Mobilje
Tiranë

Mobilje në shitje në Tiranë

category

Price

country

 • 2 foto
  Tapet ngjyre Vishnje-Bezhe 230X150
  furniture

  Tapet ngjyre Vishnje-Bezhe 230X150

  Shes tapet ngjyre Vishnje-Bezhe ne gjendje te mire, permasat 230x150. 50.000 leke te vjetera. Per

  Tiranë Sot, 21:55
  5,000.00 Lek
 • 2 foto
  Tavoline Mesi Ngjyre Kafe
  furniture

  Tavoline Mesi Ngjyre Kafe

  Shes: Tavoline Mesi Ngjyre Kafe, 65x65 CM, ne gjendje te mire. Cmimi 30.000 Leke te Vjetera. Fal

  Tiranë Sot, 21:55
  3,000.00 Lek
 • 3 foto
  Tavoline Ngrenie me 6 Karrige
  furniture

  Tavoline Ngrenie me 6 Karrige

  Shes: Tavoline Ngrenie me 6 Karrige, Ngjyre e Bardhe me te Zeze. Shume ypak e perdorur, pothuajse s

  Tiranë Sot, 21:54
  32,000.00 Lek
 • 5 foto
  Shitet Bufe
  furniture

  Shitet Bufe

  Ne gjendje shume te mire, blere ne Greqi. Per me teper mund te vini ta shikoni nga afer. Cmimi 200 m

  Tiranë Sot, 21:53
  20,000.00 Lek
 • 3 foto
  Tavolin me 4 karrige
  furniture

  Tavolin me 4 karrige

  Tavolin ngrenie me 4 karrige 125 cm me hapje shkon 150 cm ne gjendje shum te mire cmimi 120mij lek p

  Tiranë Sot, 21:50
  100.00 €
 • 9 foto
  OKAZION PAISJE PER DYQAN (BUTIK)
  furniture

  OKAZION PAISJE PER DYQAN (BUTIK)

  SHITEN PAISJE TE NJE DYQANI SIC SHIHEN NE FOTO MANEKINA, RAFTE SIRTAR ME SHIN, VARESE MBAJTESE PER Ç

  Tiranë Sot, 21:44
  1.00 Lek
 • 10 foto
  SHITEN KËND + 1 DHOME GJUMI FEMIJESH DOLLAP RROBASH ETJ..
  furniture

  SHITEN KËND + 1 DHOME GJUMI FEMIJESH DOLLAP RROBASH ETJ..

  SHITEN MOBILJE SHTEPIE TE BERA ME POROSI 2 MUAJ TE PERDORURA 1 KEND PERMASA 2.10 ME 2.55 90 I GJERE

  Tiranë Sot, 21:44
  1.00 Lek
 • 1 foto
  Dollap Druri 180x170
  furniture

  Dollap Druri 180x170

  Dollapi eshte me 3 dyer, Secila me ndarjet perkatese, Materiali: 100% Druri, Permasat: 180x170cm,

  Tiranë Sot, 20:36
  2,000.00 Lek
 • 1 foto
  Okazion!! Qyp Antik
  furniture

  Okazion!! Qyp Antik

  Qyp i vjeter shume i vecante, Gjatesia 18cm

  Tiranë Sot, 20:35
  2,000.00 Lek
 • 12 foto
  Okazion!!! Mobilje Salloni
  furniture

  Okazion!!! Mobilje Salloni

  Mobiljet jane si me poshte: Divan i Ri Druri me permasa 200x75cm,me hapje dhe vend poshte Cmimi: 6.

