Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 6 foto
  Shes 2 kuklla per meshkuj
  Collections

  Shes 2 kuklla per meshkuj

  Shes 2 kuklla per Meshkuj me cmim te volitshem 40 € copa

  Prizren Dje, 15:22
  40.00 €
 • 1 foto
  Meshtjerr 18 muaj
  Pets

  Meshtjerr 18 muaj

  Shes meshtjerren 18 muaj me pre

  Skënderaj Dje, 15:20
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet cante dore Louis Vuitton
  Clothing / Shoes / Hours

  Shitet cante dore Louis Vuitton

  Canta esht cilsia me e mir lekure top quality

  Tiranë Dje, 15:17
  100.00 €
 • 4 foto
  Shiten kuti orash automatike luksose nga zvicra
  Clothing / Shoes / Hours

  Shiten kuti orash automatike luksose nga zvicra

  Shiten kuti orash automatike luksose nga zvicra Me led,me touch dhe me pult Kutia esht per te apasio

  Tiranë Dje, 15:13
  800.00 €
 • 1 foto
  Shes biçikletn 25 euro
  Sports equipment

  Shes biçikletn 25 euro

  Shes bicikletn n gjendje t rregll arsyja shitjs nuk ka kush e prdor

  Gjilan Dje, 15:12
  25.00 €
 • 2 foto
  Shitet Ore muri origjinal Rolex Sea-Dweller
  Clothing / Shoes / Hours

  Shitet Ore muri origjinal Rolex Sea-Dweller

  Shitet Ore muri origjinal Rolex Sea-Dweller Diametri 34cm Ora esht blere ne zvicer dhe esht ne gjend

  Tiranë Dje, 15:12
  390.00 €
 • 4 foto
  Shitet Ore Omega 007
  Clothing / Shoes / Hours

  Shitet Ore Omega 007

  Shitet Ore e perdorur automatike Omega 007 Ora esht cilsia me e mir

  Tiranë Dje, 15:12
  70.00 €
 • 4 foto
  Snowboard Nitro
  Sports equipment

  Snowboard Nitro

  Snowboard Nitro e blere vitin e kaluar, perdorur vetem 1 here, markerat Elan, eshte i gjate 146cm, n

  Prishtinë Dje, 15:12
  270.00 €
 • 5 foto
  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*

  Aparat tensioni elektronik Ngjyra e bardhe Per matjen e tensionit dhe rahjet e zemres Shume praktik

  Tiranë Dje, 15:11
  2,300.00 Lek
 • 6 foto
  Shitet ore Maserati
  Clothing / Shoes / Hours

  Shitet ore Maserati

  Shitet ore Maserati

  Tiranë Dje, 15:11
  100.00 €
 • 6 foto
  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*

  ORE SMART PER FEMIJE ME KARTE SIM Ngjyrat - Roze dhe boje qiell Modele me butona Funksionet - Slee

  Tiranë Dje, 15:11
  2,800.00 Lek
 • 8 foto
  CD te vjetra ROCK
  Collections

  CD te vjetra ROCK

  CD Rock të vjetra të ruajtura shum, jan origjinale, me audio kualitet shum të mir sepse jan të rimas

  Prishtinë Dje, 15:10
  With agreement
 • 2 foto
  Karta memorie SAMSUNG
  Clothing / Shoes / Hours

  Karta memorie SAMSUNG

  ✅Mikro SD card SAMSUNG ✅Madhesia 16 dhe 32 GB ✅E pershtatshe per telefona aparate fotografik

  Tiranë Dje, 15:10
  2,000.00 Lek
 • 6 foto
  SHITET ORE CORUM ADMIRALS CUP GOLD
  Clothing / Shoes / Hours

  SHITET ORE CORUM ADMIRALS CUP GOLD

  SHITET ORE CORUM ADMIRALS CUP GOLD

  Tiranë Dje, 15:10
  220.00 €
 • 3 foto
  Shiten syze Louis Vuitton Evidence black and gold
  Clothing / Shoes / Hours

