12
  7,000.00 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 308 VITI 2008 MANUALE NAFTE OKAZION
  Car

  PEUGEOT 308 VITI 2008 MANUALE NAFTE OKAZION

  PEUGEOT 308 Diesel VITI: 2008 NAFTE 1.6 / SHUME EKONOMIKE KAMBJO MANUAL 4 PORTA Xhama Elektrik GOMA

  Tiranë 2 February 14:42
  4,500.00 €
 • 8 foto
  Super okazjon peugeot 307
  Car

  Super okazjon peugeot 307

  Shitet super peugeot 307 1.6 hdi viti prodhimit 2003.ne super gjendje ngjyr gold shum e mbajtur si n

  Tiranë 30 January 18:32
  2,100.00 €
 • 0 foto
  Peugeot 407.1.8Benzin2006manual.full280.000Lek
  Car

  Peugeot 407.1.8Benzin2006manual.full280.000Lek

  Okazion Shitet.1.8benzin manual 2006 vishnje.ne gjendje super.me kondicioner.goma te reja 100/.me ta

  Tiranë 8 January 20:58
  280,000.00 Lek
 • 2 foto
  Peguot 407SW, 1.6 nafte letra per 1 vit
  Car

  Peguot 407SW, 1.6 nafte letra per 1 vit

  Shitet Peguot 407 portobagazh vit prodhimi 2005, 1.6 nafte manuale, baxho panoramike. Makina eshte n

  Tiranë 8 January 14:59
  3,000.00 €
 • 3 foto
  Peugeot 308•Viti 2008•1.6 Benzin•Kamjo manual
  Car

  Peugeot 308•Viti 2008•1.6 Benzin•Kamjo manual

  Peugeot 308 Viti 2008 1.6 Benzin Kamjo manual Letrar dhe taksat paguara deri ne Qershor te 2020 175.

  Tiranë 31 December 23:09
  2,900.00 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 107 1000 benzin
  Car

  Shitet Peugeot 107 1000 benzin

  Peugeot 107 viti 2007 motorr 1000 benzin.. me dogane te prere gati per letra .. 35.000 kilometra ..

  Tiranë 16 December 18:53
  2,700.00 €
 • 10 foto
  Shes Peugeot 5008 2.0 Nafte
  Car

  Shes Peugeot 5008 2.0 Nafte

  Shitet Peugeot 5008 2.0 Nafte, 156 kuaj fuqi, manuale. Makina eshte blere me km 0 te Avel shpk, konc

  Tiranë 12 December 11:04
  7,200.00 €
 • 3 foto
  Shitet Peugeot 301 , 2012
  Car

  Shitet Peugeot 301 , 2012

  Shitet Peugeot 301 Viti 2012 motorri 1.6 nafte Letrat deri ne korrik 2020 Km 90.000 Makina eshte ne

  Tiranë 21 November 09:46
  7,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet pezho 407 me dogan te paguar 2700€
  Car

  Shitet pezho 407 me dogan te paguar 2700€

  Shitet pezho 407 1.9 naft viti 2007 kamjo manual 6 marshe Klima Tronic komanda ne timon 2 celsa sher

  Tiranë 12 November 22:03
  2,700.00 €
 • 10 foto
  Peugeot 308 SW  FULL OPTION **OKAZION**
  Car

  Peugeot 308 SW FULL OPTION **OKAZION**

  Shitet Peugeot 308 SW FULL OPTION Pershkrimi:Nafte 1.6,kambio Manuale,konsumi shum i vogel,gjendja

  Tiranë 2 November 15:01
  8,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet Peugeot 308, 1.6 benzine, 3500 Euro
  Car

  Shitet Peugeot 308, 1.6 benzine, 3500 Euro

  Shitet Peugeot 308, 1.6 benzine (pranon impjant gazi), viti 2008. Makina eshte ne gjendje shume te m

  Tiranë 2 November 02:59
  3,500.00 €
 • 2 foto
  Peugeot 307 2002
  Car

  Peugeot 307 2002

  Shitet peugeot 307 viti 2002 1.9 naft . rripi fazez i sapo nderruar sherbimet e sapo bera ne gj

  Tiranë 17 October 18:30
  130.00 €
 • 3 foto
  okazjon 308
  Car

  okazjon 308

  peugeot 308 viti 2008 .. 1.6 naft me dokumenta te rregullta 3300 euro . makina ehte e gatshme per cd

  Tiranë 30 September 11:17
  3,300.00 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 206 1.4 BENZIN
  Car

  PEUGEOT 206 1.4 BENZIN

  peugeot 206 viti 98 luk 2004 kondicioner xhama elektrik 1.4 benzin+inpiant gazi te pa montuar ne gj

  Tiranë 26 September 19:11
  1,300.00 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 1007 1.0 BENZINE 2005
  Car

  PEUGEOT 1007 1.0 BENZINE 2005

  Oroijme: Peugeot 1007, 1.0 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2005, dogane e paguar, makina of

  Tiranë 26 September 09:43
  2,500.00 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 sw, 1.6 benzine, viti 2003.
  Car

  Peugeot 307 sw, 1.6 benzine, viti 2003.

  Peugeot 307 sw, 1.6 benzine, viti 2003. Klima, xham panoramik, shitet me gjithe zgaren dhe valixhen

  Tiranë 25 September 10:48
  2,000.00 €
 • 3 foto
  makine me qera duke filluar nga 15 euro
  Car

  makine me qera duke filluar nga 15 euro

  japim makina me qera me nafte 1.6 viti 2010.shume ekonomike.harxhon 4.5 litra per 100 km.

  Tiranë 24 September 16:02
  15.00 €
 • 2 foto
  Shes Peugeot 207
  Car

  Shes Peugeot 207

  Shes Peugeot 207. Makina eshte ne gjendje te perkryer motorrike dhe xhenerike dokumenta te paguara p

  Tiranë 24 September 15:57
  4,500.00 €
 • 3 foto
  makina ne gjendje super
  Car

  makina ne gjendje super

  makina ne gjendje super

  Tiranë 24 September 13:48
  1,200.00 €
 • 0 foto
  makina ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbim
  Car

  makina ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbim

  makina ne gjendje te mir me te gjitha gjerbimet e bera

  Tiranë 24 September 12:01
  1,200.00 €
 • 6 foto
  Peugeot 207 1.4 Naft viti 2007
  Car

  Peugeot 207 1.4 Naft viti 2007

  Vetura eshte ardhur nga Norvegjia gjindet ne Prishtine Ne gjendje te rregullt Rrypi dhembezor eshte

  Tiranë 21 September 12:24
  2,100.00 €