Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë

category

Type

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 11 foto
  SHITET NDROHET PASAT 2.0 DIEZEL AUTOMAT 2012 FULL
  Car

  SHITET NDROHET PASAT 2.0 DIEZEL AUTOMAT 2012 FULL

  SHITET OSE NDEROHET - VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI - HYGLINE -- VITI PRODHIMIT 2012 --KILOMETRA. 167.00

  Tiranë Sot, 15:41
  With agreement
 • 11 foto
  SHITET NDROHET TOYOTA RAV 4 AUTOMAT DIEZEL 2010
  Car

  SHITET NDROHET TOYOTA RAV 4 AUTOMAT DIEZEL 2010

  🇩🇪🇩🇪 SHITET OSE NDERROHET- TOYOTA. RAV 4.>> 2.2 D-CAT ME D JESHILE SUPER EKONOMIKE<<&lt

  Tiranë Sot, 15:41
  With agreement
 • 11 foto
  SHITET NDROHET - KLAS 220 CDI - AUTOMAT 2008 FULL
  Car

  SHITET NDROHET - KLAS 220 CDI - AUTOMAT 2008 FULL

  🇩🇪🇩🇪 SHITET OSE NDERROHET - MERCEDES-BENZ C 220 CDI ELEGANCE -- VTITI 2008 - TVSH TE PAGUAR -- SHUM

  Tiranë Sot, 15:41
  With agreement
 • 11 foto
  SHITET CADDY 1.9 TDI LIFE AUTOMAT 2006 FULL
  Car

  SHITET CADDY 1.9 TDI LIFE AUTOMAT 2006 FULL

  🇩🇪🇩🇪 - SHITET OSE NDERROHET -WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2006 - EURO 4 - TVSH E PAGU

  Tiranë Sot, 15:41
  With agreement
 • 11 foto
  SHITET NDROHET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE
  Car

  SHITET NDROHET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE

  SHITET OSE NDERROHET -TOYOTA AURIS 1.4 DIESEL - MODEL D4D- VITI- 2007 - KM 146.000 >>NGJYRA SH

  Tiranë Sot, 15:41
  With agreement
 • 4 foto
  Audi A4 1.9TDI
  Car

  Audi A4 1.9TDI

  Kondicioner, xhama elektrik. timon hidraulik, pasqyra elektrike, sensor parkimi mbrapa. Automjeti es

  Tiranë Sot, 15:41
  2,450.00 €
 • 11 foto
  SHITET NDROHET E KLAS 220 CDI EVO AUTOMAT 2007
  Car

  SHITET NDROHET E KLAS 220 CDI EVO AUTOMAT 2007

  SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ EVO E 220 CDI -- VITI 2007 -- AVANGARD - KM 197 000-- KAMBIO AUT

  Tiranë Sot, 15:40
  With agreement
 • 10 foto
  SHITET NDROHET FIAT BRAVO 1.9 DIEZEL CROM PAKET
  Car

  SHITET NDROHET FIAT BRAVO 1.9 DIEZEL CROM PAKET

  SHITET - NDEROHET - FIAT BRAVO - CROM PACET - SHUM I VECNATE PER LLOJIN E VET - MOTORR 1.9 DIEZEL -

  Tiranë Sot, 15:40
  With agreement
 • 5 foto
  Golf 5 Plus 1.9 Nafte 2005
  Car

  Golf 5 Plus 1.9 Nafte 2005

  Golf 5 Plus 1.9 Nafte 2005 . Kambio manuale . Me 187.500 km origjinale . Kaondicioner, abs, srs, cd

  Tiranë Sot, 15:40
  4,500.00 €
 • 11 foto
  VW PASSAT CC 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009
  Car

  VW PASSAT CC 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009

  SHITET OSE NDERROHET -WOLKSVAGEN PASSAT. CC - 2.0 BENZIN - TSI-E PERSHTATSHME PER IMPIANT GAZI - SPO

  Tiranë Sot, 15:40
  With agreement
 • 11 foto
  SHITET NDROHET GOLF 5 SPORT LINE 2.0 TDI AUTOMAT
  Car

  SHITET NDROHET GOLF 5 SPORT LINE 2.0 TDI AUTOMAT

  SHITET OSE NDERROHET - WOLKSWAGEN GOLF 5 SPOT LINE - 2.0 TDI - VITI 2005 - NGJYRA >> E ZEZE

  Tiranë Sot, 15:40
  With agreement
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 Nafte 2007
  Car

  Golf 5 1.9 Nafte 2007

  Golf 5 1.9 Nafte 2007 . Kambio manual. Me 177.555 Km origjinale. Klima, abs, srs, cd/radio/mp3, xha

  Tiranë Sot, 15:39
  5,100.00 €
 • 11 foto
  Lancia Flavia.2.4.Automat.Cabrio.12.??
  Car

  Lancia Flavia.2.4.Automat.Cabrio.12.??

