Shitet makine Peugeot

Price: 5,000.00 €

details

posted
23 March 23:47
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
Targa
Albanian
The march
handbook
Type
Peugeot
pattern
308
Year of production
2011
Fuel
gasoline
Mileage
70 000 - 74 999

Description

Shitet nje makine Peugeot ne gjendje shume te mire pune.
Eshte perdorur vetem nga nje person, goma te reja, kolaudim, siguracion dhe kontroll teknik deri ne nentor 2019. Cdo servise i makines eshte i bere tek Peugeot (Tirane). Nuk ka pasur asnje aksident.


Similar ads