Mobilje
Krujë

Mobilje në shitje në Krujë

category

Price

country

 • 5 foto
  Komplet Divanesh
  furniture

  Komplet Divanesh

  Komplet Divanesh per dhoma pritje apo sallon . Divan tresh , Divan dysh dhe nje kolltuk . Kompleti

  Krujë 18 October 07:52
  350.00 €
 • 0 foto
  Sobe gazi per ngrohje
  furniture

  Sobe gazi per ngrohje

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,pak e perdorur.

  Krujë 21 September 16:52
  8,000.00 Lek
 • 0 foto
  Sobe me gaz
  furniture

  Sobe me gaz

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,shume pak e perdorur.

  Krujë 20 September 11:44
  8,000.00 Lek
 • 2 foto
  Krevat
  furniture

  Krevat

  Jane dy balle krevati me lyerje dhe shtrati ne gjendje shume te mire.

  Krujë 20 September 11:12
  4,000.00 Lek
 • 3 foto
  Tavoline Pokeri
  furniture

  Tavoline Pokeri

  Tavoline pokeri dhe cipsa te reja

  Krujë 3 September 19:00
  12,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shiten Set divani 3+2+1
  furniture

  Shiten Set divani 3+2+1

  Shitet set divani. Gjendja shume e mire. Shiten per arsye nderrimi. Cmimi i diskutueshem

  Krujë 18 August 23:23
  37,000.00 Lek
 • 5 foto
  ☆SHITET SI BIZNEZ BASHK ME MALL DHE PAISJE ☆
  furniture

  ☆SHITET SI BIZNEZ BASHK ME MALL DHE PAISJE ☆

  SHITET BIZNESI BASHK ME MALLIN DHE PAISJET NE QENDER TE FUSH KRUJES .. MALLI DHE PAISJET JAN BLER 40

  Krujë 18 August 22:03
  2,000.00 €
 • 2 foto
  Okazion divani
  furniture

  Okazion divani

  Shes divana 3+2 Edhe 2 kolltuqe per arsye mosperdorimi gjendja 10-10 perfekte

  Krujë 29 May 12:10
  500.00 €
 • 1 foto
  Tavolina 11 cope okazion 0693517858
  furniture

  Tavolina 11 cope okazion 0693517858

  Shiten 11 tavolina rrumbullake per 10-12 persona cmimi i diskutushem

  Krujë 17 May 09:53
  1.00 €
 • 10 foto
  Dyer per dhoma
  furniture

  Dyer per dhoma

  prodhojm dyer per dhoma dhe dyr te hymjes nga druri dhe medjapani

  Krujë 19 April 20:09
  75.00 €
 • 1 foto
  DIVANE OKAZION
  furniture

  DIVANE OKAZION

  1 DIVAN 3SH DHE 2 COP 2SH 90MIJ LEK TE VJETRA PAK I DISKUTUSHEM NDODHEN NE FUSHKRUJE TE PERDORURA j

  Krujë 10 April 22:49
  90.00 Lek
 • 4 foto
  Mobileri
  furniture

  Mobileri

  Porosi per te gjith llojet mobilare me cmime te arsyeshme faleminderit

  Krujë 4 April 07:52
  With agreement
 • 1 foto
  Vazo Lulesh Artizanale
  furniture

  Vazo Lulesh Artizanale

  Lartesia 40 Gjersia 35 Perfshir dhe lulja

  Krujë 4 April 07:30
  350.00 €
 • 5 foto
  Mobileri
  furniture

  Mobileri

  Gjithcka qe deshironi per fantazin tuaj

  Krujë 3 April 22:58
  With agreement
 • 2 foto
   divane,kruje
  furniture

  divane,kruje

  Shesim divane 3+2+1+1.Te gjithe divanet hapen.Jane ne gjendje shume te mire,vec dy vjet te perdorur.

  Krujë 2 April 14:33
  55,000.00 Lek
 • 2 foto
  Divane,kruje
  furniture

  Divane,kruje

  Divanet jane 3+2+1+1. Jane ne gjendje shume te mire,vec dy vjet te perdorur. Hapen te gjithe, edhe k

  Krujë 2 April 13:10
  45,000.00 Lek
 • 0 foto
  Mobileri
  furniture

  Mobileri

  Gjithcka qe iu nevojitet per shtepin tuaj cmime te arsyeshme

  Krujë 2 April 11:43
  With agreement
 • 0 foto
  Mobilje shum vjecare
  furniture

  Mobilje shum vjecare

  mobilje italjane shum vjecare

  Krujë 2 April 11:34
  700.00 €
 • 3 foto
  Prodhojme kende
  furniture

  Prodhojme kende

  Bejm kende me porosi sipas deshires tuaj Me gjdo lloj cope sipas deshires dhe kerkeses tuaj ju ofr

  Krujë 2 April 07:11
  1.00 €
 • 0 foto
  Shiten hekura rrethues
  furniture

  Shiten hekura rrethues

  Hekura rrethues 6 kampate 240cm gjeresi. 170cm lartesi. Te lyer me antiruxho. 400mije lek. Adresa fu

  Krujë 2 April 05:44
  400.00 Lek
 • 4 foto
  Shes komplet divanesh ne gjendje te mire
  furniture

  Shes komplet divanesh ne gjendje te mire

  Komplet divanesh nje 3 nje 2 dhe 2 teke 3 dhe 2 jane te pajisur me krevat. Jane te pajisura me mbule

  Krujë 2 April 04:23
  200.00 Lek
 • 1 foto
  Okasion mbules krevati
  furniture

  Okasion mbules krevati

  Shes nje mbules krevati dopio e re ne kuti e pa përdorur per vetem 4000. lek + komplet cercafesh te

  Krujë 1 April 23:45
  4,000.00 Lek
 • 1 foto
  okasion
  furniture

  okasion

  Shiten 10 tavolina 180/80 tavolinat jan per restorant apo cdo lloj aktiviteti i shes per mos perdori

  Krujë 1 April 23:45
  650.00 Lek
 • 1 foto
  divan dysh
  furniture

  divan dysh

  Shes 3 komplete divane dyshe +tavolina mesit per bar kafe te tre komplotet 250 mi

  Krujë 1 April 23:45
  250.00 Lek
 • 0 foto
  krevate per kopeshte
  furniture

  krevate per kopeshte

  shes 7 krevate dy katesha per kopshte femijsh krevate te majtur shiten per arsye mosperdorimi 7 cope

  Krujë 31 March 23:36
  200.00 Lek
 • 2 foto
  divane
  furniture

  divane

  Shesim divane 3+2+1+1. Te gjithe divanet hapen. Jane ne gjendje shume te mire,vec dy vjet te perdoru

  Krujë 28 February 12:54
  20,000.00 Lek
 • 0 foto
  NDRICUES
  furniture

  NDRICUES

  NDRICUES ME NEONE PER TAVANE GIPSI 10 COPE TE KOMPLETUAR,,,, 1000LEK TE REJA COPA... KONTAKT 0685872

  Krujë 19 February 13:54
  900.00 Lek
 • 3 foto
  Shitet
  furniture

  Shitet

  Shiten 7 komplete tavolinash + karrige ne gjendje shume te mire

  Krujë 5 January 10:34
  15,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shes divane
  furniture

  Shes divane

  Shes divane tresh dysh dy kolltuk

  Krujë 3 January 13:34
  20,000.00 Lek