  LANCIA FLAVIA.2.4.AUTOMAT CABRIO 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Viti. 22/08/2012 Cmimi:11.900 Euro

  Tiranë Sot, 15:39
  11,900.00 €
 • 11 foto
  VOLVO S 80 FULL OPTION 2.5 BENXINE VITI 2010
  Car

  VOLVO S 80 FULL OPTION 2.5 BENXINE VITI 2010

  VOlvo S 80 2.5 benxine BEHET ME GAZ 100% ✅ KAMBIO AUTOMAT ✅ BLIND SPOT ✅ CITY SAFETY ✅ D

  Tiranë Sot, 15:39
  2,010.00 €
 • 11 foto
  VOLVO S 60 FULL OPTION 2.0 T VITI 2011
  Car

  VOLVO S 60 FULL OPTION 2.0 T VITI 2011

  🎯 VOLVO S 60 FULL OPTION 2011 BENXINE 2.0 T AUTOMAT SUPERGJENDJE ✅ FULL OPTION VITI 2011 âœ

  Tiranë Sot, 15:39
  2,011.00 €
 • 9 foto
  Fiat LINEA 1.4 BENXINE SUPER
  Car

  Fiat LINEA 1.4 BENXINE SUPER

  FIAT 1.4 BENXIN AUTOMAT VITI 2012 . 116 000 KM ORIGJINALE.AUTOMAT,GJENDJE E PERKRYER,MULTIMEDIA MP3

  Tiranë Sot, 15:38
  5,900.00 €
 • 8 foto
  VW Crafter 2.5 TDi,Blue Tdi 15vende 2010
  Car

  VW Crafter 2.5 TDi,Blue Tdi 15vende 2010

  Crafter 2.5tdi bluetdi,Euro 5,importuar nga zvicra, me leje qarkullimi zviceriane 15 vende,automat

  Tiranë Sot, 15:38
  21,000.00 €
 • 4 foto
  Audi Q7 viti 2006 look 2013 nafte 3.0.nderrohet
  Car

  Audi Q7 viti 2006 look 2013 nafte 3.0.nderrohet

  Audi Q7 viti 2006 look 2013 nafte 3.0 me dokumenta shqiptare qe i mbarojne ne janar 2020,makina esht

  Tiranë Sot, 15:37
  13,000.00 €
 • 11 foto
  shes mercedes e220 evo look 2006
  Car

  shes mercedes e220 evo look 2006

  shes mercedes e220 evo look 2006 per ma shum info tel +38344218816 viber watsap bmw.citroen.peugeo

  Tiranë Sot, 15:36
  6,200.00 €
 • 11 foto
  Shes caddy 2012 2.0 dizel pa dogan
  Car

  Shes caddy 2012 2.0 dizel pa dogan

  Shes caddy pa dogan per ma shum info tel +38344218816 viber WhatsApp bmw.citroen.peugeot,me rcedes,

  Tiranë Sot, 15:36
  5,800.00 €
 • 4 foto
  ???SHES 2500€MAKIN???OKAZION???
  Car

  ???SHES 2500€MAKIN???OKAZION???

  SHES MAKIN...FIAT...VITI 2008...NAFT...MOTORR 1.9...MA DOGAN TË PAGUAR....ÇMIMI 2500€

  Tiranë Sot, 15:36
  2,500.00 €
 • 1 foto
  Shitet ose nderrohet fiat dublo
  Car

  Shitet ose nderrohet fiat dublo

  Shitet ose nderrohet fiat dublo makina eshte ne gjendje shum te mir pune letrrat i mbarojn ne shkurt

  Tiranë Sot, 15:36
  2,300.00 €
 • 5 foto
  Porsche cayenne 3.0d 2013
  Car

  Porsche cayenne 3.0d 2013

  Shes porshen gjendje shun te mir 3.0dizel viti 2013 per ma shun info tel +38344218816#bmw.citr oen.p

  Tiranë Sot, 15:36
  24,999.00 €
 • 8 foto
  C KLAS 180 BENZI+GAZ KOMPRESOR AUTOMAT
  Car

  C KLAS 180 BENZI+GAZ KOMPRESOR AUTOMAT

  shitet C Klas 180 cc Benzi+gaz viti 2003 kamje automat ne gjedje perfekte me dokumenta deri ne 16-5-

