Sport & Rekreacion në shitje në Viti

 • 1 foto
  terrier
  Pets

  terrier

  Shitet klyshi 3 muaj i perzim me terrier i mir per oborr,pulat si han,gjinia:mashkull , baj ndrrim e

  Viti Sot, 00:49
  20.00 €
 • 5 foto
  Klyshi 4.5 muj malinos alpha
  Pets

  Klyshi 4.5 muj malinos alpha

  Malinojs belgian 4.5 muj rac e paster klyshi tash turret shum i menqur i vaksionuar me koh tri her

  Viti 7 October 10:55
  With agreement
 • 3 foto
  portrete me porosi
  Books / Magazines

  portrete me porosi

  Bej Portrete me porosi me qmim: 10€ (1 person) 20€ (2persona) Kosovë🇽🇰 Shqipëri🇦🇱 Maqedoni🇲🇰 T

  Viti 6 October 21:16
  10.00 €
 • 3 foto
  BMX Biciklete
  Sports equipment

  BMX Biciklete

  BMX FELTBIKES

  Viti 4 October 16:47
  200.00 €
 • 4 foto
  Pula greke
  Pets

  Pula greke

  Shes zogza t reja shum te miratre ngjyrshe

  Viti 2 October 23:51
  With agreement
 • 2 foto
  Terier
  Pets

  Terier

  Shitet terieri shum I mir per oborr edhe i mir per dherpra e mi gjith ashtu vakcinat e Krime i ka

  Viti 30 September 15:18
  40.00 €
 • 1 foto
  Shitet zerim
  Musical instruments and equipment

  Shitet zerim

  Shiten 2 jbl 3 systemsh 650 euro Shiten 2 basa 18 350 euro Jan ne gjendje te rregullt Qmimi per

  Viti 30 September 13:09
  900.00 €
 • 2 foto
  shitet terrier
  Pets

  shitet terrier

  shitet terrieri pulat si han me garancion mas birav osht i pizat mas njerzve osht i shtir vendi viti

  Viti 26 September 20:26
  50.00 €
 • 2 foto
  Shes BMX edhe Skeyboard
  Sports equipment

  Shes BMX edhe Skeyboard

  Shiten BMX edhe Skeyboard ngjendje tmir t‘ardhun prej gjermonis viber +38345540456

  Viti 23 September 19:38
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet bicikleta me diska
  Sports equipment

  Shitet bicikleta me diska

  Shitet bicikleta me diska dhe ne gjendje shume te mire nr tel dhe viber +383-44616249

  Viti 21 September 12:55
  280.00 €
 • 0 foto
  shiten gusat
  Pets

  shiten gusat

  shiten gusat e bardha jan t reja jan.t jeshme permashum.n +38345452261

  Viti 18 September 18:51
  90.00 €
 • 4 foto
  Shitet terieri extra i mire
  Pets

  Shitet terieri extra i mire

  E shes qenin terrier shume i mire per gjithqka e shes per arsye qe sun po kujdesem per te qeni i ka

  Viti 16 September 21:05
  80.00 €
 • 6 foto
  Korg pa 800
  Musical instruments and equipment

  Korg pa 800

  shitet korgi me juzi 1100 vetem sinti 750

  Viti 14 September 18:57
  750.00 €
 • 2 foto
  sony 4
  Sports equipment

  sony 4

  shes sonyn 4 osht me cd dhe 10 loja i ka te istalume viber +38345901080

  Viti 11 September 22:11
  280.00 €
 • 3 foto
  Pikado dhe Flipera(FABI) me Qera 50/50
  Sports equipment

  Pikado dhe Flipera(FABI) me Qera 50/50

  Ipen me qera Flipera dhe pikado Pikado jon Magic 4 Fliperat jon Fabi(italian) Kontakt +38649 385821

  Viti 11 September 11:26
  With agreement
 • 2 foto
  Biciklet 26 qmimi shum i volitshëm
  Sports equipment

  Biciklet 26 qmimi shum i volitshëm

  Shitet bicikleta n gjendje perfekte 2q shpejtsi madhsia e bicikletes 26 per ma shum info kontakto n

  Viti 10 September 23:07
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet zagari trengjyrsh shum Mir kontakt telefon
  Pets

