Sport & Rekreacion në shitje në Prizren

 • 2 foto
  hugo boss ore dore i ardhun prej ???????
  Clothing / Shoes / Hours

  hugo boss ore dore i ardhun prej ???????

  shes ore dore i ardhun prej anglie orginal per me shume info kont ne viber +38344653006.....tag or o

  Prizren Sot, 15:38
  300.00 €
 • 1 foto
  shes shpat serme pune dore
  Clothing / Shoes / Hours

  shes shpat serme pune dore

  per me shume info kont ne nr 044653006............... banese banesa baneseë .............garazh Tag

  Prizren Sot, 15:37
  220.00 €
 • 1 foto
  shitet biciklla me Bateri
  Sports equipment

  shitet biciklla me Bateri

  shes bicikllen me bateri shum i rujten per me shume info kont ne nr 044653006

  Prizren Sot, 15:35
  With agreement
 • 5 foto
  shitet Biciklla Amerikan Shimano
  Sports equipment

  shitet Biciklla Amerikan Shimano

  shes bicikllen amerikan extra i rujten osht per me shume info kont ne nr 044653006............bicike

  Prizren Sot, 15:34
  550.00 €
 • 3 foto
  Akvarıum - ekstra me kornıze profılı hekurı
  Pets

  Akvarıum - ekstra me kornıze profılı hekurı

  Po e shes një akuarium që ka një kornizë të veçantë me një profil prej hekurit+mbulesa eshte bere ne

  Prizren Sot, 12:43
  100.00 €
 • 5 foto
  Adidas Tubular Invader
  Sports equipment

  Adidas Tubular Invader

  ADIDAS TUBULAR INVADER Nr.46, qmimi 50.00€ Patikat ADIDAS jane te perdorura vetem 1 her dhe per ars

  Prizren Sot, 12:41
  50.00 €
 • 4 foto
  Fustan
  Clothing / Shoes / Hours

  Fustan

  Fustan nuserie shitet

  Prizren Sot, 11:42
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet biqikleta e ardhur nga jasht
  Sports equipment

  Shitet biqikleta e ardhur nga jasht

  Shitet biqikleta 26she biqikleta eshte per terrene malore ka amortizer para dhe mbrapa ka 24 shpejts

  Prizren Sot, 11:22
  250.00 €
 • 2 foto
  Heavy-I 6600G 24 shpejtesi
  Sports equipment

  Heavy-I 6600G 24 shpejtesi

  Shes Heavy-I 6600G 24 shpejtesi ne gjendje shume te mire. I punojne shpejtesite, frenat dhe gjithcka

  Prizren Sot, 10:47
  250.00 €
 • 1 foto
  Capriolo CTX 260
  Sports equipment

  Capriolo CTX 260

  Shes Capriolo CTX 260 ne gjendje shume te mire. I punojne shpejtesite, frenat dhe gjithcka.

  Prizren Sot, 10:47
  200.00 €
 • 1 foto
  Shes biljardin
  Sports equipment

  Shes biljardin

  Me Marveshje

  Prizren Sot, 10:29
  400.00 €
 • 4 foto
  Biciklet per femij
  Sports equipment

  Biciklet per femij

  shes bicikleten per femij 15 euro frenat nuk i punojn biqiklet bicikell

  Prizren Sot, 09:34
  15.00 €
 • 9 foto
  Shes bicikleten PILOT ne gjendje te rregullt
  Sports equipment

  Shes bicikleten PILOT ne gjendje te rregullt

  Shes bicikleten PILOT ne gjendje te rregullt, 65 euro

  Prizren Sot, 09:33
  65.00 €
 • 3 foto
  SHES OREN VERSACE
  Clothing / Shoes / Hours

  SHES OREN VERSACE

  Shes oren VERSACE e pa perdorur e ka kutin orgjinale ka grancion 1vjeqar ne gjith boten vlen garanc

  Prizren Sot, 09:08
  750.00 €
 • 6 foto
  SHITEN PATIKAT PUMA DHE QIZME NAJKE ORGJINALE
  Sports equipment

  SHITEN PATIKAT PUMA DHE QIZME NAJKE ORGJINALE

  SHITEN PATIKAT PUMA ORIGJINALE NE SPORT VISION JAN TE BLEME, NR.43 ShITEN QIZMET NAJKE TE PA PERDORN

  Prizren Sot, 09:06
  With agreement
 • 4 foto
  BMX - EN 16054 Bicikleta
  Sports equipment

  BMX - EN 16054 Bicikleta

  BMX - EN 16054 * Për İnformata të Tjera Kontaktoni Numrat i Telefonat: Viber : +383 49 878 805 What

  Prizren Sot, 08:13
  150.00 €
 • 7 foto
  Ocean Thunder X0 Bicikleta
  Sports equipment

  Ocean Thunder X0 Bicikleta

  Shitet bicikleta Ocean Thunder X0 * Për informata të tjera Kontaktoni Numrat i Telefonat: Viber :

  Prizren Sot, 08:13
  160.00 €
 • 3 foto
  biçikleta shumë pak e përdorur
  Sports equipment

  biçikleta shumë pak e përdorur

  Biçikleta është shumë pak e përdorur por është model pak i vjetër Prizren

  Prizren Sot, 07:20
  75.00 €
 • 3 foto
  kotele per adoptim
  Pets

  kotele per adoptim

  kpte;e 3 muajshe jipen per adoptim.