  Tiranë Sot, 15:34
  3,900.00 €
 • 10 foto
  MITSUBISHI-OUTLANDER SPORT ??.2013
  Car

  MITSUBISHI-OUTLANDER SPORT ??.2013

  Mitsubishi outlander sport. 2013.Motori 2.0 benzin-gaz.Impianti lovato i vendosur ne sukth.Model-

  Tiranë Sot, 15:34
  12,700.00 €
 • 11 foto
  Audi A6 okazion per pak dite
  Car

  Audi A6 okazion per pak dite

  Shitet Audi A6 3.0 Tdi , viti 11/2011. Ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike (5.2-6.5 lt). E

  Tiranë Sot, 15:33
  14,500.00 €
 • 11 foto
  S350 LUNGO MEGA FULL OPSION
  Car

  S350 LUNGO MEGA FULL OPSION

  SHITET/ NDERROHET S350 VITI 12/2009 FULL OPSION. KAMERA PARA MBRAPA SEDILE ME MASAZH DYER ME THITHJE

  Tiranë Sot, 15:32
  With agreement
 • 5 foto
  SHARAN TDI (2 te kuqe) BUSINESS CLASS
  Car

  SHARAN TDI (2 te kuqe) BUSINESS CLASS

  VW SHARAN TDI (2 te kuqe) viti 2004 e sapo ardhur nga Austria me te gjitha dokumentat e rregullta dh

  Tiranë Sot, 15:31
  5,500.00 €
 • 8 foto
  VW Jetta 2.0 TDI 2010 Dsg Automatik lekure
  Car

  VW Jetta 2.0 TDI 2010 Dsg Automatik lekure

  Shes VW Jetta 2010 me motor 2.0 TDI -140 ps me ndrrues automatik DSG ,vetura i ka 354,000 km te kalu

  Tiranë Sot, 15:30
  With agreement
 • 11 foto
  AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,19.999 EURO
  Car

  AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,19.999 EURO

  AUDI S4,3.0 TFSI (410PS),QUATTRO,VITI 2010,2x S-LINE,KAMBIO AUTOMATIKE,MAKINA ESHTE E MODIFIKUAR DHE

  Tiranë Sot, 15:30
  19,999.00 €
 • 3 foto
  AUDI A3 SPORTBACK,NAFTE,AUTOMAT PER QERA
  Car

  AUDI A3 SPORTBACK,NAFTE,AUTOMAT PER QERA

  AUDI A3,SPORTBACK,NAFTE,AUTOMAT,PANORAME,LEKURE PER QERA DUKE FILLUAR NGA 25 EURO DITA. REZERVONI MA

  Tiranë Sot, 15:30
  35.00 €
 • 2 foto
  SEAT ALTEA,AUTOMAT,DUKE FILLUAR NGA 25 EURO DITA
  Car

  SEAT ALTEA,AUTOMAT,DUKE FILLUAR NGA 25 EURO DITA

  OFROJM MAKINA TE NDRYSHME ME QERA DUKE FILLUAR NGA 25 EURO DITA,MUND TE NA NDIQNI NE FACEBOOK OSE IN

  Tiranë Sot, 15:30
  25.00 €
 • 2 foto
  VW GOLF V,AUTOMAT,DUKE FILLUAR NGA 25 EUR DITA
  Car

  VW GOLF V,AUTOMAT,DUKE FILLUAR NGA 25 EUR DITA

  Disponojme makina te ndryshme me qera duke filluar nga 25 euro dita.Faleminderit mund te na gjeni ne

  Tiranë Sot, 15:30
  25.00 €
 • 7 foto
  RENAULT CLIO 1.9 NAFT VITI 98
  Car

  RENAULT CLIO 1.9 NAFT VITI 98

  shitet Renault Clio 1.9 Naft Viti 98 me kondicioner xhamat e par elektrik mbyllje qendrore dokumenta

  Tiranë Sot, 15:29
  1,500.00 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz E270 CDI
  Car

  Mercedes-Benz E270 CDI

  Shitet Mercedes-Benz E270 CDI Avantgard, Viti 2003, 205024 KM Origjinale, Kambio Automat Tip-Tronic

  Tiranë Sot, 15:29
  4,500.00 €
 • 8 foto
  OPEL CORSA 1.3 NAFTE. VITI 2004
  Car

  OPEL CORSA 1.3 NAFTE. VITI 2004

  Opel corsa i sapo ardgur nga italia me dogane te paguar. Motori 1.3 nafte. Shume ekonomik. Cmimi 250

