Mobilje
Prizren

Mobilje në shitje në Prizren

category

Price

country

 • 6 foto
  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA TAVOLINA 049343131
  furniture

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA TAVOLINA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA N

  Prizren Sot, 13:57
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA N

  Prizren Sot, 13:57
  With agreement
 • 5 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA 049343131
  furniture

  JAPIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA 049343131

  JAPIM ME QERA SHERBIM SHATORA KARRIKA TA

  Prizren Sot, 13:50
  With agreement
 • 11 foto
  Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989
  furniture

  Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989

  Fer Dizajn

  Prizren Sot, 13:41
  With agreement
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Prizren Sot, 13:41
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Prizren Sot, 13:32
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Prizren Sot, 13:09
  599.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina ,Dhoma Gjumi Vib+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina ,Dhoma Gjumi Vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Prizren Sot, 13:05
  999.00 €
 • 12 foto
  Llustera - Ndriçime \"DOMI\" Chandelier
  furniture

  Llustera - Ndriçime \"DOMI\" Chandelier

  Ndriçoni dhe dekoroni shtepine tuaj .Te

  Prizren Sot, 13:04
  With agreement
 • 3 foto
  Tavolinë për Pc
  furniture

  Tavolinë për Pc

  Shes tavolinën për PC shumë pak e përdor

  Prizren Sot, 11:52
  25.00 €
 • 1 foto
  Derë
  furniture

  Derë

  Shitet dera e hymjes, dru, në gjendje sh

  Prizren Sot, 11:52
  150.00 €
 • 6 foto
  Rrobavarëse
  furniture

  Rrobavarëse

  Shes rrobavarësen, pothuajse e re. Pjesa

  Prizren Sot, 11:52
  160.00 €
 • 6 foto
  Xhama Levizes (paloses)
  furniture

  Xhama Levizes (paloses)

  Xhama Lëvizës Sistem palosës për mbyllje

  Prizren Sot, 11:46
  With agreement
 • 1 foto
  Lluster
  furniture

  Lluster

  Lluster

  Prizren Sot, 11:38
  20.00 €
 • 1 foto
  Garnishlle 3 copa
  furniture

  Garnishlle 3 copa

  Garnishlle 3 copa

  Prizren Sot, 11:37
  10.00 €
 • 1 foto
  Komod per Tv
  furniture

  Komod per Tv

  Komod per Tv

  Prizren Sot, 11:37
  35.00 €
 • 2 foto
  Lluster
  furniture

  Lluster

  Lluster

  Prizren Sot, 11:36
  15.00 €
 • 2 foto
  Lluster antik i ri
  furniture

  Lluster antik i ri

  Lluster antik i ri

  Prizren Sot, 11:36
  100.00 €
 • 2 foto
  Llamp e re
  furniture

  Llamp e re

  Llamp e re

  Prizren Sot, 11:35
  15.00 €
 • 4 foto
  Mobiljet shiten koplet
  furniture

  Mobiljet shiten koplet

  Shes mobiljet koplet edhe me tavolin

  Prizren Sot, 10:13
  350.00 €
 • 3 foto
  Shitet
  furniture

  Shitet

  Shitet

  Prizren Sot, 09:29
  With agreement
 • 3 foto
  Mobilije Kauqa
  furniture

  Mobilije Kauqa

  Shiten Mobiljet prizren

  Prizren Sot, 00:18
  250.00 €
 • 3 foto
  Tavollina dhe karika
  furniture

  Tavollina dhe karika

  SHITET TAVOLINAT DHE KARIKAT.... JANE NE

  Prizren Dje, 21:40
  100.00 €
 • 2 foto
  Vitrin/Raft/Dollap=Multifunksional
  furniture

  Vitrin/Raft/Dollap=Multifunksional

  Vitrin/Raft+Dollap=Multifunksional 140x1

  Prizren 23 June 20:24
  With agreement
 • 7 foto
  Sallon per femra komplet
  furniture

  Sallon per femra komplet

  Eshte i perdoren po ne gjendje te mirr..

