Sport & Rekreacion në shitje në Kaçanik

 • 5 foto
  Papagall gmGri Afrikan
  Pets

  Papagall gmGri Afrikan

  Shes papagall gri afrikan,te rinj, te shendetshem dhe nje sere pajisjesh per ta..

  Kaçanik 6 March 09:12
  600.00 €
 • 2 foto
  koli kufiri ............... këlyshë
  Pets

  koli kufiri ............... këlyshë

  koli kufiri ............... këlyshë HiTransporti ..... Në dispozicion✅ NumberNumri Im Whatapp ....

  Kaçanik 5 March 09:44
  With agreement
 • 1 foto
  zerim me qera
  Musical instruments and equipment

  zerim me qera

  zerin ne qera

  Kaçanik 22 February 20:19
  With agreement
 • 1 foto
  Orë Fossil origjinale
  Clothing / Shoes / Hours

  Orë Fossil origjinale

  Ore Fossil origjinale e sapoardhur nga Gjermania me çmim shume te volitshem

  Kaçanik 21 February 19:33
  55.00 €
 • 0 foto
  Shes veze
  Pets

  Shes veze

  Shes vezë të pulave Amroke.Kemi veze me shumice dhe pakice per inkubim. Çmimi i nje veze kushton 0.5

  Kaçanik 21 February 11:03
  With agreement
 • 4 foto
  Yamaha Sc-700 / Iw Ivory White / 1978 Shenjë e instalimit të përforcuesit aktiv të përdorur
  Musical instruments and equipment

  Yamaha Sc-700 / Iw Ivory White / 1978 Shenjë e instalimit të përforcuesit aktiv të përdorur

  Për më shumë na kontaktoni në WhatsApp +1 (405) 4420237

  Kaçanik 19 February 11:05
  400.00 €
 • 3 foto
  Skija
  Sports equipment

  Skija

  Shesim këpucë dhe skija të ardhura nga italia Çmime të arsyeshme

  Kaçanik 13 February 10:52
  With agreement
 • 1 foto
  Gjeli shitet
  Pets

  Gjeli shitet

  Shitet gjeli1 vjeçar

  Kaçanik 11 February 13:04
  15.00 €
 • 1 foto
  Shiten Kosheret me Blet
  Pets

  Shiten Kosheret me Blet

  Shiten Kosheret me Blet. Ne shitje jan 20 Koshere.

  Kaçanik 9 February 13:04
  130.00 €
 • 1 foto
  Pushk ajrore ndrrim
  Pets

  Pushk ajrore ndrrim

  Shes pushk ajrore 4.5 boj ndrrim me qen qka tum konvenon transport nuk boj +38345598953

  Kaçanik 2 February 19:58
  100.00 €
 • 11 foto
  Përdorni një pajisje profesionale palestër
  Sports equipment

  Përdorni një pajisje profesionale palestër

  TË NDERUAR, Bulevar Kuzman Josifovski Pitu 24/15 1000 Shkup Makedonija Nas: AERODROM TE RI stacioni

  Kaçanik 30 January 12:27
  With agreement
 • 5 foto
  TECHNOGYM EXCITE RUN 500 RUN 700 RUN 900
  Sports equipment

  TECHNOGYM EXCITE RUN 500 RUN 700 RUN 900

  pista vrapimi profesionale lager Skopje Makedonija TECHNOGYM RUN 500 LED TECHNOGYM RUN 700 LED

  Kaçanik 30 January 12:23
  1,999.00 €
 • 12 foto
  HORIZON FITNESS GERMANY OMEGA Z 3H.P. piste vrapimi 10G. Gar
  Sports equipment

  HORIZON FITNESS GERMANY OMEGA Z 3H.P. piste vrapimi 10G. Gar

  HORIZON FITNESS OMEGA Z 1,499,00 € https://de.horizonfitness.com/de/treadmills Pesha 113.50 kg

  Kaçanik 30 January 12:21
  1,500.00 €
 • 12 foto
  HORIZON PARAGON X GERMANY 3,25 H.P. Pista e vrapimit
  Sports equipment

  HORIZON PARAGON X GERMANY 3,25 H.P. Pista e vrapimit

  Horiozon Paragon X model 2021g. NEW në asortimentin tonë. Punë rutine premium për përdorim shtëpia

  Kaçanik 30 January 12:21
  2,300.00 €
 • 7 foto
  FASSI SPORT ITALIA 9.5 HRC 3.5H.P. 10gGaranci Deri në 150 kg
  Sports equipment

  FASSI SPORT ITALIA 9.5 HRC 3.5H.P. 10gGaranci Deri në 150 kg

  https://youtu.be/E2BT1V_N5PU FASSI SPORT ITALI 9.5 HRC SHTRONI Kasetën Deri në 150 kg. ME 10 VI

  Kaçanik 30 January 12:20
  1,370.00 €
 • 6 foto
  FASSI SPORT ITALIA 7.2 3H.P. Garanci 5 vjeçare model 2021
  Sports equipment

