BOSCH SERVIS SHKUP PER RIPARIMIN E DIZNE VE

Price: With agreement
BOSCH SERVIS SHKUP PER RIPARIMIN E DIZNE VE

details

posted
2 April 00:26
category
Automjete > Autopjese dhe paisje
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

RIPAROJM GJITHA LOJJET E DZINEVE PER VETRUAT MODELEVE REJA VITI PREJ 2003 DERI 2015.
I RIPAROJM TE GJITHA LOJJET E DIZNEVE COMMON RAIL Per keto loje te veturave ,kEMI DIZNA TE GATSHME OSE I RAIPAROJM DIZNAT E JUAJA ME 1 VJET GARANCIJON.NA KONTAKOTNI PER CDO INFORMAT JU JAPIM INFROMACION PER CDO VETUR PA PROBLEM VIBER EDHE WHATSS APP PERDORIM TE I NJEJTI NUMER 0038975222159......VIBER IPKO 0038649178019


Similar ads