Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Peugeot |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 3 foto
  PEUGEOT 207 1.6 NAFTE 2010
  Car

  PEUGEOT 207 1.6 NAFTE 2010

  Shitet Peugeot 1.6 nafte manual me 184.000 km te vetat ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

  Tiranë Sot, 18:38
  3,200.00 €
 • 7 foto
  Peugeot 2.0 hdi rks tip top
  Car

  Peugeot 2.0 hdi rks tip top

  Per ma shum kon 049640577 edhe viber +38349640577

  Pejë Sot, 18:32
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet Pikapi Peugeot Partner 1.9 Dizel Rks
  Car

  Shitet Pikapi Peugeot Partner 1.9 Dizel Rks

  Shitet pikapi pezho partner 1.9 dizel i thjesht shum gjendje tmir rks i çlajmruar hipotek nuk figuro

  Ferizaj Sot, 18:30
  1,450.00 €
 • 0 foto
  Peugeot 407 2.0 HDI
  Car

  Peugeot 407 2.0 HDI

  Peugeot 407 2.0 HDI Fap AUTOMAT.. E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Ser

  Gjakovë Sot, 18:11
  With agreement
 • 6 foto
  PEUGEOT 308 1.6 NAFT VITI 2010
  Car

  PEUGEOT 308 1.6 NAFT VITI 2010

  shitet Peugeot 308 1.6 Naft Viti 2010 e bler ne dyqan me 0 KM Dhe ke 110 Mi KM ne gjendje shum te mi

  Tiranë Sot, 18:01
  5,200.00 €
 • 5 foto
  Peugeot 207
  Car

  Peugeot 207

  Shitet Peugeot 207 SW(karavan) 1.6 Benzine, 120 PS (2009 ne fund te vitit) hiri metalik, motorri me

  Gjilan Sot, 17:58
  5,990.00 €
 • 2 foto
  Pugeot pikap 2.0 hdi viti 2006 i pa dogan
  Car

  Pugeot pikap 2.0 hdi viti 2006 i pa dogan

  Ne gjendje te mir i spo ardhun pa dogan Viti 2006 +38344981881

  Lipjan Sot, 17:41
  2,300.00 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 3008.
  Car

  PEUGEOT 3008.

  SHES PEUGEOT 3008 DIESEL. XHAMA TE ZINJ ORIGINAL ME PERDE KOMANDO NE TIMON BOJ PERL E BARDH DISQE TE

  Fier Sot, 17:29
  6,000.00 €
 • 9 foto
  Peugeot 308 1 vit rks
  Car

  Peugeot 308 1 vit rks

  Shes Peugeot 308 / viti 2008/ 1.6 HDi, Vetura posedon: klimatronic, boardcomputer, tempomat, speed

  Mitrovicë Sot, 17:28
  6,200.00 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Car

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 17:23
  With agreement
 • 6 foto
  Peugeot 207 1,4nafte
  Car

  Peugeot 207 1,4nafte

  Shitet Peugeot 207, viti 2009, 81000 km origjinale, 1.4 nafte super ekonomike, klima, sensor park

  Tiranë Sot, 17:21
  5,200.00 €
 • 11 foto
  Peugeot 108 1.0VTI (Benzin) Automatik
  Car

  Peugeot 108 1.0VTI (Benzin) Automatik

  Peugeot 108 1.0VTI (Benzin) Automatik , Viti i prodhimit Qershor 2017, te kaluara 16, 998 km, i ardh

  Prishtinë Sot, 17:09
  With agreement
 • 11 foto
  PEUGEOT 207 HDI 2009
  Car

  PEUGEOT 207 HDI 2009

  WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM Peugeot 207 HDI 2009, E Doganuar. I Importuar nga Gjermania. * PEUGEO

  Prishtinë Sot, 17:04
  With agreement
 • 5 foto
  Peugeot 207CC 2007 1.6 Naft Cabrio
  Car

  Peugeot 207CC 2007 1.6 Naft Cabrio

  Peugeot 207CC vit pridhimi 2007 motorr 1.6 turbo me naft shum ekonomike dhe e shpejt makina esht sh

  Fier Sot, 17:02
  3,300.00 €
 • 9 foto
  SHITET PEUGEOT 207 BENZINE GAS 83 000 KM
  Car

  SHITET PEUGEOT 207 BENZINE GAS 83 000 KM

  OKAZION !!!!! SHITET PEUGEOT 207 VITI 2009 MANUAL BENZINE GAS GPL ME DOGANE TE PAGUAR E SAPO ARDHUR

  Elbasan Sot, 16:59
  3,900.00 €
 • 9 foto
  Peugeot 508 hdi 2.00
  Car

  Peugeot 508 hdi 2.00

  Peugeot 508 viti 2012 Vetura osht e ardhur nga Franca Vetura posedon Libra servisi online ne servis

  Ferizaj Sot, 16:32
  111.00 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 307 2.0 HDI FACELIFE VITI.2003
  Car

  PEUGEOT 307 2.0 HDI FACELIFE VITI.2003

  PEUGEOT 307 2.0 HDI VITI 2003 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER E DOGANUAR NE RKS PER INFO NA T

  Prishtinë Sot, 16:31
  With agreement
 • 10 foto
  PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE VITI.2005
  Car

  PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE VITI.2005

  PEUGEOT 307 1.6 HDI VITI 2005 KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT ULSET ME.NXEMJE GOMA.TREJA I.SERVISUM KOM

  Prishtinë Sot, 16:31
  With agreement
 • 7 foto
  PEUGEOT 307. VITI 2008. 1.6 NAFTE.
  Car

  PEUGEOT 307. VITI 2008. 1.6 NAFTE.

