Mobilje
Lezhë

Mobilje në shitje në Lezhë

category

Price

country

 • 2 foto
  ullinj per dekor dhe prodhimtari 0672805828 perimeter -1m
  furniture

  ullinj per dekor dhe prodhimtari 0672805828 perimeter -1m

  ullinj per dekor dhe prodhimtari 0672805828 perimeter -1m me shumice dhe pakice per dekor dhe prodhi

  Lezhë Sot, 21:40
  40,150.00 €
 • 3 foto
  Shitet Cader Me Veshje 25m2 Okazion
  furniture

  Shitet Cader Me Veshje 25m2 Okazion

  Shitet Cader Me Veshje 25m2 me hapje sic tregohet ne foto. Cadra eshte vetem 3 muaj e perdorur. Shit

  Lezhë Sot, 19:20
  With agreement
 • 7 foto
  Shiten Tavolina Dhe Karrige Te Firmes Ardeno Okazion
  furniture

  Shiten Tavolina Dhe Karrige Te Firmes Ardeno Okazion

  Shiten Tavolina Me Permasa 90 cm x 90 cm pa hapje dhe tavolina me hapje 90 cm x 180 cm. Tavolinat ja

  Lezhë Sot, 19:18
  With agreement
 • 3 foto
  Kolltuqe komplet 100€
  furniture

  Kolltuqe komplet 100€

  Shiten komplet 100 euro, jane ne gjendje shum te mir nuk jane te grisur fare vetem i eshte zbeh boja

  Lezhë 22 February 11:45
  100.00 €
 • 0 foto
  Shes mobilim te perdorur
  furniture

  Shes mobilim te perdorur

  Dhome gjumi e kompletuar. Divane 2 krevate tek.tavoline ngrenje me karrige. Sobe gatimi me vater qer

  Lezhë 21 February 17:29
  With agreement
 • 4 foto
  Krevat dy katesh per bebe
  furniture

  Krevat dy katesh per bebe

  Shitet krevati dy katesh per femije deri 3 - 4 vjec. Krevati eshte prodhim Gjerman Eshte shume i mi

  Lezhë 18 February 15:40
  20,000.00 Lek
 • 6 foto
  Shtiten brumatriqe dhe pjekse paninesh
  furniture

  Shtiten brumatriqe dhe pjekse paninesh

  Shiten Brumatriqe 50 kg Pjetroberto dhe pjekse paninesh Rapida 37 panine ne nje pho

  Lezhë 18 February 12:19
  2,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet tavoline e gdhendur
  furniture

  Shitet tavoline e gdhendur

  Shitet taboline e gdhendur ne menyre artizanale

  Lezhë 15 February 17:49
  200.00 €
 • 6 foto
  Shitet mobilje
  furniture

  Shitet mobilje

  Shiten mobilje per dhome femijesh. Mobiljet qe shiten jane: Shtrat per vajza, me sirtar dhe komodi

  Lezhë 15 February 17:48
  54,000.00 Lek
 • 3 foto
  Paisje parukerie.ose berber
  furniture

  Paisje parukerie.ose berber

  Te gjitha per parukeri ose per berber

  Lezhë 10 February 16:17
  1,500.00 Lek
 • 0 foto
  Mobilie per parukeri
  furniture

  Mobilie per parukeri

  Mobilie per parukeri se bashku me frigorifer te vogel Mund te vendoset dhe ne zyre

  Lezhë 8 February 15:07
  200.00 Lek
 • 3 foto
  Stufë druri + 7 mt tuba
  furniture

  Stufë druri + 7 mt tuba

  Shitet stufe druri e perdorur 4 muaj ne apartament vitin e kaluar.bashk me 7 metra tuba cilesor dhe

  Lezhë 3 February 20:33
  150.00 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR
  furniture

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR.METRA KATROR E ROLETAVE TE ALUMINIT ESHTE 4

  Lezhë 31 January 21:22
  With agreement
 • 2 foto
  Komplet divanesh .tavoline mesi krevat tek me gjithe dyshek.
  furniture

  Komplet divanesh .tavoline mesi krevat tek me gjithe dyshek.

  Divane kolltuqe tavoline.plus krevat tek ne gjendje te mire.

  Lezhë 28 January 11:06
  13,000.00 Lek
 • 2 foto
  Tovoline televizori
  furniture

  Tovoline televizori

  Tovoline televizori metalike/druri me permasa 145-65-34

  Lezhë 24 January 20:49
  100.00 €
 • 1 foto
  raft rrobash per dyqan
  furniture

  raft rrobash per dyqan

  shitet raft i madh per dyqan me 9 vende ku mund te vendosesh rroba,kepuce ose gjera zbukurimi. siper

  Lezhë 12 January 15:30
  9,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shporet i ri
  furniture

  Shporet i ri

  Shitet shporet i paperdorur,eshte blere sivjet 360 mij lek dhe nuk eshte perdorur asnje dit per nder

  Lezhë 20 December 13:33
  210.00 €
 • 4 foto
  Okazion divana 3+2+1+1
  furniture

  Okazion divana 3+2+1+1

  Shiten divanat 3 dhe 2 jane me krevat portativ brenda..shume pak te perdorur. 200 mi lek te vjetra

  Lezhë 28 November 18:06
  20,000.00 Lek
 • 6 foto
  Abazhur artizanal
  furniture

  Abazhur artizanal

  Abazhur artizanal te ndertuar me dore. Transporti behen ne rrethe me poste, kostoja e postes nuk esh

  Lezhë 15 November 15:30
  2,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shiten karrige dhe tavolina  100 euro seti
  furniture

  Shiten karrige dhe tavolina 100 euro seti

  90 karrige 20 tavolina 100 euro seti

  Lezhë 11 November 10:33
  100.00 Lek
 • 2 foto
  Lavaman me mbajtsen e saj
  furniture

  Lavaman me mbajtsen e saj

  Shitet Lavaman i bardhe me mbajtsen (shitet per arsye se nuk eshte perdorur fare, eshte nderruar sap

  Lezhë 5 November 19:26
  10,000.00 Lek
 • 4 foto
  Shes kendin
  furniture

  Shes kendin

  Shitet kendi + dy kolltuqe, behet edhe krevat dopjo Vendndodhja: Lezhe 0697087990

  Lezhë 3 November 08:24
  25,000.00 Lek