Tiranë

Elektronikë në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Okazion!! GAMING PC
  Computers

  Okazion!! GAMING PC

  ↪️↪️Lenovo ThinkCentre M83 🔛🔝 🛑Brand :Lenovo 🛑Product Line : ThinkCentre 🛑Model : M83 🛑CPU :

  Tiranë Sot, 15:52
  400.00 Lek
 • 3 foto
  LG G3
  Cellular phones

  LG G3

  Shes Lg G3 3gb ram 32gb memorie Ekrani 5.5 inch Gjendja 10/10. Telefon I mire dhe I shpejt. I persht

  Tiranë Sot, 15:52
  100.00 Lek
 • 1 foto
  Okazion!! GAMING PC
  Computers

  Okazion!! GAMING PC

  Intel I3 2120 3.3ghz Ram 8Gb Ddr3 1600mhz NVIDIA Gtx 1050ti PalitX 4gb GDDR5 Monitor Fujitsu Esprimo

  Tiranë Sot, 15:52
  350.00 Lek
 • 11 foto
  DELL ALIENWARE 15
  Computers

  DELL ALIENWARE 15

  Intel(R) Core (TM) i5-4210H CPU @2.90 GHZ--------8.0GB DDR3--------SSD TOSHIBA 256GB--------INTEL(R)

  Tiranë Sot, 15:50
  670.00 €
 • 1 foto
  Bëj disqe per PS2 dhe XBOX original
  Games for PC / Video Games

  Bëj disqe per PS2 dhe XBOX original

  Bej disqe me lojra per Ps2 dhe Xbox original konsolat duhet te jene me chip. Ju mund te porosisni lo

  Tiranë Sot, 15:49
  200.00 Lek
 • 1 foto
  Xiaomi Redmi Note 4 (4/64)
  Cellular phones

  Xiaomi Redmi Note 4 (4/64)

  Shitet Xiaomi Redmi Note 4 ne gjendje shum te mir pune. Celulari eshte perdorur goxha mir dhe ka ve

  Tiranë Sot, 15:48
  140.00 Lek
 • 3 foto
  Nintendo DS LIte
  Games for PC / Video Games

  Nintendo DS LIte

  Shitet Nintendo DS Lite me karikus dhe nje loj ne gjenjde te mire pune. Nintendo ka disa gervishtje

  Tiranë Sot, 15:48
  40.00 Lek
 • 0 foto
  Nintendo DSi XL
  Games for PC / Video Games

  Nintendo DSi XL

  Shitet Nintendo DSi XL me karikus dhe 2 lojra ne gjendje shum te mir.

  Tiranë Sot, 15:48
  60.00 Lek
 • 1 foto
  Lojra PSP
  Games for PC / Video Games

  Lojra PSP

  Shiten 4 disqe per psp ne gjendje te mir pune, Family guy nuk eshte loj , jan serit e family guy .

  Tiranë Sot, 15:48
  20.00 €
 • 0 foto
  Nintendo DSi XL me çip
  Games for PC / Video Games

  Nintendo DSi XL me çip

  SHitet Nintendo DSi XL me cip ,karikus dhe kartmemorie 2GB ne gjendje shum te mir pune. Lojrat hapen

  Tiranë Sot, 15:48
  80.00 Lek
 • 1 foto
  2 Lojra Nintendo Wii
  Games for PC / Video Games

  2 Lojra Nintendo Wii

  Shiten 2 lojra origjinale per nintendo wii , Avatar dhe Wii fit Plus. Ne gjendje pune te mir.Te dyja

  Tiranë Sot, 15:48
  15.00 Lek
 • 1 foto
  Tablet Trio AXS 16GB
  Cellular phones

  Tablet Trio AXS 16GB

  Tableti eshte me kart sim.

  Tiranë Sot, 15:48
  50.00 €
 • 2 foto
  Tablet Le Pan
  Cellular phones

  Tablet Le Pan

  Tableti eshte me kart sim.

  Tiranë Sot, 15:48
  50.00 €
 • 1 foto
  IPhone X256GB per jese
  Cellular phones

  IPhone X256GB per jese

  Telefoni eshte si i ri 10/10, ekrani me difekt.

