Bileta / Udhetime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Skar me prush classic +383 45 267 601 punojm me porosi
  Tickets / Travel

  Skar me prush classic +383 45 267 601 punojm me porosi

  Punojm.skara.me porosi Kjo qe shihni.ne foto ash model.classic Dimenzioni 60 x 40 Asht montuse ke

  Ferizaj Sot, 22:47
  80.00 €
 • 6 foto
  Valixhe 1 her te perdorura nga USA _Shqipri
  Tickets / Travel

  Valixhe 1 her te perdorura nga USA _Shqipri

  Shiten valxhe 1 her te perdorura Nga USA ne Shqipri i shes se nuk do i maar me me vete jan 3 cop te

  Lezhë Sot, 20:20
  50.00 €
 • 5 foto
  Skara per grill.me prush +383 45 267 601
  Tickets / Travel

  Skara per grill.me prush +383 45 267 601

  Punojme skara per grill me.prush sa po kemi perfunduar ket model 2021 shum e.leht per bartje piknik

  Ferizaj Sot, 19:08
  110.00 €
 • 6 foto
  Skara per grill.me prush +383 45 267 601
  Tickets / Travel

  Skara per grill.me prush +383 45 267 601

  Punojm skara te llojeve te ndryshme kjo ne foto qe duket tash eshte punuar eshte model kofer kembe

  Prishtinë Sot, 19:06
  150.00 €
 • 1 foto
  !@+27788889342 LOST LOVE SPELLS IN TURKEY!~@#@MONACO~@#­SPAIN ~!@
  Tickets / Travel

  !@+27788889342 LOST LOVE SPELLS IN TURKEY!~@#@MONACO~@#­SPAIN ~!@

  !@+27788889342 LOST LOVE SPELLS IN TURKEY!~@#@MONACO~@#­SPAIN ~!@ our need a lost love spell caster

  Kamenicë 24 February 14:37
  200.00 €
 • 2 foto
  Dyer per garazha
  Tickets / Travel

  Dyer per garazha

  049681559

  Novoberdë 23 February 13:35
  With agreement
 • 4 foto
  Laptop Backpack TXL6 \"17\"TARGUS
  Tickets / Travel

  Laptop Backpack TXL6 \"17\"TARGUS

  Laptop Backpack TXL6 \"17\"TARGUS 049 600 449

  Prizren 23 February 04:33
  199.00 €
 • 4 foto
  Ofrojme akomodim luksoz
  Tickets / Travel

  Ofrojme akomodim luksoz

  Ne qytetin tone te bukur te Korces ofrojme akomodim te standarteve te larta , te nderthurura me shij

  Korçë 22 February 14:50
  5.00 €
 • 2 foto
  Mbulesa karrigesh
  Tickets / Travel

  Mbulesa karrigesh

  Mbulesa karrigesh per evente Sasi e konsideeueshme 2 euro copa

  Durrës 20 February 17:10
  2.00 €
 • 1 foto
  Punsim ne Gjermani me Viz Gjermane
  Tickets / Travel

  Punsim ne Gjermani me Viz Gjermane

  Kerkojm Puntor/e ne Gjermani : 4 Zidar dhe 3 Ndihms ne Ndertim me Profession 2 Sekretere gjuha s

  Fushë Kosovë 20 February 16:33
  10.00 €
 • 1 foto
  Bileta Aranzhmane SONI TOURS Vushtrri
  Tickets / Travel

  Bileta Aranzhmane SONI TOURS Vushtrri

  Bileta Aeroplani Autobusi ne gjithe Boten si dhe Aranzhmane per Turqi Bullgari etj kemi oferta speci

  Vushtrri 20 February 10:45
  With agreement
 • 3 foto
  Shezlona Nardi Italian & cadra kashte
  Tickets / Travel

  Shezlona Nardi Italian & cadra kashte

  Shiten 200 krevat plazhi Nardi Italian origjinal, 100 cadra kashte, 100 betona, bashk me 30 krevat a