  Makina e sapo ardhir me dogane te paguar. 1.6 nafte. Shum ekonomike. Cmimi 2600 euro

  Tiranë Sot, 16:29
  2,600.00 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 207 KABRIOLET 1.6 HDI ( dogan te paguar )
  Car

  PEUGEOT 207 KABRIOLET 1.6 HDI ( dogan te paguar )

  Shitet pezho 207 1.6 hdi diesel manual kabriolet viti prodhimit 2008 ne gjendje shum te mir teknike.

  Ferizaj Sot, 16:28
  With agreement
 • 0 foto
  PEUGEOT 208 1.4 HDI AUTOMATIK FULL I DOGANUAR 2013
  Car

  PEUGEOT 208 1.4 HDI AUTOMATIK FULL I DOGANUAR 2013

  PEUGEOT 208 1.4 HDI AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT : 2012 ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

  Prishtinë Sot, 16:09
  7,900.00 €
 • 8 foto
  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS
  Car

  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS

  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti prodhimit 2018 i Regjistruar me Targa kosovare RKS Me kilometra 1

  Viti Sot, 16:07
  With agreement
 • 4 foto
  Peugeot 3008 2.0 HDI Viti prodhmit 2010
  Car

  Peugeot 3008 2.0 HDI Viti prodhmit 2010

  Peugeot 3008 2.0 HDI Viti prodhmit 2010 Kerri posedon panoram klima tronik pulla vullon navikacion l

  Pejë Sot, 16:02
  With agreement
 • 5 foto
  Peugeot Expert Me Frigo deri -24 grad 2.0 Hdi
  Car

  Peugeot Expert Me Frigo deri -24 grad 2.0 Hdi

  Peugeot Expert Me Frigo deri -24 grad 2.0 Hdi Viti Prodhimit 2004 Me dogane te pagume ne gjendje sh

  Pejë Sot, 16:02
  With agreement
 • 4 foto
  Peugeot 3008 1.6 HDI Viti Prodhimit 20.12.2013
  Car

  Peugeot 3008 1.6 HDI Viti Prodhimit 20.12.2013

  Peugeot 3008 1.6 HDI Viti Prodhimit 20.12.2013 ne gjendje shume temire teknike i posa ardhune nga Zv

  Pejë Sot, 16:02
  With agreement
 • 11 foto
  Peugeot 5008 – 1.6 HDI, Automatik,7 Ulse
  Car

  Peugeot 5008 – 1.6 HDI, Automatik,7 Ulse

  Peugeot 5008 – 1.6 HDI, 112 PS Viti i prodhimit 12.2011, Model 2012 importuar nge zvicrra I doganu

  Ferizaj Sot, 15:58
  7,990.00 €
 • 6 foto
  Peugeot 407 , Benzine + Gaz ne gjendje perfekte
  Car

  Peugeot 407 , Benzine + Gaz ne gjendje perfekte

  Peugeot 407, viti 2006 167,000 km . Impiant gazi Autogas Italia. Motori 1.8 benzine + gaz. Te gjitha

  Tiranë Sot, 15:31
  4,300.00 €
 • 3 foto
  ..Peugeot 407 panoramike..
  Car

  ..Peugeot 407 panoramike..

  Makina ne gjendje shume te mire ... Motor 2.0 naft shume ekonomike dhe e shpejt... Marsha 6+1... Per

  Fier Sot, 15:31
  3,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Peugeot 308 1.6 HDI 2009 me dogan nga CH
  Car

  Shitet Peugeot 308 1.6 HDI 2009 me dogan nga CH

  Shitet Peugeot 308 1.6 HDI e vitit 2009 me dogan e homologim e importuar nga Zvicrra 044 343 451 dhe

  Viti Sot, 15:30
  With agreement
 • 5 foto
  Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012
  Car

  Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012

  Shitet Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012, km 129000, me tvsh te paguar, ardhur nga Fir

  Fier Sot, 15:09
  4,200.00 €
 • 5 foto
  Peugeot Partner 1.6 hdi viti 2008
  Car

  Peugeot Partner 1.6 hdi viti 2008

  Shitet Peugeot Partner 1.6 hdi viti 2008, km 118000, me tvsh te paguar, ardhur me dt

  Fier Sot, 15:07
  4,900.00 €
 • 3 foto
  Peugeot 407 2.2 HDI 2007
  Car

  Peugeot 407 2.2 HDI 2007

  Vetura eshte e sapo ardhur nga CH regjistrimi i pare ne KS ne Shtator 2017, kilometra te garantuar,

