Mobilje
Shqipëri

Mobilje në shitje në Shqipëri

 • 4 foto
  dhoma gjumi dhe kuzhina
  furniture

  dhoma gjumi dhe kuzhina

  Hi class quality

  Krujë Sot, 01:44
  11,111.00 Lek
 • 1 foto
  Dritare tualeti
  furniture

  Dritare tualeti

  Shes dritare tualeti. Permasat: 70cm x

  Tiranë Sot, 01:06
  2,500.00 Lek
 • 2 foto
  Shpojse me ajer per Bagllam dhe minifix
  furniture

  Shpojse me ajer per Bagllam dhe minifix

  shpojse per bagllam dhe MiniFix e re pa

  Tiranë Sot, 00:45
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten karrige pogradeci
  furniture

  Shiten karrige pogradeci

  11 komplete ne gjendje perfekte ne dy ng

  Tiranë Sot, 00:27
  18,000.00 Lek
 • 1 foto
  Shiten 6 karrike per zyra
  furniture

  Shiten 6 karrike per zyra

  Shiten 6 karrike per zyra, 17 Euro copa

  Durrës Dje, 23:57
  17.00 €
 • 1 foto
  Shitet nje Komedine E RE
  furniture

  Shitet nje Komedine E RE

  Shitet nje komedine e re e punuar me dru

  Durrës Dje, 23:57
  50.00 €
 • 6 foto
  Shiten tavolina per zyre osee Call center
  furniture

  Shiten tavolina per zyre osee Call center

  Shiten tavolina per zyre me dru italian,

  Durrës Dje, 23:57
  1.00 Lek
 • 5 foto
  Karrige per zyra
  furniture

  Karrige per zyra

  Karrige per zyra, 5 cop, thuajse te reja

  Durrës Dje, 23:57
  45,000.00 Lek
 • 6 foto
  Tavolina per zyre ose per qender kursesh me dru italian
  furniture

  Tavolina per zyre ose per qender kursesh me dru italian

  5 Tavolina per zyre ose per qender kurse

  Durrës Dje, 23:45
  75.00 €
 • 1 foto
  Shitet Dritare me shin dopjo xam 140×150
  furniture

  Shitet Dritare me shin dopjo xam 140×150

  Shtet dritare dopjo xam me shin e re fa

  Tiranë Dje, 23:45
  150.00 Lek
 • 5 foto
  Tavoline bashke me 6 karrike per zyre ose shtepi
  furniture

  Tavoline bashke me 6 karrike per zyre ose shtepi

  Tavoline bashke me 6 karrike per zyre os

  Durrës Dje, 23:37
  560.00 €
 • 6 foto
  Shitet nje divan i ri per zyre, bashke me tavolinen e mesit
  furniture

  Shitet nje divan i ri per zyre, bashke me tavolinen e mesit

  Shitet nje divan i perdorur fare pak dit

  Durrës Dje, 23:37
  250.00 €
 • 1 foto
  Shitet dritare tek xam 125×98 cm
  furniture

  Shitet dritare tek xam 125×98 cm

  Shitet dritare tek xam me dy kanata me p

  Tiranë Dje, 23:36
  100.00 Lek
 • 2 foto
  Sobe
  furniture

  Sobe

  sobe shume pak e perdorur eshte pothuajs

  Vlorë Dje, 23:34
  100.00 Lek
 • 6 foto
  Shitet set hidrosanitar
  furniture

  Shitet set hidrosanitar

  Shitet set hidrosanitar Wc / Bide / Lava

  Tiranë Dje, 23:01
  15,000.00 Lek
 • 3 foto
  Tavoline mesi
  furniture

  Tavoline mesi

  Shitet tavoline mesi e perdorur. Cmimi 7

  Tiranë Dje, 23:00
  7,000.00 Lek
 • 3 foto
  Mobilje per Tv
  furniture

  Mobilje per Tv

  Shitet mobilje per televizor material en

  Tiranë Dje, 23:00
  12,000.00 Lek
 • 4 foto
  Monilje per Farmaci
  furniture

  Monilje per Farmaci

  Shiten Mobilje per Farmaci .Te perdorura

  Fier Dje, 21:47
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten dy divane
  furniture

  Shiten dy divane

  Shiten okazjon dy divane.Dysheku permasa

  Fier Dje, 21:46
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Okazjon
  furniture

  Shitet Okazjon

  Shitet divani okazjon.I perdorur në gjen

  Fier Dje, 21:45
  With agreement
 • 2 foto
  DERË ME SHINE
  furniture

  DERË ME SHINE

  Shitet derë më shine .Dera është e bardh

  Fier Dje, 21:44
  With agreement
 • 2 foto
  Tavoline ngrenie
  furniture

  Tavoline ngrenie

  Shitet nje tavoline ngenie e perdorur .T

  Fier Dje, 21:43
  70.00 Lek
 • 3 foto
  Piktura ne akrilik
  furniture

  Piktura ne akrilik

  Shiten pikturat te punuara ne akrilik Pi

  Fier Dje, 21:28
  120,000.00 Lek
 • 5 foto
  Piktura (pazell) me korniza+xham.
  furniture

  Piktura (pazell) me korniza+xham.