  Tiranë Sot, 20:34
  2,000.00 Lek
 • 2 foto
  Kornize per fotografi 18x13
  furniture

  Kornize per fotografi 18x13

  Kornize per fotografi me permasa 18x13cm

  Tiranë Sot, 20:34
  1,000.00 Lek
 • 2 foto
  Pasqyre Tualet
  furniture

  Pasqyre Tualet

  Shiten dy pasqyra tualeti te reja diametri pasqyres 75 cm Cmimi per 1 cope 1800 leke TelWatsapp 0693

  Tiranë Sot, 20:25
  1,800.00 Lek
 • 2 foto
  Tavoline mesi prej xhami
  furniture

  Tavoline mesi prej xhami

  Tavoline mesi prej xhami ne gjendje te mire Shiko fotot origjinale Cmimi 4 mije leke te reja Kont

  Tiranë Sot, 20:15
  4,000.00 Lek
 • 4 foto
  OKAZION - Mobilje, Dhoma Gjumi, Kuzhine
  furniture

  OKAZION - Mobilje, Dhoma Gjumi, Kuzhine

  Shes Mobilimin e nje Shtepie / Hyrje. 1 Dhome Gjumi Cifti komplet (Dollape, Tavolina, etj.) 1 Dhome

  Tiranë Sot, 20:14
  With agreement
 • 11 foto
  Bejme dyer dritare p v c
  furniture

  Bejme dyer dritare p v c

  Per. BEJME DYER DRITARE PLASTIKE .GRRILA .RRJETA .VETRATA XHAMI KANXHLLA ALUMINI SI DHE RIPARIME

  Tiranë Sot, 20:11
  With agreement
 • 10 foto
  Punime riparime   Dyer dritare p.v.c plastike
  furniture

  Punime riparime Dyer dritare p.v.c plastike

  Per .Bejme Dyer dritare plastike me porosi . grrila .rrjeta vetrata DYER KRYSORE . matrejale ger

  Tiranë Sot, 20:10
  With agreement
 • 3 foto
  Divane
  furniture

  Divane

  2 divane te reja 220cm.Kur hapen behen dopio te dy.Cmimi 480 mij leke i diskutuesshem.

  Tiranë Sot, 18:16
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet frigorifer
  furniture

  Shitet frigorifer

  Shitet frigorifer i perdor dhe ne gjendje pune. 3000 lek

  Tiranë Sot, 16:18
  3,000.00 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Sot, 07:56
  With agreement
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 09:33
  With agreement
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 07:07
  With agreement
 • 2 foto
  Krevat tek
  furniture

  Krevat tek

  Krevati tek me dyshek edhe doge

  Tiranë 2 March 15:42
  With agreement
 • 2 foto
  Divan 3 vende
  furniture

  Divan 3 vende

  Divani esht ne gjendje te mire

  Tiranë 2 March 15:39
  With agreement
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 2 March 07:31
  With agreement
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 1 March 07:13
  With agreement
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 28 February 14:18
  With agreement
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 28 February 07:48
  With agreement
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 26 February 21:24
  With agreement
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 26 February 07:27
  With agreement
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  K

  Tiranë 25 February 09:12
  With agreement
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 24 February 13:03
  With agreement
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  furniture

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 24 February 06:11
  With agreement
 • 3 foto
  Akuarium bashke me peshq
  furniture

  Akuarium bashke me peshq

  Shitet akuarium bashke me 13 peshq te ndryshem 0686905098

  Tiranë 23 February 14:12
  80.00 €
 • 5 foto
  Paisje estetike per thojt
  furniture

  Paisje estetike per thojt

  Shiten te gjitha paisjet e thojnve tavolina 2 kolltuqe drita 2furra 1frez dhe te gjitha sic duken ne

  Tiranë 23 February 13:59
  35,000.00 Lek
 • 3 foto
  Vazo veneciane kristali
  furniture

  Vazo veneciane kristali

  Crystal vase designed of venetian origin. Height: 28 cm. Net weight: 5 kg.

