Mobilje në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 3 foto
  Kolltuqe komplet 100€
  furniture

  Kolltuqe komplet 100€

  Shiten komplet 100 euro, jane ne gjendje

  Lezhë Dje, 04:59
  100.00 €
 • 6 foto
  Valixhe guzhine (luge thika piruj) ORIGJINALE
  furniture

  Valixhe guzhine (luge thika piruj) ORIGJINALE

  Valixhe me thika, pirunj, luge ushqimi,

  Lezhë Dje, 04:59
  150.00 €
 • 0 foto
  Shitet banak per biznes
  furniture

  Shitet banak per biznes

  Shitet banak per biznes Cmimi diskutushe

  Kurbin 23 June 16:05
  199.00 €
 • 3 foto
  Kend
  furniture

  Kend

  Shitet kend divanash i perdorur shume pa

  Lezhë 22 June 14:56
  25,000.00 Lek
 • 2 foto
  Tavolina dekoruese, hekur i lehte. Ngjyre gold.
  furniture

  Tavolina dekoruese, hekur i lehte. Ngjyre gold.

  2 tavolina dekoruese te larta. Hekur i l

  Lezhë 20 June 22:18
  7,000.00 Lek
 • 3 foto
  Shitet Cader Me Veshje 25m2 Okazion
  furniture

  Shitet Cader Me Veshje 25m2 Okazion

  Shitet Cader Me Veshje 25m2 me hapje sic

  Lezhë 19 June 20:26
  With agreement
 • 7 foto
  Shiten Tavolina Dhe Karrige Te Firmes Ardeno Okazion
  furniture

  Shiten Tavolina Dhe Karrige Te Firmes Ardeno Okazion

  Shiten Tavolina Me Permasa 90 cm x 90 cm

  Lezhë 19 June 20:26
  With agreement
 • 3 foto
  Mobilje ne shitje
  furniture

  Mobilje ne shitje

  ❌Shiten❌ -krevat 2-katësh(kati 2 i p

  Lezhë 11 June 07:55
  With agreement
 • 2 foto
  ullinj per dekor dhe prodhimtari 0672805828 perimeter -1m
  furniture

  ullinj per dekor dhe prodhimtari 0672805828 perimeter -1m

  ullinj per dekor dhe prodhimtari 0672805

  Lezhë 30 May 22:40
  40,150.00 €
 • 6 foto
  Lezhe
  furniture

  Lezhe

  Shiten sete tavolinash per lokale,te pa

  Lezhë 23 April 16:28
  220.00 €
 • 5 foto
  8 komplete 350 mij
  furniture

  8 komplete 350 mij

  shiten 8 komplete te perdorura 50 mij ko

  Lezhë 21 April 08:05
  350.00 Lek
 • 1 foto
  Divana,çmimi diskutueshem.
  furniture

  Divana,çmimi diskutueshem.

  Shes mobilje te perdorura per arsye mosp

  Kurbin 18 April 22:26
  25,000.00 Lek
 • 1 foto
  Komplet Divanash
  furniture

  Komplet Divanash

  Shitet komplet divanash per arsye mosper

  Kurbin 17 April 17:53
  35,000.00 Lek
 • 11 foto
  Dhome gjumi per femije !!
  furniture

  Dhome gjumi per femije !!

  Shitet dhome gjumi per femije, ne gjendj

  Lezhë 11 April 02:03
  450.00 Lek
 • 2 foto
  dritare duralumini dopio xham
  furniture

  dritare duralumini dopio xham

  shiten per arsye nderrimi,dritare duralu

  Lezhë 8 April 20:51
  400.00 Lek
 • 1 foto
  Raft dhome
  furniture

  Raft dhome

  Raft dhome trekapaksh 1 vit I perdorur

  Lezhë 30 March 12:47
  27,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shitet tavoline e gdhendur
  furniture

  Shitet tavoline e gdhendur

  Shitet taboline e gdhendur ne menyre art

  Lezhë 28 March 22:55
  200.00 €
 • 0 foto
  Shes mobilim te perdorur
  furniture

  Shes mobilim te perdorur

  Dhome gjumi e kompletuar. Divane 2 kreva

  Lezhë 21 February 17:29
  With agreement
 • 4 foto
  Krevat dy katesh per bebe
  furniture

  Krevat dy katesh per bebe

  Shitet krevati dy katesh per femije deri

  Lezhë 18 February 15:40
  20,000.00 Lek
 • 6 foto
  Shtiten brumatriqe dhe pjekse paninesh
  furniture

  Shtiten brumatriqe dhe pjekse paninesh

  Shiten Brumatriqe 50 kg Pjetroberto

  Lezhë 18 February 12:19
  2,000.00 €
 • 3 foto
  Paisje parukerie.ose berber
  furniture

  Paisje parukerie.ose berber

  Te gjitha per parukeri ose per berber

  Lezhë 10 February 16:17
  1,500.00 Lek
 • 9 foto
  Hekur profesional rrobash per hotele
  furniture

  Hekur profesional rrobash per hotele

  Nuk keni kohe per hekurosje ja tek e ken

  Kurbin 9 February 22:50
  2,600.00 €
 • 0 foto
  Mobilie per parukeri
  furniture

  Mobilie per parukeri

  Mobilie per parukeri se bashku me frigo

  Lezhë 8 February 15:07
  200.00 Lek
 • 1 foto
  Shiten Divane
  furniture

  Shiten Divane

  Shiten Divane te perdorur.

  Kurbin 4 February 21:09
  35,000.00 Lek
 • 3 foto
  Stufë druri + 7 mt tuba
  furniture

  Stufë druri + 7 mt tuba

  Shitet stufe druri e perdorur 4 muaj ne

  Lezhë 3 February 20:33
  150.00 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR
  furniture

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA

  Lezhë 31 January 21:22
  With agreement
 • 2 foto
  Komplet divanesh .tavoline mesi krevat tek me gjithe dyshek.
  furniture

  Komplet divanesh .tavoline mesi krevat tek me gjithe dyshek.

  Divane kolltuqe tavoline.plus krevat tek

  Lezhë 28 January 11:06
  13,000.00 Lek
 • 2 foto
  Tovoline televizori
  furniture

  Tovoline televizori

  Tovoline televizori metalike/druri me pe

  Lezhë 24 January 20:49
  100.00 €
 • 1 foto
  raft rrobash per dyqan
  furniture

  raft rrobash per dyqan

  shitet raft i madh per dyqan me 9 vende

  Lezhë 12 January 15:30
  9,000.00 Lek
 • 2 foto
  banak berberi
  furniture

  banak berberi

  shitet banak berberi 2.95 i gjate munde

  Kurbin 10 January 15:22
  250.00 Lek