Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë

 • 8 foto
  Budgie Papagalla qifte
  Pets

  Budgie Papagalla qifte

  Shiten 10 qifte papagalla budgie te gatshem per shumim te bukur me ngjyra te ndryshme dhe te shendos

  Mitrovicë Sot, 10:00
  15.00 €
 • 3 foto
  Piano general
  Musical instruments and equipment

  Piano general

  Shes pianon po sa ardhun nga zvicrra .shum e persosun .per fillestar me shum mundesi

  Rahovec Sot, 10:00
  With agreement
 • 8 foto
  Akuariume fabrikisht komplet
  Pets

  Akuariume fabrikisht komplet

  Shiten akuariumet me madhesi te ndryshme komplet me te gjitha paisjet komplet me peshqi dhe pa peshq

  Mitrovicë Sot, 10:00
  10.00 €
 • 4 foto
  Akuarium komplet me 2 gold fish dhe ushqim
  Pets

  Akuarium komplet me 2 gold fish dhe ushqim

  Shiten akuariumet me 2 hold fish me zall me Bari dhe me ushqim komplet 25€ Shume e bukur dhe e qellu

  Mitrovicë Sot, 10:00
  25.00 €
 • 3 foto
  Papagall qe mesohet te flas Amazon
  Pets

  Papagall qe mesohet te flas Amazon

  shitet papagalli amazon blu 6 mujasn te bukur te shendosh dhe intelegjente per rezervim ; +3834927

  Mitrovicë Sot, 09:59
  With agreement
 • 0 foto
  Peshqi akuarium
  Pets

  Peshqi akuarium

  Shesim lloje te ndryshme te peshqive per akuarium Ksifo ,Lira Molli ,Gupi Skallar ,Balerina Tetra ,

  Mitrovicë Sot, 09:59
  With agreement
 • 0 foto
  Mulli
  Pets

  Mulli

  Mulli gjendje tè rregullt punon mir

  Pejë Sot, 09:47
  With agreement
 • 5 foto
  Qen
  Pets

  Qen

  Shes qenin races malinojs gjinija femr me 2 klyshqi mashkull edh femr per mashum 043945319

  Prishtinë Sot, 09:46
  With agreement
 • 5 foto
  Boks per qen , pula ...
  Pets

  Boks per qen , pula ...

  Shitet boksi 6X2m

  Suharekë Sot, 09:32
  1.00 €
 • 2 foto
  vez te pulave Amrok
  Pets

  vez te pulave Amrok

  Shes veze te pulave amrok pulat i keni ne foto, i kemi 60 pula vezet jane te freska 30 copa 10 eur

  Ferizaj Sot, 09:27
  With agreement
 • 1 foto
  Shes 4 satelit 12 veq mebas jan
  Musical instruments and equipment

  Shes 4 satelit 12 veq mebas jan

  Shes

  Malisheve Sot, 09:24
  370.00 €
 • 0 foto
  Vo të Katunit
  Pets

  Vo të Katunit

  Shes vezë të katundit racë \"Super Harco\" të lëshuara në natyrë dhe të ushqyera BIO. Vezë veze ve

  Vushtrri Sot, 09:23
  With agreement
 • 5 foto
  Papagall gmGri Afrikan
  Pets

  Papagall gmGri Afrikan

  Shes papagall gri afrikan,te rinj, te shendetshem dhe nje sere pajisjesh per ta..

  Kaçanik Sot, 09:12
  600.00 €
 • 8 foto
   boks per qen
  Pets

  boks per qen

  Punojm boksa per qen me porosi qmimet sipas masave per porosi ne tel ose viber modele te ndryshme +3

  Obiliq Sot, 09:10
  1.00 €
 • 0 foto
  Boksa me porosi
  Pets

  Boksa me porosi

  Boksa me porosi per qmime ne tel 044-807-108

  Obiliq Sot, 09:10
  1.00 €
 • 2 foto
  Ndimes per te moshuar
  Sports equipment

  Ndimes per te moshuar

  Ne gjendje shum te mir

  Prishtinë Sot, 09:10
  80.00 €
 • 1 foto
  Shiten2 satelita EV 15\'
  Musical instruments and equipment

