Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 7 foto
  Shes Bicikleten 29 Qe Alumin
  Sports equipment

  Shes Bicikleten 29 Qe Alumin

  Shes Bicikleten 29 Qe Alumin Ne Gjendje Te Rregullt E Ardhur Nga Ch

  Ferizaj Dje, 21:07
  With agreement
 • 2 foto
  Pitbull
  Pets

  Pitbull

  Shes pitbullin shum te mir shum aktiv ,agresiv per njerz t huj mosha 15 muj Boj edhe ndrrim me pula

  Gjilan Dje, 21:03
  90.00 €
 • 3 foto
  Qura klluq (qelin me 10.05.2020)
  Pets

  Qura klluq (qelin me 10.05.2020)

  Shes dy qura klluq me nga 20 vo Data e qeljes 10.05.2020 Qmimi per cop 60 euro Per info shtes thirr

  Gjilan Dje, 21:03
  60.00 €
 • 6 foto
  Shes Biciklete 28she-SportLine.
  Sports equipment

  Shes Biciklete 28she-SportLine.

  Shes Bicikleten 28she, është model Sport Line shumë praktike, automatin e ka Shimano origjinal edhe

  Pejë Dje, 21:02
  120.00 €
 • 7 foto
  Shitet rottweiler femen
  Pets

  Shitet rottweiler femen

  Shitet rottweiler femen,mosha 1.5 vjet,te intersuarit munden me ardh me pa dhe te kontaktojn ne vibe

  Istog Dje, 20:59
  180.00 €
 • 1 foto
  Shitet Bubi Bichon Frise
  Pets

  Shitet Bubi Bichon Frise

  Shitet bubi shum i dashur per familjar dhe femij mosha 1 vjet e gjyse Ndrrim i imundshem me klysh

  Klinë Dje, 20:58
  250.00 €
 • 6 foto
  Shes bicikletën 26\" BC (Zvicrane)
  Sports equipment

  Shes bicikletën 26\" BC (Zvicrane)

  Shes bicikletën BC 26\" e ardhur nga Zvicra (stickerin e shihni në foto). Të gjitha pjesët i ka SHIM

  Prishtinë Dje, 20:58
  190.00 €
 • 4 foto
  Mbajtesin per 2 bicikleta
  Sports equipment

  Mbajtesin per 2 bicikleta

  Shes mbajtesin per info +38344540200

  Skënderaj Dje, 20:58
  With agreement
 • 6 foto
  ORAT DHE UNAZAT
  Clothing / Shoes / Hours

  ORAT DHE UNAZAT

  ORA E ZEZ KUNDER UJIT - 20 EURO Smartwatch i bardh - 25 euro Rolex - 25 euro Oriflame - 10 euro

  Gjilan Dje, 20:58
  10.00 €
 • 6 foto
  Bicikleta e veçant e posaardhur
  Sports equipment

  Bicikleta e veçant e posaardhur

  Shes bicikleten e posaardhur nga gjermania Ne gjendje te rregullt alumin gomen perpara 24 ndersa m

  Skënderaj Dje, 20:56
  With agreement
 • 3 foto
  Mbajtes per 3 bicikleta qe montohet kuke veturave
  Sports equipment

  Mbajtes per 3 bicikleta qe montohet kuke veturave

  Per info +38344540200

  Skënderaj Dje, 20:55
  With agreement
 • 7 foto
  Bicikleta \"Bocas/Shimano\"originale!
  Sports equipment

  Bicikleta \"Bocas/Shimano\"originale!

  Shes Bicikleten \"Bocas/Shimano\" originale, Made in Germany., madhesia 28sh, 7 shpejtesi, alumin 1

  Pejë Dje, 20:53
  320.00 €
 • 3 foto
  karrik peshkimi
  Sports equipment

  karrik peshkimi

  shitet ulese per peshkim quantum ultimate q-box, e pershtatshme per cdo teren ulese peshkimi karrike

  Gjilan Dje, 20:53
  250.00 €
 • 3 foto
  Sende te posaardhur nga gjermania
  Sports equipment

  Sende te posaardhur nga gjermania

  Autolarje , burgi statike , mbajtesin per dy bicikleta dhe Tri bicikleta etj Per info +38344540200

  Skënderaj Dje, 20:53
  With agreement
 • 6 foto
  Bicikleta e firmes Cube
  Sports equipment

  Bicikleta e firmes Cube

  Shes bicikleten cube 26 Posedon: Goma te reja ; Bandashat aluminit ; Alumin ; Pjest shimano deore ;

  Skënderaj Dje, 20:52
  With agreement
 • 1 foto
  Kerkoj Gitare Elektrike
  Musical instruments and equipment

  Kerkoj Gitare Elektrike

  Kerkoj gitare elektrike per fillestar (vetem gitaren, nuk kam nevoje per amp apo aksesore tjera.)