  Shitet zagari trengjyrsh shum Mir kontakt telefon

  Shitet zagari trengjyrsh shum i mir kush asht interesum munden me ardh me provuene mal 045429160

  Viti 8 September 16:23
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet pitbulli 3 muaj
  Pets

  Shitet pitbulli 3 muaj

  Shitet pitbulli femen rac e paster me te gjitha vakcninat e kryera osht shum e menqur per ma shum

  Viti 8 September 09:41
  200.00 €
 • 3 foto
  Cane Crose
  Pets

  Cane Crose

  Shes qenin Cane Crose italian mosha 10muaj eshte i shtir per oborr intelegjent Nr kontaktues 0455074

  Viti 5 September 20:06
  With agreement
 • 1 foto
  biciklet elektronike nga zvicrra
  Sports equipment

  biciklet elektronike nga zvicrra

  shes biciklet elektronike e ardhur nga zvicrra gjendje perfekte :044688042/+37744688042

  Viti 2 September 10:44
  180.00 €
 • 3 foto
  biciklet elektronike e ardhur nga zvicrra
  Sports equipment

  biciklet elektronike e ardhur nga zvicrra

  shes biciklet elektronike e ardhur nga zvicrra gjendje perfekte per me shum informata mund te kontak

  Viti 2 September 10:24
  280.00 €
 • 5 foto
  Biciklet elektronike e ardhur nga zvicrra perfekte
  Sports equipment

  Biciklet elektronike e ardhur nga zvicrra perfekte

  shes biciklet elektronike e ardhur nga zvicrra gjendje perfekte shum e mir praktike :044688042/viber

  Viti 2 September 10:23
  420.00 €
 • 0 foto
  vestax pdx 2000 gramafona
  Musical instruments and equipment

  vestax pdx 2000 gramafona

  vestax pdx 2000 gramafona gjendje te rregullt

  Viti 28 August 16:40
  With agreement
 • 3 foto
  Syza Dielli
  Collections

  Syza Dielli

  shiten syzat kiomi origjinal prej zvicrre

  Viti 26 August 19:04
  30.00 €
 • 3 foto
  Shes nje pallua mashkull
  Pets

  Shes nje pallua mashkull

  Shes nje pallua mashkull

  Viti 23 August 19:54
  100.00 €
 • 3 foto
  Belg
  Pets

  Belg

  Ne shitje belg malinas me shkoll per mashm kontktoni. Ne ne telfonit

  Viti 20 August 18:34
  With agreement
 • 2 foto
  Violina e hekuritë.
  Musical instruments and equipment

  Violina e hekuritë.

  Violina është e ndërtuarë vetëm nga duartë e artistit të Skolptorit Minir Bislimit, e jo me mjete të

  Viti 17 August 21:53
  5,500.00 €
 • 0 foto
  Dynacord
  Musical instruments and equipment

  Dynacord

  Dynacord Wave system ne gjendje te mir teknike 4xsub 2xtop 2xfar Rack komplet Kablla inclusiv Qmimi

  Viti 17 August 16:19
  9,000.00 €
 • 6 foto
  Pitbull
  Pets

  Pitbull

  1 muj Viber: +381640039715

  Viti 17 August 00:30
  With agreement
 • 2 foto
  Belg malinos
  Pets

  Belg malinos

  Shitet kudra belge malinois alpha shum e dashne per pronar agresive per te huaj roje shum e mir per

  Viti 16 August 17:08
  300.00 €
 • 2 foto
  Malinos belg 3 muj e 12 dit alpha
  Pets

  Malinos belg 3 muj e 12 dit alpha

  Shitet klyshi belg malinojs belgian 3 muj e 12 dit Rac e paster shumagresive per te huaj shum e das

  Viti 16 August 15:16
  220.00 €
 • 0 foto
  Qentë pomeranian
  Pets

  Qentë pomeranian

  Kemi qen të bukur që janë të gatshëm të vijnë në shtëpinë e tyre të re. I interesuari duhet të na ko

  Viti 14 August 16:06
  With agreement
 • 6 foto
  Shes Viqat e qumshtit
  Pets

  Shes Viqat e qumshtit

  Shes dy viqat e qumshtit qmimi sipas marrveshjes

  Viti 7 August 12:42
  With agreement
 • 3 foto
  SHITET BIQIKLETA ME RRYME
  Sports equipment