  Sarandë 18 February 20:41
  20,000.00 €
 • 0 foto
  Jepen me qera objekt biznesi Hotel 4 dhoma Shkoder
  Tickets / Travel

  Jepen me qera objekt biznesi Hotel 4 dhoma Shkoder

  🏠 Jepen me qera objekt biznesi HOTEL 📍Ndodhet , buze Liqenit , Shkoder 🛏 4 dhome 🍽 4 kuzhina 🛁

  Shkodër 16 February 21:48
  1,000.00 €
 • 1 foto
  Roda Beach Resort and SPA 5*, Korfuz, All Inclusive, 7 netë
  Tickets / Travel

  Roda Beach Resort and SPA 5*, Korfuz, All Inclusive, 7 netë

  SOLE TRAVEL

  Tiranë 15 February 01:05
  313.00 €
 • 1 foto
  ❄ Ski ne #Zhabjak ? Nisje 20 Shkurt
  Tickets / Travel

  ❄ Ski ne #Zhabjak ? Nisje 20 Shkurt

  SOLE TRAVEL

  Tiranë 15 February 01:05
  65.00 €
 • 0 foto
  ❄ Ski ne #Zhabjak ? Nisje 20 Shkurt ⭐ Hotel SKI 4 YJE ➤ 2
  Tickets / Travel

  ❄ Ski ne #Zhabjak ? Nisje 20 Shkurt ⭐ Hotel SKI 4 YJE ➤ 2

  SOLE TRAVEL

  Tiranë 13 February 17:34
  65.00 €
 • 0 foto
  DARDHË – KORCË 1 DITË €10
  Tickets / Travel

  DARDHË – KORCË 1 DITË €10

  SOLE TRAVEL

  Tiranë 13 February 15:45
  10.00 €
 • 1 foto
  Corfu Belvedere 3*, Korfuz, All Inclusive, 7 netë €255.
  Tickets / Travel

  Corfu Belvedere 3*, Korfuz, All Inclusive, 7 netë €255.

  SOLE TRAVEL

  Tiranë 13 February 14:49
  255.00 €
 • 0 foto
  Kriopigi Beach 4*, Korfuz, All Inclusive, 7 netë €363.
  Tickets / Travel

  Kriopigi Beach 4*, Korfuz, All Inclusive, 7 netë €363.

  SOLE TRAVEL

  Tiranë 13 February 14:49
  363.00 €
 • 10 foto
  Sfond dekorativ
  Tickets / Travel

  Sfond dekorativ

  Sfond dekorativ per ambjente festive punuar me hekur te l\'errore me te bardhe dhe lule ertificjale

  Durrës 12 February 13:03
  700.00 €
 • 4 foto
  DEKORIM PER TAVOLINEN E NUSERIS DHE KANAGJEGJ
  Tickets / Travel

  DEKORIM PER TAVOLINEN E NUSERIS DHE KANAGJEGJ

  Japim me qera tavolinën e nusërisë dhe dekorimin për kanagjegj jan shumë komode . Për tavolinën e nu

  Prishtinë 10 February 00:18
  1.00 €
 • 4 foto
  KAMPSHTEPIZE
  Tickets / Travel

  KAMPSHTEPIZE

  Shitet kampshtepiza Wilk caravan ne gjendje shume te mire. Ka dy dhoma te ndejes te cilat behen edhe

  Ferizaj 5 February 13:24
  1,250.00 €
 • 1 foto
  V.hoxha
  Tickets / Travel

  V.hoxha

  Bejm punimet e ndertimeve te ulta dhe te larta

  Prizren 5 February 08:01
  With agreement
 • 6 foto
  Cadra dhe shezllone per plazh.
  Tickets / Travel

  Cadra dhe shezllone per plazh.