  Prizren Sot, 07:20
  With agreement
 • 1 foto
  Orë orgjinal me firm carden esht i ri
  Clothing / Shoes / Hours

  Orë orgjinal me firm carden esht i ri

  ne gjendje te regullt

  Prizren Sot, 07:16
  90.00 €
 • 3 foto
  Patika
  Clothing / Shoes / Hours

  Patika

  https://twitter.com/shoestarserbia Antonella Rossi 2016. original numri : 36 i ri

  Prizren Sot, 03:57
  100.00 €
 • 2 foto
  Shes qenin
  Pets

  Shes qenin

  Shitet bubi gjinija mashkull mosha 6 muj esht i mir dhe i shendetshem per me shum kontaktoni ne vibe

  Prizren Dje, 22:17
  With agreement
 • 2 foto
  Biçiklet sportive “Cycle Wolf”
  Sports equipment

  Biçiklet sportive “Cycle Wolf”

  Biçiklet e përshtatshme për terrene te veshtira. Gurtne te reja 2 Disqe Amortizera te modeleve te

  Prizren Dje, 21:34
  250.00 €
 • 1 foto
  Gta5 PS3
  Clothing / Shoes / Hours

  Gta5 PS3

  Gta 5 per PS3

  Prizren Dje, 20:23
  40.00 €
 • 5 foto
  Kemishe ushtarake, XXL, XL. 15€ copa
  Sports equipment

  Kemishe ushtarake, XXL, XL. 15€ copa

  Kemishe ushtarake, XXL, XL. 15€ copa

  Prizren Dje, 19:16
  15.00 €
 • 2 foto
  Adapter Philips Model:A00390 per makine rroje
  Clothing / Shoes / Hours

  Adapter Philips Model:A00390 per makine rroje

  Adapter Philips Model:A00390 per makine rroje Modeleve: RQ310, RQ320, RQ330, RQ350, Çmimi 8 euro Kon

  Prizren Dje, 18:31
  8.00 €
 • 5 foto
  Shes 2 copa Boksa dhe 1 mik.Senheiser Ev300g2
  Musical instruments and equipment

  Shes 2 copa Boksa dhe 1 mik.Senheiser Ev300g2

  Boksat jan Eminence Delta 400w me top forma Senheiser EW300g2 si treja prej Austria Info.Viber:+3834

  Prizren Dje, 18:26
  With agreement
 • 3 foto
  Shes huski femer 1 vjet me pasaport me vakcina
  Pets

  Shes huski femer 1 vjet me pasaport me vakcina

  Qen posoden pasaport me vekcinim 2 her shum i Urt jan per fmi per obor sonsh problematik spongic,

  Prizren Dje, 17:51
  With agreement
 • 12 foto
  Plluma
  Pets

  Plluma

  shes te gjith pllumat komplet arsyja spo ka kush me u kujdes jan afer 30 copa sh rac e mir jan tekja

  Prizren Dje, 16:26
  200.00 €
 • 4 foto
  Shes Pekinezer Origjinal-Mashkell
  Pets

  Shes Pekinezer Origjinal-Mashkell

  Eshte i vaksinum,ka librez te vererninarit,mosha 1 vit e gjys. Shume eshte i bukur,i ngushem,energji

  Prizren Dje, 15:53
  150.00 €
 • 1 foto
  Bubne eletrike
  Musical instruments and equipment

  Bubne eletrike

  Bubne eletrike ne gjendje te regullt

  Prizren Dje, 13:43
  250.00 €
 • 2 foto
  Antika & koleksioneve
  Collections

  Antika & koleksioneve

  "I shesim dhe blejmë të gjitha llojet e antika & koleksioneve" Na kontaktoni ne facebook & i

  Prizren Dje, 13:37
  With agreement
 • 5 foto
  shes dhe blej
  Collections

  shes dhe blej

  shes dhe blej per kontkat + 38345824219

  Prizren Dje, 13:37
  With agreement
 • 2 foto
  Apple watch 3 series
  Clothing / Shoes / Hours

  Apple watch 3 series

  No defect

  Prizren Dje, 12:58
  200.00 €
 • 10 foto
  Shitet ora gjermane PATERSON
  Clothing / Shoes / Hours

  Shitet ora gjermane PATERSON

  Shitet ora shum e bukur ka dirt te gjelbert ne digjital per naten ka edhe alarm plus edhe dy hallka

