Mobilje
Gllogoc

Mobilje në shitje në Gllogoc

category

Price

country

 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Gllogoc Sot, 13:52
  With agreement
 • 10 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femij etj
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femij etj

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 13:48
  With agreement
 • 11 foto
  Kuzhina ne zbritje me qmime extra te lira
  furniture

  Kuzhina ne zbritje me qmime extra te lira

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 13:39
  With agreement
 • 3 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  furniture

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  japim ne sherbim me qera shatora karrika tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur 045587719

  Gllogoc Sot, 13:29
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gllogoc Sot, 13:21
  1,000.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gllogoc Sot, 13:12
  770.00 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje vetur Kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 12:58
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE QDO KOH JENI TE MIR PRITUR NE NR 0442808

  Gllogoc Sot, 12:36
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719
  furniture

  TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 she

  Gllogoc Sot, 12:35
  With agreement
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje vetur kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 12:33
  With agreement
 • 3 foto
  TEDNA DIMRORE KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  TEDNA DIMRORE KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 vib

  Gllogoc Sot, 12:32
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME DER &NXEMJE 045587719
  furniture

  TENDA SHATORA DIMROR ME DER &NXEMJE 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 she

  Gllogoc Sot, 12:29
  With agreement
 • 12 foto
  Ulse per Oborr Komplet Seti 180euro me transport 044-429-281
  furniture

  Ulse per Oborr Komplet Seti 180euro me transport 044-429-281

  Fatmir

  Gllogoc Sot, 11:26
  180.00 €
 • 10 foto
  Ormana tavolina trapezari +38349820207
  furniture

  Ormana tavolina trapezari +38349820207

  Ormana tavolina trapezari ne zbritje

  Gllogoc Sot, 11:08
  70.00 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith KOSOVEN
  furniture

  Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith KOSOVEN

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Gllogoc Sot, 09:56
  With agreement
 • 12 foto
  Zbukuroni Oborri Me Separet .Tona te Garantuara
  furniture

  Zbukuroni Oborri Me Separet .Tona te Garantuara

  Zbukuroni ambientin Tuaj me Separet Tona -te garantuara i Punojm sipas porosis me qmime te lira nga

  Gllogoc Sot, 09:43
  170.00 €
 • 3 foto
  Shitet kuzhina me paisje
  furniture

  Shitet kuzhina me paisje

  Shitet ne gjendje te rregullt me paisje arsyja mos perdorim te interesuarit te kontaktojn ne nr te

  Gllogoc Sot, 08:23
  With agreement
 • 3 foto
  3.2.1 te perdorura
  furniture

  3.2.1 te perdorura

  Shiten garnitura 3.2.1. te perdorura

  Gllogoc Dje, 23:18
  145.00 €
 • 1 foto
  Shitet dera plastikes
  furniture

  Shitet dera plastikes

  Eshte shum pak e perdorur dhe e ruajtne

  Gllogoc Dje, 22:19
  70.00 €
 • 3 foto
  Shitet komoda per televizor.
  furniture

  Shitet komoda per televizor.

  Komoda eshte ne gjendje te mire dhe shume pak e perdorur.

  Gllogoc Dje, 20:58
  150.00 €
 • 2 foto
  Rama alumin me dritare / xhama / shume lire
  furniture

  Rama alumin me dritare / xhama / shume lire

  Kujt i duhen keta rama i dha nje çmim shume te lire! 049213283 / drenas

  Gllogoc Dje, 15:15
  With agreement
 • 1 foto
  Tavoline e bukes
  furniture

  Tavoline e bukes

  Shes tavolinen e bukes me dimensione 1.60 ×90 standarde per gjashte persona. Verejtje; tavolina esht

  Gllogoc Dje, 11:04
  130.00 €
 • 12 foto
  Zbritje KREVETA Per Fjetje. Komplet me Jogi 80euro
  furniture