  Shiten2 satelita EV 15\'

  Ev eliminator 15inch

  Ferizaj Sot, 09:10
  500.00 €
 • 3 foto
  Apple Watch series 5 44mm
  Clothing / Shoes / Hours

  Apple Watch series 5 44mm

  Apple watch series 5 44mm, ka garancion ne apple store deri me 14 korrik 2021, cmimi i pa diskutushe

  Ferizaj Sot, 09:09
  350.00 €
 • 2 foto
  Shiten Xhelat
  Pets

  Shiten Xhelat

  Shes gjelat me marveshje 045 898 285

  Skënderaj Sot, 08:56
  With agreement
 • 5 foto
  Brahma light
  Pets

  Brahma light

  Shiten 2pula e 1gjel

  Gllogoc Sot, 08:53
  With agreement
 • 4 foto
  Vegla muzikore
  Musical instruments and equipment

  Vegla muzikore

  sharki dhe prim

  Gllogoc Sot, 08:53
  With agreement
 • 1 foto
  Kikireza
  Pets

  Kikireza

  shiten qift

  Gllogoc Sot, 08:53
  With agreement
 • 1 foto
  Bicikel
  Sports equipment

  Bicikel

  shes biciklen ne gjendje te rregullt me diska

  Gllogoc Sot, 08:53
  With agreement
 • 4 foto
  Belg Malinois origjinal
  Pets

  Belg Malinois origjinal

  Shes klyshqi Belg Malinois te lindur me 05/09/2020 jan te shendosh dhe race e paster baba Belg origj

  Prishtinë Sot, 08:49
  With agreement
 • 4 foto
  POLICE ORIGINAL
  Clothing / Shoes / Hours

  POLICE ORIGINAL

  Made in Italy 2859 COL:04 77011-120

  Prishtinë Sot, 08:45
  45.00 €
 • 2 foto
  Seiko
  Clothing / Shoes / Hours

  Seiko

  Shes oren Seiko automatik gjendje te mire pune pa rrypa.

  Mitrovicë Sot, 08:44
  150.00 €
 • 2 foto
  Sviss Army
  Clothing / Shoes / Hours

  Sviss Army

  Shitet ora prodhim sviss army gjengje te mire pune . Deri ne 100 metra ne ujë.

  Mitrovicë Sot, 08:44
  100.00 €
 • 2 foto
  HELVETIA
  Clothing / Shoes / Hours

  HELVETIA

  Shes oren Helvetia me kurdisje prodhim i vjeter . Punon shum mire.

  Mitrovicë Sot, 08:44
  100.00 €
 • 0 foto
  Gusa natyrale
  Pets

  Gusa natyrale

  Jon si te egra viber +383 49 345 132

  Lipjan Sot, 08:43
  25.00 €
 • 3 foto
  BMX
  Sports equipment

  BMX

  Shes BMX Pilot ne gjendje te rregullt dhe shum stabile Vollanin e ka me mundsi khimi ne 360 shkall

  Vushtrri Sot, 08:43
  95.00 €
 • 3 foto
  Samoyed
  Pets

  Samoyed

  Samoyed ne shitje mashkull 100% rac e paster e ardhur nga serbia per ma shum tel a po ne facebook

  Pejë Sot, 08:29
  With agreement
 • 2 foto
  ora e murıt me fotograf kabes me drıta qe levızz
  Collections

  ora e murıt me fotograf kabes me drıta qe levızz

  ora e murıt ka nje fotograf kabes dhe drıta qe levız rreth fotografes

  Prizren Sot, 08:09
  10.00 €
 • 2 foto
  Syze me dioptri
  Clothing / Shoes / Hours

  Syze me dioptri

  Syze me dioptri nga marka SEIKO XHAM blu-ray Jane te pa perdorura Diotria e shfaqur ne foto Arsy