  SHITET BIQIKLETA ME RRYME

  Shitet Bicikleta me rryme, Bicikleta eshte e ardhur nga Franca, Qmimi eshte me marreveshje. Numri

  Viti 4 August 12:07
  With agreement
 • 5 foto
  dj muzike
  Musical instruments and equipment

  dj muzike

  shes zvoshnikt jan shum te mir bojn mizik mir kan dhe mikrufon viber +38345901080

  Viti 3 August 12:45
  300.00 €
 • 4 foto
  zvoshnik
  Musical instruments and equipment

  zvoshnik

  shes zvoshnikt per muzik jan shum te mir dhe kan za te mir

  Viti 3 August 12:37
  1.00 €
 • 2 foto
  Kukulla të testuara nga shëndeti i testuar nga Shë
  Pets

  Kukulla të testuara nga shëndeti i testuar nga Shë

  Kukulla të testuara nga shëndeti i testuar nga Shëndetësia Këto këlyshë janë këlyshë të mëdhenj të z

  Viti 1 August 12:52
  220.00 €
 • 2 foto
  Pupa të bukura me rrathë begjesh Pra qartë djalë m
  Pets

  Pupa të bukura me rrathë begjesh Pra qartë djalë m

  Pupa të bukura me rrathë begjesh Pra qartë djalë mahnitës i beagles në shitje ai është një djalë fan

  Viti 1 August 12:43
  With agreement
 • 3 foto
  Shesim Pula
  Pets

  Shesim Pula

  Shes pulat me shumic dhe pakic qmimi me marrveshje per me teper ne tel.

  Viti 30 July 22:29
  With agreement
 • 2 foto
  Shes terrierin
  Pets

  Shes terrierin

  Shes terrierin terrieri osht mashkell i ngueshem mas njerzve leh minjt buklat pacollat dheplrat i ha

  Viti 29 July 15:35
  60.00 €
 • 1 foto
  Libra
  Books / Magazines

  Libra

  Shes liber te mjeksise me cmim te volitshem

  Viti 28 July 10:54
  20.00 €
 • 1 foto
  Libër
  Books / Magazines

  Libër

  Shes liber te mjeksise me cmim te volitshem

  Viti 28 July 10:46
  40.00 €
 • 1 foto
  Pitbull Doog
  Pets

  Pitbull Doog

  pitbullk femer 1vjet

  Viti 27 July 19:15
  120.00 €
 • 1 foto
  kurbana
  Pets

  kurbana

  shesim kurbana nga bjeshka fsh dobellde kemi me shumic ose edhe me pakic muni me thirr edhe ne viber

  Viti 26 July 21:51
  100.00 €
 • 10 foto
  MALINOIS
  Pets

  MALINOIS

  Shitet qeni Malinois Belg, eshte race e rralle e Malinoisit kime shkurter dhe shume muskuloz (siq sh

  Viti 26 July 11:50
  300.00 €
 • 0 foto
  Dele per kurban
  Pets

  Dele per kurban

  Kemi kurbana me shit kurbana te bjeshkes nga fshati dubellde

  Viti 26 July 10:13
  110.00 €
 • 2 foto
  shitet pitbull
  Pets

  shitet pitbull

  shitet pitbullka shum e mir teper e jeshmee 1 vjet e4 muj ekam rrit klysh shum eurt me njerz ekam u

  Viti 21 July 08:27
  35.00 €
 • 7 foto
  Lanbena(Maskë Për Fytyrë)
  Sports equipment

  Lanbena(Maskë Për Fytyrë)

  Lanbena(Maskë Për Fytyrë) Përshkrim: Produkti me i shitur ne Europ tani edhe në Kosovë. Mask per h

  Viti 20 July 16:45
  20.00 €
 • 2 foto
  Shitet lopa me viç
  Pets

  Shitet lopa me viç

  Shitet lopa se bashku me viç,17 litra qumsht viçi esht femer Cmimi sipas marrveshjes Kabash-Viti

  Viti 18 July 20:42
  With agreement
 • 2 foto
  Cane Crose italian
  Pets

  Cane Crose italian

  Shes qenin Cane Crose gjinia femrore i ka 10muaj Eshte i shtir per oborr intelegjent

  Viti 16 July 00:11
  With agreement