Mobilje
Skënderaj

Mobilje në shitje në Skënderaj

 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Skënderaj Sot, 09:31
  With agreement
 • 11 foto
  Kuzhina me porosi Viber +38344 799-989
  furniture

  Kuzhina me porosi Viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Skënderaj Sot, 09:31
  With agreement
 • 12 foto
  komoda tavolina shtrata ormana +38349820207
  furniture

  komoda tavolina shtrata ormana +38349820207

  ormana shtrta ne zbritje

  Skënderaj Sot, 09:31
  70.00 €
 • 12 foto
  kuzhina, Dhoma Gjumi, me porosi viber +38344 799-989
  furniture

  kuzhina, Dhoma Gjumi, me porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Skënderaj Sot, 09:27
  999.00 €
 • 3 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 09:26
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 09:26
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  furniture

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 09:26
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 09:26
  With agreement
 • 12 foto
  Zbritje Kreveta ,per nje person nga 65euro
  furniture

  Zbritje Kreveta ,per nje person nga 65euro

  Kreveta punojm sipas, porosis sipas kerkeses se klientve punojm ngjyra te ndryshme kreveta per nje p

  Skënderaj Sot, 09:19
  65.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Fjetjes vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Fjetjes vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Skënderaj Sot, 09:19
  770.00 €
 • 7 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38844152077
  furniture

  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38844152077

  ART-DESIGN

  Skënderaj Sot, 09:18
  550.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina me porosi.
  furniture

  Dhoma Gjumi Kuzhina me porosi.

  Fer Dizajn

  Skënderaj Sot, 09:17
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENITE MIR PRITUR INFO +38349343

  Skënderaj Sot, 09:12
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Skënderaj Sot, 08:59
  550.00 €
 • 12 foto
  shtreter kreveta ormana separe +38349375063
  furniture

  shtreter kreveta ormana separe +38349375063

  punojm shtrata dysheka kreveta ormana tavolina sipas porosis dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim v

  Skënderaj Dje, 22:14
  50.00 €
 • 2 foto
  Dritare
  furniture

  Dritare

  Shes dritaren me dimenzione Gjatsija 1.40 Gjersija 1.25

  Skënderaj Dje, 21:01
  With agreement
 • 12 foto
  korrektesi kreveta ormana shtrata +38349375063
  furniture

  korrektesi kreveta ormana shtrata +38349375063

  shesim ormana shtrata dysheka kreveta me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat e ndryshme porosia vjen s

  Skënderaj Dje, 19:59
  125.00 €
 • 12 foto
  tramsporti gratis kreveta ormana shtrata 049375063
  furniture

  tramsporti gratis kreveta ormana shtrata 049375063

  punojm kreveta tavolina dysheka shtrata ormana me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat me kulaitet e mo

  Skënderaj Dje, 15:28
  130.00 €
 • 12 foto
  shtreter kreveta ormana separe +38349375063
  furniture

  shtreter kreveta ormana separe +38349375063

  punojm tavolina ormana kreveta dysheka shtrata me te gjitha porosit dhe me te gjitha ngjyrat ju mirp

  Skënderaj Dje, 15:22
  60.00 €
 • 10 foto
  Dyer te mbrendshme dhe Laminat
  furniture

  Dyer te mbrendshme dhe Laminat

  Shes dyer te mbrendshme Dyert jan ne dimenzijone 200 x 90 x 10 cm Deri 31 cm 200 x 80 x 10 cm Deri

  Skënderaj Dje, 09:56
  114.00 €
 • 12 foto
  Super Zbritjee ----- KREVETA per Dhoma gjumi
  furniture

  Super Zbritjee ----- KREVETA per Dhoma gjumi

  prodhojm tavolina ormana kreveta dysheka shtrata me te gjitha porosit dhe me te gjitha ngjyrat ju mi

  Skënderaj 14 January 21:20
  50.00 €
 • 12 foto
  SUPER OFERT KREVETA PER DY PERSONA
  furniture

  SUPER OFERT KREVETA PER DY PERSONA

  Prodhojm kreveta nga druri me garancion punojm edhe me porosi ju mirpresim... tel;049-311-536.

  Skënderaj 14 January 20:00
  With agreement
 • 12 foto
  -Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona-
  furniture

  -Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona-

  Zbukuroni oborrin tuaj apo Terasen Porosit .Sipas porosis tuaj : separe tavolina kreveta ulse te ndr

  Skënderaj 14 January 12:00
  170.00 €
 • 1 foto
  SHITET KAUQA 3 2 1 1 QMIMI I LIRË
  furniture

  SHITET KAUQA 3 2 1 1 QMIMI I LIRË

  PER ME SHUM INFO VIBER +38344710370

  Skënderaj 13 January 01:57
  With agreement
 • 1 foto
  SHITET  MOBILJE PER SALLON
  furniture

  SHITET MOBILJE PER SALLON

  SHITEN (3 SHA, 2SHA , 1SHA 1SHA )

  Skënderaj 13 January 01:57
  With agreement
 • 2 foto
  Mobile
  furniture

  Mobile

  Tavolin e bukes shume pak e perdorur dhe komod e televizorit

  Skënderaj 12 January 19:16
  600.00 €
 • 12 foto
  OFERT Ulse dhe Tavolina .Ne ZBRITJE +38344920723
  furniture

  OFERT Ulse dhe Tavolina .Ne ZBRITJE +38344920723

  shes separe karrika tavolina 180 euro , kompleti standard 180 .euro +38344920723

  Skënderaj 12 January 16:32
  180.00 €
 • 1 foto
  Garnitura
  furniture

  Garnitura

  Shitet Garnitura e përdorur. 3+2+1+1. Cmimi me marrëveshje.

