Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  VETURA PER PASTA PER SALLON DASMASH
  Clothing / Shoes / Hours

  VETURA PER PASTA PER SALLON DASMASH

  QMIMI PREJ 600 DERI 1000 EVRO ME PROSI MBRENDA 7 -10 DITE VIJNE KLALITET DHE QENDRUSHEM QDO MAKININ

  Prizren Dje, 10:38
  600.00 €
 • 7 foto
  Topa Futbolli
  Sports equipment

  Topa Futbolli

  shiten topat e futbollit te ardhur nga Gjermania te pa perdorun dhe dy pal dorza te portierit. per m

  Podujevë Dje, 10:36
  With agreement
 • 1 foto
  Set kriket 108pjese aksesor
  Musical instruments and equipment

  Set kriket 108pjese aksesor

  Set kriket me 110cop aksesor. bej transport ne gjithe Shqiperin te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Dje, 10:35
  65.00 Lek
 • 4 foto
  KLARINET SELMER 9
  Musical instruments and equipment

  KLARINET SELMER 9

  KLARINET SELMER 9 TE GJITHA PJESET ORIGJINAL SELMER ESHTE SI TE JET I RI ME KOFER POR PER ME GJERSIS

  Gjakovë Dje, 10:34
  With agreement
 • 0 foto
  DYNACORD PAJDER PRO
  Musical instruments and equipment

  DYNACORD PAJDER PRO

  DYNACORD Mbajtes i sintit SPAJDER i ri per me teper ne tel :044 129 098

  Gjakovë Dje, 10:33
  With agreement
 • 0 foto
  DYNACORD JBL
  Musical instruments and equipment

  DYNACORD JBL

  JBL kutija origjinale 3 sistem prej GJERMANIJE shum te rujtur per ma teper ne tel, 044 129 098

  Gjakovë Dje, 10:33
  With agreement
 • 5 foto
   DYNACORD  RCF SISTEM
  Musical instruments and equipment

  DYNACORD RCF SISTEM

  RCF NXL 23A 4 SATILITA 2 BASA RCF NX S-25 A BOXSAT PO SA KAN ARDHUR PREJ GJERMANIJE DHE SE JANE SH

  Gjakovë Dje, 10:32
  With agreement
 • 0 foto
  DYNACORD POVER MAX 5
  Musical instruments and equipment

  DYNACORD POVER MAX 5

  DYNACORD power max 5. 2 sat F 150 . 2 basa F 8 dhe slevi PM 2600 DYNACORD po sa e ardhur prej GJer

  Gjakovë Dje, 10:31
  With agreement
 • 1 foto
  Shes biljardin
  Sports equipment

  Shes biljardin

  Me Marveshje

  Prizren Dje, 10:29
  400.00 €
 • 11 foto
  SKI MODELEVE ME TE REJA CARVING
  Sports equipment

  SKI MODELEVE ME TE REJA CARVING

  KEMI SKI MODELEVE ME TE REJA 2016-2017,,BEJME NDRIMIN E SKIAVE PER FEMIJ ( ME SHTESE ) gjendemi me

  Prishtinë Dje, 10:29
  1.00 €
 • 4 foto
  VELLË LUXOSE ME QERA
  Clothing / Shoes / Hours

  VELLË LUXOSE ME QERA

  Vellë me qera, per info kontaktoni ne Viber ne: +41 78 667 61 92

  Klinë Dje, 10:22
  300.00 €
 • 5 foto
  Scott 29 super gjendje 10 marshe ,alkol
  Sports equipment

  Scott 29 super gjendje 10 marshe ,alkol

  Sherbiet 40 Euro te bera ne date 09.05.2019 -Marshe 10*3 -Frena alkol -Gjithcka Shimano -Mund ti ven

  Tiranë Dje, 10:13
  With agreement
 • 4 foto
  Syze Gucci per Femra
  Clothing / Shoes / Hours

  Syze Gucci per Femra

  Shes syze Gucci per femra. Gjendja: si te reja Per me shume detaje per syzet vizitoni faqen: http

  Lezhë Dje, 10:11
  180.00 €
 • 3 foto
  chopper bicycle
  Sports equipment

  chopper bicycle

  Shitet chopper bicycle American Style shume e vecante e vetme ne llojin e vet. Pjeset origjinale sis

  Tiranë Dje, 10:10
  250.00 €
 • 4 foto
  biçikleta
  Sports equipment

  biçikleta

  Shitet një biçikletë Phoenix (Fenikx)24 në gjendje shumë të mirë për vitet që ka.Jo mesazhe

  Fier Dje, 10:00
  With agreement
 • 0 foto
  Ore rolex per meshkuj
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore rolex per meshkuj

  esht per meshkuj dhe per vajza ka ngjyr ari etj.