  Zbritje KREVETA Per Fjetje. Komplet me Jogi 80euro

  Punojm Kreveta Gjumi nga, Druri i mir me qmime te lita nga 80euro komplet me Jogi. Punojm sipas poro

  Gllogoc Dje, 09:11
  80.00 €
 • 4 foto
  SET KAUQA SIMPO 3+3+2+1
  furniture

  SET KAUQA SIMPO 3+3+2+1

  Shes setin e kauqave te Simpos dy tresha, ni dysh edhe ni fotele ne gjendje shume te mire. Treshat s

  Gllogoc Dje, 06:26
  350.00 €
 • 3 foto
  Shitet Kuzhina , Llavabo , Tush Kabin
  furniture

  Shitet Kuzhina , Llavabo , Tush Kabin

  Shitet Kuzhina eperdorur pak muaj pa elemente te teknikes , Shitet tush kabina . Shitet pasqyra me o

  Gllogoc 6 March 19:02
  With agreement
 • 6 foto
  Shiten mobiljet
  furniture

  Shiten mobiljet

  Shiten mobiljet 3+3+1 dhe 3+3 me cmim te arsyeshem

  Gllogoc 6 March 15:16
  With agreement
 • 6 foto
  Tavoline buke
  furniture

  Tavoline buke

  Shitet urgjent tavolina e bukes me 6 karriga ne gjendje shume te mire. Bej edhe zbritje.

  Gllogoc 6 March 15:16
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten tepihat urgjent
  furniture

  Shiten tepihat urgjent

  Shiten 3 tepihat.

  Gllogoc 6 March 15:16
  With agreement
 • 4 foto
  Dyre dritare te perdorura
  furniture

  Dyre dritare te perdorura

  shiteten dyert jan pa rama me dimensione 90x200cm dhe 80x200cm ka 25 euro euro dhe dy dritare e bar

  Gllogoc 6 March 08:30
  25.00 €
 • 4 foto
  Dritare Gjermane
  furniture

  Dritare Gjermane

  Dritare Gjermane shume Kualitative

  Gllogoc 5 March 15:16
  60.00 €
 • 12 foto
  kreveta ormana me shumic e pakic 049836533
  furniture

  kreveta ormana me shumic e pakic 049836533

  prodhojm kreveta shtrata dysheka ormana me te gjitha modelet dhe ngjyrat e ndryshme me kualitet te m

  Gllogoc 5 March 12:19
  60.00 €
 • 1 foto
  Varese per tesha
  furniture

  Varese per tesha

  Shiten vareset per tesha Vareset janë të paketuara Jane shumë praktike dhe funksionale Qmimi per co

  Gllogoc 5 March 08:57
  17.00 €
 • 3 foto
  Dera me gjam
  furniture

  Dera me gjam

  dere druri me gjam me dimensione 88x240cm shum pak e perdorur sikur e re per mashum info +3834953809

  Gllogoc 5 March 07:52
  125.00 €
 • 5 foto
  Komod tavolin
  furniture

  Komod tavolin

  Shes komoden dhe tavolinen

  Gllogoc 4 March 22:04
  75.00 €
 • 12 foto
  kreveta 60euro tel.044920869
  furniture

  kreveta 60euro tel.044920869

  prodhojm kreveta me dimenzione te ndryshme punojm edhe me porosi, krevetat jan ne super zbritje dhe

  Gllogoc 23 February 12:42
  60.00 €
 • 12 foto
  zbritje kreveta shtrata ormana dysheka 044 920 869
  furniture

  zbritje kreveta shtrata ormana dysheka 044 920 869

  punojm ormana shtreter dysheka separe kreveta tavolina me te gjitha ngjyrat dhe modelet me qmime te

  Gllogoc 23 February 12:26
  55.00 €
 • 12 foto
  SUPER OFERT KREVETA PER DY PERSONA
  furniture

  SUPER OFERT KREVETA PER DY PERSONA

  Prodhojm kreveta nga druri me garancion punojm edhe me porosi ju mirpresim... tel;049-311-536.