  Shiten cadra dhe shazllone komplet Jane ne gjendje 20 komplete Jane perdorur vetem 1 vit Kompletet j

  Durrës 4 February 12:15
  3,000.00 €
 • 8 foto
  American Tourist 28\" Hard Shell Luggage
  Tickets / Travel

  American Tourist 28\" Hard Shell Luggage

  Used once just to get to Albania. Perfect condition. High quality. Originally $90, selling for $60 (

  Tiranë 2 February 12:26
  50.00 €
 • 4 foto
  Shes furr me gaz shoqëruar me tavolin pune me pllak mermeri
  Tickets / Travel

  Shes furr me gaz shoqëruar me tavolin pune me pllak mermeri

  Shiten paisje për byrektore furr me gaz për byrek dhe pica shoqëruar me tavolin pune, tavolina e pun

  Berat 31 January 13:58
  450.00 Lek
 • 4 foto
  Shesim Shezlong druri, çadra dhe komplete tavolina
  Tickets / Travel

  Shesim Shezlong druri, çadra dhe komplete tavolina

  Shesim shazlong druri 38 cope se bashku me dyshek sfungjeri dhe 20 çadra me profil çeliku 80x80mm, m

  Fier 29 January 08:23
  15,000.00 Lek
 • 0 foto
  Taxi privat...me cmime te volitshme
  Tickets / Travel

  Taxi privat...me cmime te volitshme

  Bejme transportin e udhetareve ne destinacione te ndryshme...me cmime te volitshme... Shpejte, sigur

  Fushë Kosovë 28 January 13:43
  1.00 €
 • 0 foto
  TAXI me çmime te volitshme
  Tickets / Travel

  TAXI me çmime te volitshme

  Bejme tranportin e udhetarve ne destinacione te ndryshme, me çmime me te volitshme ne treg... Shpejt

  Fushë Kosovë 28 January 13:40
  1.00 €
 • 0 foto
  Kush ka interesse per kunorzim me gjermank
  Tickets / Travel

  Kush ka interesse per kunorzim me gjermank

  Kjo gjermanka i ka 25 vjet jeton ne baden wüttemberg, qmimi 13mij e kush ka interess per Kunorzim w

  Prishtinë 27 January 23:53
  13,000.00 €
 • 2 foto
  Fustan Nuserije
  Tickets / Travel

  Fustan Nuserije

  Fustan Nuserije në zbritje

  Mitrovicë 26 January 19:08
  170.00 €
 • 2 foto
  Shiten 7 cadra 3.5 me 3.5
  Tickets / Travel

  Shiten 7 cadra 3.5 me 3.5

  Shiten 7 cadra 3.5 me 3.5 me shumice dhe pakice me cmim okazion

  Tiranë 26 January 14:59
  200.00 €
 • 5 foto
  PRIVAT TOUR LUMI I SHALES ( ose distinacione te tjera )
  Tickets / Travel

  PRIVAT TOUR LUMI I SHALES ( ose distinacione te tjera )

  🌞💎 #Lumi Shales Blini Park 2500 Leke ❤️ 2 Gusht 😘💖😍😎🤗e dielë.. 🏞📘Info.... Lumi i Shalës është l

  Prizren 21 January 22:44
  20.00 €
 • 3 foto
  Tour privat me makine 4x4 ne te gjithe Shqiperine
  Tickets / Travel

  Tour privat me makine 4x4 ne te gjithe Shqiperine

  Ofrojmë Tour private ne të gjithe Shqiperinë, per Familje ose grupe shoqerore . Udhtetime kulturore,

  Prizren 21 January 22:44
  20.00 €
 • 0 foto
  Urgjent me duhet vize pune me lajmroni
  Tickets / Travel

  Urgjent me duhet vize pune me lajmroni

  Urgjent me duhet viz pune me lajmroni

  Fushë Kosovë 21 January 19:23
  With agreement
 • 0 foto
  Frigorifer per pije
  Tickets / Travel

  Frigorifer per pije

  Shitet frigoriferi per pije ne gjendje pune te rregullt

  Ferizaj 19 January 17:51
  200.00 €
 • 0 foto
  Karrika me qera
  Tickets / Travel

  Karrika me qera

  Japim me qera tenda karrika tavolina zerim te kualitetit te lart kontaktoni 049-890-421