  Skënderaj 11 January 10:58
  With agreement
 • 4 foto
  Lule Fokus
  furniture

  Lule Fokus

  Shes lulen fokus e gjat 2m ndersa e gjere perafersisht 1.65m . Arsyeja e shitjes mungesa e hapsires

  Skënderaj 10 January 18:48
  55.00 €
 • 11 foto
  separe kreveta viber +38349311536
  furniture

  separe kreveta viber +38349311536

  prodhojm tavolina separe kreveta karrika

  Skënderaj 10 January 13:38
  170.00 €
 • 3 foto
  Garnitur
  furniture

  Garnitur

  Ganitur te Dhom se pritjes asht shum e ruajtur thujsse e re 3321 per me shum kontaktoni edhe viber

  Skënderaj 9 January 10:31
  370.00 €
 • 6 foto
  dhoma dite ganitura kauqa +38344367196
  furniture

  dhoma dite ganitura kauqa +38344367196

  kauqa ne aksion ngjyra sipas porosis

  Skënderaj 8 January 09:47
  420.00 €
 • 12 foto
  komoda tavolina shtrata ormana +38344367196
  furniture

  komoda tavolina shtrata ormana +38344367196

  shtrata ne aksion

  Skënderaj 8 January 09:45
  2.00 €
 • 12 foto
  komoda tavolina shtrata ormana +38344367196
  furniture

  komoda tavolina shtrata ormana +38344367196

  ormana ne aksion

  Skënderaj 8 January 09:41
  100.00 €
 • 12 foto
  tavolina trapezari dhoma gjumi+38344367196
  furniture

  tavolina trapezari dhoma gjumi+38344367196

  tavolina buke ne aksion duke filluar nga 230 ero

  Skënderaj 7 January 10:23
  230.00 €
 • 10 foto
  dhoma garnitura tavolina ne zbritje +38344367196
  furniture

  dhoma garnitura tavolina ne zbritje +38344367196

  garnituta kauqa me zbritje

  Skënderaj 7 January 10:12
  800.00 €
 • 12 foto
  dhoma garnitura tavolina ormana +38344367196
  furniture

  dhoma garnitura tavolina ormana +38344367196

  ormana me dimenzione te ndryshme

  Skënderaj 7 January 09:52
  With agreement
 • 4 foto
  Paisje per byrektore
  furniture

  Paisje per byrektore

  Shes paisjet e byrektores te cilat jane ne gjendje te rregullt

  Skënderaj 3 January 13:25
  1.00 €
 • 2 foto
  Mobile
  furniture

  Mobile

  Shes kthesen eshte ne gjendje te rregullt Dy krevtat shtrihen per fjetje .

  Skënderaj 29 December 15:43
  120.00 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR
  furniture

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR

  Lulzim

  Skënderaj 27 December 15:47
  With agreement
 • 1 foto
  Dritare
  furniture

  Dritare

  6 Dritare , 80x140 ( Gjama 4stinor ) shume te ruajtura , per me shum informata me kontaktoni ne nr

  Skënderaj 27 December 15:31
  With agreement
 • 3 foto
  mobilje
  furniture

  mobilje

  Jan 1,2,3 3 shtrehet

  Skënderaj 27 December 15:30
  100.00 €
 • 6 foto
  Shiten krevetat
  furniture

  Shiten krevetat

  Shes krevetat 3-2-1-1per me shum kontaktoni ne nr telit

  Skënderaj 23 December 17:36
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE QDO KOH JENI TE MIR PRITUR NE NR 0442808

  Skënderaj 21 December 12:16
  With agreement
 • 3 foto
  dhom gjumi
  furniture

  dhom gjumi

  shitet

  Skënderaj 19 December 21:39
  With agreement
 • 11 foto
  Mobile
  furniture

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitura 1+2+3=330€ Tavolina =50€ Komoda e tv=50€

  Skënderaj 19 December 08:53
  330.00 €
 • 3 foto
  dhom gjumi
  furniture

  dhom gjumi

  dhom gjumi e re

  Skënderaj 17 December 16:11
  With agreement
 • 1 foto
  Komod dhe TV
  furniture

  Komod dhe TV

  Shitet komoda se bashku me TV samsung, jan te ruajtura shum mir, madhsia e komodes eshte 220cm, nder

  Skënderaj 17 December 14:38
  220.00 €
 • 2 foto
  Shitet tavolina
  furniture

  Shitet tavolina

  Shes tavolinen me 6 karrika shumm e rujt

  Skënderaj 16 December 21:01
  With agreement
 • 1 foto
  Zbritje dhoma gjumi porisit online +38344152077
  furniture

  Zbritje dhoma gjumi porisit online +38344152077

  ART-DESIGN

  Skënderaj 15 December 14:52
  550.00 €