  Shiten syze Louis Vuitton Evidence black and gold

  Shiten syze Louis Vuitton Evidence black and gold

  Tiranë Dje, 15:09
  190.00 €
 • 5 foto
  Shiten syze Louis Vuitton Evidence
  Clothing / Shoes / Hours

  Shiten syze Louis Vuitton Evidence

  Shiten syze Louis Vuitton Evidence

  Tiranë Dje, 15:09
  190.00 €
 • 2 foto
  SMART WATCH A1 ME KARTE SIM
  Clothing / Shoes / Hours

  SMART WATCH A1 ME KARTE SIM

  SMART WATCH A1 ME KARTE SIM Ngjyrat - E zeze dhe e kuqe Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep

  Tiranë Dje, 15:09
  2,200.00 Lek
 • 5 foto
  Biciklete kursi profesionale
  Sports equipment

  Biciklete kursi profesionale

  Shitet biciklete profesionale canondale. Handmade in USA. Pjeset dura-ace. 2x10 8 kg Masa:58cm Gjend

  Tiranë Dje, 15:09
  500.00 €
 • 3 foto
  NXITONI ❗️2 TE FUNDIT ❗️
  Clothing / Shoes / Hours

  NXITONI ❗️2 TE FUNDIT ❗️

  OFERTE ❗️VETEM 1200 LEKE 🔥 Smartwatch M4 band. Karakteristikat:Ore smart qe lidhet me cdo model

  Tiranë Dje, 15:09
  1,200.00 Lek
 • 3 foto
  NXITONI ❗️3 TE FUNDIT ❗️
  Clothing / Shoes / Hours

  NXITONI ❗️3 TE FUNDIT ❗️

  OFERTE ❗️VETEM 1400 LEKE 🔥 Smartwatch multifunksional. Karakteristikat : Ore me bluetooth qe li

  Tiranë Dje, 15:09
  1,400.00 Lek
 • 8 foto
  ORE SMART DZ09 NGA *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE SMART DZ09 NGA *ORA TAXI*

  SMART WATCH DZ09 ME KARTE SIM Ngjyrat - E zeze dhe silver Me prekje Funksionet -Mates hapash - Slee

  Tiranë Dje, 15:09
  2,000.00 Lek
 • 2 foto
  SHITEN SYZE CAZAL
  Clothing / Shoes / Hours

  SHITEN SYZE CAZAL

  SHITEN SYZE CAZAL

  Tiranë Dje, 15:09
  35.00 €
 • 6 foto
  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'

  SMART WATCH Y1 ME KARTE SIM Ngjyrat - e zeze Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep monitor - An

  Tiranë Dje, 15:09
  2,200.00 Lek
 • 1 foto
  Ore smart U8
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore smart U8

  Ore smart U8 Ngjyrat - Roze Me bluetooth Lidhet vetem me telefon Android Funksionet - Pedometer -Ala

  Tiranë Dje, 15:08
  2,000.00 Lek
 • 3 foto
  ORE SMART Y5 nga "ORA TAXI"
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE SMART Y5 nga "ORA TAXI"

  Ore Intelegjente Y5 Ngjyrat - E zeze Me prekje Ekran me ngjyra Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates

  Tiranë Dje, 15:08
  2,300.00 Lek
 • 5 foto
   XIAOMI MI BAND3 NE \'ORA TAXI\'
  Clothing / Shoes / Hours

  XIAOMI MI BAND3 NE \'ORA TAXI\'

  Ore SMART XIAOMI MI BAND 3 Ngjyrat - E zeze.boje qiell.e kuqe Me prekje Funksionet - Monitorues Gjum

  Tiranë Dje, 15:08
  4,600.00 Lek
 • 3 foto
  Ore smart D10
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore smart D10

  Ore Smart D 10 Cmimi 2500 L Ngjyrat - E zeze Funksionet - Monitorues Gjumi - Mates hapash - Rahjet