  Durrës Dje, 10:00
  100.00 €
 • 3 foto
  shes piknizer
  Pets

  shes piknizer

  shes pikinez femer 1 vjeqare eshte e vaksionuar ka syt te ndryshum viber +38649670573 qmimi 150

  Gjilan Dje, 09:54
  150.00 €
 • 0 foto
  Shes paisje per fitnes
  Sports equipment

  Shes paisje per fitnes

  Paisje per fitnes 044/49 213 300 viber (049)

  Prishtinë Dje, 09:47
  With agreement
 • 5 foto
  Ndrrim cope bilardo . Cmimet te mira ne treg!!!!
  Sports equipment

  Ndrrim cope bilardo . Cmimet te mira ne treg!!!!

  Bejm ndrrim cope bilardoje brenda dhe jasht rretheve.Per klientet riparimi i xhetoniereve falas. Sh

  Tiranë Dje, 09:44
  With agreement
 • 5 foto
  Set Sermi 925
  Clothing / Shoes / Hours

  Set Sermi 925

  Shiten Varese dhe Veth sermi super cilesi super. nga 5500 lek per vetem 2500 lek. Per informacion

  Mat Dje, 09:43
  2,500.00 Lek
 • 3 foto
  SHES PULA BRAHAM JON SHUM TE MIRA
  Pets

  SHES PULA BRAHAM JON SHUM TE MIRA

  Shes pula brahama jan shum shum tmira siq po shihen eshe nfoto. Qmimi 25 euro copa

  Lipjan Dje, 09:37
  25.00 €
 • 5 foto
  PULA TE FSHATIT JAN SHUM TMIRA
  Pets

  PULA TE FSHATIT JAN SHUM TMIRA

  Shes pula te fshatit jan afer 60 copa jan shum tmira ka raca te llojllojshme ka piklajka me tuf ka a

  Lipjan Dje, 09:36
  With agreement
 • 1 foto
  Qen doberman
  Pets

  Qen doberman

  Shitet Qeni i Races se paster \"Dobermann\"i cili është 5 muajsh dhe gjindet per Moment në hamburg t

  Prishtinë Dje, 09:36
  1,000.00 €
 • 1 foto
  Biciklet per femijë. Nr 20
  Sports equipment

  Biciklet per femijë. Nr 20

  Shes biciklet per femijë nr 20 i ka goma e reja osht ne gjendje tmir ka sistemin e frenimit me pedal

  Prishtinë Dje, 09:34
  45.00 €
 • 0 foto
  Shitet Biciklet
  Sports equipment

  Shitet Biciklet

  Shitet Bicikleta shume e vecante orgjinale me nr shasie , pjeset te gjitha shimano . Dorezat dhe sha

  Tiranë Dje, 09:27
  300.00 €
 • 2 foto
  Biciklet Ideal
  Sports equipment

  Biciklet Ideal

  Shitet biciklet e ardhur nga Gjermania me pjes orgjinale Ideal ne gjendje shume te mire.24 Cmimi 950

  Tiranë Dje, 09:24
  9,500.00 Lek
 • 6 foto
  Shitet mountain bike
  Sports equipment

  Shitet mountain bike

  Trek Remedy 9 Armortizatorët para fox kashima Armortizatori i pasëm fox drov Frenat shimano Marshet

  Tiranë Dje, 09:21
  1,349.00 €
 • 1 foto
  Cift papagallesh Alexandrine (Indian Ringneck)
  Pets

  Cift papagallesh Alexandrine (Indian Ringneck)

  Shitet cifti me nje cmim shume te mire, Jane nga 3 vjec, celur vetem nje zog para nje viti . Te mesu

  Tiranë Dje, 09:19
  200.00 €
 • 4 foto
  Per adoptim !
  Pets

  Per adoptim !

  Dhurohen kotele te te dy gjinive ,jepen ne familje te pergjegjshme,flm

  Tiranë Dje, 09:18
  With agreement
 • 2 foto
  Paisje per fitnes , te mirembajtura , edhe ndrrim.
  Sports equipment

  Paisje per fitnes , te mirembajtura , edhe ndrrim.

  Shes paisje te fitnesit, Te mirembajtura, Qmimi i diskutushem Bejm edhe nderrim me veturë ne ate v

  Fushë Kosovë Dje, 09:14
  12,500.00 €
 • 3 foto
  Shes oren e dores Tissot.
  Clothing / Shoes / Hours

  Shes oren e dores Tissot.

  Shes oren Tissot orgjinale me garancion.