  Tiranë Sot, 15:48
  200.00 €
 • 1 foto
  Lojra PS4
  Games for PC / Video Games

  Lojra PS4

  Shiten lojra PS4 ne gjendje shum te mir, mund edhe te nderrohen (varet me cfar loje) The Elder Scrol

  Tiranë Sot, 15:48
  With agreement
 • 0 foto
  IPhone 8 256GB I RI
  Cellular phones

  IPhone 8 256GB I RI

  Telefoni eshte i ri i ardhur nga USA dhe zhblokohet me cip. Vetem shitje jo nderrime

  Tiranë Sot, 15:47
  500.00 €
 • 1 foto
  Iphone 8 64g i ri ne kuti
  Cellular phones

  Iphone 8 64g i ri ne kuti

  Telefoni eshte i pa hapur nga kutia ka dhe qesen e fabrikes dhe nga momenti i aktivizimit ka 1 vit g

  Tiranë Sot, 15:47
  550.00 Lek
 • 0 foto
  Kufje AKG origjinale
  Mobile phone accessories

  Kufje AKG origjinale

  Kufjet jane te pa hapure marr nga samsung S9.

  Tiranë Sot, 15:47
  20.00 €
 • 1 foto
  Iphone X 64g space gray/silver te ri ne qese
  Cellular phones

  Iphone X 64g space gray/silver te ri ne qese

  Kutia ka qesen e fabrikes

  Tiranë Sot, 15:46
  850.00 Lek
 • 0 foto
  Samsung Galaxy A5 (2017)
  Cellular phones

  Samsung Galaxy A5 (2017)

  Shitet tel ne gjendje shume te mire ,camera para mbrapa 16MP ,32GB memory ,3GB ram me 2 sim card

  Tiranë Sot, 15:36
  20,000.00 Lek
 • 0 foto
  hard disk,hdd
  Computer parts

  hard disk,hdd

  HDD 500 GB 💵 20 € HDD 1 TB 💵 30 € HDD 3 TB 💵 65 € HDD JANE 3.5\"(DESKTOP) TE PERSHTATSHEM PER KAM

  Tiranë Sot, 15:36
  1.00 €
 • 3 foto
  Fotokopje Printer Skaner
  Computer parts

  Fotokopje Printer Skaner

  fotokopje skaner printer toshiba e studio 166, pothuajse e re ne gjendje perfekte.

  Tiranë Sot, 15:29
  200.00 €
 • 3 foto
  Airpods Nga Amerika
  Mobile phone accessories

  Airpods Nga Amerika

  Airpods te blera ne amerike ne maj. Te perdorura vetem 2-3 here. Me faturen nga Apple ne New York C

  Tiranë Sot, 15:29
  160.00 €
 • 2 foto
  Iphone se
  Cellular phones

  Iphone se

  Iphone se sh pak i perdorur ngjyra rose gold 16 gb shitet 100 mij i padiskueshem

  Tiranë Sot, 15:26
  10,000.00 Lek
 • 1 foto
  Huawei P20 Lite i ri
  Cellular phones

  Huawei P20 Lite i ri

  Shitet P20 Lite i ri ne kuti,i pa perdorur fare 4gb ram me 64 gb memoria ka fingerprint face id cmim

  Tiranë Sot, 15:24
  230.00 €
 • 0 foto
  Jbl Kufje 710 Everest
  Mobile phone accessories

  Jbl Kufje 710 Everest

  Kufje JBL 710 Everest Profesionale Te pahapura nga Kutia Cel: 0692375366

  Tiranë Sot, 15:18
  200.00 €
 • 0 foto
  Nokia 8 Sirocco 128GB
  Cellular phones

  Nokia 8 Sirocco 128GB

  Shitet Nokia 8 Sirocco 128GB ✔️ i Ri ne Kuti ✔️ Cel : 0692375366

  Tiranë Sot, 15:18
  400.00 €
 • 1 foto
  Fifa 2019 dhe 2018
  Games for PC / Video Games

  Fifa 2019 dhe 2018

  Shiten fifa 2019 dhe 2018

  Tiranë Sot, 15:16
  2,500.00 Lek
 • 3 foto
  Kufie Wireless Parrot
  Mobile phone accessories