  Prishtinë 19 January 16:17
  With agreement
 • 0 foto
  Transport per Boge rugove
  Tickets / Travel

  Transport per Boge rugove

  Boj transport vajtje ardhje per boge rugove kontakt +38349662223

  Pejë 19 January 14:07
  1.00 €
 • 6 foto
  Shiten Maqinat e reja
  Tickets / Travel

  Shiten Maqinat e reja

  Shiten Maqinat e reja me qmime më të lira Ju Mirëpresim kontaktoni ne nr 044814226 (+383) viber ose

  Fushë Kosovë 16 January 16:57
  25.00 €
 • 1 foto
  Shankiste ( femen )
  Tickets / Travel

  Shankiste ( femen )

  Ta njoh punen dhe te jet komunilative

  Prishtinë 12 January 13:39
  1.00 €
 • 2 foto
  Shitet Frivoriferi
  Tickets / Travel

  Shitet Frivoriferi

  Shitet frig guzh porof ne gjendje perfekte per arsyje mbyllje aktiviteti

  Vlorë 10 January 10:41
  800.00 Lek
 • 3 foto
  Skija
  Tickets / Travel

  Skija

  Shes skijat te ardhura prejr italis 1.70 -180 t gata ose ndrroj me qka tum konvenon +38345598953

  Kaçanik 9 January 12:17
  150.00 €
 • 1 foto
  Kuzhinjere dhe ndimes Kuzhinjere ( Femna )
  Tickets / Travel

  Kuzhinjere dhe ndimes Kuzhinjere ( Femna )

  Ta njo punen dhe te jet komunilative

  Prishtinë 5 January 05:10
  1.00 €
 • 1 foto
  Hello; Hi!
  Tickets / Travel

  Hello; Hi!

  Finding a loan of money online is possible! For all those who wish to obtain a loan as soon as possi

  Fushë Kosovë 2 January 23:07
  With agreement
 • 1 foto
  Hotel Koloseu Korce,Boboshtice
  Tickets / Travel

  Hotel Koloseu Korce,Boboshtice

  Hotel Koloseu ne Boboshtice,Korce ofron dhoma fjetje.Kontakt: 0682978866

  Korçë 29 December 17:37
  2,000.00 Lek
 • 4 foto
  Ordinanc stomatologjike me qira
  Tickets / Travel

  Ordinanc stomatologjike me qira

  Per shkak ndrrimit te adreses lshoj me qera biznesin ne komoran 30 vjet pune dr.aqif mehdiu

  Gllogoc 26 December 12:01
  With agreement
 • 2 foto
  \"SHPRESA AL\" CDO DITE DURRES -TIRANE-PRIZREN-PRISHTINE
  Tickets / Travel

  \"SHPRESA AL\" CDO DITE DURRES -TIRANE-PRIZREN-PRISHTINE

  \"SHPRESA AL\" nisje CDO DITE DURRES -TIRANE-PRIZREN-PRISHTINE Nr shqiperi 0682083180 nr kosove 04

  Tiranë 25 December 21:58
  With agreement
 • 4 foto
  BEJM VOZITJEN E UDHTARVE PER AEROPORT - SHKUP,PR..
  Tickets / Travel

  BEJM VOZITJEN E UDHTARVE PER AEROPORT - SHKUP,PR..

  Auto Taxi, bëjm bartjen e udhëtarëve në çdo kohë dhe në çdo destinacion, duke përfshirë edhe udhëtim

  Prishtinë 25 December 07:44
  With agreement
 • 0 foto
  Faqe turistike
  Tickets / Travel

  Faqe turistike

  Pershendetje kam nje faqe instagrami me 2225 follow te vertete dhe dua ta shes per arsye personale,

  Shkodër 23 December 15:55
  1,000.00 €
 • 1 foto
  marketing,konsulent rrjeti,menaxher
  Tickets / Travel

  marketing,konsulent rrjeti,menaxher

  Puno me profesionistet ! Vendos qellimin per te patur karrieren tende ! Krijo pavaresi financiare !

  Tiranë 23 December 13:53
  With agreement