  Tiranë Dje, 15:07
  2,500.00 Lek
 • 1 foto
  Shitet unaze Cartier Panthere Gold
  Clothing / Shoes / Hours

  Shitet unaze Cartier Panthere Gold

  Shitet unaze Cartier Panthere Gold

  Tiranë Dje, 15:07
  2,700.00 €
 • 4 foto
  Ore smart CK17S nga *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore smart CK17S nga *ORA TAXI*

  Ore Smart CK17S Ngjyrat - E zeze Funksionet - Monitorues Gjumi - Mates hapash - Rahjet e zemres - S

  Tiranë Dje, 15:07
  2,300.00 Lek
 • 5 foto
  SHITEN SYZE TE REJA GUCCI
  Clothing / Shoes / Hours

  SHITEN SYZE TE REJA GUCCI

  SHITEN SYZE TE REJA GUCCIPER FEMRA E MESHKUJ,SYZET JAN ORIGJINALE TE ARDHURA NGA ITALIA

  Tiranë Dje, 15:06
  150.00 €
 • 5 foto
  Ore Smart MPOW - D6 nga *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore Smart MPOW - D6 nga *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente MPOW D6 Ngjyrat - E zeze, Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates hapash -Rahjet e ze

  Tiranë Dje, 15:06
  2,200.00 Lek
 • 4 foto
  Shitet portofol Louis Vuitton
  Clothing / Shoes / Hours

  Shitet portofol Louis Vuitton

  Shitet portofol Louis Vuitton

  Tiranë Dje, 15:06
  35.00 €
 • 7 foto
  Okazion 1-14 shkurt! ORE SMART ID115 ne *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  Okazion 1-14 shkurt! ORE SMART ID115 ne *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente ID 115 me ngjyra kundra ujit Ngjyrat - E zeze, blu dhe e kuqe Funksionet - Monitor

  Tiranë Dje, 15:06
  1,800.00 Lek
 • 3 foto
  SHITEN SYZE DITA CREATOR
  Clothing / Shoes / Hours

  SHITEN SYZE DITA CREATOR

  SHITEN SYZE TE PERDORURA DITA CREATOR

  Tiranë Dje, 15:05
  120.00 €
 • 4 foto
  ORE SMART Y2 PLUS NE \"ORA TAXI\"
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE SMART Y2 PLUS NE \"ORA TAXI\"

  Ore Smart Y2 PLUS Ngjyrat - E zeze, boje qielli, pink Me prekje Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates

  Tiranë Dje, 15:05
  2,000.00 Lek
 • 8 foto
  Ora Analoge dhe digitale \"SKMEI\" nga *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  Ora Analoge dhe digitale \"SKMEI\" nga *ORA TAXI*

  Ore elektronike ANALOGE DHE DIGITALE Marka: SKMEI Ngjyra E zeze me numra jeshil.E zeze me numra te b

  Tiranë Dje, 15:05
  2,000.00 Lek
 • 0 foto
  Cmime Shumice Ora per Femije !
  Clothing / Shoes / Hours

  Cmime Shumice Ora per Femije !

  🎁😍😁Cmime Shumice Perfitoni 10% zbritje nese e blini brenda muajit mars ➡️Ora per Femije ! ➡️

  Tiranë Dje, 15:05
  4,400.00 Lek
 • 3 foto
  ORE SKMEI ME ENERGJI DIELLORE
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE SKMEI ME ENERGJI DIELLORE

  Ore SKMEI DIGITALE ME ENERGJI DIELLORE Marka: SKMEI Ngjyra E ZEZE DHE JESHILE Funksionet: Date, cron

  Tiranë Dje, 15:04
  1,800.00 Lek
 • 3 foto
  .Ore ushtarake nga *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  .Ore ushtarake nga *ORA TAXI*

  Ore elektronike camuflage Funksionet: Date, cronometer, Alarm, 12/24 ore, Me drite qe dallohet lehte