  Gjilan Sot, 08:09
  99.00 €
 • 3 foto
  akvarıum ekstra te dekoruar dhe shum pahıse tjera
  Pets

  akvarıum ekstra te dekoruar dhe shum pahıse tjera

  1-ka dy ngrohes per ngrohjen e ujıt automatl, 2-motor oksıgjenı, 3-motor per pastrimın e ujıt,

  Prizren Sot, 08:01
  100.00 €
 • 2 foto
  Shes dy satelit 12
  Musical instruments and equipment

  Shes dy satelit 12

  Shes

  Malisheve Sot, 07:50
  60.00 €
 • 1 foto
  Shes 6 copa dorza 2 terminal
  Musical instruments and equipment

  Shes 6 copa dorza 2 terminal

  Shes

  Malisheve Sot, 07:50
  35.00 €
 • 1 foto
  Shes dy satelit 15 oregjinal
  Musical instruments and equipment

  Shes dy satelit 15 oregjinal

  Shes

  Malisheve Sot, 07:48
  450.00 €
 • 1 foto
  Shes dy satelit 15 hak
  Musical instruments and equipment

  Shes dy satelit 15 hak

  Shes

  Malisheve Sot, 07:48
  235.00 €
 • 6 foto
  Sint Yamaha MC - 200
  Musical instruments and equipment

  Sint Yamaha MC - 200

  Sint ose piano elektronike Yamaha MC - 200 Punon shume mire me te gjitha funksionet.

  Prizren Sot, 07:46
  220.00 €
 • 1 foto
  Sllevi Rcf
  Musical instruments and equipment

  Sllevi Rcf

  Shitet sllevi RCF ne gjendje perfekte 4 dalje per smadhus ka fuqi madhe ekam perdor edhe live 4 boks

  Lipjan Sot, 07:01
  220.00 €
 • 2 foto
  zagar
  Pets

  zagar

  shitet zagari mosha 2 vjet njek lepr dhelper pres blers serijoz

  Gjilan Sot, 07:00
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet akuariumi
  Pets

  Shitet akuariumi

  Shitet akuariumi me gjithe peshqi (3peshqi)

  Prishtinë Sot, 06:56
  With agreement
 • 0 foto
  Shorce
  Sports equipment

  Shorce

  Shiten Shorce per basket Dri Fit ngjyrren e kan te Gjelberte.

  Prishtinë Sot, 06:21
  With agreement
 • 5 foto
  Bmx origjinal GT
  Sports equipment

  Bmx origjinal GT

  Eshte i ardhun prej zvicres,,,mirr i rujten,,, Gjithqka nregull,,,1399 franga u ble nzvicer Qmimi pa

  Prizren Sot, 06:06
  350.00 €
 • 4 foto
  Qizmicat per skija nr 42
  Sports equipment

  Qizmicat per skija nr 42

  Jan numer 42 Qmimi.i diskutushem ndrim jo

  Prizren Sot, 06:05
  40.00 €
 • 2 foto
  Skijat HEAD 160cm
  Sports equipment

  Skijat HEAD 160cm

  Jam tperdorne pak Per.ma.shum info.edhe ne viber

  Prizren Sot, 06:04
  40.00 €
 • 3 foto
  Shpic Gjerman
  Pets

  Shpic Gjerman

  Shitet Shpic Gjerman Mashkull 1 Vjet 045 548 726

  Prishtinë Sot, 05:44
  120.00 €
 • 2 foto
  Shes Qen Sharrit Femen
  Pets

  Shes Qen Sharrit Femen

  Shes femnen e sharrit osht e rrezikshme i ka 6 muaj osht roje per shtepi ndrroj vetem me femen belg

  Obiliq Sot, 05:25
  80.00 €
 • 3 foto
  Shes Femen e Sharrit
  Pets

  Shes Femen e Sharrit

  Shes Femen e Sharrit osh e rrezikshme osht roje per shtepi i ka 7 muaj

  Obiliq Sot, 05:25
  60.00 €
 • 2 foto
  Pit bull
  Pets

  Pit bull

  Shes Qenin me Rac Te Pit bullit per arsyje se i kom edhe 3 qen tjer

  Gjakovë Sot, 05:25
  130.00 €