  Gjilan Dje, 09:06
  265.00 €
 • 8 foto
  Shitet SAUNA ose nderrohet me paisje palestre
  Sports equipment

  Shitet SAUNA ose nderrohet me paisje palestre

  Sauna shume pak e perdorur, ne gjendje shume te mire. Prodhim italian, pa avull. Perfitimet e saj ja

  Vlorë Dje, 09:06
  1,800.00 €
 • 4 foto
  Okazion Shes Syzet Louis Vuitton
  Clothing / Shoes / Hours

  Okazion Shes Syzet Louis Vuitton

  Okazion Shes Syzet Louis Vuitton te ardhura nga italia Akull te reja Cmimi:80 euro Cel:0682766464

  Tiranë Dje, 08:59
  80.00 €
 • 0 foto
  Blej Ora Origjinale dhe flori te perdorur
  Clothing / Shoes / Hours

  Blej Ora Origjinale dhe flori te perdorur

  Blej Ora Origjinale Dhe Flori te perdorur me cmim shum te arsyeshem Cel:0682766464

  Tiranë Dje, 08:59
  1,200.00 €
 • 0 foto
  Foni
  Musical instruments and equipment

  Foni

  Shiten te gjitha bashke,Dynacord power 1000 2x500 watt,2 satelita Montarbo 3 sistemsh,dy vufera,stat

  Fier Dje, 08:53
  150,000.00 Lek
 • 4 foto
  Biqiklet
  Sports equipment

  Biqiklet

  Bej ndrrim me Biqiklet te Malit Biciklet

  Ferizaj Dje, 08:52
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet Ore \"Audemars Piguet\" cilesia AA
  Clothing / Shoes / Hours

  Shitet Ore \"Audemars Piguet\" cilesia AA

  Shtet ora. Cilesia AA, ju vjen me paketim sic e shikoni ne foto. Cmimi: 50 eur

  Tiranë Dje, 08:51
  50.00 €
 • 2 foto
  BARTESE BICIKLETASH
  Sports equipment

  BARTESE BICIKLETASH

  Shitet bartese bicikletash shum e leht per tu montuar

  Prishtinë Dje, 08:50
  65.00 €
 • 0 foto
  garmin approach s3
  Clothing / Shoes / Hours

  garmin approach s3

  garmin approach s3 Ora vjen vetem me mbushes te rrymes

  Fushë Kosovë Dje, 08:47
  70.00 €
 • 0 foto
  garmin approach s6
  Clothing / Shoes / Hours

  garmin approach s6

  garmin approach s6 Ora vjen vetem me mbushes

  Fushë Kosovë Dje, 08:47
  70.00 €
 • 4 foto
  Cannondale
  Sports equipment

  Cannondale

  Cannondale Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Deore Shum pak e përdorur Viber

  Gjilan Dje, 08:40
  250.00 €
 • 4 foto
  Mondia
  Sports equipment

  Mondia

  Mondia Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët t\'gjitha Shimano Amortizerat me bllokad V

  Gjilan Dje, 08:40
  700.00 €
 • 3 foto
  Trek
  Sports equipment

  Trek

  Trek Bruiser one Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët Shimano  Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 08:40
  200.00 €
 • 5 foto
  Nakamura 27.5
  Sports equipment

  Nakamura 27.5

  Nakamura Model 2016 Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano 3x9 shpejtsi pothuajs

  Gjilan Dje, 08:40
  330.00 €
 • 5 foto
  Scrapper 27.5
  Sports equipment

  Scrapper 27.5

  Scapper Madhsia gomav 27.5 Pjesët Shimano 3x8 shpejtsi Madhsia L Amortizerin me bllokad Thuajse e r

  Gjilan Dje, 08:40
  330.00 €
 • 5 foto
  Kaiser 27.5
  Sports equipment

  Kaiser 27.5

  Kaiser Madhsia gomav 27.5 Amortizerin me bllokad 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 04

  Gjilan Dje, 08:39
  340.00 €
 • 5 foto
  Haibike 27.5
  Sports equipment

  Haibike 27.5

  Haibike Madhësia Gomav 27.5 Amortizerin me bllokad Pjesët Shimano Thuajse e re Viber : +383 45 685

  Gjilan Dje, 08:39
  320.00 €
 • 1 foto
  Crescent
  Sports equipment

  Crescent

  Crescent Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët t'gjitha Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 08:39
  200.00 €
 • 5 foto
  Crescent 27.5
  Sports equipment

  Crescent 27.5

  Crescent Madhësia Gomav 27.5 Pjeset Shimano 3x9 shpejtsi Amortizerin me bllokad Viber : +383 45 685

  Gjilan Dje, 08:39
  300.00 €
 • 1 foto
  Mbrojtse për Biciklet
  Sports equipment

  Mbrojtse për Biciklet

  Mbrojtse për Biciklet : para dhe mbrapa Mud guard Bikeco Të reja pa përdor Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Dje, 08:36
  10.00 €