  Tiranë Dje, 15:04
  1,500.00 Lek
 • 0 foto
  Syze Unisex Koleksioni 2019
  Clothing / Shoes / Hours

  Syze Unisex Koleksioni 2019

  😍Syze Unisex Koleksioni 2019 🕶 Syze te Polarizuara,cilesi e garantuar ! 🔺Brand : Cramilo ⏩Per : Fe

  Tiranë Dje, 15:03
  2,990.00 Lek
 • 5 foto
  ORE BIDEN
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE BIDEN

  Ora BIDEN per meshkuj Marka: BIDEN Ngjyra: FUSHE E BARDHE, FUSHE E ZEZE Me date Kundra Ujit: 3 ATM

  Tiranë Dje, 15:03
  2,700.00 Lek
 • 4 foto
  ORE CURREN NGA `ORA TAXI`
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE CURREN NGA `ORA TAXI`

  Ora Curren per meshkuj Marka: CURREN Modeli 8110 Ngjyra:e zeze Me date Kundra Ujit: 3 ATM Diametri:

  Tiranë Dje, 15:03
  2,400.00 Lek
 • 3 foto
  Pomskies origjinale mahnitëse F1 për Shitje
  Pets

  Pomskies origjinale mahnitëse F1 për Shitje

  Pomskies origjinale mahnitëse F1 për Shitje Ne ju japim një garanci shëndetësore me këlyshët tanë! S

  Malisheve Dje, 15:02
  With agreement
 • 2 foto
  CRONOMETER ELEKTRONIC NGA ORA TAXI
  Clothing / Shoes / Hours

  CRONOMETER ELEKTRONIC NGA ORA TAXI

  CRONOMETER ELEKTRONIK Ngjyra e zeze Funksionet: Ore, Date, Ditete javes,Cronometer, Alarm, 12/24 ore

  Tiranë Dje, 15:02
  1,300.00 Lek
 • 4 foto
  ORE BURRASH MEGIR nga *ORA TAXI*
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE BURRASH MEGIR nga *ORA TAXI*

  Ore per meshkuj MEGIR Marka: MEGIR Modeli Fashion Ngjyra: Fushe e bardhe Kundra Ujit: 3 ATM Diametri

  Tiranë Dje, 15:02
  1,800.00 Lek
 • 3 foto
  ORE PER MOSHEN E TRETE
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE PER MOSHEN E TRETE

  Ora me zinxhire varese per moshen e trete Me bateri Ngjyra: Bronx me fushe te bardhe Kundra Ujit: 2

  Tiranë Dje, 15:02
  1,000.00 Lek
 • 0 foto
  Libra per gjimnaz klasa X 10 per cmimin kontaktoni
  Books / Magazines

  Libra per gjimnaz klasa X 10 per cmimin kontaktoni

  Shes libra per kalsen e 10,jane ne gjendje te mire

  Tiranë Dje, 15:01
  1,000.00 Lek
 • 1 foto
  GIANT 26
  Sports equipment

  GIANT 26

  GIANT 26

  Tiranë Dje, 15:01
  300.00 €
 • 0 foto
  ➡️Smartwatch per Femije vetem per 3490 leke !!
  Clothing / Shoes / Hours

  ➡️Smartwatch per Femije vetem per 3490 leke !!

  ➡️Smartwatch per Femije vetem per 3490 leke !! ➡️Eshte e thjeshte, praktike, e domosdoshme p

  Tiranë Dje, 15:01
  3,490.00 Lek
 • 3 foto
  OKAZION MAKINE QETHJE BABYLISS GOLD FX
  Clothing / Shoes / Hours

  OKAZION MAKINE QETHJE BABYLISS GOLD FX

  Shitet Makine qethje BABYLISS GOLD FX shume pak e perdorur me te gjithe aksesoret. OKAZION 15000 lek

  Tiranë Dje, 15:00
  16,000.00 Lek