Mobilje
Prizren

Mobilje në shitje në Prizren

category

Price

country

 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Prizren Sot, 20:42
  With agreement
 • 3 foto
  Tavolina dhe karika
  furniture

  Tavolina dhe karika

  Shiten tavolina dhe karriga 4 she dhe 6 she jane disa komplete, te punuara jan me dru masiv pun dore

  Prizren Sot, 20:39
  With agreement
 • 5 foto
  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA TAVOLINA 049343131
  furniture

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA TAVOLINA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Prizren Sot, 19:50
  With agreement
 • 5 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA 049343131
  furniture

  JAPIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA 049343131

  JAPIM ME QERA SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORR

  Prizren Sot, 19:35
  With agreement
 • 0 foto
  Xxx
  furniture

  Xxx

  Xxx

  Prizren Sot, 19:34
  20.00 €
 • 1 foto
  Mobilje
  furniture

  Mobilje

  Shes dy treshe.Shitet urgjent

  Prizren Sot, 19:34
  180.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Sot, 18:51
  599.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Sot, 18:18
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina ,Dhoma Gjumi Vib+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina ,Dhoma Gjumi Vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Prizren Sot, 18:15
  999.00 €
 • 10 foto
  Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989
  furniture

  Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989

  Fer Dizajn

  Prizren Sot, 18:10
  With agreement
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Prizren Sot, 18:07
  With agreement
 • 5 foto
  Shank
  furniture

  Shank

  Shes shnkin apo banak dimizjonet. Gjersija 2.6 cn lartsija 1.15 cn fellsija 60 ventimeter

  Prizren Sot, 17:21
  80.00 €
 • 12 foto
  extra kualitet ofert kreveta shtrata 049836533
  furniture

  extra kualitet ofert kreveta shtrata 049836533

  prodhojm kreveta shtrata dysheka ormana me te gjitha modelet dhe ngjyrat e ndryshme me kualitet te m

  Prizren 23 February 14:27
  60.00 €
 • 11 foto
  Llustera - Ndriçime \"DOMI\" Chandelier
  furniture

  Llustera - Ndriçime \"DOMI\" Chandelier

  Ndriçoni dhe dekoroni shtepine tuaj .Te ne mund ti gjeni ndriçimet me te lira nga brende te njohura

  Prizren 23 February 14:05
  With agreement
 • 9 foto
  Dekore shtepiake per nje ambient te veqant . RISI!
  furniture

  Dekore shtepiake per nje ambient te veqant . RISI!

  Bejme prodhimin e dekoreve dhe dizajneve te veqanta per shtepi qe mund te perdoren brenda dhe jasht

  Prizren 23 February 13:27
  With agreement
 • 12 foto
  Shiten mobiljet e shtepise
  furniture

  Shiten mobiljet e shtepise

  Shiten mobiljet e shtepis komplet ose sipas nevojes. Cmimi me marveshje.

  Prizren 23 February 13:15
  With agreement
 • 12 foto
  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje viber+38344920723
  furniture

  Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje viber+38344920723

  Shes Separe ,per ballkone tavolina dhe karrike sipas porosis i punojm e standart nga 180euro +383449

  Prizren 23 February 11:30
  180.00 €
 • 11 foto
  Shitet dyert dhe dritaret
  furniture

  Shitet dyert dhe dritaret

  Shiten dyert dhe dritaret komplet ose sipas nevojes. Cmimi me marversheje.

  Prizren 23 February 10:41
  With agreement
 • 0 foto
  Dhoma ditore
  furniture

  Dhoma ditore

  3+2+1+1 3\'shi hapet. Mobiljet janë prodhim i Turqisë dhe janë shumë të ruajtura.

  Prizren 23 February 09:52
  400.00 €
 • 12 foto
  Zbukuroni oborrin Tuaj me Separet Tona t Garantuar
  furniture

  Zbukuroni oborrin Tuaj me Separet Tona t Garantuar

  Zbukuroni oborrin tuaj apo. Terasen Porosit Sipas porosis tuaj : separe tavolina kreveta ulse te ndr

  Prizren 23 February 09:16
  170.00 €
 • 2 foto
  Eshte Perdorur 1 vjet tepi
  furniture

  Eshte Perdorur 1 vjet tepi

  Tepi

  Prizren 23 February 09:15
  20.00 €
 • 8 foto
  Shiten Mobiljet Uleset Qoshet
  furniture

  Shiten Mobiljet Uleset Qoshet

  Shiten mobiljet ne gjendje te rregullt,ne shfrytezim.Mobiljet jane me dimension 4metra x 4metra 2 t

  Prizren 23 February 09:05
  300.00 €
 • 4 foto
  Mbajtës për Jogi
  furniture

  Mbajtës për Jogi

  Shes mbajtësen për jogi, i ardhur nga Zvicrra, dimensionet janë, 160 cm me 200cm...

  Prizren 23 February 08:55
  60.00 €
 • 3 foto
  Shitet
  furniture

  Shitet

  Shitet

  Prizren 23 February 08:23
  With agreement
 • 3 foto
  Kolltuk/Fotele Relax Dru/Bez nga ??
  furniture

  Kolltuk/Fotele Relax Dru/Bez nga ??

  Kolltuk/Fotele Relax Dru/Bez nga 🇨🇭 8copë

  Prizren 23 February 04:33
  With agreement
 • 3 foto
  Kolltuk/Fotele Dru/Bez Relax Zvicra??
  furniture

  Kolltuk/Fotele Dru/Bez Relax Zvicra??

  Kolltuk/Fotele Relax Dru/Bez nga 🇨🇭 sasia 10copë.