  Prizren Dje, 12:52
  70.00 €
 • 6 foto
  Avanti 24
  Sports equipment

  Avanti 24

  Biqikleta Avanti 24 ne gjendje prefekte me 7 shpejtsi me ndriqim stem baj perparmet dhe mbasmja me d

  Prizren Dje, 12:43
  200.00 €
 • 11 foto
  Nike Air Max
  Sports equipment

  Nike Air Max

  I shesë Niket Air Max jan fare të pa përdorne të ardhura nga Amerika . Me numër: EUR 47.5 , UK 12 ,

  Prizren Dje, 11:06
  50.00 €
 • 2 foto
  CASIO ORIGJINAL (ORGINALL)
  Clothing / Shoes / Hours

  CASIO ORIGJINAL (ORGINALL)

  I ardhur nga Zvicra, shumë pak i përdorur! Originall Casio. +38344351896 Viber. 049351896 ipko.

  Prizren Dje, 10:58
  40.00 €
 • 1 foto
  FOSSIL ORGINALL (ORIGJINAL)
  Clothing / Shoes / Hours

  FOSSIL ORGINALL (ORIGJINAL)

  Në gjndje të shkëlqyeshme, prodhim Zviceran. +38344351896 Viber. 049351896

  Prizren Dje, 10:58
  70.00 €
 • 1 foto
  Shitet biciklla shimano e re
  Sports equipment

  Shitet biciklla shimano e re

  Diskat me vaj amortiserat me bllokat 24 shpejtsi biciklla e re e jashtit gumat 29 inch

  Prizren Dje, 10:25
  300.00 €
 • 2 foto
  Qeni Belg
  Pets

  Qeni Belg

  Shitet Qeni Belg Gjermon me Shkoll

  Prizren Dje, 10:25
  With agreement
 • 4 foto
  Shure qlxd24 beta 58a ORIGINAL IRI Novo
  Musical instruments and equipment

  Shure qlxd24 beta 58a ORIGINAL IRI Novo

  Mikrofoni made in Mexico garancion 2 vjet kontakt +381640484492 viber ele numri 049 37 37 09

  Prizren Dje, 02:48
  1.00 €
 • 2 foto
  zingjir mbretror ari 585
  Clothing / Shoes / Hours

  zingjir mbretror ari 585

  Shitet zingjir mbretror i arit 14K (585) shum pak i perdorur 84.77Gr gjatsia 72cm dhe gjersia 8mm

  Prizren 11 August 21:40
  2,600.00 €
 • 6 foto
  Rollera nga Zvicrra
  Sports equipment

  Rollera nga Zvicrra

  Shiten Rollerat te ardhura nga Zvicra. Rollerat ngjyr bardh, 10 euro, nr 41-42 Rollerat ngjyr hir

  Prizren 11 August 20:53
  With agreement
 • 11 foto
  Extra ofertë! Inflatable – parku zbavitës me air!
  Sports equipment

  Extra ofertë! Inflatable – parku zbavitës me air!

  Në shitje është parku zbavitës me air (inflatable)! Parku posedon 9 elemente: 1. Fudball pikado me

  Prizren 11 August 20:29
  With agreement
 • 8 foto
  PILOT PAVONIT - Alumin 27.5 inch me 2 diska
  Sports equipment

  PILOT PAVONIT - Alumin 27.5 inch me 2 diska

  Shes Biçikleten ne gjendje teper te mire dhe shume e ruajtur pa asnje verejtje dhe shitet per arsye

  Prizren 11 August 10:31
  With agreement
 • 2 foto
  Maltezera meshkuj me passaport dhe libreze
  Pets

  Maltezera meshkuj me passaport dhe libreze

  Maltezera meshkuj Posedojne passaport dhe libreze te vaksinave , te pastruar nga parazitet e jashtem

  Prizren 10 August 22:32
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet BMX urgjent
  Sports equipment

  Shitet BMX urgjent

  me firm nga xtr shimano Dhe shesen dhe hekrat para mbrap nga 2.50 dhe e perdorur 8muaj ne xhedje te

  Prizren 10 August 21:52
  99.00 €
 • 2 foto
  Orë me termometer me xham të tejdukshëm e re.
  Clothing / Shoes / Hours

  Orë me termometer me xham të tejdukshëm e re.

  Orë me termometer me xham të tejdukshëm e re. Samsung Kontakt: WhatsApp ose Viber +38349207113 sshpa

  Prizren 10 August 20:45
  10.00 €
 • 2 foto
  DM-1200V ENF Office Calculator(E perdorur)
  Clothing / Shoes / Hours

  DM-1200V ENF Office Calculator(E perdorur)

  DM-1200V ENF Office Calculator(E perdorur) Kalkulator Profesional Përshkrim Calculator me 12 shifra.

  Prizren 10 August 20:45
  10.00 €