  Kufie Wireless Parrot

  Nuk jane perdorur fare maks 1 ore, kufiet ja edhe per thirrje telefonike, jane pa fije, wireless, sh

  Tiranë Sot, 15:12
  160.00 €
 • 5 foto
  lg v30 i ri ne kuti
  Cellular phones

  lg v30 i ri ne kuti

  shitet lg v30 i ri ne kuti me gjith aksesoret evet

  Tiranë Sot, 15:10
  28,000.00 Lek
 • 4 foto
  Kartelë grafike GeForce 210, 1 GB
  Computer parts

  Kartelë grafike GeForce 210, 1 GB

  Kartela grafike Geforce 210 është e përbërë nga çipi NVIDIA, që ka arkitekturë prej 40nm dhe frekue

  Tiranë Sot, 15:08
  20.00 €
 • 0 foto
  Akses Point - Ubiquiti Network,wi-fi,uni-fi
  Computer parts

  Akses Point - Ubiquiti Network,wi-fi,uni-fi

  Akses Point - Ubiquiti Network 802.11ac Dual Radio Access Point Unifi AC Lite AP përmban teknologji

  Tiranë Sot, 15:08
  With agreement
 • 1 foto
   D-Link Wireless ADSL2+ Modem Router
  Computer parts

  D-Link Wireless ADSL2+ Modem Router

  Tag: ########################### android 8.1 double 2din 1080p touch screen quad-core car stereo rad

  Tiranë Sot, 15:08
  15.00 €
 • 0 foto
   Kamera Hikvision 8MP Ip Poe 4k
  Computer parts

  Kamera Hikvision 8MP Ip Poe 4k

  Hikvision 8MP Outdoor Bullet Camera, H.265+,50m IR,120dB WDR,IP67 [DS-2CD2T85FWD-I5] • UP TO 8 MEG

  Tiranë Sot, 15:08
  145.00 €
 • 4 foto
   #SISTEM VËZHGIMI,ALARMI,AKSES KONTROLLE,SPY.
  Computer parts

  #SISTEM VËZHGIMI,ALARMI,AKSES KONTROLLE,SPY.

  Hikvision TECHNOLOGY CCTV Kamera sigurie full HD, Analoge dhe IP per cdo lloj ambjenti duke filluar

  Tiranë Sot, 15:08
  With agreement
 • 0 foto
  Juniper Networks Enterprise Network Switch Modules
  Computer parts

  Juniper Networks Enterprise Network Switch Modules

  Genuine JUNIPER NETWORKS 1000BASE-SX SFP P/N 740-011613 REV 02 TAG: ########################### ANDR

  Tiranë Sot, 15:08
  20.00 €
 • 1 foto
  Airpods 2
  Mobile phone accessories

  Airpods 2

  Shiten Airpods gen 2 te mbyllurq ne kuti. Varjanti me karikim Jo Wireless.

  Tiranë Sot, 15:08
  190.00 €
 • 0 foto
  MacBook Pro 13” 2018
  Computers

  MacBook Pro 13” 2018

  Shitet MacBook Pro 13” me Touch Bar. 2018 2.3Ghz quad core i5 8gb ram 256gb flash Produkti eshte

  Tiranë Sot, 15:07
  1,700.00 €
 • 2 foto
  Airpods wireless
  Mobile phone accessories

  Airpods wireless

  Shiten Airpods me Wireless te reja. Sasia e limituar!!!

  Tiranë Sot, 15:07
  190.00 €
 • 0 foto
  Airpods
  Mobile phone accessories

  Airpods

  Shiten Airpods te reja te mbyllura ne kuti!!!vetem 3 cope te fundit ne gjendje!!! Te ardhura nga Ita

  Tiranë Sot, 15:07
  165.00 €
 • 3 foto
  Salle PC Gaming
  Computers

  Salle PC Gaming

  Shiten salle PC gaming. 19 pc full gaming hp CPU i5 ram 8 GB DDR 3 SSD 240 GB gtx 750 ti monitor 22