  FASSI SPORT ITALIA 7.2 3H.P. Garanci 5 vjeçare model 2021

  7% ulje në vrapimin e litarit Dorëzimi menjëherë në magazinë 1,250.00 € ÇMIM I RREGULLT Markë Fassi

  Kaçanik 30 January 12:19
  1,162.00 €
 • 6 foto
  DIADORA EXESS 8.5 2,75H.P. Garanci 5 vjeçare e modelit 2021
  Sports equipment

  DIADORA EXESS 8.5 2,75H.P. Garanci 5 vjeçare e modelit 2021

  Modeli i ri promovues 2021. EXAD DIADORA 8.5 PISTE VRAPIMI ÇMIMI: -13% 1000€. Çmimi i rregullt 1,1

  Kaçanik 30 January 12:18
  1,000.00 €
 • 6 foto
  GUM PROFESIONAL PËR QENDRAT E PËRDORIMIT
  Sports equipment

  GUM PROFESIONAL PËR QENDRAT E PËRDORIMIT

  KËPUCËT PROFESIONAL TË FLOORIT NË ROLL SPORTEC GJERMANI PËRKUFIZIMI PËR GOMAT: 0,5m.m.8eur. per 1

  Kaçanik 30 January 12:14
  12.00 €
 • 9 foto
  terrier minik
  Pets

  terrier minik

  shiten qen minik terrier, te dyt jan meshkuj tash i kan ba 1 vjet jan shum tmir per oborr jan te va

  Kaçanik 29 January 22:08
  With agreement
 • 9 foto
   AKUARIUM
  Pets

  AKUARIUM

  shitet akuariumi komplet me paisje dhe komod eshte shum i mir per shtepi dhe restorane. eshte i mad

  Kaçanik 29 January 21:35
  300.00 €
 • 11 foto
   AKFARIUMI
  Pets

  AKFARIUMI

  shitet akfariumi komplet me paisje dhe komod eshte shum i mir per shtepi dhe restorne. eshte i madh

  Kaçanik 29 January 21:33
  400.00 €
 • 3 foto
  Hasky
  Pets

  Hasky

  Shes haskyn gjinia mashkull rac e pastert moshta 1 vjet e 3 muj osht shum energjik i dashtur per fam

  Kaçanik 28 January 15:44
  120.00 €
 • 2 foto
   Precor Icarian Series 610 Power Cage
  Sports equipment

  Precor Icarian Series 610 Power Cage

  Shumëfunksionale profesionale në të djathtë për stërvitje shitet. PRECOR ICARIAN LINE SKU: PW610CN

  Kaçanik 24 January 08:27
  750.00 €
 • 8 foto
  PRECOR USA CARDIO PAJISJE PISTE VRAPIMI,BICIKLETE,
  Sports equipment

  PRECOR USA CARDIO PAJISJE PISTE VRAPIMI,BICIKLETE,

  Piste vrapimi PRECOR EFX 954i 2000€ Biciklete PRECOR 846i 600€ Orbitrek eliptik PRECOR EFX 5

  Kaçanik 24 January 08:27
  With agreement
 • 6 foto
   PULSE FITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi
  Sports equipment

  PULSE FITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi

  pajisje palestër është nga 2017 dhe është e re nga linja e prodhimit PULSE SERIE 2 2017 zot. wifi /

  Kaçanik 24 January 08:26
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten produktet LRHEATH&BEAUTY
  Collections

  Shiten produktet LRHEATH&BEAUTY

  Shiten produktet LRHEATH&BEAUTY nga kompania Gjermane LR ALOE VIA Aloe Vera krem trupi korrigjue

  Kaçanik 23 January 21:43
  With agreement
 • 0 foto
  whatsapp@ +256707444755 strong african love spells bring back lost lover
  Pets

  whatsapp@ +256707444755 strong african love spells bring back lost lover

  Upon completion of the spell work, which requires several extensive ritual sessions, a talisman is p

  Kaçanik 22 January 00:32
  200.00 €
 • 3 foto
  shes lopen qumeshtore
  Pets

  shes lopen qumeshtore

  shes lopen qumeshtore me viq, lopa eshte shtuar me viq me daten 14.01.2021. Pres bleres serioz! Çmim

  Kaçanik 17 January 10:29
  With agreement
 • 3 foto
  Gitar
  Musical instruments and equipment

  Gitar

  gitar stratocaster sunburst krejt funksionale 5way switchup e perdorun nja 1 vjet shum e mir per f

  Kaçanik 11 January 20:07
  70.00 €
 • 5 foto
  ‼️shiten skiat‼️
  Sports equipment

  ‼️shiten skiat‼️

  Shiten skiat (te perdorta) , 160cm te ardhura nga zvicrra🇨🇭

  Kaçanik 9 January 19:57
  70.00 €
 • 3 foto
  Skija
  Tickets / Travel

  Skija

  Shes skijat te ardhura prejr italis 1.70 -180 t gata ose ndrroj me qka tum konvenon +38345598953