  Prizren 23 June 19:15
  1,500.00 €
 • 10 foto
  Dyer Pë Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337
  furniture

  Dyer Pë Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337

  German Tore German Tore ofron dyer të k

  Prizren 23 June 16:38
  With agreement
 • 10 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337
  furniture

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garaz

  Prizren 23 June 16:32
  With agreement
 • 4 foto
  Pikturë në tekstil, 10€
  furniture

  Pikturë në tekstil, 10€

  Pikturë në tekstil, 10€

  Prizren 23 June 11:24
  10.00 €
 • 7 foto
  Lluster luksoz
  furniture

  Lluster luksoz

  Shes llusterin per sallon eshte model i

  Prizren 23 June 11:11
  150.00 €
 • 8 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  furniture

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Pun

  Prizren 23 June 09:08
  With agreement
 • 11 foto
  Bejme Prodhimin, Riparimin dhe Punime me Porosi
  furniture

  Bejme Prodhimin, Riparimin dhe Punime me Porosi

  MMobileria ALBINA kryen keto sherbime:

  Prizren 23 June 08:53
  With agreement
 • 2 foto
  Shes Kauqt
  furniture

  Shes Kauqt

  Shes 2 kauqat gjendje mesatare pa ansore

  Prizren 22 June 22:25
  60.00 €
 • 4 foto
  Mobilje
  furniture

  Mobilje

  Tavoline 115x55

  Prizren 22 June 19:58
  25.00 €
 • 4 foto
  Mobilje ne shitje
  furniture

  Mobilje ne shitje

  Dy fotele dhe një treshe shiten janë tep

  Prizren 22 June 19:25
  250.00 €
 • 6 foto
  Dhom fjetjes për Femijë.
  furniture

  Dhom fjetjes për Femijë.

  Është në gjendje të rregullt. Nuk ka të

  Prizren 22 June 18:05
  With agreement
 • 2 foto
  Der Shyber
  furniture

  Der Shyber

  Der Shyber e Drunit Dy krat levizshe me

  Prizren 22 June 17:24
  150.00 €
 • 9 foto
  Dyer Italiane Për Dhoma, Dyer Të Brendshme
  furniture

  Dyer Italiane Për Dhoma, Dyer Të Brendshme

  MEGA DOORS SH.P.K / SHOWROOM & DEPO

  Prizren 22 June 12:47
  With agreement
 • 3 foto
  Tavolina dhe karika
  furniture

  Tavolina dhe karika

  Shiten tavolina dhe karriga 4 she dhe 6

  Prizren 22 June 09:44
  With agreement
 • 12 foto
  komoda per tv me porosi
  furniture

  komoda per tv me porosi

  Tavolina komoda per tv etj me porosi mod

  Prizren 21 June 22:21
  With agreement
 • 10 foto
  komoda per tv
  furniture

  komoda per tv

  komoda te reja marohen me porosi etj

  Prizren 21 June 22:20
  90.00 €
 • 3 foto
  Derë dhe dritare sllovene
  furniture

  Derë dhe dritare sllovene

  2 x Dritare me dimensione 60x60 cm 1x De

  Prizren 21 June 20:36
  180.00 €
 • 1 foto
  Kamin me dru
  furniture

  Kamin me dru

  Kamin me dru gjendje te mire

  Prizren 21 June 19:00
  250.00 €
 • 0 foto
  Shitet kuzhina kontakti 046194854
  furniture

  Shitet kuzhina kontakti 046194854

  Shitet kuzhina çmimi 170 euro nëse doni

  Prizren 21 June 18:59
  170.00 €
 • 6 foto
  Kuklla per butik femer mashkull
  furniture

  Kuklla per butik femer mashkull

  Mē shume se 40 kuklla Kuklla për femra

  Prizren 21 June 18:58
  200.00 €
 • 2 foto
  Mobilje Prizren
  furniture

  Mobilje Prizren

  Cmimi me marrveshje

  Prizren 21 June 18:44
  With agreement
 • 12 foto
  Dyer te mbrendshme dhe Laminat
  furniture

  Dyer te mbrendshme dhe Laminat

  Shes dyer te mbrendshme Dyert jan ne di

  Prizren 21 June 17:29
  125.00 €
 • 0 foto
  TRACK LIGHT
  furniture

  TRACK LIGHT

  Product Description: TRACK LIGHT Model:N

  Prizren 21 June 09:46
  15.00 €
 • 5 foto
  Pllaka dekori, columba 25×25mm një arkë 15€
  furniture

  Pllaka dekori, columba 25×25mm një arkë 15€

  Pllaka dekori, columba 25×25mm një arkë

  Prizren 21 June 09:46
  15.00 €
 • 8 foto
  Shitet tentene te ndryshme
  furniture

  Shitet tentene te ndryshme

  Shitet tentene te punuar me dur Cmimet j

  Prizren 20 June 23:25
  4.00 €
 • 1 foto
  Llusteri ne shitje
  furniture

  Llusteri ne shitje

  Shitet llusteri ne gjendje te rregull Pu

  Prizren 20 June 23:25
  15.00 €