  Tiranë Sot, 14:56
  10,000.00 €
 • 1 foto
  Nintendo Wii ne shitje
  Games for PC / Video Games

  Nintendo Wii ne shitje

  Nintendo Wii,blere tek Go Tech ne Durres(300 mij lek).3 muaj e perdorur.Shitet per arsye mosperdorim

  Tiranë Sot, 14:56
  200.00 Lek
 • 0 foto
  MACBOOK PRO RETINA LATE 2013 i7/16/500SSD/2GB DED
  Computers

  MACBOOK PRO RETINA LATE 2013 i7/16/500SSD/2GB DED

  MACBOOK PRO RETINA LATE 2013 \'\'PERFEKTE\'\' CPU i7 2.3 GHZ QUAD CORE TURBO 3.4 GHZ RAM 16 GB HDD

  Tiranë Sot, 14:52
  With agreement
 • 0 foto
  MACBOOK AIR 2015 (SI I RI) i5\\4\\120SSD 400 EURO
  Computers

  MACBOOK AIR 2015 (SI I RI) i5\\4\\120SSD 400 EURO

  MACBOOK AIR 2015 CPU i5 1.6 GHZ TURBO 2.7 GHZ RAM 4 DDR3 HDD 120 GB SSD GPU HD5000 1.5 GB WEBCAMER

  Tiranë Sot, 14:52
  With agreement
 • 1 foto
  ACER TRAVELMATE P2410 (I RI) i5G8\\8\\250SSD\\FHD R&R
  Computers

  ACER TRAVELMATE P2410 (I RI) i5G8\\8\\250SSD\\FHD R&R

  CPU i5-8250U TURBO 1.6 GHZ TURBO 3.4 GEN8 MEM 8 GB DDR4 HDD 250 GB SSD GPU INTEL UHD GRAPHIC HD620

  Tiranë Sot, 14:52
  With agreement
 • 1 foto
  DELL LATITUDE E7450 i5G5\\8\\250SSD\\8GB SUPER OKAZIO
  Computers

  DELL LATITUDE E7450 i5G5\\8\\250SSD\\8GB SUPER OKAZIO

  SASI E LMITUAR CPU i5 5300U 2.3 GHZ TURBO 2.9 GHZ RAM 8 GB DDR3 HDD 250 GB SSD GPU HD5500 2GB WEB

  Tiranë Sot, 14:52
  250.00 €
 • 0 foto
  IPAD MINI 1 COVER + KARIKUES ORG 12.000 LEK
  Computers

  IPAD MINI 1 COVER + KARIKUES ORG 12.000 LEK

  IPAD MINI AKSESORET ORIGJINAL! SCR 8 INCH WIFI - MEMORIA 16 GB Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

  Tiranë Sot, 14:52
  12,000.00 Lek
 • 1 foto
  MICROSOFT SURFACE PRO 6 i7G8\\16\\500SSD\\2K - LAPS
  Computers

  MICROSOFT SURFACE PRO 6 i7G8\\16\\500SSD\\2K - LAPS

  CPU i7-8650U 1.9 GHZ TURBO 4.2 GHZ MEM 16 GB DDR4 HDD 500 SSD NVME GPU HD620 4 GB SCR 12.3 2K

  Tiranë Sot, 14:52
  With agreement
 • 1 foto
  DELL INSPIRION 13 LAPTOP-TABLET TOUCHSCREEN 2017
  Computers

  DELL INSPIRION 13 LAPTOP-TABLET TOUCHSCREEN 2017

  DELL INSPIRION 13 LAPTOP-TABLET TOUCHSCREEN (SI I RI) E PERSHTATESHME PER PROGRAMIM! CPU i3 7100U

  Tiranë Sot, 14:52
  With agreement
 • 2 foto
  JBL GO 2 ( I RI) SUPER OKAZION 3500 LEK R&R COMP
  Audio / CD / Stereo

  JBL GO 2 ( I RI) SUPER OKAZION 3500 LEK R&R COMP

  JBL GO 2 ( I RI) SASI E LIMITUAR! Ky produkt ka 3 Muaj Garanci! \"R&R\" Computer Service. Rr

  Tiranë Sot, 14:52
  With agreement