Mobilje
Viti

Mobilje në shitje në Viti

category

Price

country

 • 1 foto
  KOMOD PER TV
  furniture

  KOMOD PER TV

  esht gjendje te rregullt

  Viti Sot, 03:29
  330.00 €
 • 11 foto
  Tavolin+6 ulse POROSIT Online vetem 169 euro
  furniture

  Tavolin+6 ulse POROSIT Online vetem 169 euro

  tavolinat jan te qmontuara fotot jan te bera neper klient .. Brenda Dites Jua Sjellim Dhe keni munde

  Viti Sot, 02:10
  169.00 €
 • 11 foto
  Kuzhina me Porosi Viber +38344 799-989
  furniture

  Kuzhina me Porosi Viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Viti Dje, 22:55
  With agreement
 • 12 foto
  kreveta me dysheka viber+38344920312
  furniture

  kreveta me dysheka viber+38344920312

  kreveta jogi

  Viti Dje, 22:47
  70.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina me Porosi
  furniture

  Dhoma Gjumi Kuzhina me Porosi

  Fer Dizajn

  Viti Dje, 22:21
  With agreement
 • 12 foto
  OFERT Ulse dhe. Tavolina Ne ZBRITJE +38344920723
  furniture

  OFERT Ulse dhe. Tavolina Ne ZBRITJE +38344920723

  shes separe karrika tavolina 180 euro , kompleti standard. 180 euro +38344920723

  Viti Dje, 15:36
  180.00 €
 • 12 foto
  kreveta 70 euro separe 160 euro   049311536
  furniture

  kreveta 70 euro separe 160 euro 049311536

  prodhojm karrika tavolina per oborre. viber+38349311536

  Viti Dje, 15:30
  70.00 €
 • 12 foto
  Ulse per Ballkon -049311536
  furniture

  Ulse per Ballkon -049311536

  Ulse karrika tavolina separe te ndryshme per ambientin tuaj dhe ngjyrat e ndryshme +38349311536

  Viti Dje, 15:28
  150.00 €
 • 4 foto
  Kuzhina ganitur
  furniture

  Kuzhina ganitur

  shitet kuzhina me frigorifer muntus,shporet te rrymes, dhe aspirator. Eshte shum e rujtshme italiane

  Viti Dje, 15:26
  With agreement
 • 1 foto
  Rafte Cilësore
  furniture

  Rafte Cilësore

  4 rafte per biznese te ndryshme. Per me shum info kontakt ,ne nr tel ose email. Adresa ; Komuna Pari

  Viti Dje, 15:12
  400.00 €
 • 3 foto
  Shes mobilet
  furniture

  Shes mobilet

  Shes fotelet 3-3-2-1-1 /tavolinen e bukes me 6karrika gjithashtu edhe kuzhinen qmimi ne marrveshje j

  Viti Dje, 10:00
  With agreement
 • 12 foto
  Ofert Dyer te Dhomave 70euro +38345396941.
  furniture

  Ofert Dyer te Dhomave 70euro +38345396941.

  Punojm Dyer te dhomave 70euro 80euro. me dimenzjone te ndryshme modele e ngjyra sipas porosis .

  Viti 13 August 23:33
  70.00 €
 • 11 foto
  Dyer\"Rrethoja\"Gilindera\"Ulese Per Tarasa\"Tavolina\"
  furniture

  Dyer\"Rrethoja\"Gilindera\"Ulese Per Tarasa\"Tavolina\"

  Punime Nga Hekuri Me Qmime TE Arsyeshme

  Viti 13 August 09:57
  90.00 €
 • 5 foto
  Der per shtepi
  furniture

  Der per shtepi

  Shitet dera shum pak e perdorur ngjendje te rregullt vetem nje xhamë e ka te krisur ndryshe osht e r

  Viti 13 August 00:15
  65.00 €
 • 3 foto
  Set 2sh 2sh edhe 2 fotele
  furniture

  Set 2sh 2sh edhe 2 fotele

  Transporti falas Kualiteti ma i lart u mundshem

  Viti 12 August 14:42
  270.00 €
 • 7 foto
  Set 2sh 2sh dhe 2 fotele
  furniture

  Set 2sh 2sh dhe 2 fotele

  Set elegant i punuar me cilsi dhe kualitetin ma tlart Pjesa ku vendoset dora me dru shiltet me mbul