  Mitrovicë Dje, 20:46
  With agreement
 • 5 foto
  Wheeler 29\" L Carbon Full Xt
  Sports equipment

  Wheeler 29\" L Carbon Full Xt

  Shihet bicikleta wheeler 29 carbon me pjeset shimano deore xt Tag bicikla biciklla karbon scott

  Gjilan Dje, 20:45
  With agreement
 • 5 foto
  Tag Heuer
  Clothing / Shoes / Hours

  Tag Heuer

  Shes oren Tag Heuer ne gjendje shum te mire orgjinale.

  Gjilan Dje, 20:43
  With agreement
 • 4 foto
  BMX Originall
  Sports equipment

  BMX Originall

  BMX Originall shum pak e perdort

  Prishtinë Dje, 20:41
  180.00 €
 • 5 foto
  Shes klyshin
  Pets

  Shes klyshin

  Shitet klyshi 2 muajsh femer raca bub e paster dhe e mir vetem blers serioz

  Mitrovicë Dje, 20:38
  50.00 €
 • 2 foto
  Oakley Holbrook
  Clothing / Shoes / Hours

  Oakley Holbrook

  Shiten syzat origjinale

  Ferizaj Dje, 20:31
  With agreement
 • 12 foto
  Rrype ore origjinal
  Clothing / Shoes / Hours

  Rrype ore origjinal

  Shiten rrypat per ora origjinal emporio Armani per origjinalitetin garantoj.

  Ferizaj Dje, 20:30
  With agreement
 • 2 foto
  Shes pulat
  Pets

  Shes pulat

  7copa pula te katunit

  Gllogoc Dje, 20:28
  With agreement
 • 2 foto
  Shes pula
  Pets

  Shes pula

  8copa pula te katunit

  Gllogoc Dje, 20:28
  With agreement
 • 4 foto
  Shes pulat
  Pets

  Shes pulat

  2pula te katunit+1gjel golld 2qura Kikireza qift

  Gllogoc Dje, 20:28
  With agreement
 • 6 foto
  Rrypa per ora
  Clothing / Shoes / Hours

  Rrypa per ora

  Shiten rrypat per ora origjinal burberry per origjinal garantoj.

  Ferizaj Dje, 20:26
  With agreement
 • 3 foto
  Kopaqka orgjinal
  Sports equipment

  Kopaqka orgjinal

  Shiten kopaqkat orgjinal

  Gjilan Dje, 20:25
  With agreement
 • 3 foto
  Rrypa per ora
  Clothing / Shoes / Hours

  Rrypa per ora

  Shiten rrypat per ora emporio Armani origjinale

  Ferizaj Dje, 20:25
  With agreement
 • 1 foto
  Qeni minik
  Pets

  Qeni minik

  Shes qenin shume i mire. Eshte i bukur dhe shume i urte. Nuk eshte agresiv dhe nuk largohet nga shte

  Prishtinë Dje, 20:24
  50.00 €
 • 1 foto
  Gta5 PS3
  Clothing / Shoes / Hours

  Gta5 PS3

  Gta 5 per PS3

  Prizren Dje, 20:23
  40.00 €
 • 3 foto
  Shiten knujsit braham light
  Pets

  Shiten knujsit braham light

  Knujsit jon shum te mir orgjinal braham 7muj e gjys

  Vushtrri Dje, 20:22
  With agreement
 • 3 foto
  PARAQIT PARAQIT MSIMOR TA DHNISHME
  Pets

  PARAQIT PARAQIT MSIMOR TA DHNISHME

  PARAQIT PARAQIT MSIMOR TA DHNISHME Kjo zonjë e dashur është tani në një kafaz për tërë vendin e saj.

  Pejë Dje, 20:17
  100.00 €
 • 3 foto
  KUFIZUAR PUSHIMI I BEALEVE TE DYQESHME
  Pets

  KUFIZUAR PUSHIMI I BEALEVE TE DYQESHME

  KUFIZUAR PUSHIMI I BEALEVE TE DYQESHME mbledhja për më shumë mjete të ndryshme për shtëpitë e gomave

  Suharekë Dje, 20:17
  100.00 €
 • 2 foto
  Shirit vrapues
  Sports equipment

  Shirit vrapues

  shirit vrapues reebok ardhum nga zvicra model i ri ne gjendje te shkelqyer.