  Tiranë Sot, 15:29
  2,500.00 €
 • 0 foto
  Shitet Nderrohet A4
  Car

  Shitet Nderrohet A4

  Shitet Audi A4 2005 super gjendje me te gjitha sherbimet e kryera dhe me letra te paguara . Shitet m

  Tiranë Sot, 15:28
  4,000.00 €
 • 0 foto
  Audi rs6 viti 2008 motorr 5.2benzine 580hp
  Car

  Audi rs6 viti 2008 motorr 5.2benzine 580hp

  Audi rs6 viti 2008 motorr 5.2 benzine 580 hp ne gjendje perfekte, makina eshte me dokumente shqiptar

  Tiranë Sot, 15:28
  30,000.00 €
 • 7 foto
  Opel Astra 1.7 nafte ECOflex 140 mij km 2010. AA
  Car

  Opel Astra 1.7 nafte ECOflex 140 mij km 2010. AA

  shitet opel astra 1.7 crdi viti prodhimit tetor 2009 sic duket dhe ne foton e librezes italiane. e a

  Tiranë Sot, 15:28
  5,200.00 €
 • 3 foto
  Akeni
  Car

  Akeni

  Makina në shitje Ford Sierra 2.0i GL në gjendje të rregullt. Çmimi sipas marrëveshjes. Info: Tel: +3

  Tiranë Sot, 15:28
  1,000.00 €
 • 0 foto
  Golf 5. Viti 2006. Nafte
  Car

  Golf 5. Viti 2006. Nafte

  Me te gjitha te paguara për një vite

  Tiranë Sot, 15:28
  With agreement
 • 6 foto
  E CLAS VITI 2008. MOTOR EVO. AUTOMATIK
  Car

  E CLAS VITI 2008. MOTOR EVO. AUTOMATIK

  Makina ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e bera. Letrat e paguara per nje vite 8500 eur

  Tiranë Sot, 15:28
  8,500.00 €
 • 7 foto
  C CLAS VITI 2002. AUTOMATIK
  Car

  C CLAS VITI 2002. AUTOMATIK

  Makina ne gjendje shume te mire. Me te gjitha taksat e paguara. 3500 euro. Mundsi ndrimi

  Tiranë Sot, 15:28
  3,500.00 €
 • 6 foto
  Citroen C 3 viti 2008 Gas Benzine
  Car

  Citroen C 3 viti 2008 Gas Benzine

  Ocasion Shitet Citroen c3 Gas Benzine e shenuar ne leje qarkullimi Manual Viti 2008 Kondicioner A

  Tiranë Sot, 15:28
  2,200.00 €
 • 0 foto
  Okazion E 270 cdi
  Car

  Okazion E 270 cdi

  Mercedes E 270 cdi viti 2004, ngjyre e bardhe perle shum e paster, pasqyra me palosje, tapiceri leku

  Tiranë Sot, 15:28
  6,700.00 €
 • 7 foto
  CHRYSLR PT 2.2 CRD VITI 2006
  Car

  CHRYSLR PT 2.2 CRD VITI 2006

  SHITET CHRYSLER PT 2.2 NAFT VITI 2006 NE GJENDJE PERFEKTE DOKUMENTA DERI 26-1-2020

  Tiranë Sot, 15:28
  3,400.00 €
 • 4 foto
  VW SHARAN 1.9 NAFT AUTOMAT
  Car

  VW SHARAN 1.9 NAFT AUTOMAT

  SHITET SHARAN NEGJENJE TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE KAMJE AUTOMAT XHAMA ELEKTRIK PASQTA ELEKRIKE N

  Tiranë Sot, 15:27
  3,300.00 €
 • 7 foto
  HYNDAI I 10. VITI 2009. 1.1 BENXIN
  Car

  HYNDAI I 10. VITI 2009. 1.1 BENXIN

  Makina eshte me dogane te paguar . Gati per targa. Ne super gjendje. Cmimi 2700 euro

  Tiranë Sot, 15:27
  2,700.00 €
 • 5 foto
  INFINITI FX35 BENZIN+GAZ VITI 2006
  Car

  INFINITI FX35 BENZIN+GAZ VITI 2006

  SHITET INFINITI NE GJENDJE PERFEKTE AUTOMAT BENZIN DHE GAZ DOKUMENTA TE AAPO PAGUARA

  Tiranë Sot, 15:26
  9,500.00 €
 • 5 foto
  Ford Fusion Automat
  Car

  Ford Fusion Automat

  Ford fusion 1.4nafte kamjo Automatike viti 2004 176600km kondicjoner xhama elektrrik dhe te zi origj

  Tiranë Sot, 15:26
  3,800.00 €