  Viti 12 August 14:30
  320.00 €
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  furniture

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Viti 12 August 09:48
  With agreement
 • 12 foto
  Punojm. separe per oborr ulse te ndryshme
  furniture

  Punojm. separe per oborr ulse te ndryshme

  punojm separeja-kreveta tavilona-karrike +38344920723

  Viti 10 August 22:22
  160.00 €
 • 1 foto
  Kauq
  furniture

  Kauq

  Shes. 2 kauq 3- sha per sallon jan te pa perdort qmimi 120

  Viti 10 August 19:53
  120.00 €
 • 4 foto
  Mobilje salloni
  furniture

  Mobilje salloni

  Mobije per sallon

  Viti 10 August 16:10
  With agreement
 • 4 foto
  Mobilje salloni
  furniture

  Mobilje salloni

  Mobilje

  Viti 10 August 15:58
  With agreement
 • 12 foto
  Extra Modele nga 65Euro fillojn Zbritje 045-396941
  furniture

  Extra Modele nga 65Euro fillojn Zbritje 045-396941

  Zbritje ne Dyer e dhomave dhe dyer me xhom me modele sipas porosis tuaj dyer te dhoamve nga 65euro d

  Viti 10 August 15:55
  65.00 €
 • 12 foto
  Shes Dyer te Dhomave nga Druri
  furniture

  Shes Dyer te Dhomave nga Druri

  .Shesim dyer per dhoma dhe dyer te hyrjes , dyer me xhom ,dyer te banjos ,punojm dhe dyer me porosi

  Viti 10 August 15:49
  80.00 €
 • 2 foto
  furr per pica
  furniture

  furr per pica

  shitet furra per pica ne gjendje te rregullt dimenzioni i mbrenshum 90-60mc

  Viti 3 August 12:08
  850.00 €
 • 12 foto
  ulse per terasa separe super Zbritje 049 311 536
  furniture

  ulse per terasa separe super Zbritje 049 311 536

  prodhojm karrike tavolina nga druri ahi. punojm edhe me porosi super Zb

  Viti 1 August 09:11
  130.00 €
 • 2 foto
  Lula
  furniture

  Lula

  shiten lulat shum te mira

  Viti 24 July 21:24
  20.00 €
 • 11 foto
  riparojm kauqa klasike e moderne
  furniture

  riparojm kauqa klasike e moderne

  punojmë lloje te ndryshme te mobiljeve si dhe bejme riparimin e garniturave dhe kandeve. . 045 678 8

  Viti 24 July 10:14
  With agreement
 • 3 foto
  Mobilje salloni 2-sh, 3-sh dhe nje fotele
  furniture

  Mobilje salloni 2-sh, 3-sh dhe nje fotele

  Shume pak te perdorura

  Viti 23 July 21:56
  200.00 €
 • 11 foto
  ULSE,KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE
  furniture

  ULSE,KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE

  Fabrika tradita

  Viti 23 July 16:41
  With agreement
 • 12 foto
  AKSIONN  tavolina karrike me ngjyra te ndryshme
  furniture

  AKSIONN tavolina karrike me ngjyra te ndryshme

  tavolina separe karrike nga druri bung dhe ah prodhojm me super zbritje tel; 049 311 536

  Viti 23 July 14:47
  170.00 €
 • 4 foto
  Tavolin me 6 karrika
  furniture

  Tavolin me 6 karrika

  Shitet tavolina e pa perdorur ngjyrë e bardhë

  Viti 19 July 22:23
  170.00 €
 • 3 foto
  Mobile te reja shiten me qmim shumë voliqëm
  furniture

  Mobile te reja shiten me qmim shumë voliqëm

  Orman,komod për tv dhe kauq funksional që shtrihet me fjetë në super gjendje shiqo Fotot Kontakt Vib