  Prishtinë Dje, 20:15
  370.00 €
 • 3 foto
  biçiklet fitnesi
  Sports equipment

  biçiklet fitnesi

  biçiklet statike ne gjendje te shkelqyer

  Prishtinë Dje, 20:15
  110.00 €
 • 3 foto
  orbitrek
  Sports equipment

  orbitrek

  Orbitrek i ardhun nga zvicrra ne gjendje te shkelqyer pothuajse i ri

  Prishtinë Dje, 20:15
  165.00 €
 • 3 foto
  biçiklet statike
  Sports equipment

  biçiklet statike

  biçiklet statike ne gjendje te shkelqyer

  Prishtinë Dje, 20:14
  95.00 €
 • 3 foto
  biçiklet statike
  Sports equipment

  biçiklet statike

  biçiklet statike ne gjendje te shklqyer me sistem magnetik te frenimit

  Prishtinë Dje, 20:14
  135.00 €
 • 10 foto
  Bicikleta GT
  Sports equipment

  Bicikleta GT

  Shitet bicikleta GT e ardhun nga zvicrra esht krejt ne rregull gati e re gjitha pjeset i ka te njej

  Vushtrri Dje, 20:13
  170.00 €
 • 0 foto
  Kanerina Timbrado
  Pets

  Kanerina Timbrado

  Shes kanerina te rraces timbrado te paster

  Fier Dje, 20:10
  With agreement
 • 3 foto
  Lop bardh e kuq
  Pets

  Lop bardh e kuq

  Shitet lopa lopa ka pjell qe tre muaj lopa shitet pa viq asht e urt lopa ika ba

  Malisheve Dje, 20:05
  1,150.00 €
 • 1 foto
  Qentë të bukur frëngjisht dem për shitje
  Pets

  Qentë të bukur frëngjisht dem për shitje

  * pjellë mahnitëse e 6 bulldogëve francezë * x4 vajza x2 djem këto bukuri të vogla janë rritur në

  Deqan Dje, 20:05
  150.00 €
 • 3 foto
  L STNDSIMI I KUJTASIT T AM AMAIZIMIT
  Pets

  L STNDSIMI I KUJTASIT T AM AMAIZIMIT

  L STNDSIMI I KUJTASIT T AM AMAIZIMIT ISSHT NJ AB ABSOLUTELY STUNNING CHAMPION GENUINE BLACKLINE SUP

  Gjilan Dje, 20:05
  50.00 €
 • 6 foto
  Fushë futbolli
  Sports equipment

  Fushë futbolli

  Shes Fushen e futbollit dimenzion 24-44m Konstruksioni shraf mbuloja llamarin e re Bari ende i perdo

  Podujevë Dje, 19:56
  With agreement
 • 3 foto
   chihua huas bukuroshe bukuroshe Unë kam dy
  Pets

   chihua huas bukuroshe bukuroshe Unë kam dy

                                                                                                      

  Viti Dje, 19:56
  100.00 €
 • 3 foto
   . L STNDSISHME Bukuroshe POMERANE
  Pets

   . L STNDSISHME Bukuroshe POMERANE

                                                         . L STNDSISHME Bukuroshe POMERANE ajo është s

  Pejë Dje, 19:56
  150.00 €
 • 3 foto
  KUJTIMI BUJQSOR SHIH TZU PUPPY
  Pets

  KUJTIMI BUJQSOR SHIH TZU PUPPY

  KUJTIMI BUJQSOR SHIH TZU PUPPY Unë kam një djalë të adhurueshëm me çokollatë portokalli, me sy të gj

  Pejë Dje, 19:56
  100.00 €
 • 0 foto
  Bicikleta fitnesi
  Sports equipment

  Bicikleta fitnesi

  Shiten 2 -Bicikleta Fitnesi per Ushtrime ne gjendje te rregullt QMIMI 170€ per Cope TEL: 045/631-095

  Prishtinë Dje, 19:56
  170.00 €
 • 11 foto
  Biciklet
  Sports equipment

  Biciklet

  Biciklet shum shum e mir te gjitha pjest dhimano xt Gjysme karbon gjysme metal shum e lete frenimin

  Vushtrri Dje, 19:48
  With agreement
 • 4 foto
  Emporio Armani
  Clothing / Shoes / Hours

  Emporio Armani

  Shitet ora Emporio Armani ( Modeli : AR6098 ). Ora eshte e ardhun nga Gjermania. Ora eshte e paperd

  Mitrovicë Dje, 19:47
  160.00 €