  Kaçanik 9 January 12:17
  150.00 €
 • 1 foto
  Thas te boksit
  Sports equipment

  Thas te boksit

  thas te boksit me shumice dhe pakice me madhesi te ndryshme kualitet 100%

  Kaçanik 8 January 02:42
  40.00 €
 • 1 foto
  Shitet Viçi
  Pets

  Shitet Viçi

  Me marrveshje

  Kaçanik 3 January 19:16
  With agreement
 • 4 foto
  ORË DORE - DIESEL ORIGJINALE
  Clothing / Shoes / Hours

  ORË DORE - DIESEL ORIGJINALE

  DIESEL MEGA CHIEF ORIGJINALE E RE

  Kaçanik 3 January 02:24
  230.00 €
 • 2 foto
  Shiten shotat e mishit
  Pets

  Shiten shotat e mishit

  Shiten shotat e bardha per mish shotat ka 13 euro shotanat ka 15 euro dej 4.500gr ndrrim i mundshem

  Kaçanik 2 January 21:55
  13.00 €
 • 2 foto
  Shes nrroj me pula
  Pets

  Shes nrroj me pula

  Gjendje tmir osht krist gjami me punu nuk pengon tjerat nrregull ika ndrrim me pula

  Kaçanik 28 December 12:47
  70.00 €
 • 0 foto
  terrier
  Pets

  terrier

  shitet terrier ,minik qen

  Kaçanik 15 December 15:03
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten
  Pets

  Shiten

  Shitet

  Kaçanik 14 December 16:19
  80.00 €
 • 3 foto
  Shes Korg pa3x 256 mb
  Musical instruments and equipment

  Shes Korg pa3x 256 mb

  pa3x 356 mb 76 keys me setta shum te mir 5,6 setta te zgjedhur

  Kaçanik 14 December 04:26
  1,100.00 €
 • 8 foto
  Gurë Të Mullinit Në Shitje
  Collections

  Gurë Të Mullinit Në Shitje

  Shiten guret e mullinit. Jan shumë te vjeter. Munden me u perdor edhe per mulli, po shumicen e raste

  Kaçanik 13 December 20:44
  220.00 €
 • 3 foto
  Shizet
  Pets

  Shizet

  Shitet

  Kaçanik 12 December 17:58
  80.00 €
 • 0 foto
  Urgjent Shiten terrierat qift mashkull femen
  Pets

  Urgjent Shiten terrierat qift mashkull femen

  Shiten terrierat qift shum tfort neldesh per lufta ndesh shkado per info 045926992

  Kaçanik 10 December 01:17
  150.00 €
 • 0 foto
  Shitet terrierka lir
  Pets

  Shitet terrierka lir

  Shitet terrierka fm lir ndash ler lufta ndash shkadush 4 mujsh e gjys

  Kaçanik 4 December 17:40
  80.00 €
 • 2 foto
  Nr i telit 045 328 224
  Pets

  Nr i telit 045 328 224

  Shitet lopa shterrp per me pre ose me majt e mir osht e re e 3 pjellsh 10 litra tomel 3 gjina ika q

  Kaçanik 4 December 17:10
  880.00 €
 • 1 foto
  Shitet terrierka 4 muj e gjys
  Pets

  Shitet terrierka 4 muj e gjys

  Shitet terrierka 4 muj e gjys ndesh per lufta ndesh qadush pulas nuk i han

  Kaçanik 3 December 21:51
  With agreement
 • 3 foto
  Shes bikat
  Pets

  Shes bikat

  Shesi bikat

  Kaçanik 17 November 19:55
  1.00 €
 • 4 foto
  Dogs dhe këlyshë pomeranezë për shitje
  Pets

  Dogs dhe këlyshë pomeranezë për shitje

  Dogs dhe këlyshë pomeranezë për shitje Absolutisht mahnitëse pjellore me ngjyra të rralla të pomera

  Kaçanik 23 October 14:38
  200.00 €
 • 4 foto
  Qen qimedredhur nga lodrat
  Pets

  Qen qimedredhur nga lodrat

  Qen qimedredhur nga lodrat këlyshë qensh lodrash 2 femra kajsie dhe 1 mashkull shampanjë në dispoz

  Kaçanik 23 October 14:32
  160.00 €
 • 1 foto
  chow chow për shitje.
  Pets

  chow chow për shitje.

  chow chow për shitje. Të sapoardhur, sapo kemi pasur një pjellë mahnitëse prej 10 këlyshësh nga dek

  Kaçanik 23 October 14:26
  150.00 €
 • 2 foto
  Këlyshë të mrekullueshëm Beagle.
  Pets

  Këlyshë të mrekullueshëm Beagle.

  Këlyshë të mrekullueshëm Beagle. Plehra të mrekullueshëm të këlyshëve Beagle. U larguan 3 vajza d

  Kaçanik 23 October 14:23
  160.00 €