  Viti 19 July 14:58
  160.00 €
 • 3 foto
  ulse
  furniture

  ulse

  ulse ( shtrihen dhe per fjetje) shum te ruajtur 3+3+2+1

  Viti 18 July 14:05
  200.00 €
 • 6 foto
  PIKTURA SIPAS PORORISË SË KLIENTIT
  furniture

  PIKTURA SIPAS PORORISË SË KLIENTIT

  Piktura sipas porosise se klienteve -ne pelhur, leter, derras, muri etj. Kam edhe shume vepra te gat

  Viti 16 July 21:17
  With agreement
 • 2 foto
  Lavaman per frizer
  furniture

  Lavaman per frizer

  Ne gjendja te rregullt

  Viti 16 July 19:45
  30.00 €
 • 7 foto
  Dyer te llojeve te ndryshme
  furniture

  Dyer te llojeve te ndryshme

  Prodhojm dhe shesim lloje te ndryshme te dyerve me kualitet te larte me dimencione te ndryshme Na ko

  Viti 16 July 07:06
  130.00 €
 • 3 foto
  Prodhojm krevete (spallno) per 2 persona
  furniture

  Prodhojm krevete (spallno) per 2 persona

  Prodhojm dhe shesim krevete spallno per 2 persona me dimenzione 2×160 me kualitet te larte Punojm ed

  Viti 16 July 07:05
  130.00 €
 • 12 foto
  Terasa të ndryshme
  furniture

  Terasa të ndryshme

  Prothojm terasa te ndryshme me dimenzione te ndryshme per shtepi me kualitet te lartë.Punojm edhe me

  Viti 16 July 07:05
  60.00 €
 • 5 foto
  Krevet per te rritur dhe femije
  furniture

  Krevet per te rritur dhe femije

  Prodhojm lloje te ndryshme te krevetave me cilesi te larte

  Viti 16 July 07:04
  65.00 €
 • 3 foto
  Invertar
  furniture

  Invertar

  Shiten mobilje per sallon. Garnitur 1, 2, 3

  Viti 15 July 01:08
  200.00 €
 • 4 foto
  Krevat gjumi
  furniture

  Krevat gjumi

  Shitet shtrati per dhome gjumi i prodhuar nga druri ne gjendje te re pa u perdorur,gjatesia 2.40cm ç

  Viti 12 July 13:16
  50.00 €
 • 2 foto
  ulse
  furniture

  ulse

  shiten ulset 3+3+1+1

  Viti 8 July 11:51
  180.00 €
 • 1 foto
  Lule
  furniture

  Lule

  Shitet lulja viberi38344528344

  Viti 6 July 12:58
  With agreement
 • 2 foto
  mobile 3 2 1
  furniture

  mobile 3 2 1

  shiten mobile

  Viti 5 July 13:18
  1,000.00 €
 • 8 foto
  Komod per Tv
  furniture

  Komod per Tv

  Mixonline

  Viti 4 July 14:46
  With agreement
 • 1 foto
  shes nje kauq
  furniture

  shes nje kauq

  esht ne rregull

  Viti 3 July 12:28
  35.00 €
 • 2 foto
  Shitet tavolinë mesi per vetem 40 Euro
  furniture

  Shitet tavolinë mesi per vetem 40 Euro

  Shitet tavolinë mesi per vetem 40 Euro, shume pak e perdorur.

  Viti 3 July 11:46
  40.00 €
 • 1 foto
  Shitet tavoline mesi
  furniture

  Shitet tavoline mesi

  Shitet tavoline mesi shume pak e perdorur. Qmimi 50 Euro.

  Viti 3 July 11:46
  With agreement
 • 1 foto
  Komode Salloni per vetem 120 Euro
  furniture

  Komode Salloni per vetem 120 Euro

  Komode Salloni per vetem 120 Euro

  Viti 3 July 11:26
  120.00 €
 • 1 foto
  Shitet Komod koridori
  furniture

  Shitet Komod koridori

  Shitet Komod koridori shume pak e perdorur. Qmimi 120 Euro

  Viti 3 July 11:09
  120.00 €