Mobilje
Gjilan

Mobilje në shitje në Gjilan

category

Price

country

 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  furniture

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Jap me qera shatora karrika tavolina 045

  Gjilan Sot, 01:28
  With agreement
 • 4 foto
  Shes dhomen per femije
  furniture

  Shes dhomen per femije

  Shitet dhoma per femije ne gjendje te rr

  Gjilan Dje, 23:13
  180.00 €
 • 4 foto
  Zbritje tavolina buke
  furniture

  Zbritje tavolina buke

  Tavolina buke komplet me 6 karrika te te

  Gjilan Dje, 19:14
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten Mobilet 3+3+2+1
  furniture

  Shiten Mobilet 3+3+2+1

  Kontakt wiber

  Gjilan Dje, 17:28
  399.00 €
 • 5 foto
  Shiten tavolina dhe karrika pune
  furniture

  Shiten tavolina dhe karrika pune

  Shiten tavolina dhe karrika pune

  Gjilan Dje, 16:47
  With agreement
 • 3 foto
  Dyrë
  furniture

  Dyrë

  Shiten 7 dyr te brendeshme edhe 50m Llam

  Gjilan Dje, 16:39
  30.00 €
 • 3 foto
  Komod per Tv
  furniture

  Komod per Tv

  Shitet komoda per tv (nuk eshte e perdor

  Gjilan Dje, 16:08
  90.00 €
 • 2 foto
  Tavolin e xhamit
  furniture

  Tavolin e xhamit

  Shitet tavolina e xhamit me dimenzione

  Gjilan Dje, 15:39
  10.00 €
 • 2 foto
  Tavoline e bukes me 6 karrige
  furniture

  Tavoline e bukes me 6 karrige

  Shitet tavolina e bukes ka 6 karrige esh

  Gjilan Dje, 15:38
  100.00 €
 • 1 foto
  DERA PLLASTIKES PROFIL 70MM
  furniture

  DERA PLLASTIKES PROFIL 70MM

  Shitet Dera Pllastikes profil 70mm me di

  Gjilan Dje, 14:45
  100.00 €
 • 2 foto
  DERA BANJOS
  furniture

  DERA BANJOS

  Shitet dera e banjos me dimensjon 2.00 m

  Gjilan Dje, 14:45
  70.00 €
 • 2 foto
  Dritare Pllastikes 1.40 m x 80 cm
  furniture

  Dritare Pllastikes 1.40 m x 80 cm

  Shitet dritarja e pllastikes 1.40 m x 80

  Gjilan Dje, 14:37
  50.00 €
 • 12 foto
  Pranojm Vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm Vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Gjilan Dje, 13:55
  With agreement
 • 10 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjilan Dje, 13:51
  690.00 €
 • 10 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjilan Dje, 13:42
  840.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn

  Gjilan Dje, 13:42
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjilan Dje, 13:37
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi vib+38344 799-989
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Gjilan Dje, 13:29
  With agreement
 • 4 foto
  Zbritje Divan Piano, porosit online +38344152077
  furniture

  Zbritje Divan Piano, porosit online +38344152077

  ART-DESIGN

  Gjilan Dje, 13:27
  260.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje vib++38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetje vib++38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Gjilan Dje, 13:17
  770.00 €
 • 12 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë me porosi
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë me porosi

  Fer Dizajn

  Gjilan Dje, 13:14
  With agreement
 • 5 foto
  Zbritje Garnitura Salloni porosit,+38344152077
  furniture

  Zbritje Garnitura Salloni porosit,+38344152077

  ART-DESIGN

  Gjilan Dje, 13:12
  With agreement
 • 5 foto
  DYR BALLKONI ALUPLAST 80X114
  furniture

  DYR BALLKONI ALUPLAST 80X114

  DER BALLKONI DHE STATIKE ALLUPLLAST SI D

  Gjilan Dje, 12:50
  90.00 €
 • 3 foto
  Dera e dhomave
  furniture

  Dera e dhomave

  Shiten dyert e dhomave me dimensione 2.0

  Gjilan Dje, 10:55
  45.00 €
 • 7 foto
  Kuzhin dhe mobilje per sallon
  furniture

  Kuzhin dhe mobilje per sallon

  Shes kuzhinen dhe mobiljet per sallon qm

  Gjilan Dje, 10:31
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet garnitura Simpo
  furniture

  Shitet garnitura Simpo

  Shitet garnitura 3 - 2 - 1, ne gjendje s

  Gjilan Dje, 10:29
  330.00 €
 • 12 foto
  Dyer te brendshme Sllovene \"LESNA\"!!!
  furniture

  Dyer te brendshme Sllovene \"LESNA\"!!!