  Gllogoc 23 February 06:50
  With agreement
 • 0 foto
  shes kreveta dysheka separe tavolina
  furniture

  shes kreveta dysheka separe tavolina

  punojm kreveta dysheka separe tavolina ormana sipas porosis edhe ngjyrav te ndryshme ju mirpresm +38

  Gllogoc 22 February 16:20
  With agreement
 • 0 foto
  shes kreveta dysheka separe tavolina
  furniture

  shes kreveta dysheka separe tavolina

  punojm kreveta dysheka separe tavolina ormana sipas porosis edhe ngjyrav te ndryshme ju mirpresm +38

  Gllogoc 22 February 16:20
  60.00 €
 • 12 foto
  tramsporti gratis shtrata ormana 049836533
  furniture

  tramsporti gratis shtrata ormana 049836533

  prodhojm kreveta shtrata dysheka ormana me te gjitha modelet dhe ngjyrat e ndryshme me kualitet te m

  Gllogoc 21 February 22:40
  150.00 €
 • 1 foto
  Shes mobile
  furniture

  Shes mobile

  Jan kreveta shum te mir 3 3 2 1 shum pak te perdorur

  Gllogoc 21 February 22:37
  With agreement
 • 6 foto
  Shiten tavolinat qmimi i lir
  furniture

  Shiten tavolinat qmimi i lir

  shiten 3 tavolina buke-s pa karrika dhe nja per sallon te reja pa pedor per ma shum info 049 549 76

  Gllogoc 21 February 18:57
  1.00 €
 • 2 foto
  Mobilet
  furniture

  Mobilet

  Shes mobilet shum pak te perdorura jane 3(treshe) qoshi edhe nishja qmimi sipas marrveshjes

  Gllogoc 21 February 18:30
  With agreement
 • 3 foto
  Shes Mobile 3+3+2+1 prodhim Simpos
  furniture

  Shes Mobile 3+3+2+1 prodhim Simpos

  Mobilje te perdorura shum pak TAG/ Bmw mercedes golf 2 golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 opel

  Gllogoc 21 February 16:41
  450.00 €
 • 12 foto
  Dysheka nga 30euro viber+38344920723
  furniture

  Dysheka nga 30euro viber+38344920723

  shesum dysheka te cilesis se lart te rehatshum per fjetje qmimet e dyshekave fillojn nga 30euro na k

  Gllogoc 21 February 08:41
  30.00 €
 • 12 foto
  kreveta ormana shtrata transporti gratis 049375063
  furniture

  kreveta ormana shtrata transporti gratis 049375063

  punojm kreveta tavolina dysheka shtrata ormana me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat me kulaitet e mo

  Gllogoc 20 February 19:14
  200.00 €
 • 0 foto
  Dera
  furniture

  Dera

  Shitet dera me nje krahe e gjysme ne gjendje te rregullte Qmimi sipas marreveshjes/Mund te na thirrn

  Gllogoc 20 February 13:06
  With agreement
 • 0 foto
  VAZO DEKURUESE
  furniture

  VAZO DEKURUESE

  Vazo dekuruese me dimensione 80x40cm, me ngjyra te ndryshme ! Gjendemi ne Magjistralen Drenas - Sk

  Gllogoc 20 February 09:32
  With agreement
 • 4 foto
  Dyr te dhomav te perdorta
  furniture

  Dyr te dhomav te perdorta

  Dyrt jan te perdorta por shum te rujtne pres blers serjoz 40 Euro copa Gjithsej 3 dyr jan

  Gllogoc 19 February 20:48
  40.00 €
 • 3 foto
  Mobilet
  furniture

  Mobilet

  Shes mobilet 3 (treshe) qyshi edhe 1shi jan shum pak te perdorta qmimi me marrveshje

  Gllogoc 19 February 18:35
  With agreement