  Shes panorama pazell te formuara vete Ma

  Tiranë Dje, 21:24
  1.00 Lek
 • 2 foto
  Tapet ngjyre Vishnje-Bezhe 230X150
  furniture

  Tapet ngjyre Vishnje-Bezhe 230X150

  Shes tapet ngjyre Vishnje-Bezhe ne gjend

  Tiranë Dje, 21:17
  5,000.00 Lek
 • 2 foto
  Tavoline Mesi Ngjyre Kafe
  furniture

  Tavoline Mesi Ngjyre Kafe

  Shes: Tavoline Mesi Ngjyre Kafe, 65x65 C

  Tiranë Dje, 21:17
  3,000.00 Lek
 • 3 foto
  Tavoline Ngrenie me 6 Karrige
  furniture

  Tavoline Ngrenie me 6 Karrige

  Shes: Tavoline Ngrenie me 6 Karrige, Ngj

  Tiranë Dje, 21:16
  32,000.00 Lek
 • 5 foto
  Paisje estetike per thojt
  furniture

  Paisje estetike per thojt

  Shiten te gjitha paisjet e thojnve tavol

  Tiranë Dje, 20:49
  35,000.00 Lek
 • 11 foto
  Bejme dyer dritare p v c
  furniture

  Bejme dyer dritare p v c

  Per. BEJME DYER DRITARE PLASTIKE .GRRILA

  Tiranë Dje, 20:23
  With agreement
 • 10 foto
  Punime riparime   Dyer dritare p.v.c plastike
  furniture

  Punime riparime Dyer dritare p.v.c plastike

  Per .Bejme Dyer dritare plastike me poro

  Tiranë Dje, 20:23
  With agreement
 • 6 foto
  Por, stufe me dru Plamen
  furniture

  Por, stufe me dru Plamen

  Shes por (stufe) me dru te markes Plamen

  Korçë Dje, 20:18
  23,000.00 Lek
 • 2 foto
  Rrethus krevati tek
  furniture

  Rrethus krevati tek

  Shitet nje rrethus krevati tek.

  Tiranë Dje, 20:17
  3,000.00 Lek
 • 2 foto
  Okazion Tavoline mesi
  furniture

  Okazion Tavoline mesi

  Shitet Tavoline mesi me pjese xhami ne p

  Fier Dje, 19:48
  100,000.00 Lek
 • 1 foto
  Dekore per lule
  furniture

  Dekore per lule

  Dekore metali. Per te.mbajtur 4 vazo lu

  Fier Dje, 19:45
  70.00 €
 • 2 foto
  Okazion
  furniture

  Okazion

  Okazion Banak Lokali i bere me porosi in

  Durrës Dje, 19:05
  With agreement
 • 5 foto
  set 3+2+1+1 super gjendje dhe 2 dhurata
  furniture

  set 3+2+1+1 super gjendje dhe 2 dhurata

  shes set divanesh ne super gjenjde bashk

  Tiranë Dje, 18:57
  160.00 €
 • 5 foto
  Shitet Bufe
  furniture

  Shitet Bufe

  Ne gjendje shume te mire, blere ne Greqi

  Tiranë Dje, 18:55
  20,000.00 Lek
 • 12 foto
  Abazhurë. Lloje te ndryshme. Ardhur nga Italia
  furniture

  Abazhurë. Lloje te ndryshme. Ardhur nga Italia

  Abazhurë te modeleve dhe permasave te nd

  Tiranë Dje, 18:12
  With agreement
 • 5 foto
  shiten karrige + tavolina , minibar, banak
  furniture

  shiten karrige + tavolina , minibar, banak

  SHITEN PAJISJET E LOKALIT. Banak ftohes

  Durrës Dje, 18:10
  1,110,000.00 Lek
 • 1 foto
  Minibari me tre pjesë
  furniture

  Minibari me tre pjesë

  Minibari me tre pjesë, material inox, pa

  Durrës Dje, 18:10
  29,000.00 Lek
 • 8 foto
  Kristalier. Ardhur nga Italia
  furniture

  Kristalier. Ardhur nga Italia

  Disqe Goma Spasi

  Tiranë Dje, 18:04
  With agreement
 • 3 foto
  Abazhur statik, antik.
  furniture

  Abazhur statik, antik.

  Disqe Goma Spasi

  Tiranë Dje, 18:03
  With agreement
 • 3 foto
  Stufe. Ardhur nga Italia
  furniture

  Stufe. Ardhur nga Italia

  Disqe Goma Spasi

  Tiranë Dje, 18:01
  With agreement
 • 4 foto
  Kundrabufe. Ardhur nga Italia
  furniture

  Kundrabufe. Ardhur nga Italia

  Kundrabufe. Ardhur nga Italia Material

  Tiranë Dje, 18:00
  With agreement
 • 3 foto
  SHITEN 5 KOMPLETE TAVOLINA DRURI VETEM 80 mij pek
  furniture

  SHITEN 5 KOMPLETE TAVOLINA DRURI VETEM 80 mij pek

  Shes 5 komplete tavolina druri me nga 4

  Vlorë Dje, 17:58
  8,000.00 Lek
 • 3 foto
  Krevat dhe kolltuk , portativ.
  furniture

  Krevat dhe kolltuk , portativ.

  Kolltuk qe behet dhe krevat Struktura

  Tiranë Dje, 17:57
  15,900.00 Lek
 • 7 foto
  Karrige druri, me gdhendje.
  furniture

  Karrige druri, me gdhendje.

  Disqe Goma Spasi

  Tiranë Dje, 17:53
  With agreement
 • 6 foto
  Karrige druri, me gdhendje.
  furniture

  Karrige druri, me gdhendje.

  Disqe Goma Spasi

  Tiranë Dje, 17:52
  With agreement
 • 5 foto
  Komodine e gjate. Ardhur nga Italia
  furniture

  Komodine e gjate. Ardhur nga Italia

  Komodine e gjate per ne sallon ose korri

  Tiranë Dje, 17:51
  With agreement
 • 4 foto
  Karrige. Ardhur nga Italia
  furniture

  Karrige. Ardhur nga Italia

  Disqe Goma Spasi

  Tiranë Dje, 17:50
  With agreement