  Tiranë 23 February 13:58
  300.00 €
 • 0 foto
  Ore Muri Orfac Antike e shekullit 20
  furniture

  Ore Muri Orfac Antike e shekullit 20

  Ora eshte me kurdisje dhe punon 48 ore me nje kurdisje, Akrepat jane prej bakri, Fusha eshte prej dr

  Tiranë 23 February 13:44
  300.00 €
 • 3 foto
  Tabele rreklamuese
  furniture

  Tabele rreklamuese

  Shitet nje tabele e re rreklamuese metalike.

  Tiranë 23 February 13:25
  7,000.00 Lek
 • 2 foto
  Rrethus krevati tek
  furniture

  Rrethus krevati tek

  Shitet nje rrethus krevati tek.

  Tiranë 23 February 13:25
  3,000.00 Lek
 • 12 foto
  OKAZION KEND + TAVOLINE BUKE 6 KARRIGE +DHOME
  furniture

  OKAZION KEND + TAVOLINE BUKE 6 KARRIGE +DHOME

  SHITEN MOBILJE SHTEPIE TE BERA ME POROSI 2 MUAJ TE PERDORURA 1 KEND + TAVOLINE BUKE ME 6 KARRIGE +

  Tiranë 23 February 13:21
  1,500.00 Lek
 • 7 foto
  Dyer te blinduara OKAZION
  furniture

  Dyer te blinduara OKAZION

  Dyet te brendshme super cilesi 160 euro Duer te jashtme te blinduara super cilesi 260 euro Jane te r

  Tiranë 23 February 13:21
  260.00 €
 • 4 foto
  Shitet dyshek king size 200x180
  furniture

  Shitet dyshek king size 200x180

  dysheku eshte me 3 shtresa super komod dhe i rehatshem. K nje ane per dimer 1 per vere, me susta. Sh

  Tiranë 23 February 13:17
  300.00 €
 • 1 foto
  SHES 1 DIVAN 3 VENDESH
  furniture

  SHES 1 DIVAN 3 VENDESH

  Shes 1 divan ne gjindje shume te mire

  Tiranë 23 February 12:48
  40.00 €
 • 3 foto
  Divan 3/2/1 treshi me hapje
  furniture

  Divan 3/2/1 treshi me hapje

  Shiten divan ne gjendje shum te mire Treshi me hapje behet dopjo 100euro me gjth trasport brenda t

  Tiranë 23 February 12:46
  100.00 €
 • 1 foto
  Komplet Kolltukesh
  furniture

  Komplet Kolltukesh

  Shitet Komplet kolltukesh te pa perdorur si te rinj ne gjendje te shkelqyer. Permasat: 1cop- 225x10

  Tiranë 23 February 12:40
  800.00 €
 • 4 foto
  Abazhur. Ardhur nga Italia
  furniture

  Abazhur. Ardhur nga Italia

  Disqe Goma Spasi

  Tiranë 23 February 12:36
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet dyshek+ trina
  furniture

  Shitet dyshek+ trina

  Shitet dysheku bashkë me trinën. Në gjendje shumë të mirë.

  Tiranë 23 February 12:36
  80,000.00 Lek
 • 5 foto
  Makine qepse.
  furniture

  Makine qepse.

  Disqe Goma Spasi

  Tiranë 23 February 12:36
  With agreement
 • 5 foto
  Karrige. Ardhur nga Italia
  furniture

  Karrige. Ardhur nga Italia

  Disqe Goma Spasi

  Tiranë 23 February 12:28
  With agreement
 • 11 foto
  Tavolina mesi. Ardhur nga Italia
  furniture

  Tavolina mesi. Ardhur nga Italia

  3 tavolina mesi. Material druri. Te ardhura nga Italia. 2 prej tyre jane me dekor me gdhendje. Njera

  Tiranë 23 February 12:20
  With agreement
 • 3 foto
  Divane Salloni
  furniture

  Divane Salloni

  Shitet komplet divanesh 3+2 dhe 2 kolltuqe. Jane ne gjendje mjaft te mire dhe shume cilesore. Diva

  Tiranë 23 February 12:18
  17,000.00 Lek