  Ferizaj Sot, 14:37
  5,999.00 €
 • 6 foto
  PEZHO 308 NAFTE 1.6 VITI 2009
  Car

  PEZHO 308 NAFTE 1.6 VITI 2009

  SHITET PEZHO 308 NAFTE 1.6 viti 2009.sa ka ardhur nga zvicra. me dogane.sapo jane prere te gjitha le

  Tiranë Sot, 14:36
  5,000.00 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 308 NAFTE 1.6 VITI 2010 SUPER OKAZION
  Car

  PEUGEOT 308 NAFTE 1.6 VITI 2010 SUPER OKAZION

  SHES SUPER PEZHO 308 NAFTE 1.6 viti 2010. MAKINA SKA NEVOJE PER REKLAM.MUND TA CONI TA PROVONI NE SE

  Tiranë Sot, 14:36
  4,200.00 €
 • 7 foto
  Peugeot 807
  Car

  Peugeot 807

  Peugeot 807 2.2 nafte, viti 2006. Makina ka 223000 km.

  Tiranë Sot, 14:24
  2,300.00 €
 • 6 foto
  Peugeot 607 2.2hdi 8 muj regj
  Car

  Peugeot 607 2.2hdi 8 muj regj

  Shes Pezhon 607 diezel 2.2 hdi defekt diktuni i kokes ,viti i prodhimit 2001 ,vetura ka regjistrim e

  Prishtinë Sot, 14:21
  2,200.00 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro
  Car

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje t

  Prishtinë Sot, 14:08
  With agreement
 • 0 foto
  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS -2008
  Car

  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS -2008

  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS ngjyr te bardh klim airbaga centrall timon servo ABS ESP gjama

  Ferizaj Sot, 14:05
  With agreement
 • 4 foto
  Peugeot 407
  Car

  Peugeot 407

  Peugeot 407, 2005, 1.6 nafte shum ekonomike. full option, komanda ne timon, clima, limt shpejtsie, p

  Pogradec Sot, 13:39
  3,300.00 €
 • 10 foto
  Shitet makine Peogeot
  Car

  Shitet makine Peogeot

  Shitet nje makine Shitet Peogeot, ne gjendje te mire pune, e perdorur vetem nga nje person. Makina k

  Tiranë Sot, 13:31
  5,500.00 €
 • 8 foto
  PEUGETO 206+ 2011
  Car

  PEUGETO 206+ 2011

  PEUGEOT 206+ 1.4 HDI 2011 VETURA POSEDON KLIM ABS CENTRAL TIMON SERVO DRITARE ELEKTRIKE NE GJENDJE T

  Ferizaj Sot, 13:12
  With agreement
 • 9 foto
  Peugeot 308-HDI
  Car

  Peugeot 308-HDI

  Shes Peugeot 308 Motorri>1.6-Dizell Manual Klimatronik Tempomat Dogan Homologim te paguara Viti i

  Ferizaj Sot, 13:12
  5,900.00 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 5008, VITI 2010,AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE, 6+1
  Car

  PEUGEOT 5008, VITI 2010,AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE, 6+1

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2010

  Tiranë Sot, 13:11
  9,500.00 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 3008, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE
  Car

  PEUGEOT 3008, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar+targa+siguracion te sapo paguara, motorr 1.6 nafte, kambi

  Tiranë Sot, 13:10
  8,900.00 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 308, 11/2008, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE
  Car

  PEUGEOT 308, 11/2008, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 13:09
  3,300.00 €
 • 8 foto
  Peugeot 3008 1.6 Nafte 2011
  Car

  Peugeot 3008 1.6 Nafte 2011

  Makina eshte blere me 0 KM te Peugeot Albania. Ka vetem nje pronar . Sherbimet te gjitha te bera ne

  Tiranë Sot, 13:07
  9,500.00 €
 • 3 foto
  Peugeot 308 1.6D
  Car

  Peugeot 308 1.6D

  SHES PEUGEOT NE GJENDJE PREFEKTE

  Fushë Kosovë Sot, 13:05
  5,999.00 €
 • 6 foto
  PEUGEOT 206 ZVICRE ??????????????
  Car

  PEUGEOT 206 ZVICRE ??????????????

  Shitet peugot viti 2003 e sapo ardhur nga zvicra me 94 mij km mtorr 1.6 benxin motorr i thjeshte dhe

  Fier Sot, 13:02
  With agreement
 • 5 foto
  PEUGOT 206 BENXIN 1.4 KAMJO AUTOMAT.
  Car

  PEUGOT 206 BENXIN 1.4 KAMJO AUTOMAT.

  Shitet peugot 206 kamjo automatike benxin 1.4 me dokumenta te paguara.

  Fier Sot, 13:01
  2,000.00 €
 • 7 foto
  PEUGEOT 307, 1.4 NAFTE
  Car

  PEUGEOT 307, 1.4 NAFTE

  FUNDI I 2002. KONDICIONER, ABS, XHAMA ELEKTRIK. TAKSA TE PAGUARA DERI NE JANAR 2019

  Durrës Sot, 12:18
  2,000.00 €