  Dyer te kualitetit te larte dhe me cmime

  Gjilan Dje, 10:07
  With agreement
 • 1 foto
  Shtrat
  furniture

  Shtrat

  Shtrat per nje person

  Gjilan Dje, 08:52
  90.00 €
 • 3 foto
  Shiten 400 kordela ngjyr pembe
  furniture

  Shiten 400 kordela ngjyr pembe

  Shiten 400 kordela ngjyr pembe per cmimi

  Gjilan Dje, 05:17
  With agreement
 • 2 foto
  Shes dollapin dhe krevatin koplet 200 eu
  furniture

  Shes dollapin dhe krevatin koplet 200 eu

  Krevati 1 vit i perdorur dhe shtrihet pe

  Gjilan 23 July 22:59
  200.00 €
 • 3 foto
  Shitet inventari
  furniture

  Shitet inventari

  Shes garnituren dy ules dhe dy fotele s

  Gjilan 23 July 22:23
  With agreement
 • 4 foto
  Shiten dollapi (ormani) dhe komodina.
  furniture

  Shiten dollapi (ormani) dhe komodina.

  Ormani e komodina ne gjendje te rregullt

  Gjilan 23 July 22:12
  180.00 €
 • 3 foto
  Izllog
  furniture

  Izllog

  Shitet izllogu per lokale

  Gjilan 23 July 21:43
  300.00 €
 • 4 foto
  Mobilje te lekures 3,2,1
  furniture

  Mobilje te lekures 3,2,1

  Shes mobiljet e lekures Te ardhuna nga z

  Gjilan 23 July 16:54
  499.00 €
 • 12 foto
  Ulse per Ballkon 049.31.15.36
  furniture

  Ulse per Ballkon 049.31.15.36

  Ulse karrika tavolina separe te ndryshme

  Gjilan 23 July 16:29
  150.00 €
 • 11 foto
  Bejm Prodhimin, Riparimin dhe Punime me Porosi
  furniture

  Bejm Prodhimin, Riparimin dhe Punime me Porosi

  Mobileria ALBINA kryen keto sherbime: P

  Gjilan 23 July 13:23
  With agreement
 • 10 foto
  Bejme Prodhimin, Riparimin dhe Punime me Porosi
  furniture

  Bejme Prodhimin, Riparimin dhe Punime me Porosi

  Mobileria ALBINA kryen keto sherbime: P

  Gjilan 23 July 13:23
  With agreement
 • 10 foto
  Bejm Prodhimin, Riparimin dhe Punime me Porosi
  furniture

  Bejm Prodhimin, Riparimin dhe Punime me Porosi

  Mobileria ALBINA kryen keto sherbime: P

  Gjilan 23 July 13:22
  With agreement
 • 10 foto
  Bejm Prodhimin, Riparimin dhe Punime me Porosi
  furniture

  Bejm Prodhimin, Riparimin dhe Punime me Porosi

  Mobileria ALBINA kryen keto sherbime: P

  Gjilan 23 July 13:22
  With agreement
 • 12 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  furniture

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Pun

  Gjilan 23 July 13:10
  With agreement
 • 12 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  furniture

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Pun

  Gjilan 23 July 13:09
  With agreement
 • 12 foto
  kreveta viber +38349311536
  furniture

  kreveta viber +38349311536

  prodhojme kreveta nga druri separe

  Gjilan 23 July 10:45
  70.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina tavolina dhoma  e tj
  furniture

  Kuzhina tavolina dhoma e tj

  Prodhojm kuzhina tavolina karrika dhoma

  Gjilan 23 July 07:51
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet-1200 euro
  furniture

  Shitet-1200 euro

  Shitet kuzhina shume e ruajtur pa teknik

  Gjilan 23 July 00:23
  1,200.00 €
 • 2 foto
  Invertar per Butik
  furniture

  Invertar per Butik

  shes 4 copa rafta apo gondolla siq jan n

  Gjilan 22 July 19:26
  With agreement
 • 3 foto
  kuklla
  furniture

  kuklla

  shes kukllat siq shihen ne foto jan shum

  Gjilan 22 July 19:26
  120.00 €
 • 11 foto
  Mobiljet ne shitje
  furniture

  Mobiljet ne shitje

  Shiten mobilje komplet, te reja dhe te p

  Gjilan 22 July 18:14
  1,400.00 €
 • 5 foto
  Shtrat, dyshek dhe listela
  furniture

  Shtrat, dyshek dhe listela

  Shtrati 180x200 - 220 euro Dysheku \"Mag

  Gjilan 22 July 16:56
  430.00 €
 • 3 foto
  Karrige në shitje
  furniture

  Karrige në shitje

  shiten karrikat dy ngjyrshe ne gjendje t

  Gjilan 22 July 16:12
  14.00 €
 • 4 foto
  Shes kompletin e kauqave per sallon 3-2-1-1-1
  furniture

  Shes kompletin e kauqave per sallon 3-2-1-1-1

  Shes kompletin e kauqave per sallon 3-2-

  Gjilan 22 July 12:07
  300.00 €