  Prizren 23 February 04:33
  With agreement
 • 1 foto
  Tavolin Për Dhomë
  furniture

  Tavolin Për Dhomë

  Shitet Tavolina Sallonit * Për İnformata të Tjera Kontaktoni Numrat i Telefonat ose Me Mesazh: Vib

  Prizren 23 February 00:06
  40.00 €
 • 2 foto
  Kauqa
  furniture

  Kauqa

  Jan ne gjendje te rregullt shum te mir . Kan garancion edhe 4 vite

  Prizren 22 February 22:43
  400.00 €
 • 2 foto
  Rafte, pullte, tavolina
  furniture

  Rafte, pullte, tavolina

  Qmimi me negocim

  Prizren 22 February 22:04
  With agreement
 • 11 foto
   ,KUZHINA, DHOMA GJUMI ,etj  kerkoj nje vetur
  furniture

  ,KUZHINA, DHOMA GJUMI ,etj kerkoj nje vetur

  Mobilje galaktika me seli ne prizren prodhon mobilje kualitative , me cmime te volitshme. Kjo mobile

  Prizren 22 February 16:32
  With agreement
 • 1 foto
  skar
  furniture

  skar

  Skar me plin 50 me 70

  Prizren 22 February 16:19
  350.00 €
 • 3 foto
  dhoma e gjumit
  furniture

  dhoma e gjumit

  shitet dhoma e gjumit 180x200 me dy fioka dhe nje pasqyr eshte ne gjendje te rregullt

  Prizren 22 February 16:15
  150.00 €
 • 1 foto
  Komodin
  furniture

  Komodin

  Komodin me pasqyre

  Prizren 22 February 14:08
  85.00 €
 • 3 foto
  Rregall antik
  furniture

  Rregall antik

  Rregall nga dru arre. Çmimi real 1600€.

  Prizren 22 February 13:55
  495.00 €
 • 3 foto
  Mobilje salloni
  furniture

  Mobilje salloni

  Mobilje lekure orgjinale ne gjendje shume te mire. 3-shi me mundesi hapjeje si krevat, 2-shi, 1-shi

  Prizren 22 February 13:55
  695.00 €
 • 2 foto
  6 Karrika
  furniture

  6 Karrika

  Shesim karika 6 copa jan shume Emire edhe kvalitet jan si i ri esht mundeni me Kontaktini ne viber 3

  Prizren 22 February 13:17
  90.00 €
 • 5 foto
  SHES KAUQAT 3 2 1
  furniture

  SHES KAUQAT 3 2 1

  Shes kauqat simpo shum shum pak tperdorun si vren qe jon tri . Fotele ,2sh po shtrejet dhe 3sh po s

  Prizren 22 February 13:17
  320.00 €
 • 4 foto
  Shiten Kauqat per dy persona
  furniture

  Shiten Kauqat per dy persona

  Shiten kauqat per dy persona shume pak te perdorura. Posedoj 6cope, Cmimin deri ne 3 cope 100€/ per

  Prizren 22 February 12:19
  100.00 €
 • 0 foto
  Tavoline per Pc
  furniture

  Tavoline per Pc

  Shitet Tavolin per Pc per ma shum ne viber : 37745584049

  Prizren 22 February 11:27
  With agreement
 • 1 foto
  Lluster
  furniture

  Lluster

  Lluster

  Prizren 22 February 10:27
  15.00 €
 • 2 foto
  Tavolin per kompjuter funksionale
  furniture

  Tavolin per kompjuter funksionale

  Tavolin per kompjuter funksionale

  Prizren 22 February 10:27
  20.00 €
 • 3 foto
  Komoda per tv per sallon e kuzhin ngjendje shum tmir
  furniture

  Komoda per tv per sallon e kuzhin ngjendje shum tmir

  Prsh komoda asht per tv me dollape ne gjendje tmir qmontohet pjes pjes palohet per transport shum e

  Prizren 22 February 10:11
  150.00 €
 • 3 foto
  Komoda per tv per sallon e kuzhin ngjendje shum tmir
  furniture

  Komoda per tv per sallon e kuzhin ngjendje shum tmir

  Prsh komoda per sallon zyre etj asht per tv me dollape ne gjendje tmir qmontohet pjes pjes palohet p

  Prizren 22 February 10:10
  120.00 €
 • 12 foto
  Zbritje Kreveta per ,nje person nga 65euro
  furniture

  Zbritje Kreveta per ,nje person nga 65euro

  Kreveta punojm sipas porosis ,sipas kerkeses se klientve punojm ngjyra te ndryshme kreveta per nje p

  Prizren 22 February 10:08
  65.00 €
 • 7 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  furniture

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Prizren 22 February 09:22
  With agreement
 • 3 foto
  Garnitur
  furniture

  Garnitur

  Shitet garnitura 3+2+1+tabure ne gjendje te rregullt, 3 shi shtrihet dhe 2 shi shtrihet cmimi i disk

  Prizren 21 February 22:58
  220.00 €
 • 4 foto
  Krevat tek, i perdorur 20€
  furniture

  Krevat tek, i perdorur 20€

  Krevat tek, i perdorur 20€

  Prizren 21 February 22:28
  20.00 €
 • 1 foto
  Komodin
  furniture

  Komodin

  Cmimi me marveshje

  Prizren 21 February 22:23
  50.00 €
 • 2 foto
  Komodine dy pjes
  furniture

  Komodine dy pjes

  Shitet komodina dy pjese ne gjendje te mire

  Prizren 21 February 19:22
  300.00 €
 • 1 foto
  Kuzhine
  furniture

  Kuzhine

  Kuzhine druri arre. Çmimi sipas marrrveshjes!

  Prizren